|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:16:08   
Ivanka 75
Gagana, onaj veliki filter, sto je ko kutija?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:16:28   
Anoniman
Ja se ne secam da je moj bio vlazan, ali pogledacu popodne kad bude zavrsila susenje. Da li si ga cistila cim je zavrsila masina ili kasnije?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:18:20   
Ivanka 75
Na mojoj masini je oduvek bio vlazan (xe xe xe) mislim filteruser posted image
Perem ga nakon svakog susenja i uvek izadje malo vode iz njega.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:23:27   
gagana83
Jeste, cistila sam ga odmah nakon sto je masina zavrsila,ali je i danas mokar (u medjuvremenu sam jos jednom ukljucila masinu).
Ivanka,ovaj filter se nalazi skroz na dnu masine, samo se skine poklopac i ociste se resetke. On se ne cisti stalno, jednom u par meseci je dovoljno.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:26:20   
Ivanka 75
Na mojoj masini ima filter koji se vadi (velicine kutije za cipele) i moram da ga cistim barem nakon svakog 3 susenja, ali uvek je mokar. Ima prasine od susenja na njemu i to isperem ali uvek kapne voda dok ga izvadim.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 11:29:09   
jance
evo da kazem, spominjala sam pre nekog vremena, da mislim da sam nasla kombinovanu masinu za pranje i susenje koja bi mozda i stala u moje kupatilo, al sam je samo pogledala i posle nisam vise uspela da je nadjem nigde... e juce smo opet bili u BGu i opet ja nasla tu masinu, al sada sam bila spremna, imala sam mere kod sebe, pa sam zamolila prodavca da mi izmeri tu masinu sa otvorenim vratima... naravno odusevljenje je odma splasnulo, jer ja imam mesta za 86cm ukupno, a masina je sve sa otvorenim vratima 90cm!  a naravno moras jos i malo da ostavis od zida za creva i sve ostalo tako da nista od toga ipak user posted image .... inace masina je marke Candy i ipak je B klasa potrosnje, pogresno su napisali u radnji user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 13:48:53   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Aleexx, imam pitanjce za tebe, a i za ostale zene koje imaju Gorenje masine sa susenje.
Da li onaj filter koji se nalazi na dnu masine treba da bude vlazanuser posted image Juce sam ga cistila i bilo je bas mokro, nesto se ne secam se da je ranije tako bilouser posted image



Uvek vlažan. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 13:54:53   
Ana RR
Jance, a ovako nešto KLIK

Malo je skuplja, a i B klasa..

I kod nas je malo kupatilo, imamo Candy mašinu koja se ovako otvara i to mi je spas.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 14:13:12   
gagana83
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: gagana83

Aleexx, imam pitanjce za tebe, a i za ostale zene koje imaju Gorenje masine sa susenje.
Da li onaj filter koji se nalazi na dnu masine treba da bude vlazanuser posted image Juce sam ga cistila i bilo je bas mokro, nesto se ne secam se da je ranije tako bilouser posted image



Uvek vlažan. user posted image


E super.
Ne znam sto sam umislila da do sad nije bio vlazan.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Mašina za sušenje veša
18.4.2011 15:54:04   
vukosava
... je najbolji izum ikada napravljen... zivela sam sad 4.5 godine bez jedne u stanu i mogu vam reci zene uzivam sa jednom u stanu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Mašina za sušenje veša
26.4.2011 22:50:16   
Anoniman
Žene, izgubila sam uputstvo, može li mi neka od vas reći šta podrazumeva opcija "suvo za orman" (na slici je nacrtana majca na ofingeru, ili ofinger samo) ? Koliko dugo suši ta opcija i koja ono beše njena karakteristika ?

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Mašina za sušenje veša
26.4.2011 22:52:55   
Ana RR
Mislim da je to znači da ne moraš peglati taj veš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Mašina za sušenje veša
27.4.2011 10:59:41   
Anoniman
Kod mene isto ima neka tako opcija ali je nikad ne koristim jer malo presusi ves i onda mora na peglanje. Koristim onu ispod te, pa masina kad zavrsi samo rastresem ves i ostavim ga jos malo preko kreveta da se lepo hladi i posle samo slozim

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Mašina za sušenje veša
27.4.2011 11:05:02   
jance
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jance, a ovako nešto KLIK

Malo je skuplja, a i B klasa..

I kod nas je malo kupatilo, imamo Candy mašinu koja se ovako otvara i to mi je spas.



i to je bila opcija.. al smo se dogovorili mm i ja, da cemo ipak da uzmemo normalnu, pa da je stavimo umesto lavaboa u kupatilo, to ce mi biti najjeftinija varijata, jer ne moram da lupam plocice da bi napravila jos dovoda i odvoda vode, nitio moram da rusim zidove i povecavam kupatilo.. pa ce to biti privremeno resenje, a kasnije cemo videti...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Mašina za sušenje veša
27.4.2011 11:08:44   
Klarita
I ja imam gornje masinu za susenje ali nijednom jos nisam cistila taj filter, taj na dnu masine u obliku kutije koji se vadi jako tesko (jos kad smo je "instalirali" sam sve delove ispregledala),a imamo masinu vec 5-6 meseci...jel' to stalno treba da se cisti? Onaj filter kao na poklopcu cistim posle svakog susenja...ali glavni...mislim, verovatno je glavni....nisam jos nijednom!!! Bas cu kad mi se osuse pelene da izvadim da vidim!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Mašina za sušenje veša
27.4.2011 11:10:45   
Anoniman
Ja nisam ni znala da ima 2 filtera user posted image Ja čistim samo jedan , onaj unutra ... A šta s tim velikim, gde je on ? Ja imam Candy-jevu mašinu za sušenje ... ventilacionu . Je l'' vi pričate o kondenz - filterima? user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 27.4.2011 11:12:30 >

