|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Herpes
30.4.2009 18:31:55   
Anoniman
uh, uh, lepo je to kad se oseti tek izlazenje, al kad bukne tokom noci i ujutru kad ustanete kao da vas je izujedalo 15 osa!
uzeo mi dragi danas onu herpigen kremicu, pa cemo da vidimo hoce li bar malo da mi splasne... sad stavljam hladne obloge oko usana da pokusam da smirim ovu nadutost oko herpesa!
ma ja se za tu zuckastu tecnost uplasila da nije silikon, al, tesko da moze, jer je on mnogo dublje postavljen. dace Bog da sutra ustanem sa bar malo splasnutim usnama...
e, stvarno je grozno! umesto da resavam sve sto mi je ostalo za svadbu, koja ce uskoro, sad moram da lezim kuci. grrrrrr... i pored toliko vitamina koje unosim, opet mi je imunitet oslabio...
uh, bre al sam danas lose volje... samo pisem o mojim mukama! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
30.4.2009 18:36:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Herpes
1.5.2009 8:23:06   
Anoniman
Koja, Gagi?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
1.5.2009 9:04:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Herpes
1.5.2009 9:06:33   
Anoniman
Pa, Gagi, ovo je ta tema user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
1.5.2009 9:08:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Herpes
1.5.2009 9:11:14   
Anoniman
ajd sad cu da vidim...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
1.5.2009 9:14:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Herpes
1.5.2009 9:27:05   
Anoniman
ma, ok, tu koju sam ja otvorila, Tasha je obrisala... ipak je rano jutro... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Herpes
26.4.2010 15:21:51   
magnetic
Jutros me docekao herpes na nosu.Verovatno od prehlade i duvanja nosa.Namazala sam sa cinkovom pastom,a onda skinula i namazala sa kaladontom,jer nemam pojma dali je cink pasta stetna u trudnoci.Najgore je sto se udajem za 12 dana i iskreno se nadam da ce proci do tadauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Herpes
26.4.2010 15:22:48   
Lilly*
Joj Magnetic user posted image Trebalo bi dotle da prođe user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Herpes
26.4.2010 15:24:30   
anajid
Joj magnetic i meni vec tri izasla ali na ustima,ne smem ni dete poljubiti,bem ti mrzim herpese,a bas sam sklona tome!

Ja mazem mast Aciklovir i pomogne,pa eto ako hoces kupi,verujem da ce sve biti dobro,do udaje!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Herpes
26.4.2010 15:39:41   
magnetic

IZVORNA PORUKA: anajid

Joj magnetic i meni vec tri izasla ali na ustima,ne smem ni dete poljubiti,bem ti mrzim herpese,a bas sam sklona tome!

Ja mazem mast Aciklovir i pomogne,pa eto ako hoces kupi,verujem da ce sve biti dobro,do udaje!

I ja sam uvek mazala sa tim,i uvek ga imam kod sebe jer sam podlozna herpesu i to uvek na nosu.Ali se ACIKLOVIR ne sme koristiti u trudnoci,pa sad ne znam kako da ubrzam isusivanjeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Herpes
26.4.2010 15:40:36   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Joj Magnetic user posted image Trebalo bi dotle da prođe user posted image
Uf,nadam se da hoce.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Herpes
26.4.2010 18:43:46   
indy_25
ja sam imala uvjek problema sa herpesom na usni gornjoj. uzasno me bolilo kad izadje i peklo cijela mi se usna raskoka.i onda mi drugarica kaze da cim osjetim da ce herpes da izadje stavim na vatu acetona za nokte i da stavim na mjesto gdje osjetim da ce izaci. i tako sam od tada radila i nikako mi vise nije izlazio. ako neko hoce da proba nikako ne smije da stavi na sazreli herpes vec samo kad osjetite da ce izaci kada je koza jos uvjek cista.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Herpes
7.7.2010 23:26:32   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: She Ra

Meni se na nervnoj bazi ponekad javi herpes, ali u jako retkim slucajevima.
Sada mi se javio opet, ali sada sam trudna, pa procitah negde da ne bi trebalo upotrebljavati bilo kakve masti za saniranje.

Da li je neka od vas to imala i kako je proslo? Cime ste mazale?


IZVORNA PORUKA: zvezdica009

moja drugarica je dobila herpes na usni kad je bila trudna i koristila je HERPIGEN LABIAL mast, to se secam da joj je dr preporucila ali najbolje da jos proveris

IZVORNA PORUKA: mihi

Moj stariji sin je do 8. godine stalno imao Herpes labialis onda mi je prof. Boža Antonijević savetovao da mu dajem kapi na bazi ehinacee Imunal Lek LJubljana ih pravi, više mu se nije pojavio. Jedino ne znam smeš li da ih uzimaš jer si trudna. Pitaj svoju dr.

IZVORNA PORUKA: zvezdica009
znam da aciklovir ne sme da se uzima u trudnoci




_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Herpes
8.7.2010 1:03:06   
Mishica 77
Joj, meni je pre stalno nicao negde na gornjoj usni ali mi se nije javljao već duuuugo, od pre trudnoće. Grozno, kad se ujutru probudiš i pogledaš se u ogledalo i imaš šta da vidiš. user posted image
Al' sam se izveštila.... ustajala sam i u pola noći da namažem Aciklovir ako osetim da će da izađe... znate onaj osećaj topline i peckanja. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Herpes
8.7.2010 1:03:34   
dunja RR
Meni danas izašao herpes od nerviranja.....

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Herpes
8.7.2010 1:04:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni danas izašao herpes od nerviranja.....


tj. juče....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Herpes
8.7.2010 1:07:34   
Mishica 77
Grozno! Jel baš, baš niklo? Mažeš nečim? 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Herpes
8.7.2010 1:17:06   
Anoniman
ne znam da li sam pisala ali ovo je proverena stvar...
kada vas tek zasvrbi,znaci kad pocne da izlazi groznica odmah alkohola naneti na to mesto i tako tri puta za sat vremena i nema sanse da izadje.

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Herpes
8.7.2010 1:18:37   
Mishica 77
Ja namažem Aciklovir i tako sprečim da izađe. Ne znam za alkohol. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Herpes
8.7.2010 1:25:33   
Anoniman
a meni aciklovir nije pomagao...vazno je da nadjemo sta nam pomazeuser posted image user posted image
mada,ja nikada nisam imala onaj pravi herpes(onaj u plihicima),meni kada izadje to bude obicna groznica,samo kao plih jedan...

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Herpes
8.7.2010 1:42:20   
Mishica 77
Imenjakinjo, groznica=herpes. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Herpes
8.7.2010 1:48:44   
Anoniman
ne,nije to isto user posted image
herpes je prelazan i moze se rasiriti,herpes je virus a groznica se javlja usled temperature ili stresa,nije isto. herpes se rascveta u sitne plihice a groznica izadje kao jedan veliki plih,kao podkozna bubuljica... eto,da objasnim to na moj nacinuser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here