|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
21.5.2020 11:54:10   
Ana RR
Suzi, proveri da se nisu rešetkice na dovodu vode zapušile.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:10:38   
dunja RR
Anči, imala sam ranije problem sa dovodom (pre neke 2-3 godine), jer je ventil olabavio, pa se pomerao i nije voda ulazila kako treba, ali mi je drugu grešku ispisivao na displeju, F ali ne 7, da li 6, ne sećam se. I onda sam ja sama podešavala, par puta uključivala mašinu dok nisam ubola da lepo ulazi voda, i tu sam fiksirala ventil.
Nisam htela da zovem majstora nakon toga, jer nam ih je neloiko dolazilo i uvek je ventil radio malo nakon njihove intervencije (stara zgrada, stare cevi, staro kupatilo), pa sam odlučila da se ne bakćem više sa njima. Sada držim ventil samo u jednom položaju, ne zatvaram vodu, i ok je dovod.

Ali piše da je F7 problem kod odvoda jer zaista i nije odradila centrifuga kod ispiranja, tj. nije ispustila tu finalnu vodu.

Misliš da može biti i dovod a da piše F7?


Nešto se ne bih bakćala sa tim ventilom ako baš ne moram, muka mi od majstora, planiram naredne godine da uradim konačno novo kupatilo i kuhinju odjednom, jer su kod nas povezani cevima, pa da sve sredim skupa.



< Poruku je uredio dunja RR -- 21.5.2020 12:12:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:28:00   
Sanjica26 RR
Dunja, nama se desavalo da se pojavi F7. Tada mm izvuce filter i ocisti ga. Desava se da se zapusi zbog kamenca, prljavrstine, tkanine ako ostane u džepovima u odelu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:36:36   
dunja RR
Mi imamo filter koji je samocisteci, i tu sam se zeznula par puta i izvadila ga i oprala, ali na njemu nikada nije bilo nista, uvek cist skoz, I u jednotrenutku pre par godina nije radila masina, došli Gorenja I sredili i rekli da nikada više ne diram filter. Posle sam videla u uputstvu da pise crvenim slovima da se filter ne dira. Takav nam model. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:38:38   
Sanjica26 RR
I nasa je gorenje ali mi imamo problem sa kamencom. Nasa voda je puna kamenca i ako stavljamo sodu bikarbonu. Dugo nismo cistili jer za sada nema problema. Nismo zvali nikad servis. Uvek je mm sam sređivao. Tako da ne znam njihovo misljenje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:46:32   
dunja RR
Naša je drugačiji model od vašeg, jer na većini filter mora da se čisti kao kod vaše, a naša je takva da ne sme nikako, nego ja to nisam videla u upustvu. Na prethodnim mašinama je uvek morao da se čisti, pa nisam ni znala da postoje samočisteći. Kod nas uvek ja sređujem kvarove, a tada kada su nam dolazili iz Gorenja i nije bio kvar, nisu ni naplatili dolazak, jer je problem bio samo u tome što sam vadila i prala filter, a to na našoj mašini nikada ne sme da se radi. Tako da filter više nikada ne diram, učim na svojim greškama user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:54:56   
Ana RR
Hm nije to filter, to je baš mrežica koja stoji na ulazu u crevo, služi da zadrži prljavštinu ali pošto je voda takva kakva jeste tu se nakupi svačega. Nama se zapuši ako nestane vode jer kada je ponovo puste prvo krene onako prljava i nanese i nekih kamenčića. Mm odvrne crevo na dovodu i skine mrežice i očisti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:58:22   
Ana RR


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Veš mašina
21.5.2020 12:59:53   
Ana RR
Ovako stoji kod mene u uputstvu. Mm bez obzira uvek očisti i dovod, a za izbacivanje vode može biti i da se nešto zaglavilo negde - nama se zaglavila čarapa čim smo kupili mašinu a ja uključila čarape bez mrežice za pranje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:02:06   
Sanjica26 RR
Anci zavisi koja vam je masina. Nama je to filter nije mrezica. Ipak je gorenje masinauser posted image koju vise ne volim. Radi jos uvek ali cim izdahne uzecemo kombinovanu. A susaru cu mami da dam.

Dunja, nasa je najprostija masina. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:04:24   
Ana RR
I naša je Gorenje, zato i pišem.I nju ću da menjam čim pre, smučila mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:06:44   
Sanjica26 RR
Sad me mrzi da otvaram a i mm kaze da se taj filter nalazi ispod bubnja. Jeste, izgleda kao mrezica jer je tako izrezbareno kao mrezica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:10:32   
dunja RR
I moja je najprostija, stara je 13 godina, zato sam se i začudila da je filter samocisteci, nisam ni znala, prala sam ga 10 godina i uvek je bio kada god gai zvadim besprekorno čist, i to me čudilo. Posle mi majstor rece da ne diram više nikad. Ona ok radi, do sad sam imala jedino problem sa ventilom ali to nije do mašine već do mog starog kupatila. Anci i kod mene isto tako piše, osim filtera koji je samocisteci. Ja mislim da se nešto u crevu negde zapusilo, kamenac, prljavstina. Ja ne koristim mrezicu za čarape, čak ni za Micine male, ali su nam ja mislim sve čarape na broju 😂pa mislim da nije do njih. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:13:59   
dunja RR

