|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 7:24:25   
layla_202
Sinoc sam se umalo prevrnula od mucnine i to samo zbog 3 kolacica jafe! Tesko meni kada sam po prirodi "teska" na povracanje, pa sad hocu da crknem kad mi je muka jer ne mogu da povratim...
A jutros uradih testic, negativan. user posted image  Mada je verovatno da sam ga rano uradila, tek je 10. dan od "kriticnog" odnosa...
A da, pojavio mi se i neki gusti beli sekret...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 10:42:56   
Anck Su Nmaun
Veoma moguce da je rano, ali ti je takodje rano i za mucnine ako je proslo tek 10 dana!

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 10:45:00   
layla_202
I ja sam to mislila, pa trazila po netu i videla da je i to moguce, da se desavalo nekim curama...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 10:47:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Veoma moguce da je rano, ali ti je takodje rano i za mucnine ako je proslo tek 10 dana!


Moja drugarica je povraćala preko 2 nedelje, mislila je da je navukla stomačni virus, i onda ode kod dr, trudna 5 nedelja. Znači, ako preračunamo, povraćala je otprilike čim je ostala trudna. Sve je to individualno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 454
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 10:50:38   
oliveradj
Ja sam jednom povraćala za svu trudnoću,  i to je bilo slučajno jer sam malo progutala pastu za zube i više nisam ni jednom u trudnoći povraćala, sve je individualno.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 11:03:54   
layla_202
Ja sam bas u nedoumici, uzasno je ovo iscekivanje, samo bih volela sto pre da znam jesam li ili nisam!!!
Sta mislite, kada ce najranije test pokazati pravi rezultat?
user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 11:08:57   
Anoniman
Ukoliko si 100% kada ti je bila ovulacija onda ga uradi 13 dana posle ovulacije. To ti se otprilike i pada na dan kada treba M da ti stigne ili dan pred M. Tvoji simptomi obećavaju, ali to je u stvari i najveći problem svih nas koje želimo II, svaki simptom može da znači i M i trudnoću, tako da probaj da se strpiš user posted image

(odgovor članu layla_202)
  Direktna veza do poruke: 457
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 11:11:27   
Anoniman
leyla, Ja sam uradila sedam dana posle "odnosa" i pokazao negativan.
pozitivan je bio dva dana pred user posted image .

Znaci, trebalo je da dobijem 9.jula a meni 7 jula pokazao da sam user posted image

(odgovor članu layla_202)
  Direktna veza do poruke: 458
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 11:22:04   
layla_202
E cure puno vam hvala! Strpicu se nekako jos nekoliko dana, pa da ponovo radim testic...
Iskreno se nadam za user posted image
Obavestavacu vas.
I jos jednom vam hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 20:36:55   
zwezica _
Pozdrav!
Posto mi je kasnila user posted image osam dana, uradila sam pre par dana test za trudnocu, i rezultirao je user posted image . Posto nisam mogla da poverujem, poslala sam muza po jos jedan, koji je takodje bio pozitivan user posted image
Danas sam zakazala prvi pregled kod ginekologa, tako da cu za manje od nedelju dana cuti sta kaze "strucnjak" user posted image
Nadamo se user posted image


(Od simptoma osim izostanka menstruacije, imam ucestalo mokrenje, probadanje u donjem delu stomaka i bolne grudi posebno oko bradavica... user posted image )



< Poruku je uredio zwezica _ -- 23.10.2009 20:39:06 >

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 20:38:22   
sirena
JOj, Zvezdice, pa divno, divno! Joj, drzim ti palceve, jako, jako, jako, najjace! Javi nam obavezno! Jako ti zelim najlepse vesti!

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 20:40:36   
Verus
dobro dosla!! javi se obavezno na spisak RR trudnica!!

Cestitam!!!!

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 20:41:19   
zwezica _
IZVORNA PORUKA: sirena

JOj, Zvezdice, pa divno, divno! Joj, drzim ti palceve, jako, jako, jako, najjace! Javi nam obavezno! Jako ti zelim najlepse vesti!



Hvala Sireno :)
Javljam rezultate, nadam se da ce biti pozitivni user posted image

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 20:41:57   
zwezica _
IZVORNA PORUKA: Verus RR

dobro dosla!! javi se obavezno na spisak RR trudnica!!

Cestitam!!!!


Hvala! Pozdrav :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 20:49:11   
sirena
Navijamouser posted image jako! Kad ides kod lekara?


