|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
8.12.2010 19:37:37   
Sanjica26 RR
Vise mi se svidja ova druga opcijauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Kakva kolica?
20.12.2010 16:20:30   
maja27
Drage da li neko ima iskustva sa Lazaro kolicima?

Mi planiramo ta da uzmemo jer im je cena sa auto sedistem 20.000rsd

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Kakva kolica?
21.12.2010 10:13:24   
minnica
Ima moja drugarica i zadovoljna je. Ja sam isto razmišljala o njima, ali na kraju ipak nisam uzela, mada su i meni sasvim ok.

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Kakva kolica?
23.12.2010 18:12:46   
maja27
Hvala minice!!!!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Kakva kolica?
24.12.2010 10:33:42   
aster
IZVORNA PORUKA: mamy2010

Mi imamo kolica Chicco, 3 u 1.. Super prakticna, nisu teska i sklapaju se jednom rukomuser posted image ..

Gledala sam bila kolica Stokke, veoma su skupa oko 1000 eura!!


I mi imamo Chicco 3 u 1 i to Enjoy Fun. Kolica su super! Jako se lako upravlja njima i veoma su lagana.


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Kakva kolica?
24.12.2010 10:56:00   
dacica
mi smo kupili meklaren x3 na tri tocka,extra su...guraju se prstom jednim...a beba moze da se vozi po kaldrmi,i nista ne oseca...uziva...jesu malo skuplja-ali vrede svaki dinar!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Kakva kolica?
28.12.2010 12:20:34   
Anoniman
Snelle , želela da te navatam ovde na RR user posted image jer imamo ista kolica , samo si ih ti već uveliko isprobala ... juče sam i ja isprobala kolica i malo sam se ubedačila , našla sam im par mana user posted image
Ajd' da te pitam , kad su kolica u potpuno ležećem položaju - na koju foru majke ti da doprem do korpe za stvari ? Provalila sam juče da nema šanse da se stavi išta u korpu ili se uzme nešto iz nje dok su kolica skroz u ležećem položaju... Moram da podignem položaj u sedeći pa tek onda , a šta ako beba tad spava ? Snelle , ima li neka fora koju ja ne znam ? user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Kakva kolica?
28.12.2010 12:26:20   
Snelle
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Snelle , ima li neka fora koju ja ne znam ? user posted image


Ne znam kako da ti odgovorim a da te potpuno ne razočaram user posted image Nažalost, nema fore! I to sam zaboravila da spomenem u manama. Užasno me nervira što je tako user posted image Sve dok naslon kolica nisam podigla barem malo, funkcija korpe je bila velika 0!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Kakva kolica?
28.12.2010 12:28:37   
Snelle
Zaboravila sam još nešto da napomenem - kako sam se ja snalazila u situaciji ako beba spava. Otkopčala bih jednu stranu korpe i izvukla ono što se izvući moglo, dakle samo manje stvari koje mogu da prođu kroz jednu stranu! Nije neka pomoć, ali bolja ne postoji user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Kakva kolica?
28.12.2010 12:39:20   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Kakva kolica?
28.12.2010 12:42:48   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tash

Jel zna neko pod kojim uglom su klikovi za podizanje naslona kolica na Peg Perego Pliko P3 kolicima? Jesu 30, 45 i 90'? Ili su 45, 60 i 90'? 

I mene ovo muci, pojma nemam. I ne znam kako da namesti kaiseve a sliku nikako ne mogu da nadjem.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Kakva kolica?
28.12.2010 13:00:34   
pepeljuga
mina, imas na you tube filmice o podesavanju peg perego kolica, ja sam jednom trazila zbog necega sto nisam uspevala da namestim, ne mogu da se setim sta user posted image
ne znam da li bas mozes da provalis kako se namestaju kaisevi, ali ako uspes javi, to i meni treba user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Kakva kolica?
10.1.2011 22:57:12   
viking
Vidite ova kul kolica koja šetaju po Rusiji user posted image
user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Kakva kolica?
11.1.2011 0:36:55   
choopa choops
Viking user posted image zelena moja omiljena boja user posted image

mina, pepeljuga koji kaisevi?user posted image Ja imam PP, model od prije tri godine, pa ako je isto mogu da slikam pa da stavim.

