|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 16:59:26   
choopa choops
milicicak koji si pojas nosila?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 17:08:15   
milicicak
Choopa ovaj tip, ali ne znam koji je bio proizvodjac...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 17:15:32   
choopa choops
Aha, e pa dobro meni dr i reče da uzmem taj tanji što ide samo ispod stomaka, a vidim većina nosi Farlinov. Hvala puno user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pojas za trudnice
9.12.2014 17:19:44   
milicicak
Nema na cemu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pojas za trudnice
10.12.2014 1:02:18   
jovicaa
meni stvarno sam smeta pojas, imam taj farlinov. samo me nervira.. ne znam mozda bi mi nesto i znacilo da ga nosim, ali nema sta da mi pomogne, kad mi stomak gore stoji.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pojas za trudnice
11.12.2014 9:12:02   
choopa choops
ja kupih ovaj Chiccov. Nemam pojma, stavim ga samo kad idem u wc, ali ja vam ne primjećujem neku razliku user posted image user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pojas za trudnice
11.12.2014 11:51:37   
lelaigor
Meni je suoper taj Farlinov. Ne bih mogla iz kuće da izađem bez njega. Kući ga ređe nosim, baš kad puno stojim, jer odmah moram da pridržavam stomak rukom. A kad idem negde, makar i do radnje, obavezno ga stavim.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 12:17:17   
Maraj
Gde ste kupile tsj Farlin pojas? Jer da gledam u apoteci? Kako se on kupuje, jer ima velicina ili je univerzalan?

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 12:20:45   
Valerie
ima u vecini apoteka, nema velicina. pozadi su veeelike cicak trake
ja kupila na limundu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 12:22:36   
Maraj
O super valerie. Hvala. Koja je cena sada otprilike

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 12:37:18   
Ana RR
Maraj klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 12:46:19   
Maraj
Hvala Ana
jer zna neko da li meni odgovara ovaj Farlin pojas.... nemam problem sa kicmom vec mi je beba karlicno. U 27.nedelji sam sada. Cim malo duze stojim imam pritisak u stomaku. Hoce li mi pomoci ovsj pojas? Dr mi je rekla da mogu da uzmem lojas al nije precizirala koji

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 20:15:55   
Valerie
ja prosli put nosila od npr. 22. nedelje jer sam imala spustenu posteljicu. stomak mi je bio visoko. dakle samo da bi smanjila tu tezinu stomaka. mnogo mi je znacio. posle mi se posteljica podigla, ali sam nastavila do kraja da ga koristim jer mi je bas olaksavao setanje. prebaci tezinu stomaka nekako da nemas osecaj da visi niti da iznutra pritiska. ako imas svog apotekara od poverenja mozda ti da da probas preko majice, da vidis kako to izgleda.
ja moj platila mozda 400 din polovan al kao nov, oprala i tako... user posted image na limundu sam kupila sve zivo u 1/2 do 1/5 cene - kolevku, pumpicu, sterilizator, pojas, grejac za flasice, lezaljku za bebu, ljuljasku na baterije, ma sto cuda, sve super marke i skroz kao nove. al kad sam zaludna pa cekam priliku

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 20:30:26   
mali_mis
Maraj ja imam taj pojas i meni je pomogao.
I A. je bio karlicno do ulaska u 9 mesec, i naravno nisko, a ja sa skracenim grlicem. Pojas ce ti olaksati stajanje na nogama, ako bas moras duze vreme da stojis, neces imati osecaj pritiska na besiku.

Do 6. meseca sam imala onaj sto izgleda kao gace, ali to definitivno nije za posle, kad stomak bude veci, i krene da vuce na dole, jer se taj gace materijal rastegli i nista ne drzi.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 21:55:07   
Maraj
Hvala drage na savetima user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pojas za trudnice
6.7.2015 22:46:15   
Ana RR
Ja sam ga nosila i puno mi je značio, bez njega nisam mogla po kraju da prošetam a kamoli nešto dalje od toga. Sa pojasom mi je bilo dosta lakše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pojas za trudnice
7.7.2015 9:45:52   
Maraj
Ana hvala na savetima. Narucila sam jutros sa ovog sajta oko 2050 ce me izaci

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pojas za trudnice
8.7.2015 13:29:30   
Maraj
Stigao pojas upravo.user posted image naravno odma sam ga stavila. Hvala Ana jos jednom !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pojas za trudnice
8.7.2015 19:10:11   
Ana RR
Nema na čemu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pojas za trudnice
31.7.2015 16:17:27   
jess021
Sad nadjoh, medju stvarima za bebu koje mi je zaova poslala, i Farlinov pojas za trudnice.
Smem li da ga nosim, jer mislim da mi je beba nisko ( mozda lupetam) ili ipak da sacekam utorak pa da pitam dr?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pojas za trudnice
31.7.2015 16:25:58   
Maraj
Jess ja rekla mojoj dr da mi tezi stomak kad malo duze stojim. Ona mi rekla da uzmem pojas. Pomaze mi. Damas sam ga nosila i po kuci. Mislim da ti ne moze smetati ako npr ides u šoping pa da ga stavis. To ti je 2-3 sata nosnje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pojas za trudnice
31.7.2015 16:56:39   
Valerie
jess, slobodno, iskosi ga, da ide sa donje strane stomaka, a onaj deo sa cickom visoko pozadi. lepo podrzava, oslobadja osecaja tezine.
nemoj samo za dugotrajno sedenje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pojas za trudnice
31.7.2015 20:37:49   
jess021
Hvala, divne ste!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pojas za trudnice
31.7.2015 23:26:06   
choopa choops
Meni, onaj gore pomenuti, Chiccov pojas uopšte nije pomagao. Kao da ga nisam ni imala user posted image Mada stomak mi je bio mali, i većinu sam preležala, ali i kad bi se ustala, stavim ga i ništa. Nikakav osjećaj olakšanja imala nisam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pojas za trudnice
1.8.2015 0:11:29   
amdn
ja isto imam neki kupila jos 2011 i nosila sam ga bas mnogo, meni je cele trudnoce beba bila nisko i ja nisam mogla da funkcionisem bez pojasa,
taj koji imam je odlican sve pohvale, posle sam i kumi davala i ona je zadovoljna ali ne znam koja je marka, kupljen je u apoteci i tad je kostao oko 2000,
kad se vratim za bg procitacu marku ako se nije izlizala pa javljam :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here