|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
14.6.2012 21:29:04   
cockic
meni je tacno pokazalo ali mom bratu od ujaka (zena se poradja za tri meseca) za sad nije jer je sa prstencicem ispalo devojcica a kazu na uz decak,mislim da je merodavnije kod zene nego muskarca.mada to je vise zezancija,mada ponavljam nama je za sad tacno bilo,e da vidimo za kasnije kaze opet musko zensko.to znaci cetvoro ako bog da jednog dana user posted image jako bi volela

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
15.6.2012 12:15:30   
djdb
Naterale ste me da probam ovaj trik, imam vec cerkicu a sa prstenom mi je ispalo - cerka, sin, sin. Proverila sam 2 puta i isto je ispalo, za cetvrto nece da se mrdne :-), a mi bismo voleli da imamo 2 decaka i 2 devojcice :-)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
15.6.2012 12:18:15   
tijatija
Meni su jos davno to radili, ispalo je jedno dete devojcica, a ja cekam cetvrtouser posted image

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 17:42:39   
Shishica
Meni kaze prvo devojcica i sad decak.. i kad drzim iznad stomaka isto kaze decak... eeee...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 19:25:55   
M.mama
Taman sam resila da maltretiram mm posle s ovim (iako ne verujem) kad sad ne znam da li na levu ili na desnu rukuuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 19:28:19   
Olga75
a bitno je na kojoj ruci se gata ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 19:37:35   
M.mama
Ma nemam pojma user posted image videh neciji post da je na jednu ruku pogresio al na drugu tacno...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 19:38:46   
Olga75
aaaa , eto ja gatala pa imam cerku user posted image
moracu ponovo na matorom pa ako pokaze prvo sina ima bubrege da mu izubijam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 19:49:23   
M.mama
user posted image user posted image user posted image
A tebi je pogodilo?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
16.11.2012 23:07:56   
M.mama
Ispade musko... a mm kad je drzao burmu nije se pomerala user posted image
Koncentracija user posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
30.11.2012 23:51:41   
Anoniman
ovakoc...
1.-treba biti zlatni prsten, bez nekih cirkona i da nije neki pretežak.. po mogućnosti da se stavi na zlatni lančić, ali može i na konac, dlaku kose, špagicu...
2.-potrebna je LIJEVA ruka..jer nam je sa lijeve strane srce.. što vodoravnije neka ruka stoji
3.-uzmete prsten i lančić i stavite na zapešće lijeve ruke, znači, spustite ga i polako dižite prema gore.. što god da pokaže, za sljedeće dijete, morate opet spustiti i ispočetka dizati.. i tako dok ne bude, kad dignete, da prosto stoji ili se mrvičak mrdne..
znači,ponavljate dok ne dođe do toga da stoji..
ova metoda pokazuje i koji bi spol djeteta bio ako ste imale pobačaj, spontani ili namjerni..
ja sam radila milion puta i stalno mi ispada jedno muško.. još nemam djece, pa neznam.. mojoj majci- žensko(ja), muško(brat), muško(e to nije rodila, imala je pobačaj) i stane... par puta sam joj probavala i svaki put je isto.. tako i kolegicama.. svima je pogodilo, ali baš svima!! bio je crnjak kad mi je za jednu pokazalo, žensko, pa muško i stane, a ima samo dječaka.. onda mi je priznala da je imala jedan namjerni pobačaj, to bi znači bila curica.. hmmm.. ja vjerujem u to.. etogac, toliko od mene..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.12.2012 8:16:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: n i n a

user posted image user posted image user posted image glavna zabava na ČOS-u user posted image
Iskreno, nemam pojma šta je onda ispalo,ali evo sad probala sa svojom burmom i ovako:
dečak (moj MIćko user posted image ), pa onda kao ludo se zavrtelo za devojčicu, mislila sam da će se otkinuti sa konca user posted image , pa se smirilo i još jednom se zaljuljalo mnogo mirnije na dečaka........... Videćemo!


Ovo sam pisala pre godinu i po dana user posted image Evo curica stiže user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
30.11.2013 11:34:01   
Minja23
e drage moje,moje iskustvo sa burmom :)

Dodje meni drugarica i kaze da ti gatam da vidim sta ces od dece imati,ja naravno nepoverljiva,ali pristanem...
1.put vrti prsten kaze decak (napred-nazad), 2.put vrti prsten kaze devojcica(u krug),3.put opet krece sa prstenom ja pocinjem da se smejem i kazem pa tako mozes jos 15 puta,ona kaze ne mogu-prsten je stao user posted image usledio je sok...Ja odradim mami,svekrvi...svim zenama koje imaju decu sve je tacno...

Uradim drugarici ispadne da ce imati 4-voro dece,uradim njenom muzicu(ove godine su se uzeli ispadne mu istim redosledom kao njoj(sto je malo verovatno,cak smo pomislili da ce od 4-voro dece imati 2 muzauser posted image )...aaaa pomislih ovo je neverovatno...

