|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.12.2013 21:19:04   
jole82
E upravo tako Moir...veza za nešto što ti po sili zakona pripada i to ćeš još da plaćaš..ne dele džabeuser posted image
Isto su i nama rekli..tj meni kad sam išla sama..da zovemo i dolazimo da vide da smo zainteresovani...pa jbt oboje radimo i da vrlo smo zainteresovani da nam dete ne bi boravilo umesto u jaslama u svratištu za decu ulice...ggrrrr
Tako i ja moradoh da potvrdim to vezom koja je rekla bez problema će T poći 17. marta i da će nas ona lično zvati početkom februara...Užas!!!

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 10:37:01   
adulence
ja sam onda bas imala srece sa nasim jaslicama,kod nas je sledeca situacija,mm prijavljen,a ja nezaposlena ,ali sam redovan student i u upisnoj komisiji su nam odmah rekli da se ja kotiram kao zaposlena tj imam ista prava i da nasu Ivu moraju da prime,ali posto je u tom trenutku imala 5 meseci rekose da im se javimo pred prvi rodj,medjutim,na dan rodjendana su nas oni pozvali i rekli ,primljena sve smo zavrsili i upisali je,sada cekamo da krene....ovo je prvi put da kada su tako neke stvari u pitanju bas imamo srece...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 11:33:50   
jovicaa
a zamislite ovo, otisla ja danas kad sam isla na faks da odnesem aleksu rancic, posto je mm zaboravio da ponese, i reko hajde da svratim i gore da pitam sta treba od papira za maksima.. i bila neka druga vaspitacica i kaze kao mi nemamo mesta, vec se prijavilo jos jedno dete od februarauser posted image i ja kao pa druga vaspitacica mi je rekla da ima mesta! a ona kao pa ne znam, ovo ono.. dala mi neki papir kaze treba mi jos izvod i potvrda lekara, a nije spominjala prosek plate, ptvrdu sa fakulteta i touser posted image i da li je jeftiniji vrtic kada ide dvoje dece?

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.12.2013 11:34:23 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 12:16:53   
Didy

IZVORNA PORUKA: jovicaa

i da li je jeftiniji vrtic kada ide dvoje dece?


Kod nas nije. user posted image Puna cena je 4800 i toliko oboje plaćaju. Tek za treće dete je beslatno. Raspitaj se, mislim da je različito u različitim gradovima.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 12:19:27   
jole82
I ja mislim da je različito..Mi ćemo samo za T da plaćamo skoro 10.000 a tek za drugo dete ide zajedno umanjenje (nisam sigurna...daleko mi to pa i ne razmišljam) 20 ili 30 posto

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 12:29:57   
Tiziana
Mi placamo 7600din,imamo po 20% na svako dete jer oboje idu u isti vrtic..I na rekreativnu imamo popust 20%..
Ali postoji dodatno neko regresiranje na primanja, na podstanare i sl..

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 12:30:14   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Didy

Kod nas nije. user posted image Puna cena je 4800 i toliko oboje plaćaju. Tek za treće dete je beslatno. Raspitaj se, mislim da je različito u različitim gradovima.


I kod nas je ovako. Mislim na to da nema popusta na drugo dete i da je za treće besplatno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 12:37:00   
jole82
E pa onda je 20 % ...kad je dvoje dece
A mi ne potpadamo nigde za regresiranje..pa će biti full cena..
I još treba i vezu da imam da je prime...o majko mila...
Tako da adulecne super ste prošli...i baš mi je drago zbog togauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 16:49:53   
adulence
da vas pitam u vezi tog regresiranja,da li mi imamo pravo na to regresiranje jer je samo mm prijavljen i to na minimalac iako mu je plata mnogo veca,ali ovde dodje i dobro sto je prijavljen na minimalac?!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 17:14:15   
jole82
KLIK
Adulence evo info šta i kako...mislim da upadate u smanjenu cenu..al prouči ti..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.12.2013 19:34:30   
Moiraina
I kod nas je umanjenje za dvoje dece 20% (valjda je tako svuda u Beogradu). Sada plaćamo skoro 10.000, a za dvoje dece će biti "samo" oko 16.000...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.1.2014 15:35:42   
lokica77
evo i mi primljeni u vrticuser posted image ,
isla jutros po papire za upis, sada jos da skupim sve to i polako krecemo

