|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
27.9.2010 15:48:51   
dejana007
Hvala Bojanice user posted image Od jutros je bolja situacija user posted image Molim boga da izdrzim i da sve bude u redu jos 3 nedelje user posted image pa posle cemo biti jaci user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
28.9.2010 12:14:19   
dejana007
opet ja, ipak se ovo blago peckanje nije povuklo. Da li mozda znate, da li sme da se koristi kansen mast, samo spolja u 10 nedelji trudnoce?

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
28.9.2010 16:03:15   
bojanica7
dejana, nema na cemu. saljem ti pp br koji mozes da pozoves da pitas. joj, nikako da ukapiarm sta smem ovde da kacim a sta ne... user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
28.9.2010 16:27:28   
dejana007
Hvala Bojanice7 user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.9.2010 21:49:26   
marijajo
Devojke,imam jedno pitanje.
Pila sam palitrex zbog uvecanog CRP-a,pa mi se pojavila candida i doktorka mi je prepisala Macmiror vaginalete.
Da li je neka od vas koristila vaginalete,a grlic joj je bio uloziv za vrh prsta ili je bila otvorena??
Posto je meni grlic uloziv za vrh prsta,a rekla mi je da moram da se ocistim od gljivice pre porodjaja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.9.2011 16:50:03   
lalojedac
Pozdrav svima,ja imam dilemu,kasni mi 8 dana,zadnja 2 dana imam uzasno puno sekreta,sve zivo mokrouser posted image .Nema mirisa,belicasto ali ne znam sta je i sta da radim?Da li ima sanse da je user posted image ?Kada mogu to sa sigurnoscu da znam?Mislim posle koliko kasnjenjauser posted image ?Kiss svima i svima drzim palceve.user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.9.2011 19:00:05   
bea83
Možeš da znaš odmah ako trkneš do apoteke i kupiš testuser posted image to je lepo kašnjenje i test će sigurno pokazati tačan rezultat,samo nemoj da piškiš bar dva sata pre nego što uradiš test

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
4.9.2011 23:14:09   
lalojedac
Hvala,radila sam test ali ona druga crta je jako bleda,jedva se vidi,pa sad tek ne znam na cemu sam a s obzirom da ja i suprug vec 5 godina cekamo user posted image ,stvarno nemam zivaca da se ponovo nadam pa na kraju nista.Imala sam slican slucaj ali nisam imala taj sekret i to,i rezultat testa je bio isti pa se na kraju ispostavilo da je cista.Strah me da se zaradujem,ako me razumete a jedva cekam!!!Kiss

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
8.9.2011 18:07:46   
lalojedac
I dalje cekam,sekret imam jos uvek,i sta god da uzmem da radim pocne da me boli stomak,boli me nekada i kada sedim a ima dana kada mi nije nista,jutros sam jedva izribala kupatilo i morala sam da legnem posle toga.user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
8.9.2011 19:21:39   
bea83
Nemoj više da čekaš, a pogotovo nemoj da ribaš kupatilo jer postoji mogućnost da si trudna a hemikalije i čučanje su poslednje što ti sad treba, nego lepo idi u prvu labaratoriju i izvadi beta hcg iz krvi i znaćeš na čemu si za dva, tri satauser posted image moguće je da si imala ovulaciju kasnije pa ti je zato crtica bleda, a sa betom nema dileme, svaki rezultat veći od 5 je trudnoćauser posted image Molim te nemoj da čekaš, moja crtica je bila jako bleda, sutradan sam uradila betu koja je bila 583 a već prekosutra prokrvarila, da nisam vadila krv ne bi ni znala da sam trudna, a ovako sam otrčala kod dr i dobila terapiju, tako da sada uživam u četvrtom mesecu trudnoćeuser posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
8.9.2011 23:23:35   
dejana007
lalojedac, cekas 5 godina 2 crtice i sad ribas kupatilo, ajajajaj sedi mirna user posted image i meni je prva crta bila jako bleda, mm mi rekao da je samo ja vidim, ali bio je bingo user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
12.9.2011 18:40:04   
lalojedac
Pa budala sam,ajde kao da se ne tripujem i ponasam normalno,medjutim nisam ni mogla do kraja da izribam,inace jos nisam dobila,taj sekret mi se umanjio ali ima dana kada je bas prisutan.Grudi su mi uzasno meke sto mi se nikada nije desilo,obicno me bole do ludila.Kakav god nagli pokret da napravim mene zaboli,ili naglo kada sednem,ne mogu da jedem mleveno meso i paradajz a i ne mogu da radim kao nekada,umorim se brzo,a cim se savijem ono bolucka.Uradicu ovih dana jos jedan test pa se javljam a svima zelim user posted image i user posted image user posted image ,ma blizance.Pozdrav

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.9.2011 18:55:42   
lalojedac
Pozdrav svima.Radila sam tri testa,od toga jedan uvece,na jednom se videla slaba user posted image ,a na ova dva prvo nista ali posle nekog vremena i tu su se naziraleuser posted image i sada mi nista nije jasno.Kod lekara mi se ne ide jer me uvek istripuju i na kraju nista.Ja recimo imam plodne dane kasnije nego sto je normalno a niko ne uzima u obzir da moze da se zatrudni tada i da ne mora da se zatrudni striktno na pola meseca.MIslim sta ako sam ja ostala trudna pred sam ciklus onda sam ja tek u drugoj ili trecoj nedelji,pa onda normalno da jos nema nista ni na uz ili testu.Sta mislite?