Na ovo sumnjam, što kažeš na mrezicu, moracu da proverim. Filter nam je napred nije pozadi gde i crevo. Jel to na ulazu u ventil ili na izlazu iz mašine?Pretpostavljam na izlazu iz masine? Gde izlazi prljava voda, tj odvod? 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hm nije to filter, to je baš mrežica koja stoji na ulazu u crevo, služi da zadrži prljavštinu ali pošto je voda takva kakva jeste tu se nakupi svačega. Nama se zapuši ako nestane vode jer kada je ponovo puste prvo krene onako prljava i nanese i nekih kamenčića. Mm odvrne crevo na dovodu i skine mrežice i očisti.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:15:20   
Sanjica26 RR
Mozda je i nas filter koji se ne cistiuser posted image ali je voda puna kamenca. Uzas jedan. Mm kad izvadi filter bude bela kao sneg.
Onda mozete da zamislite kakva nam je voda sa cesme. Ne pijemo je. Uzimamo sa izvora.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:16:27   
dunja RR
Kod mene je filter napred i nije mrezica već plastičan. Ali znam da nije do njega, crevo negde koči garant. Na izlazu. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:17:16   
Ana RR
Dunjči, to je na česmi/ventilu u zidu gde ti je dovod vode - tu je početak creva i kada ga odvrneš videćeš mrežicu koju skineš i opereš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:18:31   
Ana RR
Ako se nešto zaglavilo u crevu onda je to zeznuto - kod ranijih modela si mogao sam da izvučeš a sada ne, sada mora serviser. Barem kod naše mašine, model iz 2013. godine.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.5.2020 13:21:55 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:24:54   
dunja RR

Hm, kapiram ali mislim da nije to problem ovde, jer to je dovod vode, to je a druga greška f nesto i tu geškuprijavi ranije jer mašina ne prima lepo vodu. To sam imala i nekako sredila, fiksirala ventil, jer je set_ao. Ali ovo je problem sa odvodom, na kraju programa zalogu masina. u cršvu negde koci. Ali. Me cudi i sto se ne desava uvek. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjči, to je na česmi/ventilu u zidu gde ti je dovod vode - tu je početak creva i kada ga odvrneš videćeš mrežicu koju skineš i opereš.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:27:06   
dunja RR
Mada ja verujem da je i kod mene ta mrezica na dovodi zrela za pranje 😅 samo ne bi da diram, jedva sam onomad fiksirala ventil. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Veš mašina
21.5.2020 13:43:52   
Ana RR
Ma bre nikad više gorenje veš mašina, nikad!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Veš mašina
22.5.2020 12:30:21   
MamaZox
Moja prijateljica se muci sa gorenje ves masinom, ja imam beko.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Veš mašina
23.5.2020 21:06:31   
flamingos
Koliko ti je stara mašina Gorenje?U selu imam našinu staru 17 godina-aktivno je radila tri godine,14 godina je uključujem samo leti.Još radi,pu,pu,da je ne ureknem.Dobro,opet je drugačinjekad se svakodnevno koristi.Ovde u stanu imam našinu marke Whirlpool,super je.Veš se odgore stavlja.Filter se ne čisti.Extra pere.Iz inostranstva je doneta,naravno nova,sa garancijom.A kao Gorenje u selu koju imam imaju i naši kumovi,baš istu,i godinama im traje.Možda je tvoja digitalna.Moja u selu nije.Ova u gradu jeste.Opet,sve zavisi kako se i potrevi.Verovatno traži novu.


(odgovor članu MamaZox)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Veš mašina
30.6.2020 13:42:36   
dunja RR
Uključila sinoć, legla, negde u neka doba, noć, čujem neki zvuk, ustanem, kada ono opet, greška grrr. F3 ovaj put, stala mašina. Ali ne znam šta me to probudilo, kako sam čula da je neki problem. Malko sumnjam i da je neko noćas gasio vodu u zgradi, jer bilo je pucanja cevi ovih dana, tj. jedne noći, ali ne znam da li su sredili to.
Elem, izbacih prvo vodu iz mašine, pa uključih posle kratki neki program, da vidim da li sve radi, i bilo ok. Videću noćas, kako će biti. Ovaj put je druga greška, sada je dovod vode problem, prošli put bio odvod, F7. Ne dira mi se taj ventil za dovod, jedva sa ga namestila prošli put. Ali ako bude i noćas zezala, zovem majstora.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.6.2020 13:44:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Veš mašina
1.7.2020 14:47:41   
dunja RR
Noćas radila mašina normalno, pa i dalje sumnjam da je preksinoć neko gasio vodu u zgradi ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here