|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 7:08:34   
serpica
Ja sam se trudila da me ne doticu price o debljini,ishrani,polu,ali me je ubijalo to kad kazu : "ma ona je heroj namucila se 20 sati i rodila prirodno,sta ti znas,mozes jos 5 da rodis kad ides na carski"user posted image user posted image
a ja jedva izvukla zivu glavu jos prvog puta,i rizikovala jos dva posle toga,ali sta ja znam mene ne boli samo se probudim i eto bebe.Ha!!! Za mnoge zene je carski olaksica,a ja im na sve to kazem: "Da bog da vas ne boli ko sto mene nije bolelo" okrenem se i odem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 14:28:52   
viking
Meni do sada niko nije uspeo da kaže nešto što bi me iznerviralo, a čula sam raznih komentara naročito što su u pitanju vantelesna i blizanci pa uvek ima šta da se komentariše. Jednostavno, zabole me.
Takođe, mm i ja samo baš dugo zajedno (zvanično 15,5 godina, nezvanično skoro godinu dana duže) i tu je bilo kometara ali ni to me nije docitalo.
Znam da trudnice lude kad im neko dira stomak, mene svi pipkaju jer mi je stomak ogroman, neki me čak i ljube u stomak, ali ni to mi ne smeta. Izgleda sam prosto takav tip...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 14:38:52   
Jole84
Ni mene nešto posebno ne nervira,čak mi bude i smešno što me zovu debela a ja još nisam debela user posted image Sestra mi stalno opipava stomak i izaziva pokretni UZ,prognozira muško iako sam mnogo puta rekla da mi je svejedno i da je bitno da je živo i zdravo. To ne vredi te ona svakog dana pita šta radi bata. Neki put mi bude krivo,šta ako je devojčica,pa se ogrešila user posted image
Jedino mi dosađuju babske priče o preskakanju gajtana i teranja da jedem sve "od svega da probam",pa nema veze i ako povraćam,red je.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 14:47:54   
minnica

IZVORNA PORUKA: serpica

Ja sam se trudila da me ne doticu price o debljini,ishrani,polu,ali me je ubijalo to kad kazu : "ma ona je heroj namucila se 20 sati i rodila prirodno,sta ti znas,mozes jos 5 da rodis kad ides na carski"user posted image user posted image
a ja jedva izvukla zivu glavu jos prvog puta,i rizikovala jos dva posle toga,ali sta ja znam mene ne boli samo se probudim i eto bebe.Ha!!! Za mnoge zene je carski olaksica,a ja im na sve to kazem: "Da bog da vas ne boli ko sto mene nije bolelo" okrenem se i odem.


Ovako su i mene izludeli. Sve, kao, ja ne znam šta je to bol i šta znači porađati se. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 16:22:51   
Malecka074
Mene ovaj put, u drugoj trudnoci jedino nervira kad kazu: E sad odmah i trece...da ne bude velika razlika.
Da..da..Samo im kazem...Neka se ovo rodi zivo i zdravo...Pa, Boze zdravlja...

A niko ne pita da li zelimo, mozemo...da se ponudi da cuva...hihihihihihi.

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 17:51:44   
jole82
Ja sam baš bila bezobrazna, kad krene da me smara neko skroz nepoznat.... i poznat (naravno ne dragi ljudi), a znam da će da me pegla..
Čim krenu ja pružim ruku i kažem Daj(te) mi 100evra! Hahaha..oni u čudu..a ja odgovorim Možda vi delite savet besplatno, ali ja ga ne primam za džabe! Ahahaha..tajac...a poznati me više nikad ništa nisu ni pitali niti delili savete...user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
4.11.2013 17:55:18   
Malecka074
HAhahahahahaha...pametno! user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 2:50:11   
dijana1*
Svasta sam do sada cula ali veceras mi prvi put i nije bas bilo svejedno slusati dobronamerne saveteuser posted image
Usla sam u 40-tu nedelju i komentarisem da cu sada biti malo vise u pokretu, tipa stepenice, setanje itd. Da bi dobila komentar na to da je pre neki dan jedna zena u 39-toj nedelji izgubila bebu zbog obmotane pupcane vrpce i da ne preterujem sa aktivnostima jer se nikada ne znauser posted image ali dobro njoj je cetvrtouser posted image
Mislim stvarnoooo !!!!!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 2:59:46   
Dada81
O,Boze...e,da i meni tip takvih ''komentara''okrenu zeludac.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 3:04:19   
dijana1*
Dado ovo je bas grozan komentaruser posted image stvarno nisam razmazena trudnica i da se palim na sve i svasta ali ovo je bas preterano. I da jos mi opisuje kako su doktori i sestre (svi) vristali po bolnici od tuge. Uzas!!!!! Ostala sam zatecena!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 3:09:33   
Dada81
Strasno...Par puta je tako svekrva gledala na tv ili cula tako neke teske i jezive price,pa mi prepricava,iako sam rekla direktno da mi ne treba to deruj,kazema slusam i kada nisam trudna.A,inace kada se to opet desilo,veuj kazem,Boze sacuvaj i izadjem iz sobe. Zam da to ne radi namerno i nije cesto,ali stvarno direktno kazem da mi je dosta i onako osetljivoj slusati tako ''osetljive''stvari,a ne mogu nista uciniti..Uhh

