|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 10:12:50   
Mari86
Ja cu platiti i  tih 2000 koje nisam lako zaradila da se razumemo.
A javicu vam sutra sta je bilo,mada vec znam da od toga nema nista,jer u ovom gradu takve stvari nisu bitne
i nikoga nije briga za tudje probleme!user posted image
Ali samo zato kako bi moja savest bila mirna i mm-a. user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 10:14:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

maltezer jede kuvanu hranu - piletina, pirinac sargarepa i sve vrste zeleni, to mu je osnovno, a usput mu svekar svasta daje i zbog toga imam gadan problem sa njim..upravo smo se posvadjali na krv i noz jer ja mu dajem konzerve za creva i antibiotik.. a on za nagradu kad piski koskicu za pse.. pobogu vise.. pukla sam skroz...ne mogu vise da pricam i da popujem.. muka mi je vise od toga..nije ker igracka da se rade experimenti nad njim.. ja mu kupujem tu hranu konzerva kosta 500 din , borim se da ne dehidrira a njega boli djoka..zanimljivo mu da mu daje.. pukla sam vise..neko sa 500 din spremi rucak..
dosadilo mi je da glumim vise budalu..
grozno se osecam..grozno...



tačno sam znala da je tebe juče iznervirala-o "svekrvą&co"user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
14.1.2010 10:15:17   
minavb
Banini, kokosinjac u centru grada je strogo zabranjen. Podnese se prijava komunalnoj i sanitarnoj inspekciji, oni dalje to pretvore u tuzbu i na kraju sud donese odluku za uklanjanje objekta. Ako ga vlasnik sam ne ukloni, sudski izvrsitelji to obave uz prisustvo policije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 9:52:24   
Mari86
Evo da vam javim...Veterinar je izasao,konstatovao da su psi vakcinisani i čipovani i da ne moze nista da uradi...
Znaci 15 pasa ostaje a oni mu ne mogu nista..jako lepo...je user posted image ti zakon i gradjanska prava.user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 9:54:48   
Lu
Jao Mari užasuser posted image
A šta je s tim da ne može više od dva psa i dvije mačkeuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 9:56:22   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Jao Mari užasuser posted image
A šta je s tim da ne može više od dva psa i dvije mačkeuser posted image


Ma nista....ja nisam mogla da verujem da oni njemu ne mogu nista i da ne mogu da mu oduzmu pse i ostave mu samo dva...
Prosto nije normalno da on ima tolio pasa..ne znam,mislim da mi je ostalo jos samo da ga prijavim zato sto samo odgajivacnica moze da drzi toliko pasa...ali mislim da ni to nece vredeti nista...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 9:59:11   
Lu
Pa ne znam šta da kažem,naravno da nije normalno da se drži toliko pasa!
Iskreno meni je to sumnjivo da su mu dozvoliliuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:01:22   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Pa ne znam šta da kažem,naravno da nije normalno da se drži toliko pasa!
Iskreno meni je to sumnjivo da su mu dozvoliliuser posted image


Ko zna,kao nije u njihovoj nadleznosti da mu oduzimaju pse,pa u cijoj je,recite mi da se tamo obratim..oni kao pa mi ne znamo,ja im kazem,ako vi kao Opstinska vlast ne mozete da resite pa ko ce onda moci...prosto neverovatno!
Svaku noc mm ustaje ide na terasu dere se..nije normalno vise...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:19:16   
*Alexx*
Svašta, pa ko onda oduzima pse, meni to uopšte nije jasno?!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:23:16   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Svašta, pa ko onda oduzima pse, meni to uopšte nije jasno?!


Kazu da su mogli da podnesu prijavu da psi nisu vakcinisani,a ovako ne mogu nista...Jedino kaze pokpite potpise komsija da psi trce po ulici i vijaju ljude i decu...ja to mogu da uradim..ali da li ce to nesto vredeti..a vidim da je mm izgubio strpljenje...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:25:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Banini, kokosinjac u centru grada je strogo zabranjen. Podnese se prijava komunalnoj i sanitarnoj inspekciji, oni dalje to pretvore u tuzbu i na kraju sud donese odluku za uklanjanje objekta. Ako ga vlasnik sam ne ukloni, sudski izvrsitelji to obave uz prisustvo policije.


Sve smo to uradili....više puta i bezuspešno......čovek je POLICAJAC u penziji, sin mu je neko jaje u policiji tako da je taj predmet NESTAOuser posted image user posted image user posted image  'BEM TI DRŽAVU, NIJE NI ČUDO ŠTO PROPADAMO....

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:26:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Svašta, pa ko onda oduzima pse, meni to uopšte nije jasno?!


