|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 11:02:58   
zvezdica009
ne znam u kojoj temi da pitam pa cu ovde, valjda nece smetati..da li se nekome javljao bol u jajniku, samo jednom posle ovulacije recimo nekih 7-10 dana? mene tako probada kao kad je ovulacija, prosto mi trne desna noga, ne znam sta sad to moze biti ako je ovulacija prosla user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 14:37:58   
Suncicabg
Joj Zvezdice, sve je moguce i sve je nemoguce user posted image ! Jel mi moze neko reci sta se smatra cestim odlaskom u wc? Evo krenulo je umisljanje simptoma...user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 14:47:06   
Anoniman
meni je to bilo kad sam ostala trudna...da mi trne noga i posle ovulacije...
i u prvim nedeljama trudnoce mi se desavalo...
ne znam

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 428
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 14:48:16   
zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Joj Zvezdice, sve je moguce i sve je nemoguce user posted image ! Jel mi moze neko reci sta se smatra cestim odlaskom u wc? Evo krenulo je umisljanje simptoma...user posted image


user posted image haha ja ovo ne umisljam , stvarno je user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 14:49:21   
zvezdica009
suncice kad treba da ne dobijes, ne vidim ti tiker

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 14:57:23   
Suncicabg
Ne, ne, ne ne kazem za tebe, nego sa sebe! Ja sam vec pocela da umisljam....user posted image  Danas mi je 21dc! Kad cu dobiti nisam sigurna 6-7 mislim da ce biti

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 15:41:15   
Nensi*
Evo da napisem i ja svoje simptome...

-zvuci neverovatno,ali ja sam 4 dana posle ovulacije osecala probadanje jajnika,i levog i desnog (desni nikada nisam osecala,pa cak ni u ovulaciji,uvek samo levi),i kao da me zateze nesto u materici,to je trajalo nekih 5 dana i onda prestalo
-bol u grudima isto kao i pred M,s tim sto su pre 2 dana potpuno prestale da me bole,al su ostale uvecane,bradavice me i dalje bole,ali nisu potamnele
-juce sam osetila kako mi bridi leva bradavica
-negde sam procitala da mogu da potamne unutrasnje usnice,pa sam pocela da obracam paznju i na to,i stvarno jesu malo potamnele
-imala sam osecaj da ce svakog trenutka M da krene

To je to od mene,ako se setim jos neceg,napisacu...


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 16:42:55   
Nensi*
E da,zaboravila sam bol u donjem delu ledja,u jutarnjim casovima i kad malo duze stojim...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 19:07:29   
Suncicabg
A WC? Jel si pocela da ides vise puta nego obicno? 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 21:17:00   
Nensi*
Pa ne nesto preterano cesto,ali desava se da kad mi se ide u wc,moram brzo,kao da mi se brze spusta u besiku,a to mislim da je zbog toga sto se materica siri,pa pritiska besiku...
A da,i zaboravila sam naduvenost u donjem delu stomaka...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 21:22:17   
mamce

IZVORNA PORUKA: nensi27

Evo da napisem i ja svoje simptome...

-zvuci neverovatno,ali ja sam 4 dana posle ovulacije osecala probadanje jajnika,i levog i desnog (desni nikada nisam osecala,pa cak ni u ovulaciji,uvek samo levi),i kao da me zateze nesto u materici,to je trajalo nekih 5 dana i onda prestalo
-bol u grudima isto kao i pred M,s tim sto su pre 2 dana potpuno prestale da me bole,al su ostale uvecane,bradavice me i dalje bole,ali nisu potamnele
-juce sam osetila kako mi bridi leva bradavica
-negde sam procitala da mogu da potamne unutrasnje usnice,pa sam pocela da obracam paznju i na to,i stvarno jesu malo potamnele
-imala sam osecaj da ce svakog trenutka M da krene

To je to od mene,ako se setim jos neceg,napisacu...



Jel te inace boleo stomak preuser posted image , jel i sad bilo isto ili ne,
uli mi malo nadeuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 21:29:18   
Nensi*
Nije nikada pre,uvek pocne da me boli kad M vec krene i boli samo taj prvi dan...

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 21:29:23   
mamce
Nensiii....

