|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Steznici u trudnoci
23.11.2012 11:20:02   
Janncica
Je l kad udjem u 9. da prestanem da ga nosim?

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Steznici u trudnoci
16.5.2013 16:52:58   
Sanja90
Vidim da odavno niko nije pisao u ovoj temi,procitala sam nesto,e sad imam i ja problem posto mi je treca trudnoca imam osecaj da mi je beba nisko,tesko mi je da se krecem odmah me bole ledja i stomak i vrlo brzo se zamaram,kad treba da idem pesice negde to je pravo mucenje za mene,pogotovo kad malo duze stojim,razmisljam se da kupim pojas,ali onaj bez gacica da mi malo podigne stomak,ali ne bih kupovala skuplji od 1000din. jer ne mogu bas skup da priustim sebi,a bas mi je potreban. Jel skoro neka od vas kupovala steznike? kako im se krecu cene? Gledala sam na netu ali nista konkretno nisam nasla...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Steznici u trudnoci
16.5.2013 17:10:41   
minnica
Ovaj ti je trenutno na akciji KLIK ko ti takav odgovara.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Steznici u trudnoci
16.5.2013 17:12:30   
Sanja90
Ja se pravo da ti kazem ne razumem u steznikeuser posted image Jel to kao traka ili nesto sa gacicama?

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Steznici u trudnoci
16.5.2013 17:13:46   
minnica
Po ovom crtežu bi trebalo da je pojas.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Steznici u trudnoci
16.5.2013 17:15:44   
Sanja90
Ahaaa, hvala ti pogledacu kakav je...

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Steznici u trudnoci
1.7.2013 22:11:02   
srna001
Ja sam u drugoj trudnoći do poslednjeg dana nosila pojas i neuporedivo je bolji osećaj sa njim.Kada bih ga skinula radi pranja željno sam iščekivala trenutak kada će da se osuši da mogu opet da ga obučem.I provereno znam da je bolji onaj sa gaćicama.Dobrano sam se raspitivala kada mi je bio neophodan.Obe bebe sam nosila nisko i znam koliko mi je bilo teško u prvoj trudnoći da se penjem uz stepenice stalno sam morala da podupirem stomak rukama, drugi put nije bilo porebe zato što je to pojas radio za mene.Naravno ispod pojasa nosim veš i skidam ga noću kada idem na spavanje.Pošto pretpostavljam da će i ova treća trudnoća proći slično čekam još malo da mi stomak poraste i vraćam pojas u opticaj.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Steznici u trudnoci
2.7.2013 8:56:23   
cvećka
Ja imam ovaj pojas i odlican mi je, moze lepo da se podesi koliko treba da se zategne i bas mi znaci... nemam iskustva sa drugima, cisto prenosim ovo [:

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Steznici u trudnoci
2.7.2013 11:53:52   
reve84
Devojke a kada ste pocele da nosite pojas?

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Steznici u trudnoci
2.7.2013 11:59:26   
cvećka
Ja sa blizancima pocela u 5om...

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Steznici u trudnoci
2.7.2013 14:07:46   
Anoniman
cvecka, i ja imam isti pojas. ja moj jos nisam pocela da nosim, ne osecam da mi je beba nisko i ne smeta mi nista, za sad.. u prvoj trudnoci sam ga nosila, ali ne nesto puno, mozda mesec, dva.. ne mogu da se setim, cini mi se od 5.-7. meseca, tako nesto..
u 9. mesecu se pojas ne nosi koliko sam ja cula, jer beba treba da se spusta.

(odgovor članu cvećka)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Steznici u trudnoci
4.7.2013 12:12:41   
cvećka
Pa onda smo otprilike u isto vreme pocele da ga nosimo... Meni dosta znaci kad idem napolje, ne nosim ga po kuci, ali kad setam... Pocne uvek da me boli donji deo stomaka, ali ne po sredini, nego sa obe strane, pa mi pojas taman pruzi tu neku podrsku i mogu dosta duze da izdrzim na nogama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Steznici u trudnoci
4.7.2013 14:15:27   
Anoniman
ma naravno, za pesacenje je pojas zakon. i ja sam ga najcesce nosila kada dugo hodam, onda sa osecala pritisak i bilo mi je puno lakse sa njim. jos ces ti imati puno veci teret, valja to podupreti!

(odgovor članu cvećka)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Steznici u trudnoci
25.10.2013 20:24:01   
dijana1*
Meni je dr. rekla da mirujem, da mogu po malo da se krecem po stanu ali da koristim pojas. Koji pojas je dobar ali da me sada nesto specijalno ne steze, da se ne pomera a i da nije preskup. Iskreno, ne daju mi se neke silne pare na to. Draze mi je da bebici nesto kupim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Steznici u trudnoci
10.11.2013 16:52:29   
dijana1*
Kupila sam danas ovaj pojas i super je. Mnogo je lakse, mogu normalno da hodam. A svidja mi se sto ga mogu i posle koristiti samo ovaj deo sto ide na ledja okrenem na stomak. KLIK

< Poruku je uredio lesica RR -- 10.11.2013 17:05:35 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Steznici u trudnoci
10.11.2013 16:58:37   
vikiveki
Dijana izgleda da je pojas dobar,ako nije tajna koliko si ga platila? I meni treba neki pojas da nosim sad posle operacije...a nemam ni jedan jer u trudnoći ga nisam koristila..pa razmišljam koji da kupimuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 10.11.2013 16:59:13 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 17:08:17   
Ana RR
Ja sam nosila Farlinov pojas za trudnice, bio mi je odličan. KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2013 17:10:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 17:14:09   
dijana1*
Vikiveki nije tajna, 19 eura . Vidi se da je kvalitetan i cvrstuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 17:16:38   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam nosila Farlinov pojas za trudnice, bio mi je odličan. KLIK

odlican je,i ja sam ga nosila,od 7.og mesecauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 18:34:35   
viking
Ja sam dobila pojas, kao traka je, ali pošto je poklon nemam kutiju. Kako se pravilno stavlja? Rekla mi dr da treba da legnem i tako u ležećem položaju da ga "zakopčam". Meni je to ležanje na leđima baš nezgodno.... Kako ste vi stavljale?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 18:46:47   
Ana RR
Vik, je l napred malo širi, tj. taj deo koji ide ispod stomaka?

Ja sam stavljala stojeći, ne znam kako bih izvela u ležećem položaju. Namestim napred taj širi deo, malo ispod stomaka, kao da ću da podignem stomak i onda zakopčam pozadi. Meni je smetalo ako previše zategnem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 18:56:51   
viking
Jeste, napred je malo širi. Mislim, meni taj savet da se namešta ležeći skroz ima smisla, jedino što mi je tehnički komplikovano da to izvedem pošto sam kao nasukani kit, samo čekam da dođu iz Greenpeace-a da me vrate u more user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 19:00:14   
Ana RR
Hahahaha user posted image user posted image

Ima logike jer kada legneš stomak se drugačije "rasporedi" ali kako da ga zakopčaš tako?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 19:05:10   
viking
Pa to je začkoljica, moraš da se pridigneš, da odvojiš donji deo leđa od kreveta i onda spojiš krajeve pojasa, što je sa stomačinom baš teško.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 19:33:43   
Ana RR
Ma važi, verovatno bih se na pola puta ukočila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here