|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.9.2011 14:58:55   
ivana87
Lalojedac, ne brini, i opusti mozak malo..znam da ti je tesko trenutno, jer sam ja svakih mesec dana radila testove, sto babyrapid plocica, sto beta hcg- i svaki put nista..pitala sam se da li uopste i mogu da ostanem trudna..i onda kada nisam razmisljala o tome- desilo se!!! Moj ti je savet da se opustis, i ne dozvolis drugima da te u tome pritiskaju, i sve ce biti u redu..zelim ti da ti se vise od svega pojaveuser posted image

_____________________________

Dobro je imati oca i majku, ali je još bolje imati ćaleta i kevu. Svi očevi i majke masiraju svoju decu i iživljavaju se na njima, ali se samo sa ćaletom i kevom može iskreno razgovarati o tome.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.9.2011 18:06:12   
lalojedac
Stigla sam,uhvatio me ispitni rok pa me nema,i dalje cekam,pocele su grudi da me bole,imam mucnine i jutros zamalo da se onesvestim.Sad sam kuci i sutra zovem doktorku da zakazem pregled,drzite palceve!!!Nadam se da je user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
27.9.2011 9:09:45   
lalojedac
Bila sam na ultrazvuku i naravno kao i do sada nema nista,cista!!!user posted image Dao mi je chloramfenical i chimoral forte,samo ne znam sta je to zasto?user posted image Moj suprug ima los spermogram i doktor kaze da ako ja zatrudnim od mog muza o tome moze da se napise knjigauser posted image .Vise ne znam gde da idemo i sta da radimo?5 godina po lekarima i nista.Drzim svima palceve i hvala vam na svemu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
27.9.2011 15:52:16   
mirjam86
Devojke nema nigde teme gde bi mi koje planramo trudnocu mogle da pitamo nesto vas koje ste vec user posted image . Moze li neka od vas da mi kaze da li je posle oplodnje i ovulacije i dalje imala lepljivu tecnost i vlaznost pol. organa, bolove ali blage u jajniku i nozi? Kako ste merile temperaturu  i koliko je iznosila.

Hvala vam unapred user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
27.9.2011 16:03:15   
Olga75
ZNACI TRUDNOCE 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
5.10.2011 16:45:47   
VERA980
Pomoc! Znam da je najbolje da dr ubedim da mi uradi bris ali do tada molim za savet! Imam jako belo pranje,toliko svrbi da mi je oljustio kozu pa sada imam kao ragade,tj ispucali kozicu koja naravno pece! Pojavile su se i neke potkozne bubuljice,uh..vec sam promenila 2 vrste vaginaleta,macmiror i polyginax. Pomognu par dana pa opet sve nanovo,da poludim,vec mi je dosta svega! Ima li neko slican problem,tacnije RESENJE???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:15:09   
Anoniman
Imam jedno pitanje za vas, da li smeju da se koriste vaginalete ako je grlic materice uloziv za jedan prst, doktorka mi je rekla da uzmem kanestan i da stavljam, ali je mene strah, a svakog dana mogu da se porodim? Ako neko moze da mi pomogne bila bih mu zahvalna....user posted image

