|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AVENT grejač flašice
14.11.2010 20:34:10   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: MASHKA

Jeco meni grejač često pregreje vodu ili je ne zagreje dovoljno? user posted image


mozda moras malo da eksperimentises. Koju flasicu koristis (staklenu ili plast) i koliko vode u njoj?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: AVENT grejač flašice
14.11.2010 20:38:10   
MASHKA
plastičnu AVENT, beba mi neće NUK.a vodu sipam kao što si mi napisala , pola cm od vrha.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: AVENT grejač flašice
14.11.2010 20:40:59   
Jeca*
pola cm od vrha grejaca, za recimo 200ml vode u flasici bi trebalo da na trojci zagreje za nekih 3-4min i flasica bude vruca, ali voda ok
ali stavi bolje malo ranije, pa na jedan i onda bi trebalo da dostigne neku temperaturicu koja je prihvatljiva za bebina usta i da je drzi takvom cele noci. tako je bar nama bilo

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: AVENT grejač flašice
20.4.2011 10:44:32   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lola78

Da li moze da se koristi aventov grejac flasica, za grejanje mleka (kravice), i koliko mu treba vremena da ga zagrije?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: AVENT grejač flašice
20.4.2011 10:47:52   
Modessty
Lola ja takjo grejem detetu mleko, ono dugotrajno. Sve može da se greje - sok, kašice, supica, voda.....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: AVENT grejač flašice
20.4.2011 11:45:37   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Modessty

Lola ja takjo grejem detetu mleko, ono dugotrajno. Sve može da se greje - sok, kašice, supica, voda.....


Dok sam ja ovo skontala, poklonila sam grejač, i sad grejem u džezvi user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: AVENT grejač flašice
20.4.2011 13:34:37   
minavb
Ja kupila, odlican je.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: AVENT grejač flašice
20.4.2011 13:38:52   
Modessty
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: Modessty

Lola ja takjo grejem detetu mleko, ono dugotrajno. Sve može da se greje - sok, kašice, supica, voda.....


Dok sam ja ovo skontala, poklonila sam grejač, i sad grejem u džezvi user posted image



user posted image user posted image user posted image
pametnice moja!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: AVENT grejač flašice
21.4.2011 0:06:42   
zamenica
Drage forumasice,
procitala sam sve postove i i dalje imam neke nedoumice, pa vas molim da mi na neke odgovorite:
- da li bilo koji od grejaca koje spominjete moze da zagreje vodu do 70 stepeni, koliko je npr. potrebno da se spremi "Humana" (jer se ista ne rastvara lepo na nizoj temperaturi) i kako je posle toga ohladiti na prihvatljivu temp. za dete? Pitala danas u "Enci Menci" i nisu znali da mi odgovore na ovo pitanje
- zar nije mnogo lakse a i brze kasicu jednostavno ubaciti u lonce s toplom vodom (kako se to nekad radilo) ili to sad vise nije prihvatljivo?
- koliko i da li uopste smatrate da se ostvaruje usteda el. energije s njegovom upotrebom umesto klasicnog grejanja vode na ringli?

Sve ovo pitam jer smatram da je grejac prilicno velika investicija, a nisam sigurna da mi je u potpunosti neophodan. Mislim da se iz mojih pitanja vidi da mi nije problem ni ustajanje nocu, ni cekanje da voda provri pa njeno hladjenje, niti to sto bebac poplace koji minut dok se sve to ne sredi, koliko mogucnost ustede.

