|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:08:17   
Verus
ma ti i ja mozemo gole u carsave, pa da se svuda nauljimo i tako ceo dan!user posted image


Ja moju medjicu ne tretiram...a razmisljala sam o tome pre neki dan, mozda je malo 'maznem' uvece-nego, jel vi to zene trljate ili samo namazete!??

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:16:57   
Mishica 77


I ja se masiram samo uveče, bademovim uljem, posle tuširanja. Ne mogu sama pa ''upregnem'' muža( a njemu loše...).
Ako trebe da se maže tri puta, onda po ceo dan treba da idem bez gaća po kući i mackam se. Strašno! Što kaže LillyT, sve živo na sebi mažem. Čitav ritual... Uveče kad krenemo, po pola sata...
Ja mažem bradavice Panthenol kremom. Mada, mislim da bi bilo kakvo ulje ili mast mogli da koriste.


(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:18:05   
lothroniell
Pa to! Eto nama zanimacije da ne poludimo u tom mirovanju!user posted image Ja sam probala par puta i skontala da ne znam da li ja uopste dobru stvar mazem i onda odustala, a moja mama kad sam joj ispricala to rekla mi da ce me babice 90% secnuti, htela ja ili ne i da joj sve to sa mazanjem zvuci smesno... I sad sam sludjena...user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:18:30   
Mishica 77

Baš se utrljava tj. masira.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:18:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

danas na vezbama za trudnice, babica je rekla da tretiramo medjicu 3-4 puta dnevno, stavis ulje na gazu ili vatu... pa tri kruga oko slavije :)


kazem ja muzu ovo za "tri kruga oko slavije" a on me razumeo: tri kruga oko slavine...
umrla sam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:20:04   
buhla
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: buhla

danas na vezbama za trudnice, babica je rekla da tretiramo medjicu 3-4 puta dnevno, stavis ulje na gazu ili vatu... pa tri kruga oko slavije :)


kazem ja muzu ovo za "tri kruga oko slavije" a on me razumeo: tri kruga oko slavine...
umrla sam od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

e a to je iz onog vica "dr jel moze jos tri kruga oko slavije" ...


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:20:44   
Mishica 77

  Mislim da si u pravu, secnuće 100%. Al' 'ajde, kad se mažem od glave do pete što da ne mažem i nju.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:23:04   
Verus
OK mozda sam ja glupa ali dobro evo: jel mazete samo kozu oko ulaza u vaginu, i deo izmedju vagine i anusa? Meni ne zvuci dobro ako se to mora stavljati i u ulaz u vaginu=zbog iritacija itd.  Jel moze bilo kakvim uljem?
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Baš se utrljava tj. masira.


(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:29:26   
Mishica 77

Ne samo okolo nego i ulaz. Prvo dobro opere ruke, zamasti uljem pa stavi palac do prvog članka unutra i polukružnim pokretima utrljava ulje i lagano povlači na dole međicu.(mislim mm). Oko 1-2 min. Posle se malo oseti neka vrućinica.
Kažem ja njemu:'' Da ti je neko rekao da ćeš nekad u životu da tegliš user posted image da bude veća, sigurno mu nebi verovao!!!''

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:31:28   
buhla
Meni su rekli danas na vezbama kantarion ulje i rekla je samo medjicu mazes, mislim da ne treba unutra mazati.
i da rekla je da obicno babice secnu u 90% slucajeva user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:34:53   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: Mishica 77



Kažem ja njemu:'' Da ti je neko rekao da ćeš nekad u životu da tegliš user posted image da bude veća, sigurno mu nebi verovao!!!''



