|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:25:43   
Modessty
Trudnice u trećem tromesečju su krenule u raspravu o dlakavosti u trudnoći, tj preciznije o dlakavim stomacima!user posted image
Da ne bi stresirali našu novopečenu trudnicu Tashu rešile smo da otvorimo posebnu temu! user posted image

Evo šta se pisalo:

IZVORNA PORUKA: Modessty

E sve da vam anpišem pa zaboravim. Jel se nekoj od vas desilo da su vam dlake na stomaku u trudnoći duže i gušće? Niakd mi stomak nije bio tako dlakav user posted image


IZVORNA PORUKA: NONA79
meni ne, ali zato posle carskih r i njihovog brijanja imam dlake po stomaku, inače sam amljava, ali u trudnoćama se valjda ti muški hormoni smire pa nemam s tim problema



IZVORNA PORUKA: lothroniell

Joj meni... UZAS! Ja nikada u zivotu nisam imala dlakav stomak, sad me mm zeza da mi se napravilo krzno da greje mladunce... user posted image Sreca pa sam plava i nisu jako primetne, ali ipak se nadam da ce se povuci, otpasti ili sta vec... user posted image




_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:28:36   
eugenija
Gospode Božeuser posted image user posted image user posted image user posted image a lude moje trudnjačeuser posted image user posted image user posted image Nije mi se desilo, joj umirem od smeha, što nazivu teme, što postovimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:28:50   
magnetic
Meni svugde dlake rastu redje i sporije samo za stomak to ne vazi.Jedino su tamo gusce,duze i tamnije.Ja nikad nisam imala dlake na stomakuuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:30:09   
lothroniell
Joj Eugi i ja ne mogu da prestanem da se smejem, sve mi suze kaplju po tastaturi... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:30:50   
Anoniman
Ja od uvek imam red (redak, ne gust) duž linee negre (nemam lineu stalno, nego ne znam kako bih objasnila user posted image ), i to oduvek čupkam pincetom. Nije mi u trudnoći bilo gušće. 

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:30:50   
Mari86
user posted image user posted image nisam za ovo cula jos...a jel moze da se otkoli nekako..nekim gelom za depilaciju ima onaj sprej...user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:31:45   
*Alexx*
Meni su u trudnoći sporo rasle dlake, proredile se, baš sam uživala user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:31:51   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Modessty

vidiš to kod mene baš čudno. Na stomaku rasle dlake a obrve i nausnice koje inače skidam ništa! user posted image


IZVORNA PORUKA: OTI
to je normalno...Mojoj drugarici je tako bilo..Ja primecujem kad se zagledam da imam vise dlaka na stomaku...ali dole, ispod pupka



IZVORNA PORUKA: Unica

ja imam par komada u ravni linea negre (valjda se tako kaze)... malo su duze user posted image stomak mi dobio brkove user posted image


IZVORNA PORUKA: Modessty

i meni tako, ispod pupka. Doduše skinula mi kozmetičarka i to kad sam išla na depilaciju. A ako ovaj mali uskoro ne reši da izadje moraću na "doradu" user posted image




IZVORNA PORUKA: NONA79

ja sam sinoć konstatovala sa mm da mi nabavi ogledalce da vidim šta se dolje dešava, jer ništa ne vidim , stomak mi je buknuouser posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ja nemam liniju... Ali koliko znam izgubi se... Nego mene brine da li se ove dlake izgube? Ne znam da li da ih depiliram, da se ne zeznem... Onda cu morati stalno a ja nikad sa tim problema nisam imala... user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: OTI

i ja rastem i ne mogu nista dole da vidim...
a sta ima da gledam kad je koristim samo za odlazak u WC? user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Mislim da sam negde na forumu čitala o tome ali ne znam gde.
I meni su se pojavile neke dlakice po stomaku ali fine, paperjaste. Baš me čudi jer sam crnka. Pitam muža jel se vidi. Kaže slabo. A i da se vidi ne smeta mu. Verovatno ja od gore vidim bolje. I se zezam na svoj račun, kao Lothin muž: šta ti je priroda, pravi se krzno da greje bebu! user posted image
Otpašće posle porođaja, kažu iskusnije od mene.
Znači Mod, nisi jedina ''čupava'' trudnica! user posted image


< Poruku je uredio Modessty -- 1.2.2010 13:36:45 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:32:52   
lothroniell
Ja nikad nisam imala po stomaku... Sada me muci da li da ih sklanjam, cula sam da to prodje posle trudnoce... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:34:03   
Mishica 77

IZVORNA PRUKA: Mishica 77
Mislim da sam negde na forumu čitala o tome ali ne znam gde.
I meni su se pojavile neke dlakice po stomaku ali fine, paperjaste. Baš me čudi jer sam crnka. Pitam muža jel se vidi. Kaže slabo. A i da se vidi ne smeta mu. Verovatno ja od gore vidim bolje. I se zezam na svoj račun, kao Lothin muž: šta ti je priroda, pravi se krzno da greje bebu!
Otpašće posle porođaja, kažu iskusnije od mene.
Znači Mod, nisi jedina ''čupava'' trudnica!



