|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 12:45:38   
Jele
Jao, ni ja ne znam gde sve da uglavim... Verovatno ćemo pregrađivati deo hodnika u jedni sobicu za mm i Uroša ili mene i bebu. Ne znam, ta sobica bi baš bila mala... Dok smo živeli u jako malom stanu, uspeli smo da stavimo i komodu i krevetac,... Doduše. mm je napravio ojačanje, tj. stavio dasku ispod onog mekanog podmetača za presvlačenje, zalepio, stavio nogice od dole da ne šeta po krevecu i onda sam ja tu podlogu stavljala na krevetac, od gore i tu previjala Uroša, jer mi je bilo teško da se probijam do komode... Sad deluje komplikovano, a uopšte nije bilo.

Čak sam se tada nosila mišlju da kupim onu IKEINU podlogu za presvlačenje što može da se okači o vrata ili zid, trpi opterećenje do 25 kg, sklapa se i deluje vrlo praktično za male prostore. Ne znam, možda je sada kupimo i montiramo u kupatilo...

user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 12:47:16   
Anoniman
Daj mi link na to. user posted image Zanimaju me dimenzije. 

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 12:49:13   
Jele
Izvolte: KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 12:51:44   
Anoniman
I to se sklopi?
Super su dimenzije.
Jel dobro vidim da su na tom vertikalnom delu džepići?
Nije ni mnogo skupo, oko 60eur.

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 12:57:12   
Jele
IZVORNA PORUKA: Tashke

I to se sklopi?
Super su dimenzije.
Jel dobro vidim da su na tom vertikalnom delu džepići?
Nije ni mnogo skupo, oko 60eur.



Jeste, džepići su na vertikalnom delu, tako da ima mesta za pelene, maramice, kremicu, itd. Ma, bilo je još jeftinije prošle godine, na nekom sniženju, čini mi se oko 35 EUR i ja budala slušala mm, kao ''''šta će nam to, eto tu je komoda'''' i tako. Da imam prostora, ne bih razmišljala o ovome, ali prilično će mi biti skučena ''''sobica''''.

I da, sklopi se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 12:59:50   
Anoniman
Ja neću sklapati to za prepovijanje bebe, ovaj put nemam gde da stavim. Imam, još od Luke, na veš mašini ono mekano za prepovijanje, i sada smo naručili jedan viseći elemenat iznad mašine, gde ću na prvu policu staviti kremicu, pelene i slično. Kupatilo je malo, časkom se ugreje, i kraj. 

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
9.8.2010 18:16:09   
choopa choops
Jele super stvar, nisam to vidjela do sadauser posted image Mada mi svakako moramo stavit komodicu radi robe, pa mi je svejedno, ali ko ima posebno ormar, ovo je dobro rjesenje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.8.2010 8:59:27   
Jele
Pa, ja se nosim mišlju da i ne stavljam komodu, ali opet na nju smo stavljali kadicu kada smo kupali Uroša i super nam je odgovarala visina, pa sam tako mislila i sada... Biće nezgodno u novembru pretrčavati sa sveže okupanom bebom kroz hladan hodnik u kući da bi došli do sobe, neću to. Radije bih kupanjac, presvlačenje i spavanjac obavljala opet u istoj prostoriji. Drugo je bilo u malom stanu, ceo stan topao, da ne kažem da je bilo i pretoplo... Ovo je sada kuća i nekako je taj hodnik uvek hladniji, ima malo rebara radijatora, pa još kada taj deo sa radijatorima pregradimo u sobicu... Ne znam, prostora nikad dosta.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.8.2010 12:02:42   
choopa choops
Da i ja iz tog razloga stavljam sve u sobu. Jer kod nas je u kuci ledara, a o kupatilu da ne pricam. Mogla bih ga izdavati Imleku za hladnjacu user posted image A nemamo centralno grijanje vec TA pec user posted image

Mi juce napravili dio rasporeda i mislim da cemo nekako uspjet uklopit. Nece izgledat Bogznakako, ali bitno je da vrsi funkciju user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.8.2010 11:50:43   
Anoniman
Mi smo prekjuce krecili,juce farbali regal.
user posted image
Sta kazete?