(odgovor članu VERA980)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:25:10   
Verus
Ja mislim da je kanesten bezbedan za gljivicnu infekciju, sto pretpostavljam da imas cim ti je dr. rekla?  Ti si vec na kraju tako da nemas da brigas, gurni vaginaletu koliko ti prst ode, mislim ne guraj dalje na silu-a i dr. ti je rekla meni bi to onda bilo ok pa da uradimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:31:11   
Anoniman
Verus hvala na odgovoru...user posted image
Imam sekret, a taman sam ga se bila resila skoro mesec dana, ma znam ja da mi ona ne bi dala da ne smem, ali mene strah, pa o svemu razmisljam...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:39:14   
vonavoj
ako ti je dr rekla,staviuser posted image
moja poznanica se prosle nedelje porodila,imala lak porodjaj,ali jako los bris i beba morala da ostane u bolnici,jos koliko sam shvatila imala i eserihiju,pa i to je beba dobila..uzasuser posted image
bolje ti to zaleci,nego da npr.beba dobije gljivicu na oku,lupamuser posted image (ala te tesimuser posted image ,danas mi je takav dan)
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:45:05   
Anoniman
Ma ona mi jos juce rekla, a mene bilo strah, kandida opet, mrzim je jedva cekam da je se resim, ona kaze bebi ne moze da skodi, ali ce meni biti teze da se oporavim,da rana zaraste itd... A mene bilo strah zato sto sam otvorena...
Vonuser posted image , ti bas znas da utesis coveka...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:56:28   
vonavoj
Um,ti znas da te ja lolim user posted image
neces mi zameriti,nije mi dan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
3.11.2011 19:58:27   
Anoniman
Znam, i ja tebeuser posted image ...user posted image
Znaci da je gurnem ja veceras, necu duboko, nego ja se tripujem sta ako dobijem bolove pa porodjaj krene, na svasta mislim...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
4.11.2011 8:46:45   
Anoniman
um, koji kanesten ti je prepisala? ja sam mojoj kukala juce kad je insistirala da moze samo onaj od 6 komada user posted image  rekla je da je druga opcija krema koju bih unosila isto aplikatorom, ali da su vaginalete bolje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
4.11.2011 8:49:42   
Anoniman
Meni moja uvek da Canesten 3, koristim ga bez aplikatora, ne razumem zasto ta tvoja daje samo taj od 6. Meni ova nudi makmirior, koji ima 12 a kod mene ne delujue, ili Canesten, uzela sam Canesten...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
14.11.2011 14:39:07   
Anoniman
na kraju mi je dala kremu gyno-daktarin i rekla mi da stavim tri puta, svako drugo vece. i sa kremom, bez obzira sto je isto stavljam uz pomoc aplikatera, nisam imala nikakvih problem. treci put je bio u petak, ali vidim da i danas imam taj beli sekret pa razmisljam da stavim barem jos veceras. na uputstvu pise da moze da se koristi dve nedelje svako vece i da nema opasnosti od predoziranja.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.11.2011 22:05:58   
Sanchy
Ja u vaginalnom sekretu imam gljivice ,posto sam u prvom trimestru dr.mi nista nije prepisala posto je ocigledno protivnik da se bilo sta koristi u ta prva tri meseca ali meni bas smeta ovaj sekret pa da li je nekoj od vas dr.rekao da  je upotreba prirodnih tj.biljnih vaginaleta u ovom periodu dozvoljena?Ne znam vise svi pricaju svoju pricu ni u sta nisam sigurnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.11.2011 22:25:11   
New Mom
Ne znam za biljne preparate, stvarno.

Meni je sekret duže vreme obilan i onako beličast, bez drugih simptoma, tako da sam zaradila Canesten vaginalete na neko vreme, 3-4 puta nedeljno. I posle 2 doze se smanjio skoro skroz.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.11.2011 19:25:21   
Sanchy
Dr mi je striktno rekla nista do kraja prvog trimestra,propustila sam da je pitam za biljne opcije..a kada citam po internetu ispada da ni biljke nisu bezbedne pa sta onda da radis kada imas problem?Pocinjem da se nerviram na samom startu prvenstveno zbog toliko oprecnih stavova izmedju doktora a i svega drugog sto procitas ...ispada da je medicina jedna vrsta filozofije koju interpretira svaki dr na svoj nacin...user posted image pa ti sad vidi sta ces..c c c

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
24.11.2011 19:37:43   
Anoniman
definitivno svaki dr ima svoju pricu, a ja ne bih ni biljne preparate na svoju ruku, pogotovo u prvom tromesecju. ako bas ne mozes da izdrzis pitaj da ti da neku kremu za spoljasnju upotrebu. 

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.11.2011 16:19:43   
smeskicTB
ja od pocetka trudnoce imam sekret- nekada je vodenast, nekada belicast, redji, gusci..nekada ga nema danima..nisam imala peckanje, neprijatan miris..samo se cesto perkam i menjam pamucan ves.

medjutim, jutros mi se pojavio sekret koji je nekako sirast, blago zelenkast..
da li imate iskustva?

zvala sam dr i rece mi da uradimo sutras bris.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.11.2011 19:21:16   
limunada
Joj kad se seti,od pocetka pa do samog kraja sam imala taj beli sekret sirasti,svaki cas menjala donji ves a pred sam kraj trudnoce bilo je zelenkasto pa posle pred porodjaj krv.

Smeskic izvini al neznam,koji si mesec?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.11.2011 19:23:17   
smeskicTB
limunada, sada sam 24nedelja-sesti mesec.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.11.2011 19:28:14   
limunada
Aha,ok nadam se da te nisam uplasila jer meni je to bilo pred sam kraj a nemora da znaci,mozda je bilo i pre al nisam obracala paznju.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.11.2011 19:33:27   
smeskicTB
na trenutak se uplasih-ali cula sam se sa dr, rekla mi je da ne brinem, da uradim bris sutra, pa cemo videti-mozda neka infekcija.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

maticne celije
va.ca

Da li razmisljate i znate koliko znace maticne celije?

Znam (46%)

Razmisljala sam (9%)

Mnogo,ali nemam sredstava (39%)

Nisam i ne znam (6%)


Ukupan broj glasova: 243

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here