|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 15:24:47   
Anoniman
Podstaknuta sam Lenkinom i BINCEnom trudnoćom...

Kada ste rekle mužu da ste trudne, šta je on rekao?

Moj rekao "Znao sam!" user posted image  a ja sam ga pitala "Pa što nisi rekao i meni?"
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 15:30:04   
kumara
Moj mucenik se pogubio i samo me pitao "A sta cemo sad da radimo?". Nemate pojma kako je bio sladak!!! Inace, ceo dan danas se smeje po kancelariji, tako da sam morala da pobegnem od njega da ljudi ne ukapiraju da se nesto desava... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 16:07:04   
BINCE
Ja svom jos nista nisam rekla jer je on kuci a ja na poslu...i ja kad dojem kuci on ce vec biti na poslu tako da cu mu tek nekad reci ujutro oko 4-5 sati..kad se on vrati s posla..haha..pa vam onda javim jutarnju reakciju...

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 16:29:00   
Koka Loka
Kopiram sa jednog drugog mesta. Ovako je to bilo:






Jul 01, 2006, 09:37:49 pm »
    



I došao je i taj dan da i ja otvorim svoj topik ovde  user posted image

Sve je počelo pre manje od mesec dana kada smo definitivno i čvrsto odlučili da je krajnje vreme da Andrej dobije batu ili seku  :bebica:

Pre par dana ja ubeđena da ću da dobijem, sve mi ličilo na to. Juče dobijem napad migrene, stomak me zeza, jajnici bockaju, sve me nešto steže, trčkam u WC kao i svaki put. Noćas ustajala, tuširala se vrelom vodom, pa hladnom, prala kosu, celu noć ledene obloge na glavi (krevet mi je još uvek mokar  user posted image ), Dejan me masirao da mi bude lakše. Ja milion puta u WC da proverim da li sam dobila pa da popijem tabletu jer sam rekla dok ne dobijem - ne drogiram se. Kaže Dejan: "Ma trudna si!" Ja od bolova ne mogu da gledam, a on me još zeza i još mi kaže da je siguran i da ga njegov instinkt nikada ne vara.

Jutros opet glavobolja. On me zeza da sam trudna, da ćemo večeras slaviti, Andrej ulazi u sobu i njih dvojica pričaju o bati, a Dejan mi kaže da je smislio bati i ime. Andrej hoće da se zove Laza  user posted image Oni sve smislili, a mene glava rastura.

Dođem k sebi i krenemo malo u Immo Centar (trebali još juče ali nisam mogla da se pomerim) da kupimo nešto za klopu i nešto da pogledam još.
Malo prošetamo i pravac apoteka. user posted image

"Molim jedan test za utvrđivanje trudnoće!" Ljubazna gospođa se nasmeši, a ja njoj: "Sada će te mi reći da ih imate 6 vrsta pa da izaberem jedan", a ona meni: " :hehehe: Otprilike, moće li Gramen?" "Može!"

Dođemo kući i ja pravac WC. Auu ruke počele da mi se tresu  user posted image

Nakapala 3 kapljice kako piše i gledam boji se...otvorim vrata i "Dejaneeeee!!!!" Dejan gleda, ja gledam u ono, a Andrej zapitkuje: "Šta je to? šta je to?", u roku nekih 5 sekundi, pojavljuje se 1. crtica koja pokazuje trudnoću, pa tek onda ona 2. kontrolna!

Ja  user posted image user posted image user posted image Dejan počinje da me ljubi i grli, a Andrej: "A mene, a mene, podignite me!"  user posted image user posted image user posted image

Osećanje: ma ne dešava se ovo meni  :leti:

Posle 3 minuta sam uhvatila telefon i nazvala mamu i sestru  user posted image Znaju samo one i vi  user posted image

user posted image
    A prvi put: 1.5.2000. sam uradila taj prvi test user posted image  Ujutro, sačekala sam minut i pozvala dragog u kupatilo da zajedno čekamo user posted image  Bilo je user posted image user posted image user posted image user posted image   čudno sam se osećala, sva kao leptirica user posted image   Inače, drugi put je rekao: "Znao sam da si trudna, koža ti je drugačije mirisala, i biće devojčica!" user posted image  I bio je u pravu user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 16:50:09   
BINCE
kako slatko....a meni dragi osto tako govori par dana...kad mu ja kazem da cu dobiti,a on meni kaze MA NECES IMAM NEKI OSJECAJ DA JE TO TO....i osjecaj ga nije varao....

