|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
27.4.2010 14:54:30   
Anoniman
Uh, ako ja krenem da se ispovedam ... user posted image

Bilo je i toga u mojoj kratkoj biografijiiii ...user posted image user posted image user posted image

Prva ljubav.Ona je meni njega otela a ne ja njoj. I što je najveći fazon nikad nisam krivila nju već njega.Ona je pokušala i uspela.A on je taj koji je podlegao svemu ...
A ja balavica ... jedva sam naučila da  se ljubim i to mi je bilo previše a ne da ga još i čuvam od ostalih ...user posted image

Prošlo je nekoliko godina on je i dalje bio sa njom ...Sve već viđeno, dosadili su i bogu i narodu svojim vucaranjem i kiksevima (njenim) , znate ono svi znaju samo on jadničak ne zna ... user posted image

Godinu dana sam ga krala po potrebi i vraćala za sanjalačkim osmehom na licu...
Ko ih j***   user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Život ljubavnice
29.4.2010 0:49:17   
Anoniman
nakona teskog raskida veze od 1,5 godinu (uhvatila sam na delu bivseg sa skolkom drugaricom, bukvalno bez gaca...) polako sam pocela da izlazim. Nakon par meseci sretnem tipa koji mi se davno svidjao i kao da je u zemlju nestao, nije ga bilo par godina. Krene neka lagana prica, sto te nema, kako si, dobro izgledas bla, bla, bla... Nismo se puno upustali u pricu, koliko smo se prepustili atmosferi. Pice, muzika, ludilo. Krene neko vatanje, zvaljenje, ali ne mogu vam opisati koliko sam se zanela i opustila. Napokon! pomislila sam, ovaj mi pase, kao misli da mi cita. Tacno mu ruke idu gde treba, govori mi tik uz uvo sve sto moje usi hoce da cuju, ne urla kao svi magarci, ruke mu idu do struka i mile mu prsti po ledjima, onako bezobrazno, sklanja mi kosu sa lica....a usne... meskane, socne, krecemo da se ljubimo...i u tom mometnu neki njegov drugar nam prilazi i nesto mu govori. On se okrece i gleda,vilica mu na podu. Vidim neka devojka stoji u uglu okruzena drugaricama i place. On joj prilazi i svadjaju se. Ona otrcava. A jauser posted image Nista mi nije jasno. Bezim iz tog ludila i odlazim u toalet da se smirim. Kad tamo ta riba, place. Kada me je videla razvukla mi samarcinu da mi je glava zvonila. I nastavja da place. Oteram je u ... Izadjem i od magarcine koji stoji ispred cujem da mu je to verenica. Moron slavio momacko. Ne znam sta je bilo posle sa njima. Bas me briga iskrena da budem. Ali u tom momentu mi je jako zao bilo te nesretnice. Ne verujem da bi ikada mogla da gradim srecu na nesreci drugih. Samo da je taj ker rekao da je momacko ne bi ga ni takla. JBG. Bila sam ljubavnica  jedno vece, a da to nisam ni znala


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 277
   RE: Život ljubavnice
29.4.2010 9:17:17   
kokoloko
e, baš nemaš srećeuser posted image . nisi bila ljubavnica, draga. nisi znala. zna se šta je ljubavnica. ljubavnica obavezno zna za onu drugu. žao mi je što si ti bila prevarena, a dobila šamar. al', šta je tu je. često nadrlja  onaj ko ne treba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Život ljubavnice
29.4.2010 23:12:05   
Anoniman
Mladost ludost. Dobro sam ja prosla, s obzirom na price drugih devojaka. Na vreme sam dobila taj samar, moglo je biti mnogo gore.
A onaj seronja sa pocetka price, je ozenio najvecu kuuser posted image nu u gradu, pa neka sada on vadi oci sa njom. Taj zenskaros mi je pocepao srce na pola i pljunuo u lice.
Zato mi je i bila strasna situacija u kojoj sam se posle nasla.
Bilo, proslo

(odgovor članu kokoloko)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 9:19:26   
Anoniman
surove ste...nije to sve tako crno/belo....

imam za sobom brak, jedno dete....godinama sam se borila da taj brak opstane, a on je godinama imao drugu....najžalije mi je što mi nije rekao odmah, istinu, nego smo se vukli godinama....

sad sam ja druga....on u braku, dece nemaju....mnogo se volimo, ali muškarac ko muškarac.....ništa on nije bolji od onog mog prvog....ista kukavica.....ne voli je, čim može tako nešto da joj radi, nema ljubavi kad nema iskrenosti.....

ne znam koja je uloga gora....skupljam snage da sve još jednom prekinem....a boli i jedno i drugo....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 9:29:34   
Anoniman
ne znam...tesko jeste ali...
kao sto bih ga ostavila da ima drugu tako bih ga ostavila da je ozenjen...
koliko god da ga volim...

