|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:45:53   
Trcosava
bacajte mu petadu za petardom
DA ON NE MOŽE DA SPAVA

ja sam mnogo grozna kad me neko dovede do ludila, neću ja da spavam ALI NEĆEŠ BOGAMI NI TI



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 21:38:14   
Anoniman
Meni je nisu otrovali, ubili su mi je, juce... Moju malu Lolicu... Danas sam saznala ali sad me stiglo jer nisam htela pred svima da placem!

Kako mogu? Non stop to zamisljam! Imala je najsladju njuskicu na svetu i bila mi je pametna mnogooooo... Ne mogu da prestanem da placem! GDE CE IM DUSA U P*** M**** user posted image user posted image < Ova je kad je bila mala


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 21:58:26   
Mari86
zao mi je pcelice user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 22:10:47   
dunja RR

Baš mi je žao pčeliceuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 22:43:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 22:48:30   
gagana83
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 22:49:00   
pepino
Zao mi je Pcelice!user posted image Meni su kad sam imala 7 godina moji odnjeli zeca krijuci od mene jednim ljudima koji zive na selu,jer smo mi stanovali u stanu,nismo mogli da ga odrzavamo,a ja ga nisam dala.Kada sam dosla iz skole i vidjela da ga nema,plakala sam kao kisna godina!Tata me kasnije vodio da ga vidim,ali ga je ubrzo neki covjek satrao kolima,i odniouser posted image .A macu su mi isto ubila djeca iz komsiluka,a bila je skroz mala,nikad mi nije bilo jasno kako su to mogli,sahranila sam je.user posted image Uzas,ljudi su katastrofa,takve bi ubila!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 23:04:19   
Anoniman
I ja! Kakav si to covek ako mozes da ubijes nesto tako milo i lepo!
Toliko sam se vezala za nju iako nisam svaki dan sa njom bila!

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
4.4.2010 23:08:17   
pepino
Pcelice ne smijemo vise to pisati,ispasce da prijetimo nekima smrcu!!!user posted image user posted image user posted image
Znam da ti je tesko,al proce te malo vremenom...
Nadji sebi neku novu kucu da ti bude lakse...!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
5.4.2010 15:21:33   
Anoniman
Imam kucu jos jednu, njenu bebu malu... user posted image
Ali ne moze da se zameni...user posted image

Hvala vam devojke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 5.4.2010 15:22:17 >

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
31.5.2010 18:43:35   
buhla
U Banji Koviljači pronađen obešeni pas
Beta | 31. 05. 2010. - 17:47h |
U Banji Koviljači danas je nađen pas obešen za bravu trafo-stanice. Psa starog oko pet meseci i ubijenog u blizini Zanatskog centra, našao je Miloš Đurić, kada je došao na posao u svoju radnju.   Đurić je redovno hranio tog i još dva ulična psa koji žive blizini Zanatskog centra.   Slučaj je prijavljen policiji i veterinarskoj inspekciji. U poslednjih dvadeset_ak dana to je drugi slučaj zlostavljanja pasa-lutalica u lozničkom kraju, jer je 12. maja u blizini azila u Loznici nađena keruša probodena strelom. Keruša se oporavila.   Krivičnim zakonikom Srbije za mučenje i ubijanje životinja predviđa se i zatvorska kazna.

Izvor: www.blic.rs

ja ne verujem dokle ljudski mozak moze da ide!!!!!