(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Znaci trudnoće
23.10.2009 21:17:55   
Suncicabg
Ako je test pokazao user posted image , to bi trebalo da bude to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Znaci trudnoće
24.10.2009 0:36:13   
zwezica _
U cetvrtak.... user posted image

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Znaci trudnoće
24.10.2009 22:22:54   
layla_202
CESTITAM ZWEZICE! Uzivaj u najlepsem periodu zivota!
user posted image

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 10:51:04   
layla_202
Evo cure, meni je danas 32.dan ciklusa, grudi pocele jos jace da bole, toliko da vise ne bole samo na pritisak vec stalno. Cini mi se da nisu uobicajeno natekle kao pred user posted image , ali sam sada prvi put u zivotu primetila kako su bradavice nekako svetlije ka sredini a po obodu tamnije, tj. kao da imam neki taman krug oko bradavica!

I dalje posecujem wc na svaka 2,5 do 3h, povremeno me nesto probada u predelu jajnika, posebno desnog, ali neki cudni probodi kakve do sada nisam imala, traju samo minut-dva i prodju, a jave sa par puta u toku dana. A povremeno osetim i onaj mucan osecaj u stomaku, kao da cu svakog casa dobiti...user posted image

Juce sam doruckovala oko 10h, i posto smo sa ruckom kasnili do 16h ja sam bukvalno imala napad gladi kao nikada do sada, toliko da mi je celo telo drhtalo, nisam mogla casu sa vodom drzati da ne prolijem koliko sam drhtala user posted image

Krsta i dalje bole, ali povremeno, nekad jace, nekad samo tinjaju.

Ako ne dodje user posted image  jos koji dan, odoh ponovo po testic...

Tako bih volela user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 11:26:48   
Nensi*
Navijam da ugledas user posted image user posted image user posted image user posted image
Koliko ti inace traju ciklusi?

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 11:30:27   
boje
IZVORNA PORUKA: layla_202

Ako ne dodje user posted image  jos koji dan, odoh ponovo po testic...

Tako bih volela user posted image user posted image user posted image



draga, mozda ti je bolje da uradis betu

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 12:02:46   
layla_202
Nensi, ciklusi mi uglavnom traju 32 dana. Hvala na lepim zeljama!

Boje, znam i ja da je bolje, nego se puno plasim igle, pa bih zato da pricekam da uradim testic iz apoteke, da se ne traumiram ako nema potrebe.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 12:05:40   
Nensi*
Sacekaj onda jos dan-dva,onda bi trebao da bude tacan rezultat...

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 12:09:08   
boje
IZVORNA PORUKA: layla_202

Nensi, ciklusi mi uglavnom traju 32 dana. Hvala na lepim zeljama!

Boje, znam i ja da je bolje, nego se puno plasim igle, pa bih zato da pricekam da uradim testic iz apoteke, da se ne traumiram ako nema potrebe.
draga, srecnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i obavezno nas obavestavaj.kissic 

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Znaci trudnoće
27.10.2009 12:13:06   
bratzz
IZVORNA PORUKA: layla_202

Evo cure, meni je danas 32.dan ciklusa, grudi pocele jos jace da bole, toliko da vise ne bole samo na pritisak vec stalno. Cini mi se da nisu uobicajeno natekle kao pred user posted image , ali sam sada prvi put u zivotu primetila kako su bradavice nekako svetlije ka sredini a po obodu tamnije, tj. kao da imam neki taman krug oko bradavica!

I dalje posecujem wc na svaka 2,5 do 3h, povremeno me nesto probada u predelu jajnika, posebno desnog, ali neki cudni probodi kakve do sada nisam imala, traju samo minut-dva i prodju, a jave sa par puta u toku dana. A povremeno osetim i onaj mucan osecaj u stomaku, kao da cu svakog casa dobiti...user posted image

Juce sam doruckovala oko 10h, i posto smo sa ruckom kasnili do 16h ja sam bukvalno imala napad gladi kao nikada do sada, toliko da mi je celo telo drhtalo, nisam mogla casu sa vodom drzati da ne prolijem koliko sam drhtala user posted image

Krsta i dalje bole, ali povremeno, nekad jace, nekad samo tinjaju.

Ako ne dodje user posted image  jos koji dan, odoh ponovo po testic...

Tako bih volela user posted image user posted image user posted image





Slicno je i kod mene bilo. Meni evo kasni peti dan pa sam smogla snage da uradim test kad ono user posted image . Nisam htela test da radim ranije jer sam dva puta radila dan pred user posted image i bas kad sam trebala da dobijem i test je bio negativan.
Moj ti je savet da sacekas jos koji dan pa uradi test.
Ja se nadam da ces proci kao ja sa srecnim ishodom pa da se zajedno radujemo.

(odgovor članu layla_202)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here