< Poruku je uredio Mishica 77 -- 1.2.2010 13:35:09 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:35:32   
Modessty

IZVORNA PORUKA: eugenija

Gospode Božeuser posted image user posted image user posted image user posted image a lude moje trudnjačeuser posted image user posted image user posted image Nije mi se desilo, joj umirem od smeha, što nazivu teme, što postovimauser posted image user posted image user posted image


Eugi ali ovo je ozbiljna temaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:35:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


IZVORNA PRUKA: Mishica 77
Mislim da sam negde na forumu čitala o tome ali ne znam gde.
I meni su se pojavile neke dlakice po stomaku ali fine, paperjaste. Baš me čudi jer sam crnka. Pitam muža jel se vidi. Kaže slabo. A i da se vidi ne smeta mu. Verovatno ja od gore vidim bolje. I se zezam na svoj račun, kao Lothin muž: šta ti je priroda, pravi se krzno da greje bebu!
Otpašće posle porođaja, kažu iskusnije od mene.
Znači Mod, nisi jedina ''čupava'' trudnica!




Mishice pa ima i tvoj post!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:38:16   
Mishica 77


Nemoj da ih sklanjaš, Lothi. Pa to je prirodno. Ne verujem da je baš toliko strašno! I da jeste, proći će.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:39:06   
Mishica 77

E, pa Mod, kasno sam videla... Od viška glava ne boli... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:39:36   
Anoniman
mojoj mami mesec dana posle porodjaja prosle i dlake i linea negra...
a sad kad sam bila kod drugarice...njoj ostala linea i dalje a proslo je mesec dana od CR...
u svakom slucaju PRODJE!

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:42:03   
Modessty
ja nisam primetila koliko mi odlakavio stomak sve do osmog meseca. A interesantno mi je zato što recimo obrve i nausnice nisu, čak i sporije mnogo rastu nego pre trudnoće.
Skinula mi kozmetičarka sve dlake od pupka pa na dole. Za svaki slučaj. Ipak ne bi da me u bolnici deru onim njihovim tupim brijačima!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:43:21   
lothroniell
Ondak se ja necem cupkam... Kad prodje- prodje ako ne imacu krzno!!! user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 13:55:30   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ondak se ja necem cupkam... Kad prodje- prodje ako ne imacu krzno!!! user posted image user posted image


Taman da posle ušuškaš bebu da spava. Bebe vole mekano i toplo......  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 14:24:10   
Snelle
Ajme meni, kako dobra tema user posted image Ja mislila da sam jedina trudnica - dlakavo prase, kad ono - medjutim user posted image I meni svugde dlake sporije rastu, ali tu nekako bujaju. Nije sad da sam ko vukodlak, ali dolazim u iskušenje da se do'vatim Braunovog epilatora i mislim da ću kad tad da popustim i sredim stomak, samo se bojim da se beba ne uplaši onog užasnog zvuka user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 14:30:33   
bebuska
Aaaa ja sam bas uranila,sad sam vec dlakava a sta ce bit do kraja user posted image U stvari, primjetila sam da mi je stomak odlakavio jos od prvog dana al ja kontam da je to od hormona koje sam primala u stomak pred VTO. Inace, imam svjetle i tanke dlake i sporo rastu npr. dovoljno je da noge depiliram dva puta za citavo ljeto al ove sto su se pojavile na stomaku su neke bas napredne user posted image Sta li ce tek bit do poroda?

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 17:33:40   
Iwana87
joj i ja postah vukodlak,samo na stomaku,ali meni je smesno a i mm,procice a ako ne posle porodjaja pa skidanje 

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 17:35:47   
Shishica
Uvek sam bila kao malo cosaviji majmun.. pa i sad... sporije rastu kad se obrijam, ali ima ih svugde...
A prepone ne znam hocu li moci da ocupam ovako bez vidika dobrog... ali probacu ovih dana....

Dlakav je i stomak e sad da li je vise ili ne to ne znam.. samo se rasteglila koza pa sa njima i dlake user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 17:39:10   
MASHKA
Auuuuuuuuu....sada ste me pošteno uplašile!
ko zna na šta ću ja ličiti za koji mesec user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 18:47:46   
ana77
Takodje dlakav stomak, sve u sesnatest :)! Da ne poverujes, meni je isto smesno, a noge vise i ne vidim, o preponama da i ne govorim :). Sredicu se desetak dana pred termin, pa cemo da cekamo :)!!! Jel ima neko neku pouzdanu kozmeticarku u Beogradu za trudnice (posto ja to inace sve radim Braunovim onim depilatorom ali sad nema sanse sa ovolikom DLAKAVOM trbusinom) :)!!! Posaljite mi na pp ako znate neku :)!
Ovo spada u onu  temu brijanje i depilacija u trudnoci ali hajde da malo budem nevaljala user posted image :)!!!!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 19:59:39   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ondak se ja necem cupkam... Kad prodje- prodje ako ne imacu krzno!!! user posted image user posted image


Taman da posle ušuškaš bebu da spava. Bebe vole mekano i toplo......  user posted image user posted image user posted image



JOJ UZAS! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here