a sto se tice naslona...M je jos uvije u korpi , u lezem polozaju, a sporstki dio je zapakovan do daljneg. Nema mu dizanja do 6 mjeseci user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Kakva kolica?
11.1.2011 1:32:48   
choopa choops
Evo kod mene se ovako kopcaju pojasevi. Ne znam jesu li jos uvijek takvi?
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Kakva kolica?
16.1.2011 21:40:08   
suncica82
Ja se dvoumim oko dvoje kolica.Problem su tockovi.Da li je bolje uzimati ona kolica sa rotirajucim tockovima ili nisu losa ni ona sa fiksiranim velikim tockovima? Svidela su mi se jedna takva(fiksirani t.) pa ako neko ima iskustva nek mi objasni. Probacu da kopiram link tog sajtauser posted image
http://www.mytoys.de/Hauck-Kombi-Kinderwagen-Saturn-Air-Trix-black/Kombi-Kinderwagen/On-Tour/KID/de-mt.ba.ca05.06.03/1913691

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Kakva kolica?
16.1.2011 21:45:02   
suncica82
https://www.kinderwagen-welt.de/Hauck-Malibu-All-in-One-Kombikinderwagen-Kinderwagen-incl.-Baby-Wanne-und-Babyschale-Zubehoer-in-Lolli-Tuerkis-i_117370.html
Ovo su druga sa manjim rotirajucim tockovima i imaju autosediste i tasnu uz kolica.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Kakva kolica?
17.1.2011 9:00:00   
Ana007
Mi imamo Graco-va kolica,generalno smo zadovoljni njima,jedina mana im je što su velika i glomaznauser posted image .U zgradi imamo samo mali lift,dok se popakujemo u njega prava je zabavauser posted image .Čak nam i dobar deo gepeka zauzmu(iako je gepek veliki)user posted image .Tako da obratite pažnju i na veličinu kolica,kako vam posle ne bi njihova veličina pravila probleme,jer mi ćemo ove godine za more morati kupovati kišobran kolica,jer ova ne bi imala gde da stanuuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Kakva kolica?
17.1.2011 13:29:43   
suncica82
Mi cemo kolica poruciti preko jednog decijeg sajta.Super je to sto kolica mozes vratiti ako ti se ne svide i oni ti vrate pare. Ni u jednoj prodavnici nisam videla Hauck-ova kolica pa da vidim kako izgledaju uzivo. Probacemo ovako pa ako ne budu ok vracamo ih.
Niko nema odgovor za tockove? Rotirajuca ili fiksirana,sta je bolje?

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Kakva kolica?
17.1.2011 15:36:17   
mati
Suncice, ja imam kolica sa velikim, nerotirajucim tockovima i veoma sam zadovoljna. Odlicna su za trotoare i neravne povrsine, kao i za blato i kisu. Imam i sa rotirajucim, ali po meni su mi nekako ova laksa za voznju. Imas slicicu na nekoj od prethodnih stranica sam postavilauser posted image

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Kakva kolica?
17.1.2011 19:09:12   
suncica82
Hvala mati,sad sam videla slicicu.Kontam da su to sl. tockovi. U svakom slucaju ja cu da porucim kolica pa cemo videtiuser posted image
Hvala puno na savetuuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Kakva kolica?
17.1.2011 19:21:13   
mati
Neces se pokajati sigurno. Nasa cak imaju i nesto kao amortizere, tako da su meni neuporediva sa kolicima sa malim rotirajucim tockovima.

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Kakva kolica?
18.1.2011 0:07:37   
choopa choops
Suncice mislim da ti je ovo za tockove subjektivan dozivljaj. Moja drugarica je svoje fiksirala (vecina rotirajucih moze da se fiksira), jer joj je tako bilo  lakse da upravlja njima, a meni recimo kad su fiksirani tockovi, svi zivci odose od nervoze user posted image i jedva cekam da ih otkocim. Vidjeces uostalom sama kako ti odgovoara. Hauck kao marka user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Kakva kolica?
18.1.2011 9:09:05   
Shishica
Jesu li to kolica poskupela ili sta.. gledam sad na justclick-u i letnjih nema ispod 4200..a treba da imaju i onu nadstresnicu za sunce


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Kakva kolica?
19.1.2011 10:52:51   
eni26
KOlica
meni se svidjaju ova prva sto sam gledala sinoc.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here