|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tretiranje međice
9.9.2009 20:47:20   
Anoniman
Verus, ja mislim da ti je super ideja za lanolin, ako je dobar za bradavice koje kod dojenja jako lako pucaju, dobar je i za medjicuuser posted image user posted image user posted image hehe, stvarno je smesna recuser posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Tretiranje međice
10.9.2009 10:33:34   
Shishica

IZVORNA PORUKA: BINCE

Ja mislim da ne moze bilo koja krema ili ulje da se mazu dole user posted image
   izvini omlim te ,a kako ne mogu djecije kreme...pa ako se bbeicxe mazu dole tom kremom zasto mi ne mozemo isto tako..a,ja se mazem djecijom kremom bekutan koja ima nevenovog ulja u sebi i vitamin e...ne stavljam unutra kremu nego mazem okolo lijepo i nikakvih prolema..


Prvo, ne zelim da se svadjam, a tvoja recenica koja pocinje sa "izvini molim te" govori da ti zelis..
I verovatno krema koju koristis tebi ne smeta i ok.. Ali sigurno je da ne mozes staviti bilo koju kremu jer mogu izazvati iritacije. Znam devojku kojoj je Nivea izazvala iritaciju recimo, zato sam i rekla da ne moze bilo koja. U apotekama cak ima za tu svrhu specijalizovanih krema ili ulja. Pored njih sigurno da postoji jos onih koje nisu iritantne, ali treba znati koje.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Tretiranje međice
10.9.2009 12:36:49   
BINCE
rvo, ne zelim da se svadjam, a tvoja recenica koja pocinje sa "izvini molim te" govori da ti zelis..
I verovatno krema koju koristis tebi ne smeta i ok.. Ali sigurno je da ne mozes staviti bilo koju kremu jer mogu izazvati iritacije. Znam devojku kojoj je Nivea izazvala iritaciju recimo, zato sam i rekla da ne moze bilo koja. U apotekama cak ima za tu svrhu specijalizovanih krema ili ulja. Pored njih sigurno da postoji jos onih koje nisu iritantne, ali treba znati koje.
  draga nit zelim da se svadjam nit mi je to bila namjera jer nema razloga za to.....a,ja kazem svoje misljenje i iskustvo...a znam da dole ne moze bilo koja krema...pa sam ja uzela bas kremu za bebinu guzu..pa ako moze za bebu moze i za nasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Tretiranje međice
10.9.2009 20:03:31   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Necu naci bekutan al cu da mazem lanolin jel to moze?  Ma moze oko pice nego sta, samo ne sme unutra da udje-pitacu muza da mazeuser posted image



MOZE
 
 
user posted image user posted image user posted image  SLATKO SI ME NASMEJALA.


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Tretiranje međice
10.9.2009 20:28:07   
Verus
user posted image Meryen, ne kazes, jesi li ti mazala medjicu?user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Tretiranje međice
14.9.2009 23:25:46   
MERYEN
user posted image user posted image ,poneki put draga mojauser posted image

< Poruku je uredio MERYEN -- 14.9.2009 23:26:47 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Tretiranje međice
15.9.2009 16:38:30   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Pa hajde sada da je Eugi tu pukla bi mi od smeha-medjica, objasnite mi lepo onako deskriptivno, gde vi to mazete ulje???? Izmedju vagine i anusa, oko same vagine, i kada je Eugi u prvom postu rekla i donji deo vaginalnog kanala?  Da stavljam ulje i u nju??? Helpuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Tretiranje međice
15.9.2009 16:41:33   
Verus
E, Eugi ode ti, a bas sam htela ovako, privatne casove i objasnjenje o medjici!!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Tretiranje međice
15.9.2009 21:37:23   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus RR

E, Eugi ode ti, a bas sam htela ovako, privatne casove i objasnjenje o medjici!!user posted image


Ma, user posted image user posted image user posted image ..

Ne mogu da verujem da ste me ozbiljno shvatileuser posted image user posted image

Nisam ja ništa tretirala... hahahaha user posted image

Po meni je samo nazvan jedan omanji trg, ja sam začetnik ideje na rr, ali nisam praktičaruser posted image

Al, ono, opusti se i lagano... pa ako ništa i ne bude, biće neki orgazmić valjdauser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Tretiranje međice
18.1.2010 22:20:44   
Anoniman
Ja sam pocela sa "tretiranjem medjice"....maslinovim uljem a  kupila sam i badeomovo...
Pa da vidimo...
neka ja budem zamorce...javicu vam u martu da li je pomoglo i imalo smisla...


