|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
9.11.2010 20:24:02   
pepino
Imamo,ali je zatvoren kada je bila sva ona frka,mislim da vise nisu otvarali,a i slabo je radio...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Mašina za sušenje veša
9.11.2010 20:31:59   
Lu
Da znam , nisam bila sigurna da li još uvijek radi, pošto su u HR počeli da se oporavljaju i imaju baš sniženja i akcije, tako valjda ponovo privlače kupce...ništa ondauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Mašina za sušenje veša
9.11.2010 20:37:09   
Anoniman
Postoji li Merkur u Bosni i Hr ? Ovde piše da ima ... MERKUR KLIK

Pepino , sad se set_ih , i Merkur isto ima akciju Gorenje mašina , i kod njih imaš istu onu opciju 2 mašine za 50 000 (500evra) , sad sam se set_ila , pa eto , razmisli i o tome . Garancija je 5 godina .

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Mašina za sušenje veša
9.11.2010 20:40:06   
pepino
Ne znam Bubo,muz misli da ima,raspitacu se i trazicu po netu,hvala!
Lu znam da se oporavljaju u HR. ali kod nas izgleda neuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Mašina za sušenje veša
10.11.2010 9:31:55   
veki13
Hvala Vam Buba Miro!Jos sam u dilemi!Brat mi je rekao.Njegova masina ima 500 obrtaja a on je vrati na bijelo posto je tamo jaca centrifuga i uspjesno je susi u susilici "BEKO"!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Mašina za sušenje veša
17.12.2010 17:22:21   
jance
sad procitah u jednom brosuri za gorenjevu odvodnu masinu za susenje vesa, kaze moze da stoji na balkonu ako je pokriven user posted image
malo mi to bas nije najsigurnije (a i pitanje sta oni smatraju pod pokriven, al mislim da bi napisali zatvoren da tako mora)
posto ja naravno jos uvek trazim nacine kako da smestim masinu za susenje i ves masinu u nasih 45 kvadrata stana i valjda 2 kvadrata kupatila user posted image
nisam bas najsigurnija kako ta odvodna funkcionise (mogu da pretpostavim) , videla sam kako radi kondenzaciona, ta nebi smela da je na hladnom jer ako se smrzne voda u njoj mogu da se pozdravim....
al ako ova odvodna moze, to nije lose resenje...m islim da bi mi jedna masin za ves sa punjenjem odozgo stala u kupatilo a onda jedna za susenje na terasu bez problema...hm bilo bi lepo..
jel imate neko tako reseno?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu veki13)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2011 16:19:12   
*Alexx*
Ja moram da pitam, pošto očigledno ne umem sa aparatima marke Gorenje.
Moja sušilica skuplja veš. Stavljam ga uvek na program za pamuk, jer uglavnom takvu garderobu i imamo. I uvek stavim da suši do kraja. Ako izaberem bilo koji drugi program, veš bude vlažan. Ne mokar, ali vlažan. Nakon nekoliko tura sušenja, shvatim da su mi se neke stvari skupile - npr. nova pidžama koja je kupljena za uzrast od 3 godine, je sada dobra samo za godinu i po dana (namerno kupljen veći broj zbog ovog problema). Ali hajde, tu mogu da kažem da je to neka šklj marka, nekvalitetna itd. Majice od mm, koje ima godinama, su definitivno kraće. Čak isključujem i grejač, tj. sušim na nižoj T.
Kakva su vaša iskustva?

I čemu služi onaj program za vunu, kad suši 2 minuta user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2011 16:24:33   
Ana RR
Ne bih znala, Alexx user posted image

A vuna valjda i ne sme dugo da se suši u tim sušilicama, isto kao što je program pranja kratak.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2011 19:04:33   
gagana83
Neznam Alexx,mi imamo skoro istu masinu ali ja nemam ovaj problem.Mada sam jedno vreme bila ubedjena da i meni masina skuplja stvari jer se Uni neka garderobica brzo omalila.Ali sam onda shvatila da mi je dete poraslo jer nemoguce da samo njene stvari skuplja user posted image
Isto ukljucujem program za pamuk i uvek mi susi do kraja.
A za taj program za vunu ne znam,nikad ga nisam ukljucila.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2011 21:55:46   
Lu
Alexx meni je skupila trenerku na kojoj je fino pisalo da se suši na delikatnom sušenju, pošto je imala puno elastina u sebi, a ja se napravila budala i stavila zajedno na normalno sušenjeuser posted image  (nije gorenje sušilica).
To za vunu, nemam pojma.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:10:47   
Vučko.ba.
skuplja naravno da skuplja, pa upali da opereš recimo na otkuhavanju pamuk, temperatura nebitan faktor skupiće se user posted image

vuna i treba da ostane vlažna jer je ne smije do kraja sušiti da ti se ne zapali sve skupa sa sušilicom

međutim ja nemam problema sa tim jer ja sušim za ormana sve redom, nešto se skupi, nešto ne, i meni je najbitnije da mi pegla nije u upotrebi godinama user posted image