Hvala!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: AVENT grejač flašice
25.4.2011 18:43:07   
Mala Loojka
Ustajem po 3 puta nocu... Uvece prokuvam vodu, i kad treba nocu da jede dogrejem je i eto... Nije mi tesko... A ako place tu je tata da ga tesi tih par minuta :)

(odgovor članu zamenica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:19:32   
Anoniman
Jel ima jos neki grejac za flasice/kasice koji moze da se koristi u autu osim ovog

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:28:34   
Anoniman
OVAJ i OVAJ

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:30:31   
Anoniman
Sta li je taj euro prekidac od ovog reer ?
A ovaj drugi moment je isti kao ovaj sto sam postavila jel da ?
Sta ti mislis jel su dobri ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:41:22   
Anoniman
Nemam pojma, ništa ti ja od toga ne trošim, samo sam se setila da sam videla na netu pa rekoh da pomognem. Ja grejem vodu na šporetu u lončetu, imam plin i zagreje se brže nego u bilo kom grejaču, moje mleko sam grejala u lončetu vruće vode a kupovne kašice dajem na sobnoj temperaturi, domaće pravim danas za danas, tako dami grejač nikad nije bio od koristi...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:43:00   
Anoniman
Meni bi bio od koristi u kolima user posted image Kuci ni meni ne treba

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:44:32   
Anoniman
A šta bi grejala u kolima?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:45:38   
Anoniman
Pa kad idemo negde i mleko i kasice .. To planiram za najnoviju bebu , ova vec jede u kafanama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:46:15   
MASHKA
ja za kuću imam klasičan Avent grejač a u kolima i van kuće koristim Nip grejač / termos za flašice "Warm dinner 2go", odličan je!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:47:27   
Sanchy
To je spas u nocnim satima pogotovu,podeseis temp.i to je to...ne moras da stojis kraj sporeta i da gledas hoce li se pregrejati ili nece biti dovoljno toplo [pa sto puta probas....ovo je i krace i efikasnije iz iskustva mog brata i snaje a to je prva stvar koju cu da kupim ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:50:42   
Anoniman
Ja sam moje mleko grejala samo ono što izvadim iz frižidera, kad smo prešli na ad, kupila sam termos, i u njemu nosila vruću vodu. Termos je drži toplom (bar ovaj moj) do 24 h, kašice sve dajem na sobnoj temperaturi tako da ni za izlaske i bazanje nam nije trebao.

Drugarica ima Reer sterilizator i vrlo je zadovoljna, pretpostavljam nekom analogijom da im ni grejač ne bi trebalo da bude loš...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:53:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

To je spas u nocnim satima pogotovu,podeseis temp.i to je to...ne moras da stojis kraj sporeta i da gledas hoce li se pregrejati ili nece biti dovoljno toplo [pa sto puta probas....ovo je i krace i efikasnije iz iskustva mog brata i snaje a to je prva stvar koju cu da kupim ...


Za noć sam držala prokuvanu vodu u termosu i ništa nisam isprobavala i čekala, sipam pola iz termosa a pola hladne i dodam mleko.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:55:27   
Anoniman
Imacu to u vidu , meni je Petra jela samo skoro vrucu hranu i to je uvek bio stres zagrejati kada smo van kuce pa bih htela da budem spremna . I trebalo mi je ovako nesto vise za kasice nego za mleko , nisam ni znala da postoji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:56:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: Sanchy

To je spas u nocnim satima pogotovu,podeseis temp.i to je to...ne moras da stojis kraj sporeta i da gledas hoce li se pregrejati ili nece biti dovoljno toplo [pa sto puta probas....ovo je i krace i efikasnije iz iskustva mog brata i snaje a to je prva stvar koju cu da kupim ...


Za noć sam držala prokuvanu vodu u termosu i ništa nisam isprobavala i čekala, sipam pola iz termosa a pola hladne i dodam mleko.


Ja sam nocu ukidala to zadovoljstvo hranjenja user posted image
Dok je sisala i nekako kasnije , nema sanse user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 17:58:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Imacu to u vidu , meni je Petra jela samo skoro vrucu hranu i to je uvek bio stres zagrejati kada smo van kuce pa bih htela da budem spremna . I trebalo mi je ovako nesto vise za kasice nego za mleko , nisam ni znala da postoji user posted image


Onda sačekaj da vidiš šta će bebiron da voli, ako bude trebalo, lako ćeš kupiti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 18:00:33   
Anoniman
Ma i to sto kazes , sad iz straha da cu se zatrpati obavezama trazim sve rekvizite koji olaksavaju zivot user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here