|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
8.3.2010 16:42:59   
Verus
Prelepe su sobiceuser posted image

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
8.3.2010 16:49:04   
izabella7

IZVORNA PORUKA: indy_25

izabella soba je super bas je lijepa. Hahha imamo istu kadicu vidi se da smo obadvije u Holandiji.


Hvala Indy,i tvoja je preslatka.Da ove kadice i ostali Holandski fazoni user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
10.3.2010 12:47:51   
Iwana87
Zene hvala vam za divnu ideju.Anti talenat sam za crtanje,tako da je indigo kao stvoren za mene.A takvu zelju sam imala da ceo taj cosak bude oslikan  i sad cu uspeti to da uradimuser posted image Hvala zenice user posted image

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.3.2010 20:04:03   
izabella7

IZVORNA PORUKA: upgrade011

izabella7, sobica je prelepa, kao da gledam neku sliku iz casopisa user posted image  Gde si nabavila taj stalak za kadicu? Bas tako nesto trazim. 


hvala,hvala trudili smo se user posted image
kadica kupljena u Holandiji,ne znam da li je ima na nasem trzistu,al ako se pojavi,preporucujem je jer kao sto indy u nekom od predhodnih postova rece,ne mora se nosati,ispusti se voda uz pomoc creva u kantu i ima vec ugradjen termometar za vodu,prakticna skroz...

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
13.3.2010 12:30:41   
Iwana87
user posted image
user posted image
Eto je izgledalo kad smo precrtali.Prvo smo mislili da samo probamo,pa da sredimo zid jer je dosta ne ravan,ali nam je toliko bilo slatko da smo nastavil sa crtanjem i poceli da bojimo





(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.3.2010 10:47:37   
maslinica
joj, samo da vam kazem..ja nisam znala da to ima i kod nasuser posted image ....i bas sam sad happy, mozda nekom pomogne.
mi imamo malu nasu sobicu, gde ce biti i beba sa nama, i hocu da bebin kutak bude malo carstvo, kao i svaka mama i nasla sam  jupol junior kataloge- '' ucinite deciju sobu mastovitom i uzbudljivom'', gde imaju raznih dekorativnih slikica i kombinacija za deciju sobu, ne cine mi se skupe tapete i bordure, sad nisam neki maher u orjentaciji koliko tacno cega treba, ali na prvu mi se cini pristupacnim...npr.vini pu bordura 10.6x5m, 1030din i sve otsale bordure su toliko, mala princeza, delfini, miki maus.....tapeta za zid sa likom crtaca 254cmx92, 2980, zidne nalepnice 57 kom, 1540din...pa ako nekom znaci neka potrazi negde u farbari, meni je mm sad doneo da biram...i mnogo je slatko..ima i za princeve i princeze..ideja bas dosta i kombinacija, pa ako neko hoce moze samo da ukrade idejuuser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.3.2010 13:06:47   
Grejs
maslinice to je bas povoljno,ja sam platila pakovanje od 25 slicica iz crtaca Nemo od cega ima jedno deset_ minijaturnih 2350user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.3.2010 13:11:53   
maslinica
hm...nisam imala pojma ni otprilike koliko kosta, mm danas isao sa majstorom  za krecenje, koji nam je za to i rekao doneo te kataloge...uslikat cu delove iz kataloga pa cu da stavim ovde.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.3.2010 13:20:44   
Grejs
Mnogo lepo izgleda na zidu ja sam ih zalepila tamo gde ce biti krevetac,mi imamo posebnu sobu za bebu ali ja cu spavati prvih mesec -dva sa njim u sobi pa sam napravila kombinaciju postojeceg namestaja sa onim za bebu tako da je sve u boji natur drvo i plavo a te nalepnice su bas nekako razveselile prostor slikala bih ali je meni sve za bebu spakovano kod svekrve pa ce to doneti i postaviti kada se porodim(mogu da uslikam zid ako nekoga zanima kako izgleda).