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 18:33:32   
stella
Mi smo zajedno docekali nas plusicuser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 18:50:10   
Koka Loka
Neki muški definitivno imaju nos za to user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 19:40:07   
BINCE
ja sam prvo rekla seki svojoj,,,jer je ona najbliza bila,,,pa sam sad rekla svekrvi,,,plakale su obije od srece,a kad muz dodje s posla reci cu i njemu...mozda i on zaplace...hehheh

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 19:56:47   
Koka Loka
Oooo ja tek sada vidim da si ti Sarajka user posted image  Javi reakcijuuser posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
13.1.2009 20:29:25   
BINCE
hocu KOKA loka odmah vam ujutro pisem reakciju..vec smisljam kako da mu kazem...mislila sam da mu stavim pod jastuk test i nalaz gin..i da mu kazem da zavuce ruku da imam poklon za njega ,,pa kad vidi.....mmmmm...vidjet cemo reakciju...

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 0:59:02   
Milica#n
Koka Loka sjajna prica.
Moja prica ide ovako na badnjak ustanem iz kreveta kad odjednom me nesto zanelo na jednu stranu,ja sednem na krevet kad me uhvati mucnina,pokusam opet ustati kad ono isto. Malo se primirim po se odgegam do WC-a,celo jutro mi je bilo muka,da vam ne govorim kako sam ribu pekla user posted image . Dregi cim je dosao ja ga obavestim,samo je rekao ma to ti se ucinilio (da bi me utesio jer smo drugu bebu planirali malo kasnije),a u ocima sam mu videla srecu. Malo nam je bilo cudno i nesigurno jer smo samo jednom ili dvaput isli do kraja i to kada sam ja kao mislila da mi nisu plodni dani,nisam mislila da cu bas tako lako da zatrudnim. Posle 5 dana sam kupila test i cekala jutro da ga uradim, test je u roku od pola minute pokazao user posted image ,ja sam izasla iz kupatila i rekla "Cestitam postaces tata", samo smo se zagrlili i poljubili sina i rekli HVALA TI BOZE!!!
Prva trudnoca nije imala nikakvih znakova,osim kasnjenja m.Prvi test sam uradila navece kad sam ga kupila i nije pokazao da sam trudna, bilo je ono da uradim ponovo nije sigurno, drugi sam uradila ujutro i odmah je pokazao da sam trudna,dragog sam nazvalqa iste sekunde, oboje smo plakali od srece.user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 7:52:46   
Lu
Ej Tasha ukrade mi ideju za temuuser posted image

Šalim se  a stvarno sam juče razmišljala kad sam čitala o tudnicama kako su njihovi partneri reagirali,to mi je baš zanimljivo,a priče su vam cure predivne,pune emocijauser posted image
Kod mene nije bilo baš tako romantično,pošto je dragi bio na putu kao i obično.
Odlučili smo da želimo bebu,iako je on želio i prije mene,mali smo jedan odnos,nisam ni razmišljala da li su plodni dani on je zatim otišao na posao koji će trajati 1,5 mjesec.
Kad sam uradila test sama samcata u kući i ugledala dvije crtice,suze su mi krenule od sreće i tuge što nije samnom.
Odmah sam ga zvala ali se nije javljao i tako do naveče...
Razmišljala sam dali da kažem mami,znam ona će odmah plakati jer je jako emotivna a i to jedino unuče je iščekivala najviše na svijetu i rekla sam joj,onda smo opet obje plakale.
Naveče me muž nazvao i pita što je bilo...ništa tata čestitam ti...tišina i onda STVARNO i odmah smo počeli o imenima pa treba mu sobica user posted image ,ljudima padaju svakakve gluposti u tim trenutcima,ali smo mi od prvog trenutka o bebi govorili u muškom rodu i bi bebač našuser posted image
Kad je došao kući,tako me čudno gledao kao pod povećalom,kao da traži neke znakove trudnoće na meni,sav zbunjen i stalno zapitkuje pa smiješ li ti to raditi,pa smiješ li ti to jesti,pitiuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 8:17:39   
mamyca
Njegova prva reakcija je bila:znao samuser posted image user posted image ,vidim ja da si nesto drugacijauser posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 8:50:43   
MERYEN
Mi smo cekali duze da se to desi,ja sam plakala i onda sam mu pustila poruku,tako da nisam videla iznenadjenje na njegovom licu,pozvao me i rekao volim te.