Kazu da su mogli da podnesu prijavu da psi nisu vakcinisani,a ovako ne mogu nista...Jedino kaze pokpite potpise komsija da psi trce po ulici i vijaju ljude i decu...ja to mogu da uradim..ali da li ce to nesto vredeti..a vidim da je mm izgubio strpljenje...user posted image



URADI TO DUŠO,VIDIŠ DA JE JEDINO PREOSTALO....user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:33:24   
minavb
Ne mogu da shvatim da ne postoji sluzba koja moze da oduzme pse tom coveku. Pisite i nekom drustvu za zastitu zivotinja, recite da se psi drze nevakcinisani i u losim uslovima. Mozda ih odnesu u neki azil. Znam da su iz okoline Beograda skupljali pse koji zive u losim uslovima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:37:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Kad neko dira zivotinje, bas se razbesnim. Jbg, mnogo sam ih lecila, sklanjala sa ulice, udomila i placala im lecenje i operacije, a sve su na ulici ili bolesne i povredjene krivicom ljudi. Poznajem jednu zenu u Novom Sadu koja spasava mace, spasila je mache kome su deca igrajuci se , odsekla zadnje noge. Ja sam jednom nasla kucu sa zaheftanim usima a pre par meseci su budale na Novom Beogradu ubacile macice u vlazan cement. Kako da ne budem besna?user posted image


Ja nisam ljubitelj životinja, ali ovo što si navela jeste malteriranje životinja. user posted image

No, ja potpuno razumem Mari, i mislim da nisi bila u pravu ni jednu jedinu reč koju si napisala protiv nje i njenog razmišljanja. user posted image

Znaci po tebi je u redu kad mislis da je resenje problema da potrujes 15 pasa, koji pri tom nisu krivi sto su na gomili u necijem dvoristu?
Jbg, ja ne mogu da shvatim kako ikome moze da padne na pamet da nekoga povredi i ubije, a pogotovo zivotinju koja ti ne misli lose. Tako sam vaspitana, i naravno da sam u pravu. Ako ne volite zivotinje, ne morate da ih ubijate zato sto vam smetaju, postoje drugi nacini za resavanje problema koji imate.


Draga, ja ne mislim da je dobro rešenje da se životinje pobiju. Ali žena lepo kaže da je probala milion stvari!

Možda ne bi bilo loše izaći u medije sa pričom!? user posted image


IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Mari86

A tebe sam mina pitala da mi kazes koje je resenje po tvom misljenju?!
Danas su me zvali i rekli da ne mogu da izadju i da moram da platim 2000 da bi vterinarski inspektor izasao.
Vam svake pameti!


Ja bi platila.  Za dobrobit pasa i komsiluka, tom coveku se moraju oduzeti psi. Platila bih, ne bih trepnula.


I ja bih platila, pitanje je samo da li će taj inspektor išta da preduzme, ili e da gurne pod tepih, kao što se to u većini slučajeva radi!!!

Naime, moji roditelji žive u kući, u gradu!!! Namerno sam naglasila "u gradu". Dvorište im se nastavlja na komšiju, koji u svom dvorištu drži kokoške, a kokošinjac čisti NIKADA! Naše dno dvorišta je neupotrebljivo jer toliko smrdi kokošinjac da jednostavno tamo ne može ni da se prođe a ne posedi, a tamo je leti hladovina. Zvali su razne inspekcije, jer držanje domaćih životinja (ne mislim na pse i mačke, već na krave, konje, kokoške i sl) nije dozvoljeno u gradu, međutim "Ništa ne može da se uradi!" user posted image user posted image user posted image Onda je tata nazidao zid, jer mi imamo lovačke pse, konkretno ptičare, koji su imali nameru da srue žičanu ogradu prema kokoškama. Međutim, kokoške su preskakale bedem od 2 m, i ulazile u naše dvorište, naravno, psi su ih aportirali i bez komande da to učine a komšija se vređao! HALO!!! Pa nije moj ker preskočio bedem nego tvoja kokoška!
Ovim samo htedoh reći da su ljudi skotovi, da zakon nije regulisan, i svaa priča ima dve medalje.
Samo kažem da Mari ne zaslužuje da bude napadnuta, jer, ipak nije otrovala te pse. A to što joj je to proletelo kroz glavu, ne treba joj uzet za zlo.

IZVORNA PORUKA: minavb

Banini, kokosinjac u centru grada je strogo zabranjen. Podnese se prijava komunalnoj i sanitarnoj inspekciji, oni dalje to pretvore u tuzbu i na kraju sud donese odluku za uklanjanje objekta. Ako ga vlasnik sam ne ukloni, sudski izvrsitelji to obave uz prisustvo policije.


Tek sad vidim da se već pisalo o kokošinjcu, draga, ne funkcioniše!!! Eno ga kokošinjac i dalje u komšijinom dvorištu! Čak hoće komšija da tuži tatu što je tu sazidao dodatnu kuću, i oluk se sliva uz naš zid i kvasi mu zemlju oko kokošinjca! Pa o čemu pričamo? user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:44:56   
minavb
Jbg, inspekcija koju je vodio moj tata, vrlo efikasno je resavala probleme slicne ovom sa kokosinjcem. Jednom su sekirom kidisali na njega, ali su nedozvoljeni objekti uklanjani. Bas se cudim da to u drugim mestima tako ne funkcionise. Mada, sada se reorganizuju inspekcije, neke se i ukidaju, verujte mi da se od juna prosle godine vise ne zna sta je ciji posao. Moj tata ide u penziju, kaze, ne radi mu se po novim pravilima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:50:49   
Mari86
Ali mi smo skupljali vec potpise i od toga nista nije bilo....ne znam sta ce biti...ali je nepodnosljivo!!user posted image
A da placam vise za onu stvar ne pada mi na pamet...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:51:46   
Anoniman
Pa zato ti kažem da ne osuđuješ tako oštro Mari, jer zaista po nekada nema rešenja. Slažem se da nije rešenje da se životinje ubiju, iako nisam ljubitelj životinja, zato ih i nemam, ali kako naći rešenje? user posted image

