|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
13.5.2012 14:28:07   
Bebilina
Mi smo posle prvog deteta odlucili da napravimo razliku u godinama od 4-5god. I toga smo se drzali.
E onda mi mm mi nije verovao kad sam konacno rekla da je vreme za drugu bebu user posted image
Ja odlucila, izvadila spiralu, a on i dalje ne veruje i kaze predomislicu se ja do sledeceg meseca. Naravno da nisam, a i da jesam ne bi bilo smisla jer smo vec bili trudni...
E inace je mm bio za drugu bebu spreman jos pre 3god, kad su nam svi prijatelji dobijali drugo zao mi ga je bilo kako se topi nad tim malim zamotuljcima. Kad je dobio bratanicu u bolnici je 3 puta ponovio: "I ja hocu jedno." Nije da ja nisam, ali imali smo plan kog nam je sad oboma drago da smo se pridrzali. A cerkica nam je sa 3god od deda mraza trazila bebu pod jelkom... Tu sam zaplakala... I eto, beba je konacno na putu, ona koju smo svo troje toliko prizeljkivali user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
14.5.2012 21:29:14   
17 joka
user posted image bebilina,prelepa priča uzivajte, i svima zelim puno srece.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
15.5.2012 0:13:19   
Bebilina
Joka hvala od srca! user posted image I ja tebi zelim ostvarenje tvoje zelje sto pre! user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
15.5.2012 9:56:29   
plačljiva
Ja i mm smo zajedno 13 godina,tj.od prve godine fakulteta...user posted image  Tokom studiranja,baš smo se plašili trudnoće i baššš smo vodili računa da do toga ne dođe...user posted image
U junu će biti 4 godine braka,i od prvog dana braka želimo user posted image ...Baš želimo,ali nikako da se desi...Imamo sve rešeno i posao,i stan samo nemamo bebu user posted image  .Baš patimo zbog toga,baš nam je teško,jer u celom društvu samo mi nemamo deceuser posted image user posted image  Svi kumovi,rođaci,prijatelji ili imaju trudne supruge ili decu...
Mnogo nam je teško,tužni smo beskrajno zbog naše sudbine,ali idemo dalje...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
15.5.2012 12:53:31   
Jole84

IZVORNA PORUKA: plačljiva

Ja i mm smo zajedno 13 godina,tj.od prve godine fakulteta...user posted image  Tokom studiranja,baš smo se plašili trudnoće i baššš smo vodili računa da do toga ne dođe...user posted image

Ovo me podseti i na mene...i mi smo jako dugo zajedno,zabavljali se 9 godina,nije mi žao što nismo požurili s brakom,već što smo godinama pazili,čekali jedno,pa drugo..Na kraju krajeva fax još nisam završila,ostala sam na jednom ispitu,pa sad ništa nemam od tog mog čekanja idealne situacije.Neki put me jako grize savest što nismo ranije počeli,ali ko je znao da nas čeka borba..
Nego,uvek kažem,ima KO opravlja i stavlja stvari na pravo mesto u pravo vreme.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
16.5.2012 10:48:02   
plačljiva
E,Jole84,ko se nadao problemu sa sterilitetom...user posted image  Niko u porodicama nije bez dece,u mojoj su čak česti i blizanci,ali eto...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
16.5.2012 11:18:30   
nata11
placljiva i ja sam u slicnoj situacije kod mene u familiji u svakoj generaciji ima po 1 par blizanaca obavezno. A kod mene nikako da stignem ni jedna user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
16.5.2012 14:53:48   
Bebilina
Drage user posted image user posted image user posted image Bice beba, samo se drzite i nemojte duhom klonuti. Neko to od gore vidi sve...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
16.5.2012 20:38:51   
Maraj
Kod mene ista prica...
godinama se cuvali, a sad kad su nam se sve ostale kockice slozile, bebironcica nema. A bice valjda uskoro.Bili smo neke 2 god. u braku ja zavrsila fax, zaposlila se, i dogovorili se da se "bacimo na posao" kad se setim tog dana... mm je jako bio smesan. Ja dolazim sa posla a on menja posteljinu, zateze krevet... On je mucenik mislio da uradimo jednom i to je to... Evo od tad prodje skoro 2 god. jos uvek nista.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here