|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 10:25:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mickybap

u ponedeljak :)
Jesu li danas rezultati?user posted image

(odgovor članu mickybap)
  Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 11:15:45   
mickybap
ma kakvi rezultati,nista od toga,dobila sinoc,odustajem od svega vise,samo ne znam sto mi je kasnilo nedelju dana,...nista devojke neki drugi put sad stvarno odustajem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 11:17:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mickybap

ma kakvi rezultati,nista od toga,dobila sinoc,odustajem od svega vise,samo ne znam sto mi je kasnilo nedelju dana,...nista devojke neki drugi put sad stvarno odustajem user posted image user posted image user posted image user posted image
Ej nema odustajanja, sve smo mi prosle kroz to  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mickybap)
  Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 11:25:38   
Misica 3
IZVORNA PORUKA: mickybap

ma kakvi rezultati,nista od toga,dobila sinoc,odustajem od svega vise,samo ne znam sto mi je kasnilo nedelju dana,...nista devojke neki drugi put sad stvarno odustajem user posted image user posted image user posted image user posted image

Bas mi je zao...potpuno te razumemuser posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 11:31:53   
anajid
Ne daj se draga i ne predaj se tako lako!Moras biti hrabra,svi smo prosli kroz te faze!Samo napred imas nasu podrsku!

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 11:34:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anajid

Ne daj se draga i ne predaj se tako lako!Moras biti hrabra,svi smo prosli kroz te faze!Samo napred imas nasu podrsku!
Upravo tako, sve smo mi user posted image user posted image user posted image user posted image i razmisljale o odustajanju, ali ne sme se odustati nikako!!!!!! samo napred u nove pobede...

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 16:30:19   
mickybap
hvala vam devojke puno,kao sto svi kazete novi mesec nove pobede user posted image user posted image user posted image bicemo i mi trudnice jednog dana,ja mislim da sve ima svoje vreme....nadam seeeeeeeee user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 17:07:33   
jance
IZVORNA PORUKA: mickybap

ma kakvi rezultati,nista od toga,dobila sinoc,odustajem od svega vise,samo ne znam sto mi je kasnilo nedelju dana,...nista devojke neki drugi put sad stvarno odustajem user posted image user posted image user posted image user posted image


joj zeno savrseno te razumem...mene je tako vestica zeznula pre koji mesec isto, bila sam nedelju dana u gadnoj depresiji. najgore je kad te pusti da se ponadas.... slobodno se isplaci, mi te ovde razumemo, i ako treba plakacemo sa tobom user posted image
zagrli muzu i pojedi tablu cokolade, dobro se naspavaj i idemo dalje, da pokusamo zajedno da se radujemo svakom novom danu bile mi trudne ili ne....



p.s. molim Vas da mi neko ovaj post citirate kad ja sad dobijem, trebace mi.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 18:41:48   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: mickybap

ma kakvi rezultati,nista od toga,dobila sinoc,odustajem od svega vise,samo ne znam sto mi je kasnilo nedelju dana,...nista devojke neki drugi put sad stvarno odustajem user posted image user posted image user posted image user posted image


Time sto ces odustati neces ostati u drog stanju sigurno, nema odustajanja. Ja cu najverovatnije na Vto, pa se ipak svaki mesec ponadam i razocaram. Svaka od nas ima svoj momenat i bice tada user posted image user posted image . Drzi se

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 18:48:07   
anuksunamun
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

IZVORNA PORUKA: mickybap

ma kakvi rezultati,nista od toga,dobila sinoc,odustajem od svega vise,samo ne znam sto mi je kasnilo nedelju dana,...nista devojke neki drugi put sad stvarno odustajem user posted image user posted image user posted image user posted image


Time sto ces odustati neces ostati u drog stanju sigurno, nema odustajanja. Ja cu najverovatnije na Vto, pa se ipak svaki mesec ponadam i razocaram. Svaka od nas ima svoj momenat i bice tada user posted image user posted image . Drzi se

isti slucaj...tako da zeno udri brigu na veseljeuser posted image user posted image user posted image i heftanje redovno :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 10:01:19   
zvezdica009
koji izraz HEFTANJE hihih bas mi se dopada user posted image  

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 10:15:42   
ivanakrsmanovic
simpaticno.... i ja sam se prvi put smejala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 13:50:26   
mickybap
devojke rezultati bete 193.6 ??????? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanakrsmanovic)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 14:34:56   
pepino
IZVORNA PORUKA: mickybap

devojke rezultati bete 193.6 ??????? user posted image user posted image user posted image

To je pozitivno mick,po beti si trudna!

