|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:06:48   
jelena038
eto vidis.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vec sasvim drugacije zvucis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:31:06   
Nana*
Za sve se nadje resenje user posted image

Nego Morena nemam jos ni jedno dete, a imam godina ko ti... Mislim da svaka zena dodje na ideju da hoce dete kad je ona spremna, tako sam i ja beba, beba. Ali posle kad su se sve kockice slozile iako sam ja bila spremna i pre, dobro je ovako. Jer da smo pozurili sa decom nebi imali to sto sad imamo, i ne bi proziveli sve sto smo preziveli... Ponekad se osecam ko baba user posted image al ok, i jeeeedva cekamo oboje nasega malog andjela...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:32:42   
Maxin
IZVORNA PORUKA: morena


user posted image user posted image user posted image

Imam ja rješenje za sve: more nam ne treba, na moru živimo, frizuru ne plaćam - svekrva mi frizerka, a auto više-manje, postoje autobusi. user posted image
A prvo unuče ne bi bilo, imaju već 2 komada. jedino s njegove strane bi bilo prvo. Al, bake i djedovi su velikodušni, tako da je na nama samo da ga napravimo, a za ostalo će se drugi pobrinut. user posted image





user posted image user posted image
Eto sve si sama isplanirala,

jos samo da ubedis muza da je to njegov plan



< Poruku je uredio Maxin -- 10.3.2010 13:35:38 >

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:39:45   
Delijagirl
Moj muz je na pocetku bio u fazonu pa iovako imamo vremena ne trebamo da zurimo ali eto sad ce jos malo pa godina i po odkako nismo nista uspeli pa mi se cini da i njega malo vata frka user posted image Ovaj mesec se on nervira za oboje user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:46:22   
Anoniman
Čista glupost. Svako od nas može da nađe bar jedan razlog zbog koje ovo vreme u kojem trenutno tapkamo nije pravo vreme za bebu ...Imamo ih ja i mm bar 3-4, šta da radimo...vreme leti a želja za detetom samo će da raste ... Godine lete ... naši živci i strpljejenje (ne mislim živci koje ćemo da trošimo na decu nego uopšte...)
Kada je uopšte pravo vreme?
Pa bar u ovoj državi život može da prođe čekajući ga ...

Po mom mišljenju  samo drugo dete se planira .... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:47:06   
Maxin
Obicno to tako i ide, prvo nece, a posle kad hoce, nesto ne moze

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:48:54   
Maxin
Jeste Kaliopi.

Znas kako kazu stariji: prvo je iz ljubavi, a drugo smo hteli (planirali)

< Poruku je uredio Maxin -- 10.3.2010 13:49:12 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:55:38   
Nana*
Ja mislim da se oni malo plase i promena koje ce se desiti kad to dete dodje. Kao sto rekoh, nekad se stuzim jer sam uvek sanjala da cu biti mlada mama, pa godine su tu, najvise mi zbog mojih imaju skoro 60 a nemaju unuce ni jedno user posted image . Al kad se sve slegne i vidim nas dvoje, i sve ostalo oko nas, dobro je ovako... Inace kad sam se trebala udati pre godinu i po, jedan covek se sokirao i pitao me " pa pobogu dete koliko imas godina" a ja njemu "27", on mislio 18, 20 pa kao kud sam pozurila, tako da godine mogu da krijem user posted image

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:59:15   
Maxin
Tako sam i ja prosla Nana. Prosle god se moji zale nekom prijatelju sto se nisam udala...,
kaze on "on se zurite pa mlada je, koliko ima 18-20god",
a ja 31 user posted image   

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:40:31   
morena
Dobro ste me savjetovale. Popričali smo sad moj dragi i ja za ručkom. I on kaže da se prepao kad sam rekla da možemo počet, uhvatila ga panika zbog para, ali da je razmišljao ova 2 dana i da jako želi da radimo bebu, jer ipak imamo neke stvari u životu osigurane, stan imamo, poslove kakve-takve. I sad nam još samo bebi fali.
tako da baš sam smotana šta nisam prije pričala s njim, nego ja donosim svoje zaključke. A i mi smo žene isto na svoju stranu!! user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:42:07   
morena
Jedino šta ga muči, kaže: do sada sam ja bio u centru pažnje, a sada će beba to postat.  Koje dijete! user posted image user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:46:57   
pepino
Moj muz od pocetka zeli bebu kao i ja,ali se ne nervira puno oko toga koliko ja,bar to ne pokazuje,kaze mi da se ne nerviram,mi cemo dati sve od sebe,a bice kako je sudjeno i kako Bog da!
I ja se cesto nerviram sto sve ja prva zapocinjem i insistiram,trazim doktore,rjesenje neko,...
Ali vidim da i njemu nije lako,podrzava me u svemu tome i to je najbitnije!user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:47:38   
Maxin
IZVORNA PORUKA: morena