Ha ha ha!!! user posted image user posted image user posted image Luda si skroz... Mozda nam se zadese neke ok babice i budu dobre, pa nas ne secnu! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:35:48   
Mishica 77


To se, ustvari, ni ne maže iznutra ali je jedini način da povlačiš međicu na dole i na taj način je po malo tegliš tj. činiš elastičnom. Ako samo utrljavaš, ne znam da li ima efekta.
A to, kako se masira, pročitala sam neki engleski tekst.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:43:20   
Anoniman
verus ja mazem tako...spolja...kozu.
ali cini mi se kao da je Guppy nasla neki clanak na engleskom (ovde je negde) gde je napisala da treba trecinu prsta gurnuti unutra...ali ne drzite me za rec...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:43:26   
Anoniman
joooj žene pa ja ću vama da umrem od smeha..danas sam snimila ovu temu i iskreno prvi put i čujem za ovo?user posted image
...ako je do sada nisam rasteglila neću vala ni u trudnoć........user posted image user posted image user posted image +

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:44:02   
Verus
user posted image e da, muzevi bi uvek da budu uze! Moj se zeza, da ako puknem pa moraju da me siju-da ce reci "dooktoreee usijte uzeee!"user posted image djubre jedno!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:53:57   
Mishica 77


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ha! Ha!
To bi, verovatno, svaki rekao!
Moj se toga još nije dosetio. Ili ne prijavljuje! Možda kad bude video kako se tegli... na porođaju...


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:54:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image e da, muzevi bi uvek da budu uze! Moj se zeza, da ako puknem pa moraju da me siju-da ce reci "dooktoreee usijte uzeee!"user posted image djubre jedno!

e neki dan je i moj to rekao:
"doktore, daj konac vise"

u majku im njihovu...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:56:15   
Anoniman
....kod mene neće biti širenja i mazanja ---opet ću na carski ....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Tretiranje međice
23.1.2010 0:08:40   
Mishica 77

  Moja bubica se ugnjezdila guzom na dole već skoro mesec dana i uziva gospođica tako da su već počeli da mi ''prete'' carskim rezom pa će i meni mackanje, možda, biti uzaludno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Tretiranje međice
23.1.2010 13:06:52   
lothroniell
Mishice moja mama kaze da sam se ja okrenula u 39oj nedelji tako da jos ima nade ne brini! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Tretiranje međice
24.1.2010 2:56:45   
She Ra
Nisam imala pojma o ovome user posted image

Negde se pominje maslinovo, a negde bademovo ulje... Koje je bolje? Koje se preporucuje?

I narusava li to vaginalni "sistem" ako se nanosi i u vaginalni kanal?

Nisam upucena uopste.. hvala za odgovore user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Tretiranje međice
24.1.2010 3:04:38   
Anoniman
She Ra...ja imam i bademovo i maslinovo i kombinujem...Negde na ovom forumu sam CINI MI SE (ne mogu da tvrdim) procitala da je guppy kopirala neki clanak da treba trecinu prsta staviti i unutra...
ja to ne radim...
Samo onaj deo koze izmedju vagine i anusa malo namazem uljem vrhovima prstiju...
Ne moze to da se nazove bas "tretiranjem" user posted image user posted image user posted image
ali eto...ja to tako...Mozda pocnem malo vise da masiram taj deo od sutra..
evo malopre sam se istusirala i namazala bademovo.

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Tretiranje međice
24.1.2010 3:10:14   
She Ra
Oti, nas dve nocni cuvari RR-a :)

Ja imam vremena do porodjaja, pa necu jos pocinjati sa "tretiranjem", ali cu svakako pokusati. Ako nista vredi malo "omeksati" user posted image , mada sam sigurna da seku kako im dune, tj. da im je to laksi nacin, bez obzira ima li potrebe..




_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Tretiranje međice
24.1.2010 3:13:21   
Anoniman
i ja to mislim She Ra..nazalost.
ali, ajde..nije na odmet da radim to do pododjaja...nece da skodi...

ti i ja smo "cuvari plaze u zimskom periodu"
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Tretiranje međice
24.1.2010 3:15:25   
She Ra
Onda smo sigurno dokone u radno vreme user posted image

Naravno, vredi pokusati.. Ja sam za to, ma koliko lenja i neistrajna bila u svim tretiranjima.. user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here