|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.2.2010 13:23:34   
Anoniman
Ma uzas..... user posted image

A sad mi je smeshno...kad nas pitaju kako tje se zvati devojchice...a dechko kaze...nju pitaj....ja nemam pojma (naravno...zna...al provocira) i onda su svi zgranuti kako njega bash briga user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.2.2010 13:25:18   
Rivana
Mene su dok sam bila trudna nervirali komentari DEBELA GDE SI jooooj normalno da sam bila debela pa imala sam bebu u stomaku, e to me je izludjivalo ili dosla maimina drugarica kaze mi Jao kako si debela i ruzna! Ja zanemela nisam umela da odgovorim, kaze ona pa sve su trudnice ruzne, nema lepih sve se deformisu. Posle je moja mama nagrdila kako je mogla tako da mi kaze zena nije normalna.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 16.2.2010 13:26:06 >

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.2.2010 13:25:52   
Nena81

[/quote]

Pa uglavnom misle na namuchitjesh se u smislu da tje mi biti teshko sa dve bebe... kada budu u isto vreme plakale, imale grcheve...pa treba dve bebe kupati, presvlachiti...i tako.... a ja uopshte ne mislim tako... ne kazem da tje mi biti laganica...ali snatjitju se...i daleko od toga da tje mi to biti muchenje..... A neki misle i na namuchitjesh se...u smislu koliko kila tju se ugojiti.... (iako se do sad nisam ugojila...samo stomak raste) .... sve u svemu....taj komentar me dovodi do ludila user posted image

I danas sam shiznula na pitanje uputjeno mom dechku " kako si reagovao na to shto su obe devojchice" user posted image Shta je chudno u tome shto je chovek sretjan shto tje imati dve tjerke user posted image user posted image

[/quote]


Ma daj iskuliraj kojekakve komentare. user posted image za blizance.
Pa sad da li ce ti / vama biti tesko je stvar vase organizacije, i pomoci od babe / tetke, ali samo polako, dok se prvih mesec dva ne uhodate posle ce da bude pesma. Pa ja ko da imam 2 bebe, sin 23mes malecka 4.5, kao na pokretnoj traci celi dan, ali to radis zbog njih da oni budu srecni i zadovoljni. Veruj kada krenu da se smeju u duetu nema tih para koji bi mogli platiti tvoju srecu, znam iz iskustva nasih prijatelja, imaju sin / cerka blizance.
Pa ocevi i vise vole cerke potpisujemuser posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.2.2010 13:28:49   
Anoniman
Pa naravno...to i ja znam....

Mada danas smo bili kod prijateljice...njen mali sad ima skoro mesec dana...koji je to shetjer....kako se lepo smeshka i gleda me.... pa za takav pogled moje dece....na mars tju da skochim... koje muchenje.... jedva chekam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.2.2010 13:37:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ma uzas..... user posted image

A sad mi je smeshno...kad nas pitaju kako tje se zvati devojchice...a dechko kaze...nju pitaj....ja nemam pojma (naravno...zna...al provocira) i onda su svi zgranuti kako njega bash briga user posted image



Ja sam propustila, a kako će se zvati? user posted image


IZVORNA PORUKA: Rivana

Mene su dok sam bila trudna nervirali komentari DEBELA GDE SI jooooj normalno da sam bila debela pa imala sam bebu u stomaku,


Meni to nije smetalo, šta više HVALA IM ŠTO SU ME TAKO ZVALI!!!, makar sam posle porođaja za 6 nedelja skinula sav višak kg, a da me nisu bockali sa tim "debela" nikada ne bih obratila pažnju na ishranu u trudnoći.


Smatram da je banalizovanje da mame više vole sinove a tate ćerke. Kako se takvo šta može zaključiti? Deca su deca, i mislim da takve stvari nisu tačne.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
16.2.2010 13:40:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ma uzas..... user posted image

A sad mi je smeshno...kad nas pitaju kako tje se zvati devojchice...a dechko kaze...nju pitaj....ja nemam pojma (naravno...zna...al provocira) i onda su svi zgranuti kako njega bash briga user posted image



