|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Herpes
6.3.2016 16:25:32   
choopa choops
pipi isto. Meni ove masti tipaherplex ne pomažu uopšte, tj prođe mi herpes ali za tipa 7-10dana. Toliko bi mi trajao da ne stavim ništa. ovo ulje čajevca i meni pomaže.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Herpes
7.3.2016 8:51:20   
nikiteki
Meni devojcici stalno izlazi herpes zbog pada imuniteta stavljala sam svasta pa sam na netu procitala da sitno se isecka beli luk i stavi na herpes 5minuta tako nekoliko večeri i herpes nestaje

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Herpes
9.3.2016 0:40:53   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: nikiteki

Meni devojcici stalno izlazi herpes zbog pada imuniteta stavljala sam svasta pa sam na netu procitala da sitno se isecka beli luk i stavi na herpes 5minuta tako nekoliko večeri i herpes nestaje

Probala ja, doduše ne sjeckani nego na pola presječen, i nije mi pomagalo. user posted image nadam se da njoj hoće. Saosjećam sa njom, nadam se da će rješiti to nekako.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Herpes
5.11.2016 23:57:26   
vbojana
Pomagajteuser posted image trudna sam 25 nedelja, i po prvi put mi je izyasao herpes u zivotu... da li je to opasno za bebu u ovoj nedelji trudnoce? i sta smem da mazem, hvala

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Herpes
6.11.2016 8:48:54   
vocicana
Draga vbojana, virus herpes simplex normalni je stanovnik nervnih zavrsetaka. Ukoliko se imunitet poigra sa organizmom, od nespavanja, ogromnog stresa, nespavanja i iscrpljivanja, dolazi do njegove aktivacije i obicno izlazi na licu, sto nije striktno pravilo. Najcesce se objasnjava, da ako do 30 godine ne izadje ni jednom nikada nece, a do tada kada se desi, svaki sledeci put u nabrojanim okolnostima, desice se novo izlazenje groznice. Plihov su infektivni, kada se stvoe kruste, tj ranice, infektivna faza je prosla. S obzirom da si trudna, posavetuj se sa koznim lekarom, gin takodje, mozes staviti flaster da to pokrijes, a za terapiju Aciklovirom i sl, moras videti,mada je to lokalna primena. Veoma ti jevazno da u prelaznom periodu uzimas vitamine B grupe, kaokompleks, jer ce te na zalost ta osetljivost verovatno pratiti uvek.
Zelim ti miran ostatak trudnoce.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Herpes
6.11.2016 15:01:38   
vbojana
Hmm, pre 3 dana sam napunila 30 :) znaci nije opasno.. posto sam citala da jeste ako se pojavljuje prvi put u zivotu u trudnoci, ja ga nikada nisam imala. Konsultovacu se sa dr svakako, hvala ti puno :*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Herpes
6.11.2016 15:15:11   
choopa choops
Mislim da je to opasno u pocetku trudnoce, dok se formiraju organi. Ne drži me za riječ, pitaj svakako doktora, ali mislim da si ti vec uveliko bezbjedna user posted image

Ja sam ga imala u trdunoci sa sinom, ali pred kraj, po cijelom gornjem dijeluusne, nausnice i nosa. Užasno je izgledalo, tad mi se najvise prosirio u zivotu. A imala sam ga, to sam vec pisala, bas cesto jos od djetinjstva. Sve je u redu bilo kasnije, što i tebi želim user posted image

Moj savjet je da čim izađu mehurici, trudis se da ih neako osusis, da sto prije postanu kraste. makar i sa obicnim bebi puderom. Svakako ce ti dr rec da li smijes kreme i koje, ali meni i inače nikad nisu pomagale pa ih nisam koristila.