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 21:31:22   
mamce
U isto vreme, hvala,
mene boli kao i uvek pre user posted image , ali se nadam da je ovog puta iz drugog razloga.
Sutra treba da ne dobijem, pa se nadam da je ovaj bol simptom trudnoce, videcemo.

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 21:36:45   
Nensi*
Navijam da budu user posted image pa da zajedno slavimo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 22:02:25   
mamce
Hvalauser posted image
Nadam se po malo...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 22:12:37   
cicko
Drzimo palceve ga ne dobijes user posted image  !!!


IZVORNA PORUKA: mamce

U isto vreme, hvala,
mene boli kao i uvek pre user posted image , ali se nadam da je ovog puta iz drugog razloga.
Sutra treba da ne dobijem, pa se nadam da je ovaj bol simptom trudnoce, videcemo.

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Znaci trudnoće
29.9.2009 22:20:31   
mamce
Cickouser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Znaci trudnoće
16.10.2009 22:47:38   
Ljiljan
Evo konacno i mojih simptoma;stomak me je boleo kao kada treba da dobijem,grudi me nisu bolele sve dok mi nije dosao dan kada sam trebala imati M,imala sam osecaj da me nesto stipka ispod levog jajnika,dok desni nisam ni oscala,stalno sam bila zedna i da ne zaboravim imala sam osecaj kao da su mi gacice stalno mokre i bile su,kao sluz kada je ovulacija!To bi bilo to!Ako se setim jos necega javicu vam!

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Znaci trudnoće
17.10.2009 9:24:40   
Launa
Dobro jutro cure.Ja sam nova i želim vam da što pre ugledate user posted image .Pre 6 dana sam imala ovulaciju(pratili smo folikule i primila sam pregnil) i ništa se posebno ne dešava.Imam neki pritisak u materici i jajnicima a grudi su mi normalne i samo me ponekad zabole tjs peku.E da,i bole me leđa dole nisko.Ma sve mi to liči na pms user posted image .Pozdrav

(odgovor članu Ljiljan)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Znaci trudnoće
18.10.2009 19:44:43   
zvezdica009
sunciceeeeeeeee heheh s obzirom da jojs ne treba da dobijem ne znam da li je vreme da pocnem da umisljam simptome  user posted image  user posted image

(odgovor članu Launa)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Znaci trudnoće
18.10.2009 19:47:23   
Anoniman
Zvezdice, znaš da ćemo ti sve reći da je rano, ali ko nas šiša, samo ti umišljaj user posted image Ipak je tako lakše izgurati od O do M user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 447
   RE: Znaci trudnoće
19.10.2009 7:38:45   
zvezdica009
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Znaci trudnoće
22.10.2009 17:28:18   
layla_202
Pozdrav svima! Ja sam nova ovde, a podelila bih sa vama neke svoje dileme. Naime, poslednja menstr. bila mi je 26.9. (ciklusi su mi redovni i traju oko 32 dana, a ovulacije redovno osecam oko 17. dc). Rizicni odnos (bez zastite i do kraja) odigrao se 13.10. (18.dana cikl.), i jos nekoliko puta narednih dana, a 12.10. i 13.10. sam osecala bolove u predelu jajnika koji su meni uobicajeni i vreme O. Znaci, verovatno smo pogodili O! :-)
Vec 16.10. poceli bolovi u krstima, koji i danas traju, povremeno mi dodje muka, ali se smiri kada nesto pojedem, stalno sam gladna i nezasita, blago me probada u predelu jajnika i povremeno po sredini stomaka, nisko... grudi pocinju da me bole, ali nije isto kao u pms-u, vec nekako vise sa strane i kad pritisnem, placljiva sam i razdrazljiva, lenja, pospana, stomak nadut, juce i danas neka gorusica, danima podrigujem i imam vetrove... u wc idem na oko 3 sata... Neugodno mi je na aerobiku...
user posted image
user posted image  ili PMS?

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Znaci trudnoće
22.10.2009 17:53:27   
magnetic
Layla dobrodosla.Ovo su ti simptomi i za jedno i za drugo.Nadam se da si user posted image ,ali nista neces znati dok ti ne pocne kasnitiuser posted image i kad uradis test.Drzim ti figeuser posted image

< Poruku je uredio magnetic -- 22.10.2009 17:54:12 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here