< Poruku je uredio buhla -- 31.5.2010 18:44:15 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:10:52   
gagana83
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Djubrad jedna bez duse,kako ste samo mogliuser posted image user posted image user posted image
Mog Mukija vise nemauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 112
   [Obrisana poruka]
20.1.2011 21:11:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:13:33   
marince1
Gagana user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljudi znaju biti stoke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:14:25   
JMPM
Gaganice moja draga,sta je bilo user posted image ?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:16:15   
Podrum Š.
Joj Gagana user posted image user posted image user posted image
Baš mi je žao, divan je Muki!
Znam da su ljudi stoka i opet se iznova iznerviram kada čujem tako nešto user posted image .
Evo i ja sam ceo dan user posted image ... išla sam da vidim moju kucu koju je mm izbacio iz kuće (odneo na vikendicu) zbog bebe...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:16:29   
gagana83
Otrovao ga komsija,skotina jedna nenormalna user posted image
Zalio se skoro,pisao mu po kapiji...nema ko drugi,on je,svi su ga drugi voleli jer je divan pas bio..
Jadni moj Muki,bio je star i bez jednog oka i nije zasluzio to,nikad nikog nije dirao...igrao se sa sa decom,cim cuje loptu on trazi napolje...da se igra...
Dusa moja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:24:34   
Diabla
Stoka, djubre!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakoooo se ljudi ne boje od boga?????


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:28:59   
Alexis79
gagana bas mi je zao.

Pa sta mu je jadan kuca bila kriva.user posted image

A ko ne voli zivotinje taj ne voli ni ljude ........

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:31:23   
mirks
covece kad citam ovakve stvari toliko me obuzme bes!!! i meni su otrovali psa...vucijaka zenkicu koja je obozavala decu nikad iz dvorista nije izasla sama ma pas ko covek...sve iz zlobe!!! fuuuuuuujjj

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:34:27   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Alexis79

gagana bas mi je zao.

Pa sta mu je jadan kuca bila kriva.user posted image

A ko ne voli zivotinje taj ne voli ni ljude ........
Odgovorno tvrdim

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:38:06   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

IZVORNA PORUKA: Alexis79

gagana bas mi je zao.

Pa sta mu je jadan kuca bila kriva.user posted image

A ko ne voli zivotinje taj ne voli ni ljude ........
Odgovorno tvrdim

Slazem se.
Ma ovaj ludak ne voli nikog,pa ni sebe,jednom sam ga cula kako svojoj cerki koja ima 17 godina kaze "Jebi se"user posted image
Manijak jedan!
Vec nekoliko puta je pokusao da ga otruje ali mu nije uspelo,sad je verovatno najsrecniji covek na svetu!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:45:51   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: Alexis79

gagana bas mi je zao.

Pa sta mu je jadan kuca bila kriva.user posted image

A ko ne voli zivotinje taj ne voli ni ljude ........



Bas mi je zao, kako je taj manijak hrabar, au, ja ne znam kako ljudi imaju srca za ovako nesto...sram i stid!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
20.1.2011 21:50:59   
Podrum Š.
Ne znam kako bih reagovala na tvom mestu gagana...
Ja sam pre 15 godina imala dobermana. Bio je divan, miran u stanu jer sam ga istrčavala svaki dan. Komšija ispod mi je pretio užas. Na kraju sam ga morala dati jer je rekao svašta, što ne mogu ni da ponovim.
Sa čovekom ni dan danas ne govorim niti mu se javljam.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trovanje/povredjivanje kucnih ljubimaca
15.4.2012 18:24:52   
minavb

IZVORNA PORUKA: Daca88

Jao dusa me boli
komsija mi upucao vazdusnom puskom porodicnog domaceg dvorisnog macka da mu zaboga ne ubije golubove.
On je golupcar a moj macak za 4 god nije napravio nikakav incident hranimo ga najboljim hranama i nema potrebe da ubija.
Sto je najgore,nije ga dokusurio,ranio ga,i jadnicak je sad kao biljka.
Jos ga pizda doneo na rukama uz komentar"preziveo je".
Neznam ni sama da ponovim sta sam mu sve rekla,zar on cije sam macke hranila svaki dan kad dodju kod mene jer kod njega gladuju.
Macak je upucan u celo,glava mu je otekla i deformisana,cini mi se da ima ili prelom ili neko unutrasnje krvarenje.
On je sada slep oci su mu zatvorene kao zagnojene a kad dignem kapak sve je krvavo.
Ne moze ni da jede miksamo mu sve i dajemo na kasiku,a mleko na spric.
Ne moze ni da mjauce,sluha ima jer se odaziva i reaguje na sumove.
Dala sam mu andol,mada nemam pojma dal sam smela ili sta da mu dam.
Naravno 4 dana praznici,veterinari ne rade,mogu samo da cekam da ugine ili da se desi cudo.
Dodje mi da potrujem sve njegove macke kad mi dodju na vrata po hranu,ali necu,nisam takav mizeran covek.
Ako je vec pucao da ga ubije sto mi ga je doneo tako povredjenog,valda da meni napakosti kad zna da je ove 4 god macak bio skoro pa ravnopravni clan nase porodice.