< Poruku je uredio choopa choops -- 6.11.2016 15:18:48 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Herpes
6.11.2016 16:44:15   
vocicana
Eto i Choopa se javila, ja ga nisam nikada imala, pa ne znam, ovo je medicinsko znanje i teorija kojom vladam.
Nista se nece desiti, jer nemas genitalni herpes, vec na licu, zato se opusti,odmaraj sto vise, jer ce ti mnogo energije trebati kada se porodis, a za herpes ne brigaj!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Herpes
6.11.2016 17:36:41   
vbojana
Da, citala sam da moze biti opasno u pocetku, a za genitalni je opasnije na kraju, jer beba "nema vremena" da stvori antitela.. :/ ako sam ja to dobro shvatila, ali onako na prvu loptu sam se bas uplasila kad sam to citala... pogotovo jer nikada nisam imala herpes. najveci problem mi je bio sto cu ga mozda imati za svadbu i kako ga prekriti, ali kad sam procitala da moze biti opasno po bebu, onda sam se bas zabrinula. stavljala sam inace kaladont i mesavinu soli i sode sa vodom, ali to mi je bas sprzilo usnu :/ svakako hvala vam puno, utesile ste me..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Herpes
6.11.2016 18:08:46   
emicaa
Vbojana ja sam ga imala u prvoj trudnoci nekad u sedmom mjesecu mi uzasao,smjela sam samo flaster stavljati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Herpes
6.11.2016 20:15:04   
choopa choops
Ne znam kad ti je svadba, ali drzim fige da otpadne krastica do tada. A vjerovatno si bila izložena stresu, pao imunitet i eto ga herpes user posted image

Bitno da sa bebom bude sve OK, a slike sa svadbe ces moci i u Photoshopu braditi ako bude potrebe user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Herpes
6.11.2016 22:20:53   
vbojana
Svadba je za 5 dana :/ nadam se da ce otpasti do tada, bar da se moze prekriti, a kupicu flaster svakako.. bas sam se iznervirala, a moguce da je izaslo od stresa, ovih dana stvarno nisam sva svoja :) bitno mi je samo da nije opasno po bebu..

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Herpes
2.12.2016 17:08:21   
nata11
Izasao mi je herpes na nozdrvi. Cime mogu da mazem? Aciklovir otpada jer je osetljivo mesto gde koza prelazi u sluzokozu.

_____________________________





(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Herpes
8.4.2018 21:59:10   
milicicak
Izasao mi je herpes po stopalima i vec me ozbiljno nervira, jedva hodam. Da li smem aciklovir obzirom da je na stopalima?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Herpes
8.4.2018 22:20:07   
mama Jo
Uf nisam nikada imala na stopalu...
Samo na usni... meni jedino hidrociklin najbrze otkloni...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Herpes
8.4.2018 22:25:09   
Sarav
Može Aciklovir, mada kad je već izbio neće mnogo da pomogne. Pij B kompleks vitamine.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Herpes
9.4.2018 21:06:13   
Maraj
Mili nisam ni znala da moze izaci na stopalima. Ne znam ni koliko smes da tretiras u trudnoci. Meni je na pocetku trudnoće izasao na gornjoj usni. Verovstno je i tebi opao imunitet u trudnoci. Ja sam par puta namazala usnu nekim labelom na bazi aciklovira

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Herpes
9.4.2018 21:12:31   
mama Jo
Jesi sigurna da je herpes? Mozda je samo iziritirana koza user posted image
Pa mozda resis i nekom masnijom kremom?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Herpes
5.7.2018 10:20:36   
emicaa
Ja sam imala pocetkom maja na usni,evo ga sad opet.Samo je ovaj put na drugoj strani user posted image ali nije velil kao sto inace bude,i noje mi natekla usna na tom dijelu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Herpes
5.7.2018 11:10:39   
Anck Su Nmaun
Moze to scuda da izadje.
Mm cim padne kmunitet izadje pored usne

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Herpes
5.7.2018 11:15:09   
Maraj
Joj mrzim herpes!
Emice verovatno ti je opao imunitet

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Herpes
5.7.2018 12:07:16   
IvanaSK RR
Mom muzu se često pojavljuje. Ja mislim da sam imala jednom, dva puta u životu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Herpes
5.7.2018 12:24:44   
Maraj
I mm . Kad god odemo negde njemu izadje herpes..na moru uvek

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Herpes
5.7.2018 12:29:37   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Maraj

Joj mrzim herpes!


Hehe pa ko moze da ga voli user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Herpes
5.7.2018 13:40:07   
emicaa
Mani samo na donjoj usni,nekad sa lijeve a nekad sa desne strane.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here