|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
6.10.2012 22:12:39   
Anoniman
user posted image samo napred i ne odustaj!!!!

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 651
   RE: EX pušači
6.10.2012 22:16:40   
mlada_mama

IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: mlada_mama

ninicak, mislim da je ovo tema EX pusaci, a ne ANTIPUSACI, nema potrebe da omalovazavas nekoga ko pusi!


Ex pušači ne pušači i cene cigareta, al kako god... Ne slažem se ni sa jednom ni sa drugom stranom... ja sam pušila po 3 pakle i prestala sam pre 5 godina... No ja jesam pušač i hedonista u duši te ću jednoga dana sigurno početi ponovo, kad definitivno završim sa rađanjem i dojenjem... I dalje mislim da je neprikladno o tome pisati ljudima koji ostavljaju ili žele da ostave pušenje... Valjda je ova tema da ohrabrio one koji žele da prestanu... Otvorite temu o cigaretama za pušače...


pa ti sestro i treba da prestanes, 3 pakle user posted image
sta si ti radila, samo sjedila i pusila jednu za drugom user posted image
ja mislim da onaj koji zna da uziva u cigaretama ne treba da prestaje, dokazano je da samo par cigareta ustvari imaju onaj ,,ceif,, i sjednu ti, a ostalo je samo navika i ne ispunjeno vrijeme, ja kad sam pusila to je bilo 10 cigareta u danu i super mi je bilo, i planiram tako opet, a opet izuzetaka svuda ima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: EX pušači
6.10.2012 22:33:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mlada_mama


IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: mlada_mama

ninicak, mislim da je ovo tema EX pusaci, a ne ANTIPUSACI, nema potrebe da omalovazavas nekoga ko pusi!


Ex pušači ne pušači i cene cigareta, al kako god... Ne slažem se ni sa jednom ni sa drugom stranom... ja sam pušila po 3 pakle i prestala sam pre 5 godina... No ja jesam pušač i hedonista u duši te ću jednoga dana sigurno početi ponovo, kad definitivno završim sa rađanjem i dojenjem... I dalje mislim da je neprikladno o tome pisati ljudima koji ostavljaju ili žele da ostave pušenje... Valjda je ova tema da ohrabrio one koji žele da prestanu... Otvorite temu o cigaretama za pušače...


pa ti sestro i treba da prestanes, 3 pakle user posted image
sta si ti radila, samo sjedila i pusila jednu za drugom user posted image
ja mislim da onaj koji zna da uziva u cigaretama ne treba da prestaje, dokazano je da samo par cigareta ustvari imaju onaj ,,ceif,, i sjednu ti, a ostalo je samo navika i ne ispunjeno vrijeme, ja kad sam pusila to je bilo 10 cigareta u danu i super mi je bilo, i planiram tako opet, a opet izuzetaka svuda ima user posted image


Pa šta ćeš na temi o EX pušačima?

(odgovor članu mlada_mama)
  Direktna veza do poruke: 653
   RE: EX pušači
7.10.2012 10:43:30   
mlada_mama
pogledaj post malo bolje, napisala sam ,,ja KAD sam pusila,,
prestala sam zbog trudnoce, tako da se vodim kao EX pusac, a to da li cu da pocnem ili ne, nema veze s ovom temom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:17:37   
bojanica7
isi, hvala na slici user posted image i dimu user posted image user posted image malo mi smeta sto je rozim napisano to na filteru, al dobrpuser posted image

i ne znam kako je ikome mogla da zasmeta slika koju je isi okacila kad su cigarete svuda oko nas: na kasama, u trafikama, ma gde god se okrenes...

i ja podrzavam svakog ko zeli da ostavi cigarete, kao i svakog ko zeli da im se vrati user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:22:12   
isidora88
bojanice imaju jos white cini mi se one verovatno imaju srebrno na filteru, nemaju rozouser posted image
sa ovim poskupljenjem cigara mm i ja cemo morati u skorije vreme da ostavimo pusenje, sad je vec ogromna cifra mesecno kad saberemo koliko potrosimouser posted image
ja mogu lako da prestanem, samo jos mm da ubedimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:23:56   
Anoniman
Meni cigharete ne smetaju ni u kom obliku, ali svi koji su ostavili znaju da to nije ni malo lako ni jednostavno, zato mislim da ako neko dođe u temu o ostavljanju pušenja po podršku i ohrabrenje dok prolazi kroz sve to, nema potrebe da ga i tu čekaju izazovi i zazubice...

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 657
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:26:25   
Olga75
ma koje zazubice , ako posle nekog duzeg vremena zapalis cigaretu slosi ti se , zavrti u glavi , krene nagon za povracanjem , uzasan kasalj
svaka cast ex pusacima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:27:25   
Cindarella
O,da,Isi,pusila sam,oko 6 godina,kutiju ipo dnevno.user posted image
Dogovorili smo se,ako zelimo drugu bebu da moramo da se odreknemo cigareta prvenstveno,ima tu jos par stvari na spisku koje smo eliminisali.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:27:36   
Verolina
Meni tako legne cigara uz kavu. Ja pusim malo ili nimalo u toku dana ako sam sama, ali ako imam drustvo, kukuuuuuuuuuu...Pa gora sam od Turcina.
Nego, je l'' neko citao onaj prirucnik Alena Kara? Imalo efekta?
Cind, pa ti si trudna????user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 7.10.2012 13:37:16 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:42:47   
bojanica7
gae, mozda imas pravo i mozda stvarno nije mesto da se ovde prisecamo kako je divno povuci dim user posted image al i to sto olga kaze,,, de cemo da otvaramo jos jednu temu o cagretama. a kad bi se otvarala, mogla bi se zvati:
volim cigarete i rado ih se secam user posted image

