|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 15:52:19   
Jole84
Gae baš su lepa,i tebi su divne boje,baš mi se sviđa kad su tako intenzivne,meni uvek budu nekako bledolika user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 19:14:41   
Anoniman
Tash boje su ti super ispale, bre user posted image Bobo user posted image user posted image mamamikka svako je drugacije, bas lepo user posted image
Gae tetovirana jaja user posted image super izgledaju .. bravo zeneeee user posted image

AKcija farbanja jaja, kuku i lele, ruke su mi u svim bojama, probala sam svasta, na cediljku na pari, sa gumicama, sa kristalima slaba vajda (ma djavo mi se mesao u rabotu izgleda, ali me nije dotukao)i shvatila sam da ipak najbolje ispadnu jaja farbana u lukovini u carapi sa par cvetica, listica i u dzachicu user posted image ... ma milina, ovo shvatim svake godine, ali uvek iznova farbam u raznim bojama user posted image

Od 27 jaja, 1 puklo user posted image

Ovo je to posle cetiri sata zezancije

user posted image





< Poruku je uredio Zenetina -- 13.4.2012 19:15:33 >

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 19:59:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: liliana


IZVORNA PORUKA: bubulence

sva jaja su divna ali moram da priznam da je Lu ofarbala najlepsa jaja koja sam videlauser posted image ...


Slažem se. Ubdljivo najlepša jaja koja sam ikad videla.

Ja sam upravo završila sa farbanjem. Zadovoljna sam. Mislim da če Tina biti oduševljena. Ali, ako bude "kidisala" na njih-moram ih skloniti do nedelje!user posted image user posted image user posted image
E, jedino mi je žuta bojauser posted image Neka bbaš bolesna boja. Ostale su super.user posted image

Hvalaaauser posted image
Ja sad gledam i na temi za takmičenje i ovdje, oduševljena sam kreativnošću a ove godine su definitivno najmaštovitija jaja na RR, bravo ženske i dječaciuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 20:09:03   
mamamikka
divna su sva jaja al lukovina je najlepša, nekako pravo domaćinski!

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 20:33:17   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 20:54:36   
bubulence
user posted image

evo i moja, nisam zadovoljna bojom nikako ali kako je izgledalo dok sam farbala jos su dobro i ispala...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:19:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mamamikka

tash super boje! to si parafinskom šarala? Šteta za kravate, baš sam se razočarala user posted image

Ne parafinskom, to se ništa ne vidi. Voštanom.



IZVORNA PORUKA: boba 11

Tash meni je jedno bas uspelo to je ovo na vrhu a ostala su onako ima ovo u donjem redu plavo sa crvenim motivima jos nekako a ova rozikasta su se samo razmuljala.Znaci mora biti materijal jarkih bojauser posted image


To su kravata jaja?



IZVORNA PORUKA: Jole84

Tash baš lepe i jake boje,jel to neke specijalne? user posted image


Ja sam oduševljena! Kupila sam neki Dekorativni set, za smešne pare, tipa nepunih 300 din (unutra one zeke za umotavanje jaja, nekoliko obuci jaje, parafinska olovka, nalepnice i boje. Bukvalno staviš jaje u boju na 3 min i vadiš, a boja extra. Evo, to je ova boja:

user posted image



IZVORNA PORUKA: gae_gr


Naša satenska tetovirana jaja:




Tetovirana?
Jesi to crtala ili...?

(odgovor članu mamamikka)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:23:41   
Bebilina
Prelepa jaja cure user posted image
Moje dete i ja ofarbale danas 24kom u lukovini i prehrambenim bojama- crvena, narandzasta, ljubicasta, plava i zelena. Nisam videla da nemam zute a ona bas veselo deluju.
Neka smo mrezicama, neka travkama, neka obukle. Za sutra je ostalo da mala cetkicom sara i imamo jos par ideja da isprobamo. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:27:43   
Anoniman
Tash, nisam crtala nego kupila privremene tetovaže i preslikavala na jaja user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:28:18   
Anoniman
Kada sam farbala ovo u kravati, kravatu sam vezala crnim koncem. Kada sam skinula kravatu, na jednom mestu je jaje imalo crnu liniju. Ako je to od konca, možda može biti zanimljivo da se oko jajeta na neki način (recimo preko platna), nepravilno namota konac u raznim bojama, i da se tako kuva. Ako je neko raspoložen da proba, neka javi dal to radi. Ne znam dal je ta crna linija od konca, ali kontam da nema od čega drugog da bude.

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:32:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Tash, nisam crtala nego kupila privremene tetovaže i preslikavala na jaja user posted image

kako meni to nije palo na pamet? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:33:15   
Sanjica26 RR
I ja sam uspesno ofarbala jaja.user posted image Obojeno 20 jaja, nijedno nije puklo i svako jaje se lepo obojilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:36:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lu RR


PE, jesi stavila krpicu na dno posude, hladna jaja u hladnu slanu vodu?



user posted image
Zašto se to radi?