Ja sam propustila, a kako će se zvati? user posted image




Nisi propustila.... nisam josh rekla ovde user posted image user posted image user posted image Ali ima jedna anketa koju sam stavila za imena...i lako moze da se zakljuchi da se traze imena za bliznakinje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
31.3.2010 20:33:08   
marinak
Mene strasno nerviraju prosti ljudi,posebno ako su u pitanju proste mlade zene. Elemm moja prijateljica iz detinjstva koja nema dece nije udata se javlja uvredjeno "zasto ja njoj nisam javila da sam trudna?!". Onda joj objasnim da ne treba od p.praviti pozoriste i da ako me neko pita da li jesam kazem da jesam,a da ne sirim preko razglasa, u prevodu "nismo nas dve toliko dobre da sad trcim da ti javim da bi ti ostalima rastrubila". Zatim, ista ta pocinje da deli savete "nemoj ovo, nemoj ono" kao da ima cetvoro dece...meni je strasno muka od 7.nedelje, sad sam 14. i zaista nista sem pereca ne jedem, na sta ce ona "pa moras da jedes bla bla bla...". Ali vrhunac svega je bilo pitanje"kako je tata podneo?"Alo bre sta ima da "podnosi", pa nije losa vest ne daj Boze u pitanju...stvarno ima ljudi... il ono pitanje "i kako si reagovala kad si saznala da si trudna?" msm kako cu reagovati, srecna sam ,naravno jer smo zeleli bebu,sigurno nisam otisla na pivo posle...ozbiljno razmisljam da nekim ljudima kazem sta mislim i da se vise nikad s njima nit cujem nit vidim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
31.3.2010 20:42:02   
marinak
jao zaboravih, ista ta drugarica "jedva cekam d ati pipnem stomak", na sta joj ja ladno kazem da n volim to diranje stomaka, a ona kao "pa valjda ces meni dozvoliti", rekoh "bez preterivanja" user posted image mozda sam bezobrazna,ali stvarno...i jeste li primetile krajnosti - ako ne jedes - moras da jedes, nema dijeta (to je meni ova rekla, zamislite bolida, odgovorih ja njoj...),a ako im kazes da si eto dobila par kilograma-ne smes puno da se ugojis jer ces posle tesko skinuti...da li ljudi misle da ako si u drugom stanju nemas apsolutno ni gram mozga?

(odgovor članu marinak)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
31.3.2010 20:50:31   
Iwana87
marina ne moj da se nerviras zbog gluposti.ti znas sta je najbolje za tebe i tvoju bebu i naravno da ces tako da se ponasas.Neki ljudi komentarisu iz dosade,neki jer misle da se u sve razumeju.Takve zanemari,strasni su oni zlobni komentari,na takve treba da reagujes.

(odgovor članu marinak)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
27.4.2010 19:24:24   
Daca88
Danas sam isla kod babe,i srela sam neku njenu komsinicu,glavnu tracaru u ulici,koja zna da sam trudna-nezna od babe,nego je nacula od nekog,ali nezna koliko sam trudna,i tako prolazim ja,a ona stoji na ulici i pocne da vice GDEEE SI DEBELAuser posted image .Jebem ti kulturu da se deres na sred ulice,bas mi bilo neprijatno,a i blam zbog opaske da sam debela-A NISAM!Ja je uljudno pozdravim,a ona me pita-Da li jos uvek imas mucnine?
Ja joj na to odgovorim da imam ponekad,ali da je vec bilo vreme da prodju.
Ona opet-A kako to da je bilo vec vreme,pa koliko si ti trudna?
Ja joj na to odgovorim da sam pre 4 dana usla u 7 mesec.
Na to se ona zapanji i kaze-jaooo,vec 7 mesec,pa ja sam mislila da si negde 4 mesec,pa si mi se zato ucinila jako debelauser posted image
Ona je MISLILA,uvek neko nesto misliuser posted image
Ja joj na to kazem,pa mogli ste da me pitate ako vas vec toliko zanima,a ne da se derete kako sam debela da ori cela ulica.
Onda ona meni kaze-Izvini duso,ali posto kazes da si 7 mesec ti si ustvari jako mrsava,znas trebala bi da jedes.......pocne ona da redja sta,i koliko kolicinskiuser posted image .
Na to izadje druga komsinica na ulicu koja je kroz prozor cula nasu raspravu,i kaze ovoj
DA NISI TI MOZDA ZAVRSILA ZA NUTRICIONISTUuser posted image
Ova joj na to odgovori-Ne,ja sam krojacica!
A na to ce ova druga-AMAN ONDA KROJ SVOJ ZIVOT I PUSTI DEVOJKU NA MIRU,STA TI GURAS NOS SVUDAuser posted image user posted image
I tako,pokacile se dve babe,a ja nastavila svojim putem!
Definitivno ne treba smarati trudnicu pricama o kilazi,nepotrebnim savetima,neprimernim komentarima,bapskim pricama,i onim ja sam to tako radila,pa onda kao svi trebaju tako.Takodje me smaraju te price da se treba jesti za dvoje kad to uopste nije tacno.Jedi koliko osecas da je potrebno,a ne koliko baba vange misle da je potrebnouser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
27.4.2010 19:39:45   
anuksunamun
sledeci put komsijku pozdravi sa "baba sevaj!"ili "daj glavu baba :):):):)