Uzmem na kraju kineski kalendar i izracunam mami za mene i brata ispadne tacno,drugaricama za decu-tacno,racunam meni kada mogu decaka da rodim(posto je ispalo prvo musko)-ono pokaze da do kraja god.ispada samo devojca...cudno jako...
Ako ste pratile da mi je kasnilo 25 dana u novembru(a da sam duboko u sebi verovala da tu nema nicega),onda vam je sve jasno...mama kaze trudna si...ja kazem nisam(bilo bi lepo da jesam),ali nije vreme...

Radila natalnu kartu,astrolog kaze u 2014.kupis plodove koje si zasejala...

Presretne me ciganka koja krece pricu"zelja koju imas ce se ispuniti" ja je gledam i pomislim u sebi pa svi mi realno imamo zelje ,okrenem glavu ona kaze "cerko,rodices sina,zlatnu jabuku" opet sok i kazem baba zapamti mesto gde sam te nasla,ako bude tako donosim pecenje da proslavimo :)

Uradim kineski kalendar po mojim godinama i npr.januar,mart,mislim avgust su meseci u kojima ako zabebim bude prvo musko ...e pa ako bude tako,onda mi puno vec unapred znamo :))

E da uradim muzu eksperiment sa prstenom ,redosled nam je isti user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
30.11.2013 13:12:14   
vikiveki
Ja sam sve probala ali mi ništa nije ispalo tačno,želela sam devojčicu sada kada sam zadnji put ostala trudna i radila sam po nekom receptu i po raznim proračunima pa i po prstenu i svugde je ispalo devojčica , a ja dobila sinauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
30.11.2013 13:54:37   
jole82
Meni je ciganka pre 15 godina al bez prstenauser posted image prorekla da ću da rodim žensko dete sa 30 a muško sa 34 i da će ćera da bude zimsko dete (rođena je 01.02. ja imala 30g) a sin letnje...Do sad pogodila majku mu..javljam se za koju godinuuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
30.11.2013 14:02:32   
serpica
Meni su gledali i pomocu prstena i pomocu igle i kineski kalendar i razne racunice i nisu mi pogodili,verovatno sam ja specijalan slucajuser posted image jedino ko je pogodio je uz.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
30.11.2013 14:50:05   
Olga75
ni meni nije pogodilo , nista od gatki kod mene nije tacno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.12.2013 12:07:43   
Olgic
1.-treba biti zlatni prsten, bez nekih cirkona i da nije neki pretežak.. po mogućnosti da se stavi na zlatni lančić, ali može i na konac, dlaku kose, špagicu...
2.-potrebna je LIJEVA ruka..jer nam je sa lijeve strane srce.. što vodoravnije neka ruka stoji
3.-uzmete prsten i lančić i stavite na zapešće lijeve ruke, znači, spustite ga i polako dižite prema gore.. što god da pokaže, za sljedeće dijete, morate opet spustiti i ispočetka dizati.. i tako dok ne bude, kad dignete, da prosto stoji ili se mrvičak mrdne..
znači,ponavljate dok ne dođe do toga da stoji..
ova metoda pokazuje i koji bi spol djeteta bio ako ste imale pobačaj, spontani ili namjerni..
ja sam radila milion puta i stalno mi ispada jedno muško.. još nemam djece, pa neznam.. mojoj majci- žensko(ja), muško(brat), muško(e to nije rodila, imala je pobačaj) i stane... par puta sam joj probavala i svaki put je isto.. tako i kolegicama.. svima je pogodilo, ali baš svima!! bio je crnjak kad mi je za jednu pokazalo, žensko, pa muško i stane, a ima samo dječaka.. onda mi je priznala da je imala jedan namjerni pobačaj, to bi znači bila curica.. hmmm.. ja vjerujem u to.. etogac, toliko od mene..



Ja to tako uradila i meni pokazalo i pobacaji i zivu rodjenu decu i pogodilo mi je sve tim redosledom....jedino sto ja sam to radila i radila i na 7 vrtenje stalo jer vise od troje necu roditi.... Redosled bio : zensko (pobacaj), zensko ( moja zlatna cura),musko ( pobacaj), musko ( moj deckic lepi), musko (videcemo posto sam trudna 32 nedelja, ali neznamo pol), musko, musko i vise sam prestala da brojim jer prsten se samo pomera a ja sigurno necu vise da radjam decu..... Dosta mi je troje....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.12.2013 12:14:28   
adulence
Nikad ovo sa pratenom nisam radila nije mi ni jasno kako se rafi sad cu da procitam unazad..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Olgic)
Direktna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...



Anketa

Žensko ime
lelaigor

Koje je najlepše?

Miona (29%)

Leona (12%)

Hana (38%)

Anastazija (22%)


Ukupan broj glasova: 104

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here