Ja sam jutros stavila jaja iz frižidera u toplu vodu, i skuvala ih. Ostavila da se ohlade par sati, da bi Luka mogao da crta po njima (peče mu ruke inače), i nakon toga ubacivala u boju (voda sa bojom je bila topla).

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:40:35   
Ana RR
Tash, izvadiš jaja iz friza da odstoje na sobnoj temp, staviš ih u hladnu vodu u koju dodaš malo sirćeta i soli i kuvaš ih na laaagaaaaanoj vatri. Meni ni jedno nije puklo, uvek tako radim.

Ja sam obojila u crvenoj i žutoj boji (prvi put da mi žuta nije ispala kako treba) i u lukovini. Ova u lukovini su prelepa, dobila su neku bordo boju, pa još kad sam ih nauljila oduševila sam se kako su lepa. Sličice ne lepim, ne šaram, ali to me čeka kad Mare poraste user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:41:39   
snješka
Žene drage, super su vam jaja. ali stvarno.
Tasho, i ja sam koristila tu boju i baš sam zadovoljna, a cijena joj je smiješna.
Bubulence, čime si crtala po jajima? Jeli li prvo crtala pa farbala ili obrnuto?

Usput, moj pokušaj farbanja prirodnim bojama je propao naskroz. Cvekla - blijedo crvena, odvratna, špinat još gore.
Otrčala i kupila boje i obojila jaja super.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:45:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tash, izvadiš jaja iz friza da odstoje na sobnoj temp, staviš ih u hladnu vodu u koju dodaš malo sirćeta i soli i kuvaš ih na laaagaaaaanoj vatri. Meni ni jedno nije puklo, uvek tako radim.




Kuvala sam ih na max vatri, direkt iz frižidera u toplu vodu bez soli i sirćeta, od 25 jaja mi je jedno puklo, i to sam videla samo dok se kuvalo, ali dok sam ih crtala i farbala, nisam ga našla (kao da je zaraslo user posted image ).

snješka, boje su extra, ja sam prezadovoljna! Nikad jednostavnije nisam jaja ofarbala.

< Poruku je uredio Tash -- 13.4.2012 22:46:24 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:49:11   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tash, izvadiš jaja iz friza da odstoje na sobnoj temp, staviš ih u hladnu vodu u koju dodaš malo sirćeta i soli i kuvaš ih na laaagaaaaanoj vatri. Meni ni jedno nije puklo, uvek tako radim.




Kuvala sam ih na max vatri, direkt iz frižidera u toplu vodu bez soli i sirćeta, od 25 jaja mi je jedno puklo, i to sam videla samo dok se kuvalo, ali dok sam ih crtala i farbala, nisam ga našla (kao da je zaraslo user posted image ).

snješka, boje su extra, ja sam prezadovoljna! Nikad jednostavnije nisam jaja ofarbala.
E i meni tako nekad neko zarasteuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:56:16   
Anoniman
Jel? Mislim, zaista ga nisam našla, vidi se to kada ofarbaš jaja, tada se baš vidi, al ja nisam našla.
Osećam se kao debil, ali ću da pitam: Jel može da zaraste?

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:57:49   
Zell
Gotova i moja:
user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 22:59:02   
madre
zene, super su vam jajcauser posted image ja sam ofarbala svega 26kom, jer je mama farbala dosta. nisam nista sarala, crtala i tako to, pa je mm uzeo stvar u svoje ruke i bas ih je upicanio.
tash, nije zaraslouser posted image i meni se to desavalo... ne brini, lako ces ga naci u nedeljuuser posted image


< Poruku je uredio madre -- 13.4.2012 23:00:40 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 23:00:46   
Anoniman
Zell, kako se to radi?

(odgovor članu Zell)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 23:01:01   
marince1
Meni su popucala nekoliko user posted image

Aostala sm farbala onim gel bojama i ispala su nikad bolja user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 23:01:48   
Zell
Tash, u ljusci crnog luka ali vec par godina nemam vremena sa cveticima da ukrasavam nego kupim kesu gumica za tegle i "saram" user posted image + obavezno sto su zene vec pisale posoliti vodu i dodati supenu kasiku sirceta.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 23:02:12   
snješka
Tasho user posted image . Ne može da zaraste, ali ako ga malo stinseš počne se razdvajati tamo gdje je napuklo, onako lagano stiskaš. Uostalom, vidjećeš kad ga razbiješ, kroz pukotine prošla boja. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Farbanje jaja
13.4.2012 23:03:28   
snješka
IZVORNA PORUKA: Zell

Tash, u ljusci crnog luka ali vec par godina nemam vremena sa cveticima da ukrasavam nego kupim kesu gumica za tegle i "saram" user posted image + obavezno sto su zene vec pisale posoliti vodu i dodati supenu kasiku sirceta.


Kako šaraš gumicama? Ja pokušala i obavezno mi se svlače gumice. Ne znam kako da stavim gumicu, a da ne spadne?
Doduše nisam ni pokušala učvrstiti gumice najlon čarapom.

< Poruku je uredio snješka -- 13.4.2012 23:04:50 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here