|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tretiranje međice
8.9.2009 16:44:27   
BINCE
meni je mou dokt.rekao tek sada da mazem...a ja 10 dana pred poroduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tretiranje međice
8.9.2009 20:07:40   
Anoniman
Bince, nemoj se previse opterecivati, nicim se nisam mazala, nisam ispucala, nisam secena, to ti je negde zapisano...mozda moze da pomogne...ali nemoj se previse opterecivati, to ti je moje misljenje.

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tretiranje međice
8.9.2009 20:18:01   
Verus
Pa hajde sada da je Eugi tu pukla bi mi od smeha-medjica, objasnite mi lepo onako deskriptivno, gde vi to mazete ulje???? Izmedju vagine i anusa, oko same vagine, i kada je Eugi u prvom postu rekla i donji deo vaginalnog kanala?  Da stavljam ulje i u nju??? Helpuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tretiranje međice
8.9.2009 20:49:39   
BINCE
ma mazi sve heheheh....e sada ne mogu da ti objasnim al,mazes najvise donji dio otvora i pokusavas rukama da razvuces...jer ti i puca...od male do guze heheheh...user posted image user posted image ..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tretiranje međice
8.9.2009 20:52:09   
BINCE
Bince, nemoj se previse opterecivati, nicim se nisam mazala, nisam ispucala, nisam secena, to ti je negde zapisano...mozda moze da pomogne...ali nemoj se previse opterecivati, to ti je moje misljenje.

    maz znas sta strah me toga jer su nase babice uzas...ni ne pocne porod kako treba ako si prvoroptkinja odmah te reze ne ceka da beba krene da izlazi...TAKO MI JE MOJ DOKT.REKAO...a i druge zene koje su se porodile...a ja bi volila da pokusam da me ne rezu..pa ako vide da cu puci da teze ide da me rezu tada...

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tretiranje međice
8.9.2009 22:21:03   
Anoniman
Bince, kazem da se ne opterecujes zato sto to nije nesto na sta mozes da utices mnogo.Ja sam rekla da me ne rezu, osim ako bebin zivot bude u pitanju. Rekla sam im da me puste da popucam, ali da ne rezu. Ne znam kako mi je to palo na pamet, bojala sam se pucanja vise nego porodjaja, ali sam u tom trenu, kada sam isla na porodjajni sto, skontala u glavi da postoje sanse da ne puknem...i nisam. Babice su bile odvratne (blaga rec), ali su videle da se po tom pitanju ne salim, i one su mi razvlacile...dole...i razvlacile...i eto. Ni milimetar poderotine.

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 9:05:33   
Anoniman
Znaci, Nedjo, samo da budemo ostre sa babicama i sve je reseno! user posted image
Znas, ja kakvog sam karaktera kad mi  nesto smeta, ne da bih bila ostra, vec bi ih ja tamo sekla po svim delovima tela! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 11:16:21   
Anoniman
Znas kako, sve sam trpela, i cutala, a valjda su shvatile da ako im porodilja u takvom trenutku kaze nesto, bolje da poslusaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 11:51:48   
BINCE
one su mi razvlacile...dole...i razvlacile...i eto. Ni milimetar poderotine.
   eee...dao Bog da i mene razvlaci user posted image user posted image user posted image user posted image ..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 12:17:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Znas kako, sve sam trpela, i cutala, a valjda su shvatile da ako im porodilja u takvom trenutku kaze nesto, bolje da poslusaju user posted image


E pa dace Bog da i ove koje ja zateknem shvate! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 12:53:44   
Anoniman
Drzim vam palceve obema, i sve ce biti ok kada vidite svojeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 13:22:02   
Anoniman
Thanks, Nedjo! trebace nam!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 16:11:24   
Verus
Znaci Bince da mazem svuda naokolo! Ko zna mozda mi se svidi pa ja to malo vise puta na dan!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 16:29:35   
BINCE
hahah...ja sam kofole kupila kremu za bebinu guzu sa nekakvim vitaminima....i sa nevenovim uljem i bademovim...pa mazem gdje stignem..i stomak i sve...pita me muz pa jesi li to ti sebi kupila ili bebiuser posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 16:36:21   
Verus
hm, znaci moze nevenova krema? ILI mora biti ulje? Bez zezanja...ja sam tako sklona strijama i imam losu kozu da kontam da je i picina koza losauser posted image pa cu da mazem i da mazem.  A kako onda namazes pa hodas rascepljenih nogu dok ne upije? user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 16:55:12   
BINCE
A kako onda namazes pa hodas rascepljenih nogu dok ne upije? user posted image
hahhahah.....ne mora da bude ulje moze krema koja ima nevena il badema u sebi,a takve su kreme masne...ja sam kupila becutan kremu i pravo je masna i tvrda jedva se razmazuje...al,lijepo utraljam po citavom tijelu,,jer je dobra i za strije...aisto tako dobro trljam dole i normalno obucem gacice...i spavacicu..al,koza je jos masna...ja jedva saperem tj.istusiram se bas treba dosta kupke da zapjeni...kolko je koza masna al,mislim da je to super  za kozu..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 16:57:10   
Verus
hm, znaci izmedju huhu i guze i oko huhu?  Ne stavljas unutra?  Nesto mi to bilo cudno kada je Eugi spomenula donji kanal.....ja bih dobila gljivice instantno da mi udje krema ili sapun direktno u medjicuuser posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 17:00:14   
Shishica
Ja mislim da ne moze bilo koja krema ili ulje da se mazu dole user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:02:35   
BINCE
Ja mislim da ne moze bilo koja krema ili ulje da se mazu dole user posted image
   izvini omlim te ,a kako ne mogu djecije kreme...pa ako se bbeicxe mazu dole tom kremom zasto mi ne mozemo isto tako..a,ja se mazem djecijom kremom bekutan koja ima nevenovog ulja u sebi i vitamin e...ne stavljam unutra kremu nego mazem okolo lijepo i nikakvih prolema..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:07:08   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Verus RR

hm, znaci moze nevenova krema? ILI mora biti ulje? Bez zezanja...ja sam tako sklona strijama i imam losu kozu da kontam da je i picina koza losauser posted image pa cu da mazem i da mazem.  A kako onda namazes pa hodas rascepljenih nogu dok ne upije? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim da moze bilo koja punomasna krema Bince.

< Poruku je uredio MERYEN -- 9.9.2009 20:10:29 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:13:59   
Verus
Necu naci bekutan al cu da mazem lanolin jel to moze?  Ma moze oko pice nego sta, samo ne sme unutra da udje-pitacu muza da mazeuser posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:15:04   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Znaci Bince da mazem svuda naokolo! Ko zna mozda mi se svidi pa ja to malo vise puta na dan!user posted image

E jesi bleskastauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:17:07   
Verus
user posted image moram malo da se svi nasmejemo, a ja sam ti tako sva luda i blesava....pa moramo da delimo tajne o tome kako da ocuvam onase medjice, da ostanu lepe i negovane ,bez ikakvih bora i pukotina! Nego gagana, mazes li ti medjicuuser posted image (e ubi me ta rec!) 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:21:26   
gagana83
user posted image user posted image user posted image
Pa bas i ne. Mozda sam malko tupava al meni i dalje nije jasno gde treba da mazemuser posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:22:54   
BINCE
znam da mzoe  bilo koja krema...al,ja kazem koju ja koristim.... :)))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here