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.1.2014 21:44:12   
jovicaa
kod nas nema nikakvog umanjenja za drugo dete... bzv.
tako da cemo placati oko 9 000 din sve ukupno za obojicu.. plus jos hiljadu vanrednih troskova svakog meseca naravno.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.1.2014 21:46:29   
Ana RR
Jovice, kod nas je toliko za jedno dete. Kod vas svi plaćaju isto, ako sam dobro razumela?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.1.2014 21:53:54   
Didy
Jovice, toliko ja plaćam za mojih dvoje, isto nema nikakvog umanjenja. Čak sam se iznenadila, nedavno sam čula da su ukinuli i besplatan vrtić za 3. dete, a to je bilo godinama besplatno, još kad sam ja bila mala. Kažu da je to prvo što je nova vlast uradila kad je došla (SNP), a ovamo su veliki borci protiv bele kuge. Pu!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 0:26:00   
jovicaa
mi spadamo u neku srednju grupu.
recimo da i ja imam platu placali bi jos oko 2-3 hiljade vise po detetu.
samo ljudi sa ekstremno niskim primanjima placaju 2 000 vrtic, tako nesto...
ne znam meni je puno 4500 din s obzirom da imamo samo jednu platu i to ne, ne znam koliko visoku.
u novom sadu je mnogo jeftiniji vrtic...
ne znam ana kolika su vama primanja kad tako puno placate?
didy mislim da je i dalje besplatan vrtic za trece dete...


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 8:03:35   
adulence
mi smo sada prikupii sve papire za regresiranje,mm je prijavljen na minimalac,a ostalo na ruke,sto je srea kad je ovo u pitanju pa cemo mi kao troclano domacinstvo placati ako se ne varam do 3000..sto je super u odnosu na 10000 koliko smo platili prvi mesec...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 8:12:09   
bea83
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jovice, kod nas je toliko za jedno dete. Kod vas svi plaćaju isto, ako sam dobro razumela?

Da, mi plaćamo 9000 za jedno dete, a ukupna primanja su nam nepune 52.000 dinara user posted image  pri tom smo podstanari

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 8:39:32   
Didy
Kod nas je za sve ista cena, svi jednako plaćaju. A ovo za treće dete da bude besplatno je opština dotirala, pa su sad ukinuli kad je došla nova vlast, to nije na nivou države.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 8:47:52   
Klarita
Meni je realno to placanje po primanjima. Kod nas svi jednako placaju, 3000 din od marta prosle godine, a do tada 2 500 din. Trece dete ide besplatno...a, nezaposljenim roditeljima se umanjuje i cena za drugo 50%.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 10:32:52   
Ana RR
jovice, evo ovde imaš regresnu slaku za vrtiće u Bg KLIK



< Poruku je uredio Ana RR -- 31.1.2014 21:33:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 16:30:23   
jovicaa
bea to je bas preterano! i bezobrazno.... ne znam sta oni zamisljaju, od cega ljudi da zive stvarno uzas.
niko nista ne gleda realno. i onda neko sa mnogo vecim primanjima placa malo, sve naopako.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 16:47:10   
Torbica

IZVORNA PORUKA: jovicaa

mi spadamo u neku srednju grupu.
recimo da i ja imam platu placali bi jos oko 2-3 hiljade vise po detetu.
samo ljudi sa ekstremno niskim primanjima placaju 2 000 vrtic, tako nesto...
ne znam meni je puno 4500 din s obzirom da imamo samo jednu platu i to ne, ne znam koliko visoku.
u novom sadu je mnogo jeftiniji vrtic...
ne znam ana kolika su vama primanja kad tako puno placate?
didy mislim da je i dalje besplatan vrtic za trece dete...


Kod nas su jaslice oko 4000-4300, a kod vaspitaca oko 2500-2800. Za trece dete jos nisam placala nista. Ovde ustvari grad placa 80% a roditelj 20%, isto za sve. Tako da platimo u proseku 5500 za oboje, tj za troje. Smesna cena.



_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 16:56:46   
Didy
Torbice, baš mnogo znači kad je tako povoljno! Ja bih za troje ovde plaćala 14 i po hiljada dinara.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Upis u jaslice-vrtić
31.1.2014 18:16:00   
jovicaa
to je ekstra torbice..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here