|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 21:15:43   
anita
Mene je skoro mnogo iznervirao komentar "Znas ona je nosila blizance i jednu bebu joj nisu da li, navodno nije prezivela"
Kad sam to cula kosa mi se digla na glavi.
Moja reakcija je bila da ne zelim da slusam svakojake gluposti i da me ne zamaraju takvim pricama. Doticna osoba se osetila uvredjenom sto sam tako rekla.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 21:24:52   
emicaa
Mrzila sam kad mi počnu pričati loše stvari koje se mogu desit za vrijeme poroda,toga sam i ja bila svjesna ali niko ne razmišlja da mi time samo još veći strah prave.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 21:25:13   
branki*
ili kad ti kazu-auuu,koliki ti je stomakuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 21:32:35   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: branki RR

ili kad ti kazu-auuu,koliki ti je stomakuser posted image

To je stvarno bezveze...obicno se za trudnicu kaze masala a ne ti glipi komentari...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 21:41:18   
anita
A da setila sam se jos necega. Ne volim kada kayu sigurno ces da rodis decaka ili devojcicu, vidim ja to user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 21:44:28   
Jole84
Anita kad te videh da ovoj temi pomislila sam da ćeš da kažeš da trudnicama ne sme da se priča o porođaju kao što smo Ivanka i ja user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 22:02:27   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Najgori su komentari kad ti zene pricaju svoje lose iskustvo sa porodjajem, pa te najstrasnije uplase. Ne shvatam.te zene zasto se tako ponasaju.
Kad sam bila trudna sa Sofijom. Pred kraj trudnoce sam isla na ctg. Sestra koja mi je radila ctg mi je pricala o svom losem porodjaju. Inace prosla sam termin i ona je to znala



Uf ja mu dodjem tu negde. Mada, eto mene jw kuma zaustavila. Pri tom mi nije bila namera da plašim, naprotiv da je ohrabrim. Ali treba biti pametan pa zaustaviti osobe kao što sam ja na vreme. Odnosno, staviti mi do znanja da si paničar. Onda ćutim i poštujem to.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 22:03:30   
daca77
Steta sto sam zakasnila, te nisam ucestvovala u diskusijiuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 22:08:00   
Jole84
Uh šta ja znam...Sanjice sad mi baš bezveze user posted image Ali ja sam volela da čujem istinu, boli boli pa razbija! Nekako mi to lakše nego kad mi kažu ne boli nije strašno, teše te itd pa ti odeš i oteliš se.
Da boli boliii, al sve posle vredi kad vidiš te okice. I to je to, ne mogu da lažem voljene mi trudnice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 22:11:30   
daca77
Jole, mislis da si se izvukla?user posted image
Biranim recima nam ga receuser posted image ...sve smo shvatile.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 22:21:19   
Jole84
Nisam se uzvukla, sad mi baš neprijatno, nadam se da Anita i Ana ne veruju mnogo svežim porodiljama sa neopranom kosom user posted image user posted image a ti si jaka žena tebe ništa ne može da uplaši hihih user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 22:28:49   
17 joka
Dacika ti si kraljica, sto kaze kuma sve ce biti dobro user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 23:39:35   
Klarita
Leleeeee, ja ne samo sto rekoh Ani da joj stomak mali, nego krenuh i rukom ka stomaku da pokazem K bebuuser posted image kukuuu, nemam mozga, definitivno i javno se izvinjavamuser posted image sledeci put uz cokoladu user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 23:44:49   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jole84

Uh šta ja znam...Sanjice sad mi baš bezveze user posted image Ali ja sam volela da čujem istinu, boli boli pa razbija! Nekako mi to lakše nego kad mi kažu ne boli nije strašno, teše te itd pa ti odeš i oteliš se.
Da boli boliii, al sve posle vredi kad vidiš te okice. I to je to, ne mogu da lažem voljene mi trudnice user posted image


I mene nervira kad kažu kako porođaj ne boli inije strašno itd. Ma treba da znaš šta sve može da te snađe jer jedino tako možeš da se tamo boriš za sebe! I mnogo je lakše kad znaš šta te čeka jer možeš da se pripremiš.