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
29.5.2010 20:09:31   
Yell
eto..nema ni jedne trudnice da nije bila primorana da sluša bezvezarije koje ljudi valjda imaju potrebu da kažu samo da bi nešto rekli. E to je najgore kad neko nešto govori samo da bi mu jezik palacao, ne da bi preneo neku korisnu informaciju..
Ja danas u pozorištu, okružena "učenim" ljudima iz kulture, i za sat i po koliko sam tamo bila, bilo i pipanje stomaka, a ja korak unazad, i komentar (po 4. put od ISTE osobe) : pa ti si BAŠ trudna!, potom, ja jedem JABUKU a neko se čuje, jao, jedei, jedi, i moraš, samo ne preteruj (koji apsurd..)...i na kraju izlazimo iz prostorije i čuje se neko: ajde ti prva kad si debela pa ne možemo zajedno... a meni mukici noge i ruke žgolje..... ma jao!! nerviraju me, i neću vipe NIKOME ništa prećutati..pa neka misle.. user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
9.6.2010 22:02:17   
Cvetana
Hahahahhahahaha

Kao i uvek svaako ima neki komentar. Bilo da si trudna, bolesna,tuzna, srecna, mrsava, debela....... Ja sam i onako u fazonu "pola pobila s pola ne razgovaram" tako da mislim da necu imati problema s neumesnim komentarima jer ih nece ni biti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
10.6.2010 18:13:37   
nala
IZVORNA PORUKA: Cvetana

Hahahahhahahaha

Kao i uvek svaako ima neki komentar. Bilo da si trudna, bolesna,tuzna, srecna, mrsava, debela....... Ja sam i onako u fazonu "pola pobila s pola ne razgovaram" tako da mislim da necu imati problema s neumesnim komentarima jer ih nece ni biti user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image To ti mislis da ih nece biti. Komentara ce uvek biti, samo je pitanje kako ces ih ti protumaciti ili prihvatiti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
10.6.2010 18:47:19   
Cvetana
Ma znam, nego ja imam tako malo nadrndani stav, pa me se ljudi klone hahaahhahahaha

Inace, nekoliko puta sam se ispalila, kao da ne smaram trudnu koleginicu s tim pitanjima sta jedes koliko jedes, jel ti tesko, je l se mrda beba jer znam da bi mene to izludjivalo ja se ponasala kao da nije trudna,  tako pricala s njom o svacemu, nisam ispitivala nista...Da bi na kraju bilo "Tebe bas briga, znas kako je meni teeeesko i muka mije i povraca mi se" i poce da place. user posted image  Posle smo se slatko smejale user posted image user posted image user posted image  Eh, ti hormoni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
10.6.2010 19:09:07   
isidora88
mene najvise izludjuje kad krenu da mi prognoziraju bice decak pa ce devojcica...user posted image
pa onda MORAS da jedes za dvoje,nemoj tako da se oblacis (a da se razumemo nikad nisam ni u sorcu tako da ovaj komnetar ne kontam) imam ja za tebe moje trudnicke tregeruse i to da nosis user posted image jel oni stvarno misle da to sto sam ja trudna znaci da treba da izgledam kao poslednja seljancura?user posted image
uf sto sam besna user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
10.6.2010 20:05:42   
nala
IZVORNA PORUKA: isidora88

mene najvise izludjuje kad krenu da mi prognoziraju bice decak pa ce devojcica...user posted image
pa onda MORAS da jedes za dvoje,nemoj tako da se oblacis (a da se razumemo nikad nisam ni u sorcu tako da ovaj komnetar ne kontam) imam ja za tebe moje trudnicke tregeruse i to da nosis user posted image jel oni stvarno misle da to sto sam ja trudna znaci da treba da izgledam kao poslednja seljancura?user posted image
uf sto sam besna user posted image