ne osudjujem, jednostavno tako mislim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 10:50:51   
usamljena
Pokusacu skratiti. Prijatelji mojih roditelja (iako su dosta mladji od mojih) jako dugo bili zajedno, nekih 15-17 godina. Dece nisu imali. Ona napravila coveka od njega, stvarno. On dete sa sela, mladji od nje, nista posebno obrazovan ali lep! Ja sam ga videla sa drugom i tako sam se prepala jer znam da mu je zena user posted image , mislim ljubomorna. Malo posle toga se razvedu.
I bas juce mm ga nadje na FB, sa novom zenom. Ona onako mladja, vidim da je iz istog mesta, izgleda totalno neiskvareno. I ja bas pitam muza: Kako se ona oseca? Mislim, rastavila je dvoje ljudi. Ne ulazim u to kakav su brak imali ali opet po meni je uradila nesto lose. Na tudjoj nesreci je izgradila svoju srecu.
Nikad ne reci nikad, ali sada kako razmisljam ... Neka se svako stavi u polozaj njegove zene
P.S. Ova zeMska sa kojom sam ja videla "lepotana" je bila neka druga, znaci ovaj je uveliko "mlatio" okolo user posted image Vrag. A devojcice su znale da je ozenjen jer je to bilo opste poznato! Tako da mi je u svemu zao zene, mada kazem mozda je i ona uradila nesto sto ga je nateralo da tako postupa.Ne treba olako osudjivati


< Poruku je uredio usamljena -- 1.6.2010 10:56:46 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 13:10:08   
kokoloko
ja ne volim nikoga da osuđujem, jer nikada ne znaš u kakvoj situaciji ti možeš da se nađeš. i obično, baš ono što osuđujemo kod drugih, i sami kad tad uradimo. ko se nije našao u takvoj situaciji ne može da zna. hvala Bogu, nikada nikom nisam bila druga. mislim da bih to teško podnela. moj muškarac mora da bude moj i ničiji više. al ko znauser posted image ? ne kogu da podržim ljubavnice (koliko god da ih razumem), jer mi to prosto nije ok. ali, nikoga i ne treba da bude briga da li ga neko podržava ili ne, svako radi ono što misli da je najbolje za njega. a šta je sa drugima?

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 14:18:12   
Anck Su Nmaun
Sta nebih volela meni da se desi to ne bih ni drugome ucinila... ma koliko da se zaljubim...

I osudjujem takve zene user posted image user posted image user posted image

Ih i sta ona moze da ocekuje lepo od takvog zivota... nista  ...a  sammim tim je upropastila i drugima zivot!!!

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 16:28:15   
Dora
Ne podržavam ljubavnice, ALI: zašto za loš i propao brak, preljubu i ljubavnicu kriviti drugog? Kad bi ljudi bili malo realniji i pogledali sebe i svojživot, svoje postupke, pronašli svoju grešku...ili partnerovu, ili zajedničku, videli bi da treća osoba u tom trouglu nije razlog nego povod i da je najmanje kriva...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 16:53:24   
buhla
IZVORNA PORUKA: Dora

Ne podržavam ljubavnice, ALI: zašto za loš i propao brak, preljubu i ljubavnicu kriviti drugog? Kad bi ljudi bili malo realniji i pogledali sebe i svojživot, svoje postupke, pronašli svoju grešku...ili partnerovu, ili zajedničku, videli bi da treća osoba u tom trouglu nije razlog nego povod i da je najmanje kriva...


slazem se!

nije ljubavnik/ca rasturio brak - brak je rasturio preljubnik/ca!
ja ne bi volela da se nadjem u kozi ljubavnice, a ni u kozi prevarene zene! nikada nisam varala... kad vidim da ne ide... cao, dovidjenja... idemo dalje!


< Poruku je uredio buhla -- 1.6.2010 16:57:23 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 17:03:16   
anuksunamun
ima raznih prica...ja imam jednu srecnu....moji sadanji kumovi....moj kum je bio u braku 7 godina...u medjuvremenu se vidjao sa mojom kumom ..punih 5....sa tom zenom je bio jer je "sazaljevao"-nije imao petlju da je ostavi -bilo mu je jako zao....onda smo se moj kum i ja upoznali...nisam znala da je ozenjen....ja mu kazem -tebi treba neka vodolijica:):):)i on kaze stvarno?!....i tada je pocelo da se odmotava klupko....ja sam mu predala papire za razvod...i ja sam im kuma ...u prvom braku nije imao decu(ona jedva zatrudni,naljuti se na njega pa ode abortira-zestoka nakaza)...ozeni se za divnu Jeku moju....i imaju dvoje dece sada hvala Bogu...svako ima situacije u zivotu iz kojih uci (ili ne uci)...ja se ne bih zabavljala sa ozenjenim tipom...jer me ne zanima zivot u kom se krijem....ali zivot pise romane....moj je imao skroz drugaciji tok...od ozenjenih ljudi samo mi se dopadaju neke javne licnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 17:07:20   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Uh, ako ja krenem da se ispovedam ... user posted image

Bilo je i toga u mojoj kratkoj biografijiiii ...user posted image user posted image user posted image