Jao dusa me boli
komsija mi upucao vazdusnom puskom porodicnog domaceg dvorisnog macka da mu zaboga ne ubije golubove.
On je golupcar a moj macak za 4 god nije napravio nikakav incident hranimo ga najboljim hranama i nema potrebe da ubija.
Sto je najgore,nije ga dokusurio,ranio ga,i jadnicak je sad kao biljka.
Jos ga pizda doneo na rukama uz komentar"preziveo je".
Neznam ni sama da ponovim sta sam mu sve rekla,zar on cije sam macke hranila svaki dan kad dodju kod mene jer kod njega gladuju.
Macak je upucan u celo,glava mu je otekla i deformisana,cini mi se da ima ili prelom ili neko unutrasnje krvarenje.
On je sada slep oci su mu zatvorene kao zagnojene a kad dignem kapak sve je krvavo.
Ne moze ni da jede miksamo mu sve i dajemo na kasiku,a mleko na spric.
Ne moze ni da mjauce,sluha ima jer se odaziva i reaguje na sumove.
Dala sam mu andol,mada nemam pojma dal sam smela ili sta da mu dam.
Naravno 4 dana praznici,veterinari ne rade,mogu samo da cekam da ugine ili da se desi cudo.
Dodje mi da potrujem sve njegove macke kad mi dodju na vrata po hranu,ali necu,nisam takav mizeran covek.
Ako je vec pucao da ga ubije sto mi ga je doneo tako povredjenog,valda da meni napakosti kad zna da je ove 4 god macak bio skoro pa ravnopravni clan nase porodice.


IZVORNA PORUKA: Daca88

Olga,jel to onaj kod Sencanske crkve dezuran?
Ja se i plasim da bi ga uspavali,nek zivi dokle zivi,odnela bi ga cisto da vidim ima li leka,spasa,vredi li pokusati,pa ako nema nade onda ga tek uspavati da se ne pati.
Nisam znala za hitnu pomoc za zivotinje,to ima svaki grad?
Ma to je djubre,i kad bi ga tuzila,on bi rekao da nije on,a svedoka nema,i dzabe je komsija meni rekao da ga upucao kad to isto nebi rekao na sudu i slucaj kao i mnogi nikom nista.
A njegove macke da ja ne hranim crkle bi od gladi,i to mi je hvala drtina jedna matora.
Da je nesto uradio golubima,pa deset bi mu kupila jbg razlog,a vecu dobricinu od macora nema niko ovde,taj nebi ni salamu pojeo da me prvo ne pogleda,pa kad mu kazem jedi onda pocne.


IZVORNA PORUKA: Daca88

Evo sad sam se interesovala i ja nemam te pare nazalost.
Hitna pomoc za zivotinje je u Bg,izlazak na teren 1000 din plus 30 din na svaki predjeni kilometar sto bi bilo preko 4000 samo da dodju bez usluge.
Pan su privatnici i deru nevidjeno prijem,pregled,laboratorija,rentgen,intervencija,lekovi 15.000 ako nesto drugo treba onda i vise,dok je uspavljivanje samo 1000 din,eto jeftinije uspavati nego leciti,a meni je njegov zivot vredan i nemam srca da ga uspavaju.
Ja cu ga leciti pa ako uspem super,ako ne znacu da sam pokusala.
Sta mu mogu davati za bolove,otoke,cime mu mogu leciti oci a cime tretirati ranu na celu?
Ako prezivi do utorka,onda radi drzavni veterinar kojem se nesto minimalno placa ako treba nesto raditi a pregled je besplatan.