Mari, izađi u medije!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:53:53   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa zato ti kažem da ne osuđuješ tako oštro Mari, jer zaista po nekada nema rešenja. Slažem se da nije rešenje da se životinje ubiju, iako nisam ljubitelj životinja, zato ih i nemam, ali kako naći rešenje? user posted image

Mari, izađi u medije!



Pa vi ste lude skroz user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam samo u koje medije,ove ovde kojima je bitno jedino da se ustanovama prica i na Madjarskom,samo o tome pisu...i opet da placam..nema sanse,tek od toga nema nista!!!!user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 10:59:51   
minavb
Izgoogluj drustva za zastitu zivotinja i pisi im. Ima valjda neko koje funkcionise u vasoj okolini. Evo ti sta su radili volonteru drustava po okolini Bg-a-pronadju slucano ili namerno zivotinje za koje misle da su zlostavljane, organizuju akciju i pokupe ih bez znanja ljudi koji su te zivotinje drzali. Puno pasa, konja i magaraca je pokupljeno, tretirano i cak poslato u inostrane azile.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:01:53   
Anoniman
Ma draga, mislim da bi se sigurno našao neki novinar kom priča dobro došla bez da platiš za nju!
Ja ne bih išla u lokalne medije. Smatram da je Blic najčitaniji u Srbiji... Pošalji im mail. :)

Ja kada sam imala problema sa slepim miševima koji su mi se uselili u stan, svi su mi rekli da su oni zaštićena vrsta, te da ne može ništa da se preduzme. Da otprilike treba da ih ostavim da tu žive! user posted image   (ima tema o tome: Problemi sa slepim mševima, tako nekako)

RT Novi Sad je bio voljan da izađe i napravi reportažu za dž. user posted image

Ništa te ne košta da probaš.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:05:01   
Mari86
Pisala sam Azilu  u Beceju pre nedelju dana,nikakav odgovor nisam dobila!!!
Sto se tice medija,ne znam...da li mi verujete da nemam snage da se borim sa tim...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:12:07   
Trcosava
mari, potpuno te razumem... i znam da nećeš da ih truješ, ali jel si probala da nađeš neku vezu?

p.s. ljudi problem je u ZAKONU i DRŽAVI, ja ovde NI JEDNOG PSA LUTALICU nisam videla, ma ni mačku a ne psa... problem je što naš ZAKON ne fukncioniše
a ja bih probala da nađem vezu

volim sve životinje, ali se pasa užasno bojim
dva razloga - kao malu čopor je jurio mamu i mene
drugi - komšijini psi koji su bili u ''zatvoreni'' u ogromnom dvorištu su izleteli iz kapije i ušli nam u kuću (rotvajler i nemačku ovčar) pocepali mami sve haljine koje su se sušile na gelenderu i vrata skoro razvalili - menjali smo ih




_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:15:49   
Mari86
Svasta sam Trco probala,ali znas kada ljudi nemaju sluha za tebe..jednostavno..njima ne laje pod prozorom pa sto bi se oni trcali da mi pomognu...nas narod je takav..nema tu pomoci!Dok ja ne poludim i odem mu na kapiju i jeuser posted image mu sve po spisku i njemu i tim psima da ne kazem nesto drugo!user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:26:38   
Trcosava
sad ću malo off...ali njemu bi se ja odavno na****la mile majke! noću, kad ne bi mogla da spavam bi mu gađala prozore, sitnim kamenčićima - da ne razbijem, ali da ne može da spava, našla zvučnike neke jake pa puštala muziku njemu pod prozor

p.s. a šta je sa onom pištaljkom ili šta već što umiruje pse?

verujem da bi na kraju mu demolirala kuću

a zar nemaš baš nikakvu vezu??


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trovanje kucnih ljubimaca
18.1.2010 11:32:55   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Trcosava

sad ću malo off...ali njemu bi se ja odavno na****la mile majke! noću, kad ne bi mogla da spavam bi mu gađala prozore, sitnim kamenčićima - da ne razbijem, ali da ne može da spava, našla zvučnike neke jake pa puštala muziku njemu pod prozor

p.s. a šta je sa onom pištaljkom ili šta već što umiruje pse?

verujem da bi na kraju mu demolirala kuću

a zar nemaš baš nikakvu vezu??



Moram da kazem da mm kada ustane nocu baci petardu ne u dvoriste nego njemu pod prozor pa onda mora da ustane da umiri pse...
nisam cula za tu pitaljku...user posted image
Nemam vezu,ali ima moj kum i njemu su rekli
da ne dajemo dzabe pare,nema od toga nista..tim recima...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here