|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 16:44:52   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

"Radim vec 20 god ovaj posao i nijedna nije bila da nije prepoznala pocetak porodjaja pa neces ni ti"...user posted image Uff user posted image


pa sad.. ja svoj nisam osecala, nisam imala nikakve siptome, isla cak u grad da kupujem za bebu, ujutru otisla na redovan pregled, doktor kaze da sam se vec otvorila i da ce tokom dana doci do porodjaja..

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 16:44:53   
Maya21
Napravila sam drugi ticker, mada je onaj bio prelepuser posted image


(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 16:46:22   
eugenija
Bliži se, bliži se, Majoooouser posted image
Lilly, super jeeeeuser posted image .. nadam se da je i porod bio jednako lak


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 16:49:21   
Lilly*
Porodjaj je tek bio lud.. nisam zelela u porodiliste dok mi muz ne dodje sa puta, trudovi vec na 3 min, otisla u porodiliste i za 15 min sve bilo gotovo user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 16:51:25   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Porodjaj je tek bio lud.. nisam zelela u porodiliste dok mi muz ne dodje sa puta, trudovi vec na 3 min, otisla u porodiliste i za 15 min sve bilo gotovo user posted image


Divno Lilly čovečeeee!!! user posted image Maštam o takvom porođaju... user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 16:52:33   
Lilly*
Samo hrabro.. moras verovati da ce sve biti ok, i potruditi se u pravom trenutku i sve se brzo zavrsi user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 18:15:05   
Dora
Lilly, blago tebi. Moja dva porođaja su bila carskim. Videla bebu tek posle dan- dvauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 20:05:29   
Lilly*
Da, carski rez je nesto na sta ipak, nazalost ne mozemo uticati, ali prodje i to.. ponavljam, samo hrabro..

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 20:12:29   
dunja RR
ja sada dosla od dr-a; cekala per sati , klasika, a preko reda ulaze li ulaze; udje i jedna devojka, vice njen muz nesto joj procurelo dok su cekali za redovan pregled, sedela je tu sa nama svo vreme, kaze izgleda puko vodenjak; udje i ona preko reda mislila doslo vreme za porodjaj, ali poslase je kuci.....ona nije znala sta bi!?....

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
18.3.2009 21:05:49   
lara05
Tema je fantasticnauser posted image
Meni je termin 27. marta, ali imam osecaj da cu se sa svojom princezom druztiti pre tog datumauser posted image
Trudim se da sto vise uradim u toku dana, kako bi sve bilo spremno kada se vratimo nas dve iz porodilista, ali posle pet koraka sam tako zadihana i umorna da moram malo da odmorimuser posted image user posted image user posted image
Ledja me ubijaju, imam osecaj da se svaka kost rasklapa, a stomak je tako zategnut, ma sta da kazem, iako je druga trudnoca sve mi je nekako nepoznato kao da je prvi putuser posted image .
U petak idem na pregled kod mog doce, pa mozda saznam nesto vise.



_____________________________

Lara 05

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
19.3.2009 7:59:01   
Anoniman
Jao, Lilly, extra! Dace Bog da sve tako proguramo... ja sam sebi zacrtala da necu do poslednjeg momenta otici u bolnicu... ako Bog da i sve bude ok! ne bih da me tamo mrcvare kao sto umeju!
I moja kuma je tako cekala poslednji momenat, i za 20 minuta vec imala bebche u narucju! :-)))

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
19.3.2009 9:02:05   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lara05


Meni je termin 27. marta, ali imam osecaj da cu se sa svojom princezom druztiti pre tog datumauser posted image




O joj o joj Laro, eto ti datuma uskoro.. Javi nam obavezno kakve znake budeš imala pred Dan Duser posted image   A zašto misliš da će pre?



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lara05)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
19.3.2009 9:04:16   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Trinny

ja sam sebi zacrtala da necu do poslednjeg momenta otici u bolnicu...



I ja o ovom razmišljam, ali ne znam da li ću uspeti. Ne zavisi baš sve od mene. Postoji i sticaj okolnosti... No, bilo bi super kada bi tako išlo. Nadam se da će nam svima biti najlakše moguće... Uffff...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
19.3.2009 9:39:34   
Anoniman
Uh, pa nazalost na nesto i ne mozemo da uticemo, zato kazem ako Bog da i sve bude relativno ok.
Stvarno bih volela da sve prolazimo sto je lakse moguce... ja se trudim da uvek razmisljam pozitivno, pa se s toga i nadam da ce sve biti ok. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
19.3.2009 18:52:55   
lara05
Ne znam, ni sama nisam sigurna odkle mi to da ce pre termina sobzirom da sam prvi put presla termin za pet danauser posted image
Ovaj cudan osecaj me ne napusta vec danima, ili je to zelja da sto pre zagrlim moje dve princeze:))))
Javljam se sa novostima.
A da i ovo danas ceo dan ribam, perem, peglam, usisavam i sad sam tako umorna heheheh

_____________________________

Lara 05

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
20.3.2009 13:40:43   
eugenija
Laroooo, mislimo na tebe... Čekamo vesti!!!! Neka si kuću sredilauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lara05)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
1.5.2009 13:34:24   
Anoniman
Po ovim simptomima, ja sam se onda trebala poroditi prije 2 i po mjeseca user posted image user posted image user posted image user posted image sem bez krvavog iscjedka...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 10:56:23   
sneza35
Meni je prvi porodjaj bio uzasno tezak,dobila sam bolove u 11 uvece,a porodila u pola devet ujutro.U bolnicu sam otisla u 3 sata sa bolovima na 20 minuta i to je greska,odmah me legli,ukljucili indukciju,pa sam povracala i tek 5 i po sati nakon toga rodila.Nadam se da ce sad biti lakse,a u bolnicu necu dok ne stisne na 10 minuta:).I ja sam spremila kucu i imala tri dana pred porodjaj taj iscjedak tj.krvavi cepic i imala sam neki cudan osjecaj,boljelo me sve i bila sam jaaaako umorna.Prije prve kontrakcije otisla u wc i stalno imala nagon da idem svaki minut dok me nisu isklistirali.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 14:49:34   
Anoniman
Kad sam prvi put bila trudna nedelju dana pred porodjaj mi se "spustio" stomak. I to je znak!

(odgovor članu sneza35)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 15:09:32   
eugenija
Kako misliš spustio?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 15:14:09   
Anoniman
prema dole... nije ti vise direkt pod sikama 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 15:17:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

prema dole... nije ti vise direkt pod sikama 


Već ga držiš u krilu? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Spustio se sinak na kolenca da ga mama procupka...

Zato deca vole "Điha, điha 4 noge" user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 15:17:25   
Anoniman
Stomak mi inace ide u "spic", tj.vrh stomaka mi je to gde je pupak. Kad se spustio centar stomaka je ispod pupka. Grudi su mi dodirivale stomak, a kad se spustio mogla sam celu saku da stavim u prazninu izmedju grudi i stomaka.
Znaci stomak iz profila je imao oblik polulopte za vreme trudnoce, a zadnjih nedelju dana je imao oblik suze. Da li mozes da zamislis? Ne znam jesam li bila dovoljno jasnauser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 15:19:25   
eugenija
Ma jesi Zille, izmaltretirah sa pitanjima... Malo sam tako kao leptirić danas, a i ovaj me zemljotres možda zdrmao u ionako blentavu glavuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
7.5.2009 15:19:25   
Anoniman
Eugi ne pitah te ... jel ides na prirodan porod ili mozda sekcija ili epidural???????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here