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 14:37:32   
ksenija81
To znaci da se nesto desilo. Ako si prokrvarila mozda ti samo treba progeterona, a ako si dobila znaci da si imala biohemijsku trudnocu. U SVAKOM SLUCAJU moras ponovo raditi betu i ici kod doktora. Idi uradi betu i progesteron i kupi utrogestan za svaki slucaj user posted image on ti ne moze skoditi a moze puno pomoci...

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 14:53:27   
pepino
IZVORNA PORUKA: ksenija81

To znaci da se nesto desilo. Ako si prokrvarila mozda ti samo treba progeterona, a ako si dobila znaci da si imala biohemijsku trudnocu. U SVAKOM SLUCAJU moras ponovo raditi betu i ici kod doktora. Idi uradi betu i progesteron i kupi utrogestan za svaki slucaj user posted image on ti ne moze skoditi a moze puno pomoci...

Slazem se sa Ksenijom,moras to provjeriti ili je vec krenuo spontani ili je krvarenje preko ploda,nedostatak progesterona ili sta vec....
Nadji dobrog Dr. i provjeri sto prije situaciju

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 15:25:33   
Maza82
A mene sad buni, recimo žene kojima lupam sada kasni par dana i na kraju dobiju, a nisu radile betu, moguće da su bile trudne i da je bila biohemijska. Ispada da je najbolje uraditi svakako betu i to odmah ako sumnjaš user posted image ...

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 15:40:36   
ksenija81
Na zalost, da, u pravu si. Jako velik br zena ima bioh. trudnocu, ali ni ne znaju, jer se ne testiraju. U momentu ocekivane beta bude oko 100 i vise i ako je biohemijska onda opada i dobijes...

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 15:44:26   
Maza82
Ništa od sada radim betu svaki put!!!! user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 16:17:57   
pepino
IZVORNA PORUKA: Maza82

Ništa od sada radim betu svaki put!!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image
Mazo ma onda bi svi radili stalno betu,znas li ti koliko bi nam onda trebalo para,a oni u labaratorijama bi se obogatili!
Naravno da svaka zena moze imati biohemijsku kada zakasni,ali to ne mora da znaci,ja nikada ne bi radila svaki put betu,ja prvo cekam da mi basss zakasni,pa test,pa beta ako se dvoumim

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 16:20:52   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pepino

IZVORNA PORUKA: Maza82

Ništa od sada radim betu svaki put!!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image
Mazo ma onda bi svi radili stalno betu,znas li ti koliko bi nam onda trebalo para,a oni u labaratorijama bi se obogatili!
Naravno da svaka zena moze imati biohemijsku kada zakasni,ali to ne mora da znaci,ja nikada ne bi radila svaki put betu,ja prvo cekam da mi basss zakasni,pa test,pa beta ako se dvoumim

meni zakasni najvise 1 dan...mada je moguce da i ja ne izracunam uvek dobro :):):)do bete niam jos nikako stizalauser posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Znaci trudnoće
25.8.2010 16:23:00   
ksenija81
Tako i treba Pepino! Nema svrhe raditi je svaki put, vec samo kad posumnjas (osnovano user posted image , a sumnjamo svaki mesec user posted image user posted image user posted image ).
Mazo ja sam jednom radila 24dc bila pozitivna, i posle par dana neg, ali mislim da su mi prvi nalaz u lab nesto zamenili... Ali moja tuga je tad bila velika, zato nemoj raditi tako, vec kad ti zakasni.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2010 9:15:22   
Misica 3
Zna li neko sta je sa Mickybapuser posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2010 9:31:12   
mickybap
nije nista idem opet betu da vadim,a meca mi trajala tri dana

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2010 9:31:59   
ksenija81
pa jesi li se konsultovala sa nekim doktorom?

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Nemanja?
nenuska



(69%)

(31%)


Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here