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 10:23:17   
Anoniman
BINCE draga, umreh od radoznalosti! user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 15:45:33   
stella
I ja dosla da vidim,kako je Bince tm reagovaouser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
14.1.2009 15:53:21   
Anoniman
A ona nam ne napisa! user posted image  user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 10:23:43   
BINCE
EVO ME EVO ME TU SAM.....hehheh..nego sam vas malo ostavila u neizvijesnosti...to mi je bio najsretniji dan u zivotu...E OVAKO JE BILO:..kad sam dosla kuci kontala sta kako....htjela sam da ga iznanadim..i kad sam legla test za trudnocu i nalaz od gin.sam stavila ispod njegovog jastuka..i kad je on dosao s posla i legao i zagrlom me ja sam mu rekla da sam mu nesto kupla i da imam poklon za njega..a on...GDJE JE BRZO STA SI MI KUPILA....hehheh...ja mu kazem ispod jastuka je....on stavi ruku ispod i trazi po kesi,,i prvo je napipao test i pogledao me u oci i kaze sta je ovo...ja rekoh izvadi pa ces vidjeti..kad je on uzeo test u ruku...osmijeh mu je bio od uha do uha..I KAZE JEL OVO ONO STO JA MISLIM DA JESTE...ja kazem jestre mili moj...al imas jos nesto,,,i on izvadi malu tackicu...heheh i kaze LJUBAVI....i zagrli me jako i tako smo se grrlili i ja sam plakala ko luda i kad sam njega nesto pitala nije nista htio odg.jer bi ja skontala da place od srece...I onda je gledao tackicu i kaze...OVO JE NASA BEBA...i sageo se poljubio moj trbuh...test,,,i malu tackicu na papiru...TO MI JE BIO NAJSRETNIJI TRENUTAK U ZIVOTU...uh,,,sto ja napisa roman...heheh....a mami sam tek sinoc rekla....prije toga rekla sam joj da sam dobila menst....i tako je i bio...i onda sam je zvala u sobu..i u ruci drzala test i nalaz,.,,,i onda je ona vrisnula pocela plakati i zagrlila me i pocela govoriti....NEMOGU DA VJERUJEM..NEMOGU DA VJERUJEM...NAPOKON POSTAT CU NANA....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 14:17:06   
kumara
Jao divno!!!! user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 14:44:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 15:10:00   
Lu
Vau BINCE,skoro si me rasplakala

user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 17:02:26   
BINCE
hahhahah..kaze moja sestra pa Sabina draga ti kako si trudna postala si i pametna...pa pises lijepo stihove i rimujes i tako dalje...KAKO SE VI TRUDNCE OSJECATE,,IMA LI KAKVIH SIMPTOMA,,JA SAM NORMALNA..NEZNAM DA LI JE TO OK.IL JOS RANO ZA NEKU MUCNINU ITD.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 17:36:35   
Jeca*
Polako....tek češ da vidiš koliko nenormalna možeš biti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 18:01:42   
gracija

IZVORNA PORUKA: Jeca02

Polako....tek češ da vidiš koliko nenormalna možeš biti user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Potpisujem.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: DRAGI TRUDNA SAM, a on kaže?
15.1.2009 18:28:35   
Anoniman
Evo  BINCE, temica za tebe Mučnina klik

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here