Ne treba nikako da izgledas kao seljancura, nego kao slatka user posted image . Nosis sta ti se nosi, radis sta ti se radi i odmaras koliko ti je potrebno. A najvise mrzim te tregeruse. Prvo se ti skuvas, a zamisli ono jadno detence u stomaku. user posted image


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 13:38:08   
SandraSd
Joj, ja sam postala alergichna na nilo kakve komentare user posted image Mislim, zaista, ja ne idem okolo i svima pricham, ti si ovakav, onakva, ti si debela, mrshava, ruzna, lepa.... Mislim bash me izludjuju!!! A  s obzirom da sam ja na pochetku 7., a stomak mi je bash veliki user posted image svi su u fazonu "auuu koliki je", "jesi ti sigurna da si samo sedmi mesec" "jesu to dve bebe" i slichno! Mnoooogo me to nervira, barte, nek gledaju svoja posla user posted image

uh, al hejtujrm danas user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 13:48:39   
nala
IZVORNA PORUKA: SandraSd

A  s obzirom da sam ja na pochetku 7., a stomak mi je bash veliki user posted image svi su u fazonu "auuu koliki je", "jesi ti sigurna da si samo sedmi mesec" "jesu to dve bebe" i slichno! Mnoooogo me to nervira, barte, nek gledaju svoja posla user posted image

uh, al hejtujrm danas user posted image



Nije to nista, kadsam u 16. nedelji bila na komisiji za bolovanje DR je mislila da sam dosla da otvorim "zakonsko" koje se uzgred budi receno otvara najvise 45 dana, a najmanje 28 dana pred porodjaj. Pa ti sad vidi kako je meni bilo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 14:23:05   
viking
Iako rizikujem da se gnev svih trudnica ovog sveta obruši na mene, moram da pitam nešto - zašto uvek pretpostavljate da iza svakog komentara stoji zloba i da se ljudi mešaju u vaš život samo zato što vam se obrate. Možda se iza rečenice "joj, koliki ti je stomak" krije misao "super, baš ti je napredna beba" a ne "baš si debela"... Ne znam, ne obraćam se nijednoj od vas pojedinačno, više naglas razmišljam, ali stvarno ispada da niko ništa ne sme da vam kaže i da se ceo svet urotio protiv vas. A stvarno nije. Zašto bi?
Ima zlobnih, ne poričem, ali baš da niko ništa ne sme da kaže... Kapiram i zašto vas iritira, ali podvlačim, nije mi jasno zašto mislite da su svi ti komentari zlobni i sa zadnjom namerom... Ljudi često kažu nešto iz neznanja, mnogo ređe iz čiste zlobe, nekad kažu nešto jer ne znaju šta bi drugo a osećaju potrebu da nešto treba da kažu... eto...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 14:25:29   
pepino
IZVORNA PORUKA: viking RR

Iako rizikujem da se gnev svih trudnica ovog sveta obruši na mene, moram da pitam nešto - zašto uvek pretpostavljate da iza svakog komentara stoji zloba i da se ljudi mešaju u vaš život samo zato što vam se obrate. Možda se iza rečenice "joj, koliki ti je stomak" krije misao "super, baš ti je napredna beba" a ne "baš si debela"... Ne znam, ne obraćam se nijednoj od vas pojedinačno, više naglas razmišljam, ali stvarno ispada da niko ništa ne sme da vam kaže i da se ceo svet urotio protiv vas. A stvarno nije. Zašto bi?
Ima zlobnih, ne poričem, ali baš da niko ništa ne sme da kaže... Kapiram i zašto vas iritira, ali podvlačim, nije mi jasno zašto mislite da su svi ti komentari zlobni i sa zadnjom namerom... Ljudi često kažu nešto iz neznanja, mnogo ređe iz čiste zlobe, nekad kažu nešto jer ne znaju šta bi drugo a osećaju potrebu da nešto treba da kažu... eto...


