|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
26.6.2009 8:43:05   
Anoniman
Uh, ja sad sama ne bi mogla nista... stomak mi ne da... tj. moje malo slatko prasence koje se goji kao ludo... jedva cekam sledeci pregled da vidim jel cu roditi malu slonicu ili normalno zgepche... user posted image user posted image user posted image
oh, moje malo slatko stvorenje... user posted image

(odgovor članu pucka)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 12:45:53   
Shishica
Ne znam kako neko moze raditi dole potpunu depilaciju, svugde... pa to boli u pi... ma......!!!!!!
Prepone da.. Ali sve user posted image

Koje su trake za depilaciju vama najbolje.... I koliko komada ima unutra..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 12:50:38   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ne znam kako neko moze raditi dole potpunu depilaciju, svugde... pa to boli u pi... ma......!!!!!!
Prepone da.. Ali sve user posted image


Mislim da kada se naviknes manje boli.Ja imam drugaricu koja se depilira cak i ispod pazuha.U prvo vreme je strasno bolelo,a sada nista.Verovatno je tako i sa preponama


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 12:56:34   
Trcosava
ja sam radila u bg komplet depilaciju...boli kad posle xy godina brijanja odeš na depilaciju, ali posle ni ne osećam
devojka koja mi radi kad god dođem kaže - evo je ova sa nevidljivim dlakama user posted image user posted image

naravno mislim i da sve zavisi od jačine korena dlake. Ovde još nisam išla na depilaciju jer nikako da stignem a i cimanje mi da idem prevozom...plus ta devojka koja mi je radila je za svaku devojku otvarala novi vosak i to je jedan od razloga što sam samo kod nje išla

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 13:08:57   
Shishica
user posted image Ma nema sanse da trpim bol zbog toga..ali ko moze svaka cast!
Ja malo okolo pocupam (malo vise posto sam ko majmun), malo brijacem po sredini user posted image , a gore sisnem makazama i etogac!
Samo sad ne znam sta da kupim od sredstva...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 13:12:10   
Shishica
naravno mislim i da sve zavisi od jačine korena dlake


E pa jeste.. A moje su bas...ne daju se! Uh sto nisam plava!!!!!!!????

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 13:21:40   
Skoki
Ufff, ja ne volim dlake, tako da bih bila najsrecnija kada bih mogla da se cela umocim u vosak i gotovo. Ja sam smedja, tako da sam nesto izmedju, imam tamne dlake, a slab koren (tj. lak za depilaciju) i nisam mnogo osetljiva na bol. Isla sam na depilaciju otkad znam za sebe, ali nisam mogla da se organizujem od kada sam dobila bebca, pa sam kupila silkepil-braunov. Sa njim radim noge, ruke, pazuh, stomak, i spoljne prepone, a unutrasnje sa veet trakama. Mada kada mi poraste stomak moracu da odem kod nekoga user posted image . Moja preporuka je epilator, dlake budu mnogo mekse, slabije rastu, a i uopste me vise ne boli kada se depiliram, a to radim na 2-3 nedelje leti (ukljucujuci i pazuh) a na 4-5 nedelja zimi. Cista uzivancija user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 13:23:45   
sanji
IZVORNA PORUKA: Shishica

user posted image Ma nema sanse da trpim bol zbog toga..ali ko moze svaka cast!
Ja malo okolo pocupam (malo vise posto sam ko majmun), malo brijacem po sredini user posted image , a gore sisnem makazama i etogac!
Samo sad ne znam sta da kupim od sredstva...

Shishice još malo, dok vidiš prepone! user posted image Posle će ti biti lakše da se depiliraš nego da praviš egzibicije po kupatilu ili da te neko drugi brije! user posted image Ja se do prošlog meseca sređivala sama, a onda je to postalo jako SMEŠNO!!!!!!!! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 13:59:57   
Anoniman
Uh, ja inace dobro podnosim depilaciju, a pogotovo sad u trudnoci, skoro da nista ne osetim, i ama bas sve depiliram! Ne bih mogla da podnesem da me briju u bolnici, zato sam sad bas pre neki dan otisla sve da mi skinu, i nije mi nikakav problem, ne boli, sve mogu da izdrzim, i da vam budem iskrena, od te depilacije su mi se bas proredile, iako inace imam jak koren.
Ja preporucujem to svima, isplati se...

