|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:25:46   
Maxin
Nije. To verovatno sa godinama ideuser posted image
Vidjamo se svaki dan

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:27:36   
Anoniman
user posted image
Pa i mi se vidjamo ali mi fali da budemo zajedno,sami u nas stan! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:28:24   
Maxin
Naslov je sta vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci, a ja i ti smo malo zalutale Majouser posted image

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:29:07   
morena
Nemam pojma, komp mi je krepao.

Pa, šta se ne ženite?
Mislim da smo nas 3 na totalno krivoj temi. Uopće ne pričamo više o onome o čemu bi na ovoj temi trebale.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:29:21   
Maxin
Jel spavate jedno kod drugog?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:32:04   
Maxin
Upravu si Morena da smo malo otisli od teme.
Ali ja ne znam kojoj temi bi ovo pripalo?

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:32:54   
Anoniman
Ne znam ni ja gde da nastavim sada!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxin)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:33:41   
morena
Ni ja pojma nemam. 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:34:26   
Anoniman
a da otvorimo neku temu?user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:35:20   
morena
Ajde. Ja ne znam kako, pa ajde vi ako znate. 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:36:59   
Anoniman
al kako da se zove? Razdvojenost partnera - finansijska kriza user posted image user posted image user posted image
Iliti  Nemamo bebe zbog finansijske krize


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.3.2010 23:37:31 >

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:39:25   
Maxin
ja nemam ideju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:40:44   
Maxin
planiranje porodice

user posted image

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:42:05   
Anoniman
Ajte vamo >>> http://www.ringeraja.rs/forum/m_308705/mpage_1/key_/tm.htm#308705

(odgovor članu Maxin)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 23:44:53   
Anoniman
greska

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.3.2010 23:49:24 >

(odgovor članu Maxin)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
11.3.2010 14:44:01   
Misica 3
Evo da i ja nesto napisem...
MM jedva ceka da dobijemo bebu, ponekad pomislim mozda cak vise i od mene. On decu obozava, uvek prokomentarise za neko dete na ulici kako je lepo, a i deca vole njega...Kad mi stigne user posted image , ne zna se ko je tuznijiuser posted image .Ali svi cemo mi imati bebe, ako Bog da.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
2.11.2010 15:48:01   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: kristinacurafina

2 godine ja i moj partner imamo nezaštićene odnose tj.pokušavamo da imamo bebu.ne ide.ja zelim da se prekontrolišem a on sabotira.ima milion razloga zašto ne zeli da ide,od zdrav sam, ima vremena,pa do mozda je do tebe.jednostavno ne mogu da ga ni lepim ni ruznim nateram da ode na preglede.i šta sada......počela sam da se pitam da li nešto skriva od mene? ja zelim porodicu i to mi je jako vazno! razmišljam da ga ostavim jer ne osećam se isto kao pre u njegovom prisustvu i jako sam tuzna! help!


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

a da li ste vi pričali da želite decu, da li ste u braku, koliko uopste imate godina? izvini na svim ovim pitanjima..


IZVORNA PORUKA: kristinacurafina

ja imam 32 a on 38.pričali smo o tome kada smo pre dve i po god. počeli da zivimo zajedno,i sada se dešava da on ne zeli da se kontroliše.mislim da to nije normalno!


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ako ga voliš, ako želiš sa njim porodicu, odradi prva sve testove i ako je sve ok, a ja se nadam da jeste, onda ponudi njemu da odradi uz informaciju da je možda onda ipak problem u njemu. A možda problema i nema, samo se eto još nije desilo. Ako i dalje ne želi, onda...strah me da kažem, jer ne volim takve savete, pogotovo ne na forumu, ali onda preispitaj svoje odluke, želje, ciljeve....u svakom slučaju razgovarajte!!!


IZVORNA PORUKA: Shishica

On ili ne zeli toliko dete ili ne shvata situaciju ili ga je strah da sazna da je on u pitanju..Boze moj, to bi bilo ispod casti muskarcu..

Znam kako je.. nekim muskarcima jednostavno ne vredi nista govoriti...