Istog sam misljenja,ne znam mozda cu i ja tako reagovati kao ostale,ali nije sigurno svaki komentar zloban!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 14:36:40   
kokoloko
e, sve zavisi u kom je trudnica fazonu. tačno je da smo sve mi malo osetljivije u trudnoći i sklone preterivanju, ali ne reagujemo sve na isti način. slažem se da nisu svi komentari zlonamerni, a isto tako se slažem da inema potrebe baš komentarisati sve i svašta, baš zbog toga što možda trudnica može to loše protumačiti. niko od nas ne misli loše kad kaže "što ti je veliki stomak", ali zar ne mislite da to i trudnica sama vidi, i to mnogo bolje od nas. tako da takvi komentari su u suštini suvišni. a mi uglavnom reagujemo burno ako smo i same nezadovoljne svojim izgledom. ako smo zadovoljne, ili nas pak boli uvo, sigurno i zlonameran komentar nećemo ni primetiti.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 14:42:50   
strelitzia
ja sam jedna od onih koje nerviraju nepotrebni komentari... ali moram naglasiti da nije stvar samo u komentarime nego više je stvar u tome ko i kako ih je izgovorio!
danas me je drugarica iznervirala ponovo jer me po 100 put pita za ime bebe i pol!!!! i ja joj odgovorim kao i ranije, da ne znamo pol još uvijek. one mene pita a što? jel sve u redu sa bebom? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kad sam joj rekla da ja ne želim da znam pol a mm želi i nikako da nađemo kompromis, ona me je pitala: a jel sve u redu između vas dvoje?user posted image
ja sam se ugojila 1 kg, prekjuče sam ušla u 5. mjesec. smaraju me komentari tipa "uh, premalo je to" ili "uh previše je to"
moj svekar me je pitao - da objasnim prvo: njegova ćerka se u 1. trudnoći udebljala 30kg a u 2. trudnoći do 5og mjeseca 9 kg- "a je''l se tvoja mama debljala u trudnoćama" "nije" " a sa koliko ste se vas troje rodilI- (misli na težinu)" aludirajući na to da se ja ne gojim, sigurno ne jedem doro i beba će biti "mala"
dalje... svako misli da polaže pravo na to da zna sa sigurnošću koji je pol bebe! svi prognoziraju! zanimljivo je kad to rade tvoji najbliži, pa se i zezate ali to rade sviiiiii! ljudi koje ste vidjeli 2 puta u životu kreću automatski da pričaju zbog čega ćeš roditi dječaka /djevojčicu i ne možeš ih zaustaviti ili ubjediti u superotno!
znači nije stvar u pitanjima, po meni, stvar je u načinu kako ti neko nešto kaže! i ko ti to kaže!


< Poruku je uredio strelitzia -- 11.6.2010 14:52:55 >

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 15:08:24   
kokoloko
ma, takve stvari treba potpuno ignorisati. šta te briga šta ko priča. ako nemaju šta drugo da rade, nek pričaju. a za pol te razumem, ja sam bila u sličnoj situaciji, samo lakšoj, jer sam ja htela da znam a mm nije. mnogo je jednostavnije da ja sakrijem od njega, nego on od mene. mislim da treba da se ispoštuje i njegova i tvija želja. moj predlo: odete na UZ, kažete kakva je situacija  i doktor kaže njemu kad izađete. on se tebi zakune da se neće izleteti (ako je tebi baš važno da ne znaš). tako smo mm i ja. i eto tako, sada sam i ja jedna od onih koja predlaže i komentarišeuser posted image user posted image

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama !
11.6.2010 15:32:44   
isidora88
ja odoh danas da kupim nesto da obucem ali ne seljacku odecu nego nesto fensi user posted image
valjda cu naci nesto u mojoj velicini user posted image
meni jetrva (valjda se tako kaze) svaki put kad se cujemo pita a jel ti muka,jel povracas,ma bice devojcica,ja se nisam tako ponasala u trudnoci(ona je rodila sina) ti si bre mnogo zivcana,to ti ne valja...user posted image
naravno da sam zivcana kad krene da mi soli pamet user posted image
i kad sam rekla da jedva cekam da saznam pol svi su se zgranuli od mm familije,kao pa jesi ti luda,to ne treba user posted image i ni slucajno da ne kupujem stvari pre porodjaja (nisam luda da dete docekam bez osnovnih stvari i jos da mi neko drugi kupuje user posted image )
a vrhunac je bio kad su rekli da ce ime da da kum i to tek kad se rodi dete i ja poludela naravno,haos sam napravila,moje dete ce se zvati onako kako ja odlucim i tacka i oni naravno odma kako sam ja drska,bla,bla,bla,ma bas me briga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here