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
18.9.2009 20:35:06   
BINCE
depilacija nikako.uh...to boli,,al,zato svako vece tusiranje i brijanje sa ziletom..venus i super uvijek gladka i spremna za sve.....nista mi stomak ne smeta da se dole depiliram tj.brijemi poslije namazem kremom za bebinu guzu i mala bude bas kao bebina guza  :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
25.9.2009 20:39:40   
lelaigor
Depilacija nikako, mnogo boli. Sve brijem. Pazuh i noge normalno, a za tamo dole sam angažovala muža... Nije se bunio. Sirotan. user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
25.9.2009 20:41:24   
lelaigor
Nisam napomenula da sam muža angažovala zato što mi je stomak ogroman i ništa ne vidim i ne mogu da dohvatim... user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 11:02:16   
marince1
Joj ja neznam sta da radim,termin se priblizo...
Uvek sam sebrijala,tako da bi me depilacija sigurno mnogo bolela user posted image
A ako se izdepiliram kremom ili obrijem za pregled ovih dana,one ce opet porasti za par dana.Nemam pojma!
A i procitah da je neka naisala da su posle porodjaja krenule da rastu dlacice i da su strasno bockale ranu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 12:30:28   
AtenA
ja sto se toga tice imam srece!Svetla sam i dlake su mi slabe i retke!tako da se depiliram,uvek.Navikla sam i ne boli me,a posle sam mirna mesec i po.Jedino pazuh brijam i to na tri cetiri dana.Valjda me je bog postedeo tog mucenjauser posted image ,i sve dlake prebacio na glavu,tj. kosu,posto nausnice nikad nisam depilirala,a obrve i trepavice su mi svetle skoro da se ne vide.A kosa mi je gusta user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:20:31   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Trinny

Uh, ja inace dobro podnosim depilaciju, a pogotovo sad u trudnoci, skoro da nista ne osetim, i ama bas sve depiliram! Ne bih mogla da podnesem da me briju u bolnici, zato sam sad bas pre neki dan otisla sve da mi skinu, i nije mi nikakav problem, ne boli, sve mogu da izdrzim, i da vam budem iskrena, od te depilacije su mi se bas proredile, iako inace imam jak koren.
Ja preporucujem to svima, isplati se...


Uf devojke, OBAVEZNO se obrijte "dole" kod kuće! Ja kada sam otišla na porodjaj, i sad ležim tamo na krevetu (pre klistira user posted image - jadne mi šta sve istrpimo) i prilazi meni ona sestra sa dlakavim brijačem da me kao obrije!!! I kao "O pa ti si se već obrijala" Ne mogu da verujem!! Pa mogla ga je bar oprati i isprati alkoholom ako ga već ne promene (to je onaj za jednokratnu upotrebu). Strašno!!


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:33:52   
marince1
IZVORNA PORUKA: AtenA

ja sto se toga tice imam srece!Svetla sam i dlake su mi slabe i retke!tako da se depiliram,uvek.Navikla sam i ne boli me,a posle sam mirna mesec i po.Jedino pazuh brijam i to na tri cetiri dana.Valjda me je bog postedeo tog mucenjauser posted image ,i sve dlake prebacio na glavu,tj. kosu,posto nausnice nikad nisam depilirala,a obrve i trepavice su mi svetle skoro da se ne vide.A kosa mi je gusta user posted image


I kod mene je ovakva situacija sto se dlaka tice,samo sto ja nikad nisam isla na depilaciju .

Joj Lily,al me isprepada!Stvarnoje bio dlakav brijac?!?user posted image
Ja nemogu da verujem sta se radi po nasim bolnicama!

Sad sam malo off,al s tim u vezi moram dodati da je jednoj prijateljici zubar presekao neki krvni sud (valjda arteriju) i toliko je krvi izgubila dajejedva ostala ziva!

user posted image  za nase zdravstvo!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:36:26   
Anoniman
joj strašno, baš sam alergična na te dlakave brijače, mrzim kad vidim da ga neko ostavi i kod kuće u kupatilu takvog neopranog, a kamoli u bolnici da mi neko maše s njim user posted image ja sam u trudnoći za prepone koristila uglavnom Afrodita kremu za depilaciju i fino mi sve skine. a kad je ovo ostalo (noge i pazuh) u pitanju radio je brijač. mada sam se posle brijanja osećala kao da sam bila kod kasapina!user posted image nigde se ne posečem ali dovoljna je i mala tačkica, mala nepravilnost na koži i eto! to me je izluđivalo..user posted image valjda zbog viška krvi, kažu da trudnice imaju i do 8 litara krvi!user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:37:43   
Lilly*
Najstvarnije! Samo što nisam povratila kada sam videla! Zahvaljivala Bogu što sam se uz trudove obrijala

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:40:47   
marince1
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Najstvarnije! Samo što nisam povratila kada sam videla! Zahvaljivala Bogu što sam se uz trudove obrijala


Jase moram izdepilirati (kremom)sutra zbog pregleda,ako porodjaj krene recimo za 10 dana,hocu li smeti ponovo?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:44:39   
Anoniman
ako ti narastu dotle,draga
...user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:49:07   
marince1
Ma hoce one grozna,kratke,sto nit su za depiliranje,nit za bilo sta user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 13:59:38   
Lilly*
Mislim da takve ne bi trebala smetati user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 14:01:51   
marince1
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Mislim da takve ne bi trebala smetati user posted image


Jel? user posted image user posted image user posted image
Al malko mi glupo user posted image

Jel ste se vi brijale(depilirale) pre dvaki pregled kod dr?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 14:10:24   
Anoniman
napravil mali autoput (deluje uredno) i plahnem se user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
4.10.2009 14:14:57   
marince1
IZVORNA PORUKA: kaliopi

napravil mali autoput (deluje uredno) i plahnem se user posted image


user posted image user posted image user posted image  Napravis frizuru user posted image user posted image user posted image

Ja sam ozbiljno pitala

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here