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
5.9.2010 20:31:42   
LelaH
Pozdrav user posted image user posted image user posted image !
Evo mm i ja smo konacno juce zavrsili sa uredjenjem sobice.Sada mogu da se opustim i uzivam.
Evo saljem vam slicu.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
5.9.2010 21:05:54   
LelaH
ili dvije user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu LelaH)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
6.9.2010 19:20:31   
bojanica7
cinderella, divno ste ofarbali regal. odlcian je. a kulishka je i shankic.user posted image

lela, i vasa sobica je super. jel ti to imas i kolevku ili je to nosiljka neka?

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu LelaH)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 13:33:16   
Anoniman
Evo našeg kutka , nije to još ništa završeno jer treba da se kreči i sređuje , ali neka ovo budu slike "pre" pa će biti ono i "posle" user posted image .
LelaH
, imamo istu korpu - nosiljku za bebu ? user posted image
Tu je i komoda za koju su me neke mame pitale .
Krevetac je u nastavku , još nije sklopljen user posted image .

user posted image
user posted image


(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 13:43:40   
dacica
bubo user posted image bas je slatka!!1

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 13:48:28   
Anoniman
Najobičnija komoda ... takvu sam i htela , najviše mi je potrebna zbog bebinih stvari . Jedva čekam da se sve to okreči , malo ocrtaju zidovi , koliko toliko user posted image . Skromno , ali lepo . 

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 14:24:45   
MASHKA
Buba sve je mnogo slatko!  user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 14:26:34   
MASHKA
Buba šts beše reče ti...gde si je kupila i koliko si je platila?

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 14:31:38   
Anoniman
Platila sam je 6900 u jednoj radnji u NS , poslaću ti pp ako želiš , naručuje se i za 10 dana ti donesu . Ako želiš i kadicu i podlogu za presvlačenje na komodi - onda je , naravno , cena veća , ali sve je tu plafon oko 10-11000 najviše . 

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 14:34:41   
gagana83
Bas je lepo Bubamirouser posted image

Nosiljka za bebu mi se posebno svidjauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 14:36:58   
MASHKA
mi smo običnu komodicu samo ukrasili cvetićima
user posted image
ali trebala bi nam i jedna ovakva zbog fioki, bez kadice i podloge...a i cvetići bi nam se lepo uklopili!user posted image
može pp ako nije problem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 15:37:59   
LelaH
Hvala Bojanica!
To je nosiljka,ali moze da posluzi i kao koljevka za prvu ruku,jer ima i stalak.
Bubo,jako mi se svidja tvoja komodicauser posted image user posted image .Mi smo jedva nasli odgovarajucu boju uz nas krevetac,jer komodica koja je isla uz krevetac nije imala ladice,vec police.Sto nije tako prakticno.
Bubo,koliko je to u eurima,posto se ne snalazim najbolje u dinarima,a voljela bih da uporedim cjene.
Mi smo platili krevetac,koji se kasnije moze biti krevet i sofa,zajedno sa ortopedskim dusekom,komplet posteljinom i dva velika peskira,sve ''I love my bear'' oko 320 eura.

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 15:43:11   
Anoniman
Pazi ''vako , 100evra ti je malo više od 10 000 dinara . Tako da je va moja komoda , recimo , 60 , 65 evrića . Kreveci su ovde oko 100 evra , u svim mogućim bojama , dezenima i oblicima . Dušek možeš naći od 20 evra (obični) do 50 evra (antialergijski i sa svim super zavrzlamama) . Posteljine za krevetac od 17 - 30 evra .


< Poruku je uredio BubaMira -- 11.9.2010 15:44:18 >

(odgovor članu LelaH)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 15:46:47   
Anoniman
Posteljine za krevetac uključuju "ogradicu" , tj "jorgankasti" dodatak koji se postvalja po obodu unutrašnje strane kreveca , da se beba ne povredi , onda sadrži jastuke (obično po 2 mala) , čaršav i jorgan za pokrivanje . Poslaću ti sliku kako izgleda jedna od mojih ogradica . 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
11.9.2010 15:50:11   
LelaH
To je fantasticna cijena,komoda izgleda predivno.Posebno mi se svidjaju ruckice user posted image user posted image .
Ovdje su mnogo skupe,ali ukoliko pratis snizenja mozes da nedjes nesto povoljnije.
Meni je sreca sto imam svekrvu koja je luda za sopingom,pa je vecinu stvari ona kupila user posted image user posted image
Oh,da BUBO SRETAN RODJENDAN!!!! Zelim ti sve naj naj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here