olga, u pravu si, prvi dim posle godinu dana bio je jeziv , al je sledeci vec bio prihatljiviji. o trecem necu pricam user posted image odoh s ove teme user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:43:49   
Janncica
verolina citala ja knjigu...ranije,pre trudnoce i stvarno ima neki uticaj na psihu...Samo sam ja kad sam dosla do polovine skontala da je covek u pravu i prestala da citam...user posted image user posted image
Cim sam zatrudnela,zgadile su mi se i od onda sam ex pusac...koji povuce ponekad dim,dva...user posted image jednom u nedelju dana... posle 6 meseci(koliko nisam pusila) kad uzmem cigaru,sve mi smesno i ne znam da je drzim...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:47:25   
Verolina
user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:54:37   
isidora88
moja mama je citala tu knjigu, ja je pitam jesi pusila dok citas,ona kaze:pa jesamuser posted image na nju nije imalo efekta, ona sve kao planira(ali ne zeli)da ostavi cigare, isla je cak i na one grupne terapije, ali ne vredi.
onaj ko ima jak razlog ostavice pusenje, ko nece naci ce milion da nastavi i opravda sebe

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:56:35   
branki*
tacno,isidora.ja mojima kad sam kupila one mustikle za odvikavanje,tata nije ni probao,ni pokusao!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: EX pušači
7.10.2012 13:59:05   
Janncica
isidora88 potpuno razumem tvoju mamu...user posted image a dok citas knjigu,ima nekih delova gde on kaze...sada zapalite cigaretu....povucite jako jedan dim...i takoooo...user posted image user posted image i kako da zena ne pusi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: EX pušači
7.10.2012 14:08:56   
isidora88
zato ja necu citati knjiguuser posted image
ja sam u trudnoci bez problema ostavila pusenje, i sledeci put cu tako, stvarno je sve iz glave, dete mi mi je bio dovoljan razlog user posted image
sad nema sanse da bih ostavila osim ako i mm ne batali pa da zajedno kriziramouser posted image
meni je najveci problem bio kad sam isla negde u kafic, uf tu nisam znala sta cu sa rukama, inace pusim pola kutije dnevno max, pre trudnoce sam i vise a sada mi ne prija, a ni nemam vremena, jedino sto verolino kaze u drustvu mogu celu paklu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: EX pušači
7.10.2012 14:22:01   
vojvodjanka87
Meni je danas šesti dan bez ijedne cigare,super podnosim nadam se da ce tako i ostati user posted image lepo mi je ujutru se budim bez kašljauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: EX pušači
7.10.2012 14:26:54   
Cindarella
Ja nisam ni cula za tu knjigu.user posted image \
Ja sam pusila kutiju ipo,mm jednu dok je na poslu,i jednu do veceri.Mnogo,brate mili.Sa cigaretama mi je i kafa otisla,jednostavno,nije mi vise to taj dozivljaj bez cigarete.user posted image
Verka,daaaaaaa! Stize nam mali patuljak.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: EX pušači
7.10.2012 14:40:17   
Verolina
Bravo Cind, bravouser posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: EX pušači
7.10.2012 14:47:07   
bojanica7
moja drugarica je citala tu knjigu i prestala je da pusi, al je propusila posle deset meseci.

moj drug je prestao tako sto je isao na grupnu terapiju. i dalje ne pusi.

moja mama je prestala prosle godine posle operacije materice, niej pusila u bolnici pet dana, pa joj taman bilo super da nastavi. a tata se solidarisao. oboje s dve kutije nahglo prestali. mama uospte nije imala krize, kao super joj je, a tata stalno kuka (vec godinu dana) kako bi zapalio user posted image i na kraju, pre mesec dana, keva posle kumove sahrane propusi. kao samo malo neko vreme dok se ne izbori sa stresom. i kad tata kaze: ocu i ja da pusim, ona ce: nemoj, evo samo sto nisam ostavila. i tako vec mesec dana user posted image

al kontam da ti treba motiv: bilo novac, bilo zdraavlje, trudnoca,,,, nekako mislim da kad znas zasto zelis da prestanes, ide lako. a ovako kao volis da pusis, ne smeta ti (jos) zdravetsveno. imas novac da priustis pljuge i kao sto bi prestajao...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: EX pušači
7.10.2012 14:52:08   
Cindarella
Bojanice,samo sto nije ostavila.user posted image
Verka,vidis kako vas prasim sa avatara.user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: EX pušači
11.10.2012 12:26:02   
bonita
Kontam,vec 2 meseca zasto ja pusim.
Smanjim,po par sati ne pusim,pa ponovo ko turcin,pa me grize savest,pa ponovo smanjim
I kontam...zasto svakom meseca ispusiti jednu moju omiljenu Guess tasnu..
Zasto trujem sebe?Zasto sebe izlazem riziku?Zasto disem lose,kad vec mogu duboko disati,Ma kontam mnogo toga..
Ali sam sada u 11 i 40 skontala da ja vise nemam sta da kontam,vec jednostavno bacim paklu cigareta i uset_am u novi i kvalitetniji zivot bez dima.
Tako da zelim se ovde prijaviti od
11.10.2012 kao nepusac..
I nastajacu to obecanje sebi i da ispunim.

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: EX pušači
11.10.2012 12:37:59   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 674
   RE: EX pušači
11.10.2012 12:41:23   
M.mama
Nisam dugo pusila ali sam stigla do kutije dnevno. Cim sam saznala za T prestala sam. Sinoc kao ajde da uzmem dim od muzica kad ono ja ne smem da povucem dim, kao da nikad nisam cigaru u usta stavila!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Ime za decaka...
Bibilib

Sta vi mislite,koje je najlepse?

Dusan (65%)

Adrijan (28%)

Srecko (7%)


Ukupan broj glasova: 71

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here