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.9.2011 19:00:10   
bea83
Moja crtica je isto bila jako slaba i jedva se videla. Uradi beta hcg iz krvi i znaćeš odmah na čemu si, svaki rezultat veći od pet je trudnoća.
Vrlo je moguće da su ti ovulacije kasnije i da je zato crtica slaba.Želim ti da ugledaš svojeuser posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.9.2011 19:08:51   
lalojedac
Eto,znaci moguce je.Nadam se da ce konacno bitiuser posted image ,jedva cekam!Sacekacu par dana ako nemauser posted image ,odoh da se bockam.Drzite palceve!!!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.9.2011 19:13:23   
vonavoj
lalojedac,i ja imam takve cikluse gde mi je O otprilike kada treba da dobijem,nije na polovini...tj,moci ciklusi su na oko 35dana minimum,a O tamo tek 20ti dan,nekad i kasnije..ja sam radila test 14 dan od te moje takozvane O..i bile su user posted image user posted image user posted image   beta ce ti najbolje pokazati?

< Poruku je uredio vonavoj -- 15.9.2011 19:14:00 >

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.9.2011 19:16:05   
maslackic
Lalojedac,Nisam pratila koliko ti kasni,ali najsigurnije je varijanta da radis betu iz krvi,ne moze da pogresi...cak i da si trudna ginekolog rano ne moze da potvrdi,cekala bi opet nedelju dve...
imas i druge teme na Ringeraji..npr cCrtice

imas i temu Test za trudnocu samo kucaj gore u pretrazivac..

e da i Dobro nam dosla user posted image navijam da su user posted image

< Poruku je uredio maslackic -- 15.9.2011 19:17:51 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.9.2011 19:19:40   
lalojedac
Hvala,pa ja sam trebala da dobijem oko prvog,a odnose sam imala sve do tad jer su bili plodni dani.Koliko je tebi kasnilo?Nadam se da ce konacno biti.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
16.9.2011 12:22:59   
lalojedac
Vonavoj hvala,sad mi je lakse,mislila sam da sam ja neki fenomen,i ja imam takve cikluse i uzasava me sto lekari to ne uzimaju u obzir.Drze se skolske prakse,nekako sam sigurna,pa cu sacekati jos nedelju a mozda i dve pa da uradim ponovo test i tada bi trebalo da bude definitivno pouzdano.Meni su ciklusi na nekih 35 dana,mada nekad dodju i na 30.A ovulacija mi bude oko 25 dana,tako da mozda imauser posted image samo je rano.Daj Boze!!!!Pozdrav

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
16.9.2011 16:57:59   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image tako ni meni niko nije verovao,ali to je moj organizam..i znam ga!
nadam se da ces ugledati user posted image ,sacekaj jos koji dan! eto,neka bude ponedeljak..to nije tako kasno!user posted image user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
16.9.2011 22:40:40   
lalojedac
user posted image user posted image user posted image Sacekacu,pa se nadam da ce biti neki jasniji rezultatuser posted image ,ne moraju da nam veruju bitno je da mi znamo da sacuvamo sebe,a lekari neka se drze njihovih knjiga ali tako mogu da uniste veliki broj trudnoca,jer stvarno neko moze da zatrudni pred ciklus a oni to ne vide i onda ti daju lekove da bi dobilauser posted image .Valjda cu javiti dobre vesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.9.2011 13:06:18   
lalojedac
Da li je moguce u trudnoci da se imaju plodni dani?Ja jos ne znam na cemu sam,a maybe baby mi je danas pokazao plodan danuser posted image .Imala sam pozitivan i negativan test pa se i na njemu posle nazirala user posted image a sada ovo.Pooooludecuuuu!!!

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.9.2011 20:24:40   
zeci
lalojedac,
devojke su ti vec rekle IDI U PRIVATNU LAB. I URADI BETA HSG IZ KRVI, nemoj vise da se mucis, meni je posle 7 dana kasnjenja prvi test bio negativan, pa posle tri dana druga crtica bleda, ni minut vise nisam htela da se mucim otisla i izvadila krv, nalaz nije skup, a mnogo je pouzdaniji od testova, a za par sati su mi javili gospodjo trudni ste user posted image
zelim ti punooooooooooooooooo srece

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.9.2011 10:45:31   
lalojedac
Znam i u pravu ste,ali imam jeziv strah jer sam 5 godina prolazila kroz isto,i svaki put je beta ispod 5,a onda me svi gledaju razocarano i uzas,ovako niko ne zna,pa mi je mozak opusteniji,a vi mi dosta pomazete da prebrodim sve.Imam ispite sad svaki dan pa cim se vratim kuci uradicu taj test.Hvala vam punooooooooo!!!!I sve da budete user posted image

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.9.2011 11:58:37   
vonavoj
lalojedac,..cekamo!!user posted image user posted image
samo nemoj da piskis bar 3 sata..i nemoj puno vode da pijes!user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Bezbolan porođaj - da ili ne
rena

Da li ste pohađale školu za trudnice i da li je ona ispunila vaše očekivanje u toku poroda?

da, u potpunosi (29%)

da, djelomično (15%)

ne (55%)


Ukupan broj glasova: 195

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here