Probaj da mu docaras koliko ti je to vazno... kako god znas i umes. Placi, kukaj, idi na par dana kod tvojih (ako zivis sa njim)... da shvati...

I mene interesuje koliko godina imate..


IZVORNA PORUKA: pepino

Kristina ne znam sta bi ti rekla,ali mislim da naravno nisi jedina,ima jos muskaraca koji odbijaju da se iskontrolisu,e sad ima raznih slucajeva,neki glume previse ponosne Balkance i nikada ne bi da priznaju da oni nisu ,,dovoljno veliki muskarci,,,neki se plase,neki naravno znaju da imaju problem za koji drugi partner ne zna pa se mozda boji da ga izgubi,itd...Ima tu mnogo stvari,ni jednom nije prijatno da ide na sline preglede i testove,ali ako se zeli beba i to ne ide mora da se istestiraju oba partnera da bi dosli do moguceg problema...
Ako ga volis ja ti predlazem da otvoreno porazgovaras sa njim,da mu das do znanja da mora da ide kod DR. da jako zelis bebu,da ce se promjeniti neke stvari ako ne zeli da ode itd... Mozda da mu kazes da bi ga ostavila ako namjerava da odbija testiranje,ne znam koliko je to pametno,ali nemoj da odustajes od svoje zelje,na zalost svi danas imamo manje-vece probleme,ali se borimo nekako...
Srecno!


IZVORNA PORUKA: Shishica

E da.. provuci kroz pricu da ga volis bez obzira kako i sta bude... da nekako das do znanja da ako je on problem nije smak sveta...

Mada mozda problema ni nema..ali eto ti prva sve iskontrolisi..


IZVORNA PORUKA: Rada T.

Ako ti je za utehu... mm i i ja smo pokušavali godinu i po i nije bilo ništa... i kad sam se najmanje nadala i očekivala desila se trudnoća! Ne mogu reći da se nisam uplašila, već sam počela da sumnjam da li je samnom sve ok i sama sam krenula kod doktora na preglede, mm nije ni znao. A onda neki drugi problemi i obaveze i totalno sam zaboravila na bebu i tada se to i desilo... dao mili Bod


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pa ti možeš da kreneš SEBE da ispituješ , da si ti mirna , njega nemoj ni da teraš ... pa kad vidiš da je sve sa tobom ok (a daće Bog da jeste) , onda porazgovaraš sa njim ... Ne znam što je čovek toliko protiv ispitivanja , kontrolisanja ... Uglavnom ... ovo iznosim svoje mišljenje šta bih ja uradila .

Želim reći - ja ne bih gubila vreme , može da se desi da možda on ne želi porodicu , ili se u međuvremenu nešto promenilo u njegovom razmišljanju , a ne zna kako da ti kaže , uglavnom - ti zbog sebe uradi šta osećaš da treba da uradiš ... ne bih da zvučim grubo - ali , može se desiti u jednom momentu da krene svak na svoju stranu (napomenula si da sumnjaš u svoje emocije prema njemu), a ti već izgubila godine čekajući da se dogovorite šta želite od života ... Onda bude kasno za majčinstvo , i bude jako teško podneti činjenicu da si možda protraćila godine i priliku da se ostvariš kao majka ...
Ja se nadam da ste vi samo upali u fazu , i da je on malo uplašen , i da ćemo te već vrlo uskoro ugostiti u temi o trudnicama . Srećno , i hrabro !!!





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
3.11.2010 13:27:47   
kristinacurafina
hvala devojke na savetima i podrsci! ovo mi puno znači! jednostavno nije lako,ja sam sve zrtvovala zbog njega npr.promenivši grad,ostavila porodicu prijatelje zarad formiranja svoje a da on ne pokaze ni trunku nade u svemu tome.kao svi normalni parovi sto rade,tipa ako ne ide neko vreme idemo da resavamo stvari,jer ne mislim da sam stara ali ipak bioloski sat kuca li kuca!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
4.11.2010 12:24:54   
tijatija
Mm i ja smo planirali user posted image  odma posto smo se uzeli, ali ja sam zatrudnila posle godinu i po dana, isto tako smo se dogovorili da necemo praviti veliku razliku medju decom tako da sam ja nakon 4 mes. ostala opet trudna  ( stvarno nisam mislila da ce se bas tako brzo desiti) Znaci rzlika je tacno 1.1mes.E sad ja neradim nigde,800 km sam od svoje porodice, rodbine i prijatelja i jedino zanimanje su mi to dvoje dece sto imam. Tako da bi ja savetola SVIM da se opuste da ce sve ici kako treba gde je za dvoje, tu je i za troje verujte mi ja sam zivi primer.Jeste malo tesko, odrices se mnogih stvari a neko ako to zeli nije mu ni teskoo  
VELIKIIII POLJUBAC OD MENE