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Mašina za sušenje veša
27.4.2011 11:49:22   
Anoniman
Bubo, ove sa donjim velikim filterom su kondenz masine. Za tu tvoju ne znam da li ima jos neki.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Mašina za sušenje veša
9.5.2011 0:32:29   
MaMiNi
Nedavno sam kupila Candy masinu za susenje vesa i jos uvek nisam usla bas u stos...Naime, nekoliko puta mi se desilo da ves bude vlazan (nakon 2 sata susenja). Nisam jos stavljala na duzi program (nemam izbor temperature, samo vreme), strah me da nesto ne ostetim. Koliko dugo bi trebao da se susi npr. sareni ves, majice, trenerke, farmerke...?  I da li posle tog neuspelog susenja moram  ponovo neki program ispocetka ili mogu da "dosušim"?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Mašina za sušenje veša
24.5.2011 22:36:39   
Anoniman
Odgovor MaMiNi, iako kasnim - možeš da dosušiš, stavi na 75 minuta trenerke i majce pa ako je vlažno uključi na još 45.

A sad, žene , HELP! Napravih s*anje.
Malopre sam uzela da očistim filter , onaj mrežasti unutar mašine, izvadim ga u pogledam unutra, gde on stoji, i vidim da je to jedan uski, duboki otvor sa rupom u donjem levom uglu, rupa vodi ka unutra u mašinu. I onda meni u tu rupu upadne papirna maramica! Vlažna! Ode negde ko zna gde, progutala je ta rupa user posted image .Šta da radim? Ne postoji način da pristupim tom delu mašine sem da je razmontiram skroz. Hoće li zapušiti nešto? Joooj, jako sam se smorilaa user posted image

(odgovor članu MaMiNi)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Mašina za sušenje veša
24.5.2011 22:37:53   
choopa choops
Usisivacem? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Mašina za sušenje veša
24.5.2011 22:39:28   
Anoniman
Bubo, sigurno imas onu metalnu vesalicu sto ti daju kad nosis stvari na hemijsko. Razmotj je i pokusaj da izvadis maramicu. Ne bi trebalo da ti ona pravi problem, ali ako ne mozes sam da resis sarmiraj muza, on ce sigurno naci neko resenje

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Mašina za sušenje veša
24.5.2011 22:40:07   
Anoniman
Ne može da uđe šipka od usisivača, mnogo uzan otvor za filter, možda 2 prsta. user posted image A rupa je na dnu, od vrha do rupe ima jedno 30 cm.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Mašina za sušenje veša
24.5.2011 22:54:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Bubo, sigurno imas onu metalnu vesalicu sto ti daju kad nosis stvari na hemijsko. Razmotj je i pokusaj da izvadis maramicu. Ne bi trebalo da ti ona pravi problem, ali ako ne mozes sam da resis sarmiraj muza, on ce sigurno naci neko resenje


Uradili smo ovo.
Kaže mm da ima osećaj kao da je još više ugurao unutra tu maramicu user posted image .
Malo me je utešio jer kaže da će je verovatno propeler to da iskida.

< Poruku je uredio BubaMira -- 24.5.2011 22:56:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Mašina za sušenje veša
1.8.2011 13:37:59   
Anoniman
Na pocetku sam , uzecu odvojeno masinu za susenje i masinu za pranje .
Pitanja - koliko obrtaja u masini za pranje mi najmanje treba da bi se brzo susio ves u masini za susenje?
U cemu je razlika energetske vrednosti a,b,c kod masine za susenje?
Koliko novca dati ? Ozbiljno  user posted image
Bubo koju si uzela na kraju , candy koji model ? Koliko si je platila ako nije problem da kazes ..
eto , otvorena za preporukeuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Mašina za sušenje veša
1.8.2011 13:48:03   
Klarita
J a sam se presla i uzela sa 800 obrtaja, nasankali me u radnjiuser posted image ...peporuke ovlascenih servisera su da bude sa 1000 obrtaja (800  se tolerise ali je minimum)....
Sto se tice oznaka energetskih klasa A, B, C E, to su potrosaci, najjednostavnije, C je najveci potrosac , A najmanji.
Takodje je preporuka da se uzmu masine istog proizvodjaca.
Ne znam da li si gledala, imas masine za susenje sa kondenzatorom (posuda koja skuplja vodu i koju si obavezna da prospes nakon zavrsetka) i one sa odvodom pare. Ja imam kondenzatorsku, meni je dobra ali ne znam nista o onim sa odvodom pare, pa ce verovatno da se javi neka domacicauser posted image
Moje su gorenje obe...daju 5 godina garancije, pa mi je to nekako bilo merodavno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here