IZVORNA PORUKA: Daca88

Vama koji ste juce citali o mojoj cici da vam javim epilog price.
Odnela sam ga veterinaru,i ispostavilo se da te to tata drugarice iz orkestra(7-
god svirala tamburicu),i dogovorili smo se da cemo platiti tek kad izlece macka,do tada cemo sakupiti pare,a ako ugine platicemo samo troskove lekova,a usluge i pregled ne.
Ovako macak je imao deo metka u celu,ima prsnuce lobanje,a mozak mu je sem potresa mozga nepovredjen.Krvarenja u glavi nema,ali ima trovanje olovom i velikih ostecenja vida,tj vidi 10% mutno.Na jednom oku mu je raznet kapak i kad spava nista mu ne pokriva oko,i to oko je slepljeno,samo koji milimetar otvoreno i curi mu gnoj i suze.Drugo oko mu ispada iz ocne jabucice,vratili su oko na mesto i zalepili da do intervencije ne ostane samopovredom bez njega.Pije lekove za upalu bolove i temperaturu,celo mu se ispira hidrogenom i jodom,a oci se nesmeju dirati samo blago gazicom sa cistom vodom obrisati.Verovatno ima bakterije u rani,mada nije potvrdjeno brisom i nesmemo mu prilaziti bez rukavica i maske.Ako prezivi napravice mu proizvoljan kapak od koze sa drugog dela tela.On je sada zatvoren jer kazu da dvorisna maca kad oseti da ce uginuti ode od kuce.
Danas jadnik santa,i ne ide u pesak da kaki,u kutiji sa toplim cebetom se i upiskio i ukakio,mislim da mu se oduzimaju osecaji i da nema refleks praznjenja.
Danas sam ga pozalila,njegova mama matora macka je dosla i pocela duvat na njega i ogrebala ga po nosu.


IZVORNA PORUKA: Daca88

Mina hvala ti na brizi.
Evo javljam za cicu.
Bio je danas veterinar,ali prijateljska poseta,nece nam naplatiti dolazak.
Macku je glava deformisana naduta i otecena sto ce se ispostaviti da je od gnoja koji se sakupljao na tim mestima.
Danas mu je sa nistatinom namazao oci,a sa spricem je aspirirao gnoj sa kriznih mesta.Izvukao je dva sprica od 5 ml,i ostalo je jos al je macak poceo da kuka pa je prestao i sledeci put ce mu dati lokalnu anesteziju.
Taj gnoj je otisao na oci zato su mu zatvorene,i odmah mu bilo lakse otvorio je oko jos koji milimetar.On se tetura kao osamucen a to mu verovatno jer ne vidi i jer su mu osteceni zivci.
Danas je SAM jeo,samlela sam mu salamu i dala mu je u posudu sa mlekom pojeo je.Prethodno sam mu dala granule i nije ih mogao ni izgristi ni progutati.
Nego,gde da pisem o ovome ovo je bila negativa kad se desilo a sada je tema o povredjenoj macki.Neznam gde da nastavim pisati o ovome.
Da li neko moze na pravo mesto da prekopira sve moje postove odavde pre tri dana sam prvi put pisala,pa da nastavim na prikladnom mestu o ovome jer ima osetljivih osoba kojima je zao da citaju o ovome,pa da nikog ne uznemiravam ako ne zeli da cita.
Mozda,a nadam se da nece,necija maca bude isto ranjena.
Htela sam da postavim sliku pa sam odustala jer zaista je jezivo.Najvise bi volela da ga slikam po ozdravljenju,samo da docekam to.


Evo Daco, pa nam pricaj sta se desava. Raspitaj se koje od drustava za zastitu zivotinja ima kancelariju kod vas, i javi im se. Sigurna sam da ce ti nekako pomoci. Taj komsija ne sme proci nekaznjeno. Sta ako ti dete sutra bude jurilo njegove golubove?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here