(odgovor članu kristinacurafina)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
4.11.2010 16:07:45   
majared
Posle dugog natezanja odlucili smo da se vise ne stitimo pa je treci mesec MM  trazio jos malo vremena na sta sam ja pristala ali sam  taj mesec zatrudnela jer smo se nesto zeznulu u racunici user posted image . Onda pobacaj i sad oboje zelimo i planiramo ali se plasim da cemo od te silne zelje sebe opteretiti i dovesti u stres.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
4.11.2010 16:36:23   
sonyasha
Moj muž je u fazonu opušteno imamo vremena (oboje imamo 30???)! Mi se ne pazimo, ali čim ja pomenem tempiranje, ovulaciju, "sada moramo" on se totalno čudno ponaša u smislu da tada izbegava. Sve to pod izgovorom nemoj da me stiskaš, baš je lepo ovako spontano. E sad, kod mene su bitne stvari suviše bitne da bi ih prepustila slučaju, naravno da sam krenula da brojim već drugi mesec i upala u frku u smislu zašto nisam već trudna. Sada funkcionišemo po principu, da ja ništa ne pričam nego odmah pređem na dela user posted image to funkcioniše i on uopšte nema otpor, tj. ne odbija niti bilo šta tome slično.
Meni samo smeta u smislu da podelim sa nekim celu tu računicu i paniku user posted image ali su mi zato tu drugarice pa sa njima beskonačno dugo i često pričam na temuuser posted image
Nekad mi je krivo, a nekada pomislim kako bi bilo da smo oboje u panici možda se stvarno više nikada ne bih set_ila da zapravo uživam u seksu a ne da to bude samo mućkanjeuser posted image

< Poruku je uredio sonyasha -- 4.11.2010 16:37:38 >


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
4.11.2010 16:44:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: sonyasha

Nekad mi je krivo, a nekada pomislim kako bi bilo da smo oboje u panici možda se stvarno više nikada ne bih set_ila da zapravo uživam u seksu a ne da to bude samo mućkanjeuser posted image

Pa naravno, i muž ti je u pravu jer ionako se ne čuvate, znači čemu sabiranje, oduzimanje, množenje, uživajte kad god možeteuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
4.11.2010 17:07:31   
jance
kod mene je situacija skroz cuda isto... bas se ovih dana pitam sta se desava...
radio je mm spermogram kad sam ja isla na operaciju, ali od tada je moj dr ponovo trazio da uradi, sto je ovaj vesto izbegao...
a pre mesec dana mi je ON predlozio da uzmemo LH trakice da pratim ovulaciju, i svaki dan me podseca da pijem caj od virka...
znam da zeli decu i zato sam skroz zbunjena izbegavanjem spermograma....user posted image

ok. kontam da moze da bude nekoliko stvari, tek je ove nedelje poceo da radi, nezeli da mu napravim knjizicu na mene jer sam ja prijavljena a on nije a ko zna dali ce biti a pare za privatnu lab naravno nemamo..
al opet sve to moze da se resi...mogla sam da ga prijavim na sebe, da ima zdravstveno pa da ide kod dr dok nije radio, ionako je tada imao svo vreme ovoga sveta....
da, i da napomenem, kad sam ga lepo zamolila da uradi taj spremogram, rekao je da se nesekiram i da ce uraditi...