Dobro ste me savjetovale. Popričali smo sad moj dragi i ja za ručkom. I on kaže da se prepao kad sam rekla da možemo počet, uhvatila ga panika zbog para, ali da je razmišljao ova 2 dana i da jako želi da radimo bebu, jer ipak imamo neke stvari u životu osigurane, stan imamo, poslove kakve-takve. I sad nam još samo bebi fali.
tako da baš sam smotana šta nisam prije pričala s njim, nego ja donosim svoje zaključke. A i mi smo žene isto na svoju stranu!! user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

jeee Morena, uspela si!! user posted image


(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:48:11   
Nana*

IZVORNA PORUKA: Nana*

Ja mislim da se oni malo plase i promena koje ce se desiti kad to dete dodje. Kao sto rekoh, nekad se stuzim jer sam uvek sanjala da cu biti mlada mama, pa godine su tu, najvise mi zbog mojih imaju skoro 60 a nemaju unuce ni jedno user posted image . Al kad se sve slegne i vidim nas dvoje, i sve ostalo oko nas, dobro je ovako... Inace kad sam se trebala udati pre godinu i po, jedan covek se sokirao i pitao me " pa pobogu dete koliko imas godina" a ja njemu "27", on mislio 18, 20 pa kao kud sam pozurila, tako da godine mogu da krijem user posted image


sam ti rekla user posted image , bice to sve dobro.

Maxin, ja sam pre ludela kao klinka uvek me za mladju nego sam smatrali a sad mi je extra, niko ni nesanja koliko imam godina user posted image . Al inace nam je to i genetika moram da priznam i sa mamine i tatine strane, svi smo nesto mladoliki user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:53:31   
Maxin
IZVORNA PORUKA: Nana*


IZVORNA PORUKA: Nana*

Ja mislim da se oni malo plase i promena koje ce se desiti kad to dete dodje. Kao sto rekoh, nekad se stuzim jer sam uvek sanjala da cu biti mlada mama, pa godine su tu, najvise mi zbog mojih imaju skoro 60 a nemaju unuce ni jedno user posted image . Al kad se sve slegne i vidim nas dvoje, i sve ostalo oko nas, dobro je ovako... Inace kad sam se trebala udati pre godinu i po, jedan covek se sokirao i pitao me " pa pobogu dete koliko imas godina" a ja njemu "27", on mislio 18, 20 pa kao kud sam pozurila, tako da godine mogu da krijem user posted image


sam ti rekla user posted image , bice to sve dobro.

Maxin, ja sam pre ludela kao klinka uvek me za mladju nego sam smatrali a sad mi je extra, niko ni nesanja koliko imam godina user posted image . Al inace nam je to i genetika moram da priznam i sa mamine i tatine strane, svi smo nesto mladoliki user posted image



Znaci bices mlada mama  user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:56:16   
morena
jeee Morena, uspela si!!


pa sada ispada da nije ni bilo problema, nego sam si ga ja sama umislila, tj. sve što je on rekao sam tumačila na način da on u biti još ne želi bebu. A to uopće nije tako. Grozna sam, tu sam ga popljuvala kakav je, a on ni kriv ni dužan. Umjesto da sam s njim popričala, ja tu cmizdrim.
Al, dobro je sve na kraju ispalo.
Hvala vam cureeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 14:57:56   
Maxin
IZVORNA PORUKA: morena

jeee Morena, uspela si!!


pa sada ispada da nije ni bilo problema, nego sam si ga ja sama umislila, tj. sve što je on rekao sam tumačila na način da on u biti još ne želi bebu. A to uopće nije tako. Grozna sam, tu sam ga popljuvala kakav je, a on ni kriv ni dužan. Umjesto da sam s njim popričala, ja tu cmizdrim.
Al, dobro je sve na kraju ispalo.
Hvala vam cureeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image