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
21.3.2010 13:27:22   
maslinica
ajde slikaj sobicu, ziduser posted image bas me interesuje. mi smo se odlucili za plavo, zutu kombinaciju, nezno sve...i da te dve boje deli bordura sa nekim od likova crtacauser posted image ...samo sto je tek sve u pripremi, pa cemo slikati kad sve bude gotovo...user posted image

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
22.3.2010 11:36:30   
Grejs
user posted image
user posted image
to izgleda otrilike ovako samo sam morala da slikam iz dva puta jer ne mogu da uhvatim duzinu iz jedna prva slika je nastavak drugeuser posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
22.3.2010 12:35:30   
maslinica
grejs..jako je slatkouser posted image ....ja cu borduru na jednoj strani, a nekao bih negde ugurala i tako naljepnice...nadam se samo da necu nakiciti ko ludakuser posted image user posted image user posted image ...a kad mi je sve slatko..htela sam i zvezdano nebo, pa mi je moja mama rekla, ma da stavi sve sta vidis, pa kad dete otvori oci kad se probudi, da fras dozivi od svega oko sebeuser posted image ..pa sam skontala da ipak zena u pravu i da moram  malo pripaziti u svemu slatkomeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
22.3.2010 13:35:00   
Grejs
Hvala Maslinice!I ja sam htela zvezdano nebouser posted image user posted image user posted image ,ali ne mogu da nadjem da kupim u kojoj god knjizari sam trazila nije bilo.Ma sta ima veze,ja sam u fazonu sto sarenije to je bolje samo da je veselo,a bebama je sarenilo interesantno tako upoznaju svet oko sebe!user posted image Ove nalepnice su dobre jer se lako skidaju pa ako bas preteramo mozemo da ih uklonimo!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.4.2010 15:31:41   
lothroniell
Nama je juce stigla komodica za presvlacenje, jako smo srecni, slikicu cu vam okaciti ovih dana! user posted image Malo je to vece nego sto smo moja mama i ja zamisljale kada smo uzimale mere, ali nema veze... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.4.2010 15:55:58   
minavb
Loth, gde ste je kupili i koliko ste je cekali?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.4.2010 15:58:16   
lothroniell
Narucila sam je od stolara, uzela sam pola drvo, pola iverica i kostala je 140e...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.4.2010 16:04:48   
minavb
Aaaaa, ja mislila kupili ste gotovu. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.4.2010 16:14:55   
maslinica
mi nismo kupovali komodicu za presvlacenje, ja sam kupila ormaric, posebno, a onaj sundjer za presvlacenje sam kupila i ici ce preko kreveca....i lepo mi je u visini, zadovoljna sam..ja nemam mesta za sve to u sobici, pa sam morala da se kombinujemuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.4.2010 16:33:29   
Anck Su Nmaun
Ja sam sve iskoristila iz moje devojacke sobe ( dok ne uselimo napokon u svoj stan pa cemo kupiti deciju sobu)  ...hvala bogu pa odgovara ..a za previjanje smo dobili s kreveticem!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
10.4.2010 12:16:56   
lothroniell
Nisam je jos u sobu ubacila, na sred dnevne je, ali morala sam da vam pokazem... user posted image

user posted image



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
10.4.2010 12:31:22   
maslinica
jako ti je lepa komodica....bas je super ispala...user posted image

ma super je kad imas prostor za nju...ja ne bih mogla prici sundjeru ovom gore, sta si ostavila prostor...samo spreda, a to mi nista ne bi znacilo...ja uzela komodicu obicnu, al jos nije dosla...user posted image

ova je bas, bas lepa...i pametna ti je ideja bila da ju pravisuser posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
10.4.2010 12:52:35   
engimengi
Ovo je naš kutak!!

user posted image

Ormariće ću sledeći put da slikam i levo su jos velike nalepnice!!!Al momci ne vole da spavaju u krevetiću!user posted image user posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
10.4.2010 13:16:56   
gagana83
Prelepo je Engimengi!!!
Videla sam slike vec ranije na FB-u
Imamo istu posteljinu a i slicnu stonoguuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
10.4.2010 18:56:50   
lothroniell
Pa ja sam htela veliki prostor gore da bi mi pored mesta za presvlacenje stajale: pelene, vlazne maramice, kremice, itd... I ja cu je jedva uglaviti u sobu, a kroz vrata nemam pojma kako ce proci (kad zensko uzima mere)! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
15.4.2010 14:24:12   
bebuska
IZVORNA PORUKA: izabella7


user posted image

A gdje imaju ovakve kadice da se kupe? Nisam to vidjala.


_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here