|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 12:21:15   
layla_202
Bratzz, cestitam ti od srca! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostale cure, puno vam hvala na podrsci! Pisem vam u medjuvremenu sta se desava i kakav bude ishod....
Nadam se user posted image
user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:19:19   
Verus
quote]IZVORNA PORUKA: bratzz

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Cestitam!!!!! Pricaj nam sve!
IZVORNA PORUKA: bratzz

Jupi!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Konacno  da i ja ugledan  user posted image crtice! Kada sam ih videla mislila sam da mi se prividja!





Iskreno ovog meseca se nisam mnogo nadala da se bi razocarala kao proteklih meseci. Odmoh posle ovulacije primetila sam prve simptome ali nisam mnogo obracala paznju na to jer sam vec imala obicaj da umislim simptome. Pocele su da me bole grudi da mi se spava iz cista mira ma jednostavno osecala sam se cudno. Pre neocekivane user posted image nisam osecala nista sto bi znacilo da cu dobiti. Taj prvi dan kad nisam dobila bila sam nervozna i stalno sam trcala u wc, i drugi dan isto, treceg dana sam se malo opustila, a juce sam se posavetovala sa vama i vi ste mi preporucile da uradim test danas. u sebi sam bila sigurna da je sve u redu i da cu videti user posted image ali dok  sam cekala rezultat malo sam i sumnjala valja da se ne bi razocarala ako bhude samo jedna, kad ono user posted image user posted image user posted image mnogo sam se obradovala.  Prvo sam javila muzu posto je u inostranstvu zbog posla i ulepsala sam mu dosadan radni dan a onda majci i svekrvi... ma svi se radujemo user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:28:28   
Mari86
drage moje danas osim bolova u ledjima, malih grčića u predelu stomaka i bolnih grudi nema drugih simptoma...
Desilo mi se jutros da mi se uzasno jede bananica cokoladica a sada nema sile da bih je pojela....kao da me neka kiselina spopala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:31:26   
Kleopatra
 
IZVORNA PORUKA: Mari86

drage moje danas osim bolova u ledjima, malih grčića u predelu stomaka i bolnih grudi nema drugih simptoma...
Desilo mi se jutros da mi se uzasno jede bananica cokoladica a sada nema sile da bih je pojela....kao da me neka kiselina spopala user posted image user posted image user posted image



Mari drzim ti palceveuser posted image


_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:32:54   
layla_202
Verus JJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! CESTITAM!!!!!   user posted image
Tako sam i ja pocela da osecam simptome 3-4 dana nakon ovulacije, a da li su "pravi" videcemo ovih dana....
Dace Bog!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:33:41   
Mari86
jao Kleopatra draga hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja se nadam...user posted image jako se nadam!!!
I ja tebi drzim palceve i navijam....user posted image user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:34:31   
Verus
layla, ja kopirala sto je bratzz pisala u crticama pa je to njen postuser posted image
a ja nisam nista osecala osim umora.....a posto smo se selili i vukla sam sve i svasta i isla na posao, mislila sam da je to umor od rada!user posted image

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:34:32   
Kleopatra
Verus divno cestitam od user posted image

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:34:40   
Mari86
layla dace Bog user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:35:33   
layla_202
Mari, i ja ti drzim palceve!user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:41:42   
Mari86
Hvala drage moje..puno vam hvala!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:45:01   
bratzz
IZVORNA PORUKA: Mari86

drage moje danas osim bolova u ledjima, malih grčića u predelu stomaka i bolnih grudi nema drugih simptoma...
Desilo mi se jutros da mi se uzasno jede bananica cokoladica a sada nema sile da bih je pojela....kao da me neka kiselina spopala user posted image user posted image user posted image


I mene je mnogo mucila kiselina i sad me muci. Jutros mi je sestra donela domaci sok i cim sam ga probala kiselina je proradila,a ranije mi se nije desavalo da od jednog gutljaja dobijem kiselinu.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 13:48:57   
Mari86
ufff draga moja..mozda umisljam..ali moram i ovo a kazem,poslednjih dana osecam u donjem delu stomaka kao da imam neku kuglicu koja je naduvana kao baloncic...bila sam prosle nedelje na UZ doktorica nije nista videla ali ja mislim da je rano da bi ista videla,devojke su mi rekle da ne moze tako rano da se vidi trudnoca...
treba za 7 dana da ne dobijem user posted image ....

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 14:23:09   
layla_202
Mari, suvise je rano i za UZ i za test. Moraces da se strpis.
Najgore je to sto su svima nama isti simptomi user posted image  sa PMS-om, a jos gore je to sto je sve individualno, tako da moze biti a i ne mora..... :-(
Mozemo samo da se nadamo i da budemo strpljive.
Pa, NADAJMO SE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 7:56:12   
layla_202
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Eto, pre pola sata!!! Druga je slabije obojena, ali to valjda tako treba, nadam se.

Ljubim vas i zelim i vama user posted image  vec ovog meseca!

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 490
   [Obrisana poruka]
28.10.2009 7:57:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu layla_202)
  Direktna veza do poruke: 491
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 7:57:52   
NadaR
Cestitam ti Layla!user posted image user posted image user posted image user posted image
Javi se kasnije kod Tashe u Spisak rr trudnica!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 8:01:07   
layla_202
HVALA!!! user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 9:29:03   
Mari86
layla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitam draga!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Neka ti je laka i lepa trudnoca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 9:30:30   
Anoniman
Juuuuuuu pa šta se dešava ovih dana? SAMO TRUDNICE ISKAČU U RAZNO-RAZNIM TEMAMA! user posted image

Čestitammmmmmmm! user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 495
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 9:59:14   
layla_202
HVALA PUNO! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 10:16:32   
boje
layla 202, cestitaaaaamm!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kakva divna jesen u ringeraji.......samo lepe vesti................joj.........divnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 10:43:48   
Launa
Layla,čestitam.user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 10:44:56   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Juuuuuuu pa šta se dešava ovih dana? SAMO TRUDNICE ISKAČU U RAZNO-RAZNIM TEMAMA! user posted image

Čestitammmmmmmm! user posted image
I Lavovi user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 10:49:35   
Launa
Bratzz,čestitam i tebi.
Evo i ja sam radila dva testa i user posted image .Neznam da li sam vas obavestila.I zaboravnost je jedan od simptoma trudnoće.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here