Prica sve resava, rekla sam ti

user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 15:10:45   
jelena038
 
IZVORNA PORUKA: morena

Jedino šta ga muči, kaže: do sada sam ja bio u centru pažnje, a sada će beba to postat.  Koje dijete! user posted image user posted image
ti u stvari zelis drugo...user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jelena038 -- 10.3.2010 15:11:46 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 16:10:44   
liliana
Mi smo od samog početka želeli bebu. MM je non stop pričao što i kako čemo kad budemo imali bebu, ali nije išlo.  Da nije bilo tog divnog čovjeka, ne znam kako bih izdržala sve kroz šta sam morala proči da bih sada imala dete. Danas smo nas dvoje najsrečniji ljudi na svetu uz našu malu princezu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 16:40:34   
Suncicabg
Na bebi radimo od avgusta. Oboje je zelimo, ali mozda sam  ja malo vise user posted image , jer je on u fazonu da se to ne planira nego treba da se desi (naravno to je bilo dok nismo otkrili da imamo problem), sad je ovoj bas jako zelimo user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 16:48:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Znam ja da on ima tek 27 godina. Ja imam skoro 30. I veliki su nam problem trenutno financije, i ja se ponekad pitam da li je uopće sada vrijeme za bebu. Njemu ističe ugovor u 7.mjesecu, ja ću kad zatrudnim samo dobivati neki minimalac.
Ne znam šta da mislim. Ja vidim da on bi bebu, ali da se užasno boji.


Jao Morena slicno je i kod nas! Zeleli smo bebicu al je problem bio sto ne radimo i mislili smo da ako ostanem trudna nasi ce da pomognu i bar mV da nadju normalan posao. I ja znam da bi mV volelo bebicu ali okrece pitanje o finansijama,ja sam do skoro bila ta koja prica ma sredice se kad ostanem trudna i sl. ali vidim i sama kakvo je vreme i da ko zna kakvo ce da bude jos. Koliko kod da zelim user posted image nema nista od toga u skorije vreme! I tesko mi je kad zapocnem pricu o user posted image a on mi kaze mani o tome znas da ne mozemo nista!
Ne krivim ga,realan je skroz dok sam ja u oblacima!

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 22:44:54   
morena
IZVORNA PORUKA: morena

Jedino šta ga muči, kaže: do sada sam ja bio u centru pažnje, a sada će beba to postat. Koje dijete! user posted image user posted image

ti u stvari zelis drugo...


user posted image user posted image user posted image Skoro da je tako!


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 22:47:44   
morena
Jao Morena slicno je i kod nas! Zeleli smo bebicu al je problem bio sto ne radimo i mislili smo da ako ostanem trudna nasi ce da pomognu i bar mV da nadju normalan posao. I ja znam da bi mV volelo bebicu ali okrece pitanje o finansijama,ja sam do skoro bila ta koja prica ma sredice se kad ostanem trudna i sl. ali vidim i sama kakvo je vreme i da ko zna kakvo ce da bude jos. Koliko kod da zelim user posted image nema nista od toga u skorije vreme! I tesko mi je kad zapocnem pricu o user posted image a on mi kaze mani o tome znas da ne mozemo nista!
Ne krivim ga,realan je skroz dok sam ja u oblacima!


Da. Ne može bebica ništa srediti. Čini se da može, ali ne može. Sve je isto kao i prije nje. A ne znam. mi ćemo isto vidjeti šta će biti s njegovim poslom, pa ćemo onda odlučiti. Ugl, nećemo se više paziti, ali nećemo ni raditi baš na bebi, paziti na dane i to. (Iako sam ja, kao i svaka od vas, sigurna da ću ja vrlo dobro znati koji je dan) user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 22:51:21   
Maxin
IZVORNA PORUKA: morena


Da. Ne može bebica ništa srediti. Čini se da može, ali ne može. Sve je isto kao i prije nje. A ne znam. mi ćemo isto vidjeti šta će biti s njegovim poslom, pa ćemo onda odlučiti. Ugl, nećemo se više paziti, ali nećemo ni raditi baš na bebi, paziti na dane i to. (Iako sam ja, kao i svaka od vas, sigurna da ću ja vrlo dobro znati koji je dan) user posted image



user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 22:53:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Da. Ne može bebica ništa srediti. Čini se da može, ali ne može. Sve je isto kao i prije nje. A ne znam. mi ćemo isto vidjeti šta će biti s njegovim poslom, pa ćemo onda odlučiti. Ugl, nećemo se više paziti, ali nećemo ni raditi baš na bebi, paziti na dane i to. (Iako sam ja, kao i svaka od vas, sigurna da ću ja vrlo dobro znati koji je dan) user posted image


Tako je i kod nas,ne radimo na bebi ali i ne pazimo nesto preterano a ja hoooooooocu a mV kaze da nemamo sa cim da je cuvamo!user posted image
Nisam mogla zenama na crticama da objasnim situaciju,da l radimo il ne radimo na bebici!user posted image

Ja sam mislila da ako ostanem trudna nasi ce da da pojure za neki posao,ali i pored jake veze nista od posla tako da...cekamo user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.3.2010 22:54:53 >

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here