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Tretiranje međice
18.1.2010 22:23:06   
sephora
nas su učili na psihofizičkoj pripremi učili da se međica može tretirati ULJANIM AD kapima...ja to nisam radila ali sigurno nije loše ko se seti da to radi-da škodi sigurno ne može!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Tretiranje međice
18.1.2010 22:24:14   
Anoniman
ja sam kupila i uljane AD kapi ali njima mazem bradavice...
Ja cu da probam pa cemo da vidimo..
jedino sto me mrzi da se mnogo oko toga cimam...ja to onako...pomalo svako vece user posted image

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Tretiranje međice
18.1.2010 22:29:46   
buhla
e i ja sam pre neki dan pocela sa "tretiranjem medjice" sa domacim kantarion uljem (svako vece posle tusiranja), a bradavice mazem sa johnson bebi uljem user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Tretiranje međice
19.1.2010 8:18:09   
LillyT
Moja je juce bila tretirana (kantarionovo ulje), ukebala sam momka da "tretira" umesto mene. Nisam znala da moze i AD kapima, jao, sada bas gledam, pa sto stvari za mazanciju, te za bradavice, pa protiv strija, po standardno za kozu, evo sada i medjica je dobila svoju mazanciju....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:31:27   
buhla
danas na vezbama za trudnice, babica je rekla da tretiramo medjicu 3-4 puta dnevno, stavis ulje na gazu ili vatu... pa tri kruga oko slavije :)

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:32:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

danas na vezbama za trudnice, babica je rekla da tretiramo medjicu 3-4 puta dnevno, stavis ulje na gazu ili vatu... pa tri kruga oko slavije :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jao ne mogu da prestanem da se smejem..idi buhla bre, stomak me boli i suze mi idu...ludo jedna!
jaooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nego, zar tri puta dnevno?"???ja to samo uvece...uh bre.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:35:53   
buhla
user posted image user posted image user posted image ja sam sad pod utiskom vezbica... pa trcim sa teme na temu da napisem sta sam saznala
i ja sam uvece pred spavanje, posle tusiranja... ali sve za medjicu! ako treba 3 puta, cu tri puta! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:36:08   
Modessty
Ne treba da se mažu bradavice. Kolko sam obaveštena user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:38:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

user posted image user posted image user posted image ja sam sad pod utiskom vezbica... pa trcim sa teme na temu da napisem sta sam saznala
i ja sam uvece pred spavanje, posle tusiranja... ali sve za medjicu! ako treba 3 puta, cu tri puta! user posted image



..ahahahahhaa pa zar je to moguće...?user posted image
..love is in the air.......user posted image      user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:39:11   
Anoniman
Mod, eto tebe sa nama jos...malo user posted image

I ja sam to mislila ali meni se pojavio onaj kolostrum pa se osusi na brushalteru i onda sam videla da mi bradavice nekako suvlje...pa sam pocela da mazem AD kapi...ali uopste ih skoro ne diram nego vrhom prstiju predjem...

ne znam.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:45:15   
Modessty
eto ja ne tretiram medjicu. Niko mi nije ni rekao da treba niti znam kako se to radi user posted image

A što AD kapi? Pitam jer znam da se recimo više bebama ne daju AD kapi nego neki Vigantol ili tako nešto. Pa što bi onda bradavice mazali AD kapima?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:46:46   
Anoniman
jao Mod ne znam...

ovo za medjicu, to smo skoro na RR ovde pocele..odnosno tema je postojala odavno nego smo je ozivele i kao ajde da probamo, nije na odmet

a za grudi...ovde sam i citala da je ok mazati ih AD kapima...ebem li ga, sad sam user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:51:03   
Modessty
user posted image I ja sam zbunjena?! user posted image
Ma nek izlazi ovo čudo iz mene pa da se ne bavim ovim temama više!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 14:52:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image I ja sam zbunjena?! user posted image
Ma nek izlazi ovo čudo iz mene pa da se ne bavim ovim temama više!user posted image


evo jos malo...user posted image user posted image user posted image user posted image
e luda si!


(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Tretiranje međice
21.1.2010 20:03:29   
lothroniell
Ma da se mi ni ne oblacimo, nego se lepo svaki dan po par puta ispolivamo raznim uljima, iztretiramo sta imamo pa valjda nista nece pucati ima da budemo ko BAS CELIK! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here