Marka Gorenje naravno user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 11.2.2011 15:11:11 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:12:58   
*Alexx*
Cekaj, stani, polako. Sta ti je susenje za ormane? Je li to ono najvece susenje, ili ono za stepen manje? Zaboravila sam kako izgledaju ikonice. Ima celo sunce, pa pola sunca... nesto tako.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:15:04   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

međutim ja nemam problema sa tim jer ja sušim za ormana sve redom, nešto se skupi, nešto ne, i meni je najbitnije da mi pegla nije u upotrebi godinama user posted image



Ali kosulje valjda peglas?!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:15:13   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Cekaj, stani, polako. Sta ti je susenje za ormane? Je li to ono najvece susenje, ili ono za stepen manje? Zaboravila sam kako izgledaju ikonice. Ima celo sunce, pa pola sunca... nesto tako.


ima i orman nacrtan Tita mi

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:15:55   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

međutim ja nemam problema sa tim jer ja sušim za ormana sve redom, nešto se skupi, nešto ne, i meni je najbitnije da mi pegla nije u upotrebi godinama user posted image



Ali kosulje valjda peglas?!



ne user posted image  (mislim imam jednu ili dvije košulje ne nosim to)

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:18:11   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Cekaj, stani, polako. Sta ti je susenje za ormane? Je li to ono najvece susenje, ili ono za stepen manje? Zaboravila sam kako izgledaju ikonice. Ima celo sunce, pa pola sunca... nesto tako.


ima i orman nacrtan Tita mi


Pa jel bude skroz skroz suv? Jer to je onda i ovo kako ja radim. I to je onda glupo Gorenje user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:18:56   
*Alexx*
Vucko, a nosi li ti muz kosulje? user posted image U cemu covek ide na posao? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:23:19   
Vučko.ba.
slabo i on nosi košulje ... , ma nije baš ono suh suh, recimo da ostane malo vlažan, al se ne treba ništa peglati jer zato i jeste sušenje za ormana, a za košulje ima kupiti ona zezancija što kao složiš nekako kušulju i tako je s tim čudom ubaciš u mašinu i sušiš i stvarno bude ko ispod prese, a to bih trebala prvo izroviti negdje iz šupe pa da ti slikam i da postavim

ja mislim da ti ne znaš koristiti aparate marke gorenje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:26:39   
*Alexx*
E, onda je to drugo nesto. To onda nije do kraja, nego jedan stepen ispod, tada bude vlazan, i ako ga lepo slozim nece se izguzvati.
Ma sta je to za kosulje, kupujem 10 komada, ODMAH! user posted image Idem da trazim po netu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2011 15:31:05   
Vučko.ba.
evo ko u inat ne mogu da nađem, našla sam recimo košara za sušenje platnenih cipela , al nidje tog čuda

e jbt...sad ću poluditi ...moram hitno to kući naći

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2011 19:58:26   
Lilly*
Ja sam prezadovoljna svojom mašinom, ne gužva odeću, ne skupi se, samo se naelektriše i već i sama "peckam" šta god da dotaknem, i već mi je dosta toga, da pomišljam da je ne koristim više user posted image Jel imala neka od vas takav problem i šta ste radile user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Mašina za sušenje veša
14.3.2011 23:46:57   
choopa choops
Nama je vlčajda susilica jedini aparat od Gorenja na koji ja nemam primjedbi user posted image user posted image

Vucko kakav je to hepek za kosulje bogo moj? user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Mašina za sušenje veša
15.3.2011 9:21:49   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: choopa choops
Vucko kakav je to hepek za kosulje bogo moj? user posted image user posted image



Jesi videla, rekla da će naći i ništa user posted image Više me ne zarezuje user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Mašina za sušenje veša
25.3.2011 9:13:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus RR

prolece, moji matorci drze masinu za susenje na, masini za pranje.  Samo stavis one gumene nogice i na njih masinu za susenje-i njima je wc katastrofa mali, pa su tako uklopili.  A ovu za sudje, vec ne znam kakvih tamo ima opcija...A bice ti od velike pomoci.  Nas je samo troje i uvek se zahvalim Bogu na toj masini za sudove.  Drzite se moje snazne zene, bravo!!!user posted image
IZVORNA PORUKA: prolece

draga, čula sam i ja da je lakše za peglanje, a i da nije da se rešim muke oko sušenja zimi, a i prostiranja. pošto kad radim prvu, veš širim u 5 ujutu, kao psiho. nego kupatilo nam je jedva da se okreneš, a i kuhunja nije bolja(htela sam i ovu za sudove). lova i nije toliki problem, sve se to da kupiti na rate, nego prostor. ali jednog dana kad kupimo kuću, kuhinja i kupatilo po 20m2user posted image


IZVORNA PORUKA: prolece

hvala za ideju.user posted image razmišljala sam o tome, ali mi je delovalo nekako nestabilno. moraću da poradim na tome.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

vec sigurno 15 godina drze na masini za pranje i nikad ni jedan jedini problem.  Dok god naravno nemas neku masinu sa losim bubnjem, pa "seta" na sve strane.  To prvo vidi kad centrifugira mrda li ako ne, ok si!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:13:49   
gagana83
Aleexx, imam pitanjce za tebe, a i za ostale zene koje imaju Gorenje masine sa susenje.
Da li onaj filter koji se nalazi na dnu masine treba da bude vlazanuser posted image Juce sam ga cistila i bilo je bas mokro, nesto se ne secam se da je ranije tako bilouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here