na kraju moram da dodam, da posle fijaska sa lekarom sam i ja odlucila da malo iskuliram ceo taj koncept pravljenja dece, i nadam se da ce ga to rasteretiti , pa da kad ponovo krenemo, bice vise oran da ucestvuje.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
4.11.2010 17:13:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jance

kod mene je situacija skroz cuda isto... bas se ovih dana pitam sta se desava...
radio je mm spermogram kad sam ja isla na operaciju, ali od tada je moj dr ponovo trazio da uradi, sto je ovaj vesto izbegao...
a pre mesec dana mi je ON predlozio da uzmemo LH trakice da pratim ovulaciju, i svaki dan me podseca da pijem caj od virka...
znam da zeli decu i zato sam skroz zbunjena izbegavanjem spermograma....user posted image

ok. kontam da moze da bude nekoliko stvari, tek je ove nedelje poceo da radi, nezeli da mu napravim knjizicu na mene jer sam ja prijavljena a on nije a ko zna dali ce biti a pare za privatnu lab naravno nemamo..
al opet sve to moze da se resi...mogla sam da ga prijavim na sebe, da ima zdravstveno pa da ide kod dr dok nije radio, ionako je tada imao svo vreme ovoga sveta....
da, i da napomenem, kad sam ga lepo zamolila da uradi taj spremogram, rekao je da se nesekiram i da ce uraditi...

na kraju moram da dodam, da posle fijaska sa lekarom sam i ja odlucila da malo iskuliram ceo taj koncept pravljenja dece, i nadam se da ce ga to rasteretiti , pa da kad ponovo krenemo, bice vise oran da ucestvuje.


može izvaditi knjižicu kao nezaposleni, tako i moj muž ima; ja radim ali on ne - ali on ima knjižicu na sebe....svi pregledi su besplatni i spermogram je radio besplatno u Frontu.......

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
21.7.2011 19:21:10   
Nadja
Jos pre braka smo pricali o detetu ako ga budemo imali lepo, ako ne imamo nas dvoje, bitno nam je da smo se nasli i da se savrseno slazemo.
Tada pre 2 godine moj strah od trudnoce je bio ogroman, ali kad sam bila kod doktora koji mi je radio laparaskopiju da pitam da mi produzi kontraceptivne pilule, a on cuo da se udajem, omah mi je rekao da moram da radim na bebi i ako sam zdrava jer se endometrioza vraca. To vece sam celo preplakla, nikad nisam bila previse spremna na to, volim decu ali kad bi mogla samo magicno da se stvore da nemoram da prodjem korz porodjaj, danima sam citala o porodjau, epidural, carski sta sve moze samo da sto manje boli...i to me je psihicki malo pripremilo...onda su svi poceli da zapitkuju ima li nesto novo... a ja nisam bas pazila na plodne dane pa sam se zapitala da li ih imam...

Kad sam bila na kontroli doktor mi je rekao sada je ovulacija radite na bebi i ja bas tad zatrudnim, posle sam imala pobacaj i bila mnogo depresivna zimus, toliko me je sve bolelo nekih 15 dana cak posle toga dok se nije sredilo da sam mislila da nikad vise necu otici kod gin makar bila bolesna...
Pobacaj je bio zbog hromozomske greske pa je doktor rekao da je bolje sto se samo desilo.

Od tada je proslo vise od 6 meseci i ja sam ponovo pocela da mislim o bebi, moji i posebno njegovi roditelji me puno podrzavaju mislim da bi bas voleli unuce.
A moj mm neka konkretno misljenje nejgov posao nije siguran na ugovor je, ja posle 6 godina, prvi put godinu dana ne radim, tako da nismo bas sigurni materijalno, ali opet ko zna da li cemo ikad biti kakvo je vreme, on bi najivse voleo da ima neka malo bolja primanja i stabilniji posao pa da radimo na bebi, a opet ako budem cekala da se to desi preci cu 30...pa mozda bolje da zanemarim finansije...

Na sam porodjaj pishicki nikad necu biti spremna, mene boli pregled spekulumom a kamoli nesto vise tako da taj strah pokusavam da potisnem i da nemislim pa sta bude.
Njemu sam ja najvaznija, a dete ako bude dobro ako ne imamo jedno drugo, uopste ne insistira, niti spominje, vise ja razmisljam jer mi godine odmicu...tako da samo prestali od ovog meseca da pazimo...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here