|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
28.10.2009 12:04:55   
layla_202
Hvala Bratzz!
Tasha, sorry! Prelazimo!
user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 14:45:31   
zwezica _
Bila sam juce kod lekara i potvrdio mi je trudnocu, jeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirena)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 14:47:36   
Anoniman
Jeeeeeeee, javi se u Crtice da se zapiše da si ovaj mesec zatrudnela i na Spisak RR trudnica!

ČESTITAM! user posted image

(odgovor članu zwezica _)
  Direktna veza do poruke: 528
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 14:47:40   
Mari86
zvezdice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitam... uzivaj!!!!
pisi kakve si simptome imala?!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 15:32:20   
Verus
cestitam!!!
IZVORNA PORUKA: zwezica _

Bila sam juce kod lekara i potvrdio mi je trudnocu, jeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 15:36:09   
Kleopatra
Cestitam zwezdiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 15:38:37   
Anoniman
Čestitam, zwezice, i ostani da se družiš sa nama user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
  Direktna veza do poruke: 532
   RE: Znaci trudnoće
30.10.2009 15:48:01   
zwezica _
Hvala svima na cestitkama! user posted image
Od simptoma sam imala (i jos uvek imam) vrlo cesto mokrenje, bol u grudima, umor i neverovatnu pospanost.
U sredu cu tacno znati koliko nedelja sam user posted image pa cu se upisati! user posted image

Ja takodje cestitam ostalim buducim majkama! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Znaci trudnoće
31.10.2009 13:25:59   
Tara
Cestitam zvezdice , bratzz, layla user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve najnajanalepse, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zwezica _)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Znaci trudnoće
31.10.2009 23:05:35   
Suncicabg
Zwezdice, tek sad vidim! Cestitam user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 11:10:52   
mimaNS
Imala sam tri trudnoce, dve vanmatericne i jednu normalnu koja se nenormalno zavrsila. U prvoj VM trudnoci sam imala redovnu mensturaciju, samo su me i posle nje jako, jako bolele grudi i bile su mi jako uvecane. To ni je bio jedini znak da je nesto cudno. U drugoj, normalnoj trudnoci sam 5 dana posle ovulacije sam znala da sam trudna, jer su me cudno bolele bradavice. U celoj trudnoci (koja je trajala 5.5 meseci) su me grudi bile manje od grudi iz prve trudnoce. Odmah, na pocetku mi je bilo katastrofalno muka, i to je trajalo i naredna 3 meseca. U trecoj, opet VM trudnoci me nisu uopste bolele grudi, nije mi bilo muka, niti sam primetila bilo kakve druge promene. Znaci, 3 trudnoce i svaki put totalno drugaciji simptomi. Definitivno sam ubedjena da svaka trodnoca za sebe i da nema nekih striktnih pravila.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 11:32:31   
anuksunamun
mima jesi dobila moju poruku ,?poslala sam ti je drugi put...

(odgovor članu mimaNS)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 11:33:45   
lence
mima, hvala ti sto si ovo podelila sa nama, narocito kad znamo koliko opasne znaju da budu vanmaternicne trudnoce.
Ohrabrujuce je kad znas da ipak mozes da zatrudnis.
Zelim ti da uskoro ostanes user posted image  i dobijes zdravu user posted image .

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu mimaNS)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 11:57:52   
mimaNS
Lence, ne moras da mi se zahvaljujes, osnovni razlog sto sam na ovom forumu je da podelim sa vama moja iskustva. Ima tu jos puno detalja, ali mislim da bih vas stvarno smorila kada bi sve pisila, i ovako su mi tekstovi predugacki,... Ja iskreno verujem da cu uskoru ostati trudna i dobiti bebu.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 14:22:03   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: mimaNS

Lence, ne moras da mi se zahvaljujes, osnovni razlog sto sam na ovom forumu je da podelim sa vama moja iskustva. Ima tu jos puno detalja, ali mislim da bih vas stvarno smorila kada bi sve pisila, i ovako su mi tekstovi predugacki,... Ja iskreno verujem da cu uskoru ostati trudna i dobiti bebu.


Ne bi nas smorila,jer mnogim devojkama znace razna iskustva,meni je ovaj forum takodje mnogo pomogao i stvarno sam dosta toga naucila ovde...Slobodno pisi sve,devojke mogu samo da ti budu zahvalne... user posted image

(odgovor članu mimaNS)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 16:37:46   
anuksunamun
naravno mima :)sreca svima treba ...ja samo predlozila..verujem u "moc bilja"..pa tako...ja sam imala isto neka luda iskustva...sa dr. uglavnom ...godinama su mi govirili da je sve super..a ono na kraju zacepljeni jajovodi...pa ajmo na produvavanje ..i sada je sve super....cekam da se smoki zakaci :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 16:39:49   
anuksunamun
zvezdice cestitam od srca!!!nadam se da cemo i mi copy;paste te dve crtice na nas test :)))))))

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Znaci trudnoće
1.11.2009 16:41:11   
mamce
Zwezdice i ja cestitam od srcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 19:09:37   
Anoniman
Da li je bol u grudima isti kao pred menstruaciju ili malo drugaciji?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 544
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 20:09:21   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li je bol u grudima isti kao pred menstruaciju ili malo drugaciji?


Meni je bio isti i sve sam mislila  dobicu svaki cas! jedino sto su me grudi  nekim slucajem pocele boleti bas onog dana kada sam trebala da dobijem i zbog toga sam mislila da ce mi kasniti .... al eto srecom user posted image

Zwezdice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   cestitam od srca !!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:20:57   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li je bol u grudima isti kao pred menstruaciju ili malo drugaciji?


Mene su pocela da bole isto kao i pred M,samo sto su onda odjednom prestale,pa ponovo pocele...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:32:21   
Anoniman
Da li ima neka trudnica koju nikada nisu bolele grudi u životu? Da li se onda javio bol simptom trudnoći ili je i tada prošlo bez tog bola?

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 547
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:34:26   
Anoniman
Mene nikad nisu bolele grudi....ni kad treba da dobijem....ni u toku ciklusa...niti sada kad sam trudna....user posted image

Jedino mi nekad deluju vetje...al neznam dal tripujem...il su vetje...poshto mi je grudnjak i dalje ok...mada ja i kupim uvek malo vetji grudnjak...pa ne mogu uopshte da procenim... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 548
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:34:43   
Nensi*
Moju kumu ni u PMS-u a ni u trudnoci nisu bolele grudi,samo su se uvecale...

Katjice,kako si mi? Nikako da se sretnemo u isto vreme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:39:20   
Anoniman
Pitam jer svi pričaju o grudima kao skoro obaveznom simptomu trudnoće, a mene nikada nisu bolele pa ni kada su rasle (možda zato što mi nisu ni porasle user posted image )

Nensi, draga user posted image , baš sam tužna što se tako retko viđamo user posted image Čitam sve što pišeš, ali se nekako mimoilazimo. Ja sam dobro, previše sam pozitivna (tako kažu u crticama) user posted image , kako ste mi ti i smokić? Ljubim vas puno user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here