Meni je smetalo da mi neko dira stomak dok sam bila trudna i sa Danilo a i sa nIkolom. Nemam pojma zašto

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 23:48:20   
Ivanka 75
Jole, ogradismo se mi "da boli, boli", jel tako user posted image
Anita, nadam se da te nismo prepale, izvini ako jesmo, nije nam bila namera user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 23:48:38   
Klarita
I meni je smetalo u obe trudnoceuser posted image A, malocas sam mahinalno krenula rukom ka sAninom stomaku...nesto sam se navrzla na nju...sledeci put, trudnice dalje od mene, sveuser posted image Stvarno ne znam sta mi biuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 23:59:02   
Bibilib
Nije mi smetalo da me diraju,tj.pomaze ali kad kazu spusten ti stomak rodices zensko a podignut ti stomak bice musko,to me izludjuje

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 0:00:17   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Nije mi smetalo da me diraju,tj.pomaze ali kad kazu spusten ti stomak rodices zensko a podignut ti stomak bice musko,to me izludjuje


Meni svi "predviđali" muško, spušten stomak od početka, pametnjakovići sve oko mene, rodi se povelika devojčica, vredi 2 muška user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 0:00:49   
Mala Elena
" I ju sto ti je sorav nos!" user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 8:14:59   
emicaa
A ostala si lijepa,rodićeš muško,kad nosiš curicu ona ti uzme ljepotu,spavaj koliko god možeš ko zna kad ćeš opet imati priliku,moj stomak nije bio toliki u devetom,da ti ne nosiš blizance,kako si smješna kad tako hodaš kao patkica user posted image
Eto ih još par što me izludjivalo...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 8:24:54   
anita

IZVORNA PORUKA: Jole84

Anita kad te videh da ovoj temi pomislila sam da ćeš da kažeš da trudnicama ne sme da se priča o porođaju kao što smo Ivanka i ja user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jole, ogradismo se mi "da boli, boli", jel tako user posted image
Anita, nadam se da te nismo prepale, izvini ako jesmo, nije nam bila namera user posted image



Jole, Ivanka sve je ok. Vi ste rekle svoje misljenje. Mislim da je bolje da kažete kako stvarno jeste nego da nas zavlačite. Niste me prepale. Svako ima svoje iskustvo, dobro ili loše.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 8:25:32   
Modessty
user posted image joooj što ima izjava! user posted image

mene jedan poznanik pitao što sam se toliko ugojila! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 9:02:47   
daca77

IZVORNA PORUKA: Jole84

Nisam se uzvukla, sad mi baš neprijatno, nadam se da Anita i Ana ne veruju mnogo svežim porodiljama sa neopranom kosom user posted image user posted image a ti si jaka žena tebe ništa ne može da uplaši hihih user posted image

Jole, posle svega...mislim da me nista,a narocito ovi sa GAK-a ne mogu iznenaditi...juce sam pricala-uvedu me u operacionu salu, legnem na sto i onda se sete da ja nisam sledeca, vec me vracaju nazad u sobu i cekam jos par h na red...a da ne govorimo o drugim glupostima...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 9:06:58   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: anita


IZVORNA PORUKA: Jole84

Anita kad te videh da ovoj temi pomislila sam da ćeš da kažeš da trudnicama ne sme da se priča o porođaju kao što smo Ivanka i ja user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jole, ogradismo se mi "da boli, boli", jel tako user posted image
Anita, nadam se da te nismo prepale, izvini ako jesmo, nije nam bila namera user posted image



Jole, Ivanka sve je ok. Vi ste rekle svoje misljenje. Mislim da je bolje da kažete kako stvarno jeste nego da nas zavlačite. Niste me prepale. Svako ima svoje iskustvo, dobro ili loše.


Moje iskustvo je divno, nije dugo trajalo, bolelo jeste, ali, kad se završi ne boli vise nista. Inače, meni je drugarica rekla da boli malo jače od menstrualnih bolova, tako me kao propremila, iskreno, nisam očekivala jači bol od tog ali kad se otvoriš 10cm za 3 sata mora da boli user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
17.9.2014 15:28:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: anita

A da setila sam se jos necega. Ne volim kada kayu sigurno ces da rodis decaka ili devojcicu, vidim ja to user posted image



Isto, i mrzela sam da mi nepoznati diraj stomak, i da me oslovljavaju sa Debela, ljudi nisam debela, smao sam trudnauser posted image

(odgovor članu anita)
  Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here