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 9:00:48   
mirkam
Ja ne mogu da vjerujem da postoje takvi ljudi?! Pa kakav to covjek treba da budes da zeni pred porodjajem ispricas takvu pricu?!
Dijana, svaka ti cast ako si iskulirala taj komentar, ja ne znam sta bih uradila.
Meni su stvarno pre strasne stvari i zaista ne mogu da vjrujem da neko to moze ispricati.


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 17:56:31   
ivaMark
Dijana, strasnoooo. Mislim, da li ta osoba (ne mogu da napisem covek) ima mozga i malo user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 20:04:29   
Jole84
Dijana ne mogu da verujem,svaka čast kako si iskulirala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 20:20:22   
Moiraina
user posted image Užas!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
15.12.2013 20:51:02   
Torbica
Svasta bih joj rekla user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 17:54:58   
wivern
Kakvih sve gluposti zena moze da se naslusa u trudnoci citam i ne verujem.
Za sada, "najgore" sto je meni receno jeste "ne nosis pojas za trudnice, sto?". Odlicno sam prosla.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 18:01:04   
Ipokrisia
ne treba nista govoriti trudnicama sem ako same ne pitaju za savet, a i to najbolje Dr a ne babe i tetke user posted image znaci jedan dodje kaze setaj sto vise, drugi dodje kaze nemoj mnogo da setas...u fazonu ljudi cutite i gledajte svoja posla

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 18:07:50   
branki*
mene nervira kad mi neko kaze-gde si debelauser posted image
sve drugo mi ok,ne uzimam bas za zlouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 20:09:56   
Mala Elena
Jednom prilikom sam na fb postavila za profilnu neku sliku sa mora kad sam ostala trudna. Receno mi je da tu sliku mogu samo da uramim posle porodjaja .Glup komentar, mraci .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 20:20:41   
emicaa
Meni je radni kolega rekao kad sam bila sedmi mjesec samo ti jedi,bićeš debela kao krava,to mi je baš zasmetalo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 20:22:13   
anita
I mene mnogo nervira kad mi neko kaze "debela".
A tek sto me nervira sto se saveta tice... nemoj ovo,ovako je bolje,uradi ovako, slusaj sta ti ja kazem i sl.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 20:24:23   
Trcosava
Eh mene jedino nervira kad krenu da nagađaju pol po izgledu/veličini stomaka. Ili kad krenu ispitivanja a šta gledam kad kupujem plavo ili roze.

Vrhunac je jedino imala zaova pred kraj trudnoće sa Anom. Pitala da li mogu da uđem u tuš kabinu. Zapamtila sam joj, pa kad je ona bila trudna sam je zvala debela iako je bila daleko od togauser posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 16.9.2014 20:25:03 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 20:32:13   
Sanjica26 RR
Najgori su komentari kad ti zene pricaju svoje lose iskustvo sa porodjajem, pa te najstrasnije uplase. Ne shvatam.te zene zasto se tako ponasaju.
Kad sam bila trudna sa Sofijom. Pred kraj trudnoce sam isla na ctg. Sestra koja mi je radila ctg mi je pricala o svom losem porodjaju. Inace prosla sam termin i ona je to znala


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.9.2014 20:47:20   
Mala Elena
Trudnici isto ne treba reci da se gega k’o patka, jer moze biti uvredljivo. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here