Prva ljubav.Ona je meni njega otela a ne ja njoj. I što je najveći fazon nikad nisam krivila nju već njega.Ona je pokušala i uspela.A on je taj koji je podlegao svemu ...
A ja balavica ... jedva sam naučila da  se ljubim i to mi je bilo previše a ne da ga još i čuvam od ostalih ...user posted image

Prošlo je nekoliko godina on je i dalje bio sa njom ...Sve već viđeno, dosadili su i bogu i narodu svojim vucaranjem i kiksevima (njenim) , znate ono svi znaju samo on jadničak ne zna ... user posted image

Godinu dana sam ga krala po potrebi i vraćala za sanjalačkim osmehom na licu...
Ko ih j***   user posted image user posted image user posted image



o mladosti moja(arsen dedic)-i ja sam imala nesto slicno-uf i dan danas mi nekad dodje drago(mada me je sramota sto mi drago bude)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Život ljubavnice
1.6.2010 17:14:08   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Anoniman

nakona teskog raskida veze od 1,5 godinu (uhvatila sam na delu bivseg sa skolkom drugaricom, bukvalno bez gaca...) polako sam pocela da izlazim. Nakon par meseci sretnem tipa koji mi se davno svidjao i kao da je u zemlju nestao, nije ga bilo par godina. Krene neka lagana prica, sto te nema, kako si, dobro izgledas bla, bla, bla... Nismo se puno upustali u pricu, koliko smo se prepustili atmosferi. Pice, muzika, ludilo. Krene neko vatanje, zvaljenje, ali ne mogu vam opisati koliko sam se zanela i opustila. Napokon! pomislila sam, ovaj mi pase, kao misli da mi cita. Tacno mu ruke idu gde treba, govori mi tik uz uvo sve sto moje usi hoce da cuju, ne urla kao svi magarci, ruke mu idu do struka i mile mu prsti po ledjima, onako bezobrazno, sklanja mi kosu sa lica....a usne... meskane, socne, krecemo da se ljubimo...i u tom mometnu neki njegov drugar nam prilazi i nesto mu govori. On se okrece i gleda,vilica mu na podu. Vidim neka devojka stoji u uglu okruzena drugaricama i place. On joj prilazi i svadjaju se. Ona otrcava. A jauser posted image Nista mi nije jasno. Bezim iz tog ludila i odlazim u toalet da se smirim. Kad tamo ta riba, place. Kada me je videla razvukla mi samarcinu da mi je glava zvonila. I nastavja da place. Oteram je u ... Izadjem i od magarcine koji stoji ispred cujem da mu je to verenica. Moron slavio momacko. Ne znam sta je bilo posle sa njima. Bas me briga iskrena da budem. Ali u tom momentu mi je jako zao bilo te nesretnice. Ne verujem da bi ikada mogla da gradim srecu na nesreci drugih. Samo da je taj ker rekao da je momacko ne bi ga ni takla. JBG. Bila sam ljubavnica  jedno vece, a da to nisam ni znala


ta se riba sretno udalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Život ljubavnice
2.6.2010 10:18:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ne podržavam ljubavnice, ALI: zašto za loš i propao brak, preljubu i ljubavnicu kriviti drugog? Kad bi ljudi bili malo realniji i pogledali sebe i svojživot, svoje postupke, pronašli svoju grešku...ili partnerovu, ili zajedničku, videli bi da treća osoba u tom trouglu nije razlog nego povod i da je najmanje kriva...


Tako je!!!! Ta veza je vec nacheta, pa da li ce se zavrsiti zbog ovog ili onog to je nebitno...Jer kao sto kaze Mesa Selimovic NI HALJINU NE VALJA KRPITI, A KAMOLI LJUBAV!!!!!!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: Život ljubavnice
19.7.2010 13:46:59   
Anoniman
eee, potpuno se slazem sa Dorinom izjavom... ne moze treca osoba da upropasti brak ili vezu, ukoliko je ta ista cvrsta! Samo problemi u braku/vezi to cine! Najlakse je okriviti trecu osobu, a ne shvatati sta je u nama!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: Život ljubavnice
19.7.2010 20:30:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino
Jer kao sto kaze Mesa Selimovic NI HALJINU NE VALJA KRPITI, A KAMOLI LJUBAV!!!!!!


Ima nečeg u pocepanim haljinama ...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: Život ljubavnice
19.7.2010 20:33:29   
Anoniman
ja morala da dodjem da vidim sta kaze kali
i vredelo je user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 293
   RE: Život ljubavnice
14.2.2011 9:28:04   
bebać

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Dora

Ne podržavam ljubavnice, ALI: zašto za loš i propao brak, preljubu i ljubavnicu kriviti drugog? Kad bi ljudi bili malo realniji i pogledali sebe i svojživot, svoje postupke, pronašli svoju grešku...ili partnerovu, ili zajedničku, videli bi da treća osoba u tom trouglu nije razlog nego povod i da je najmanje kriva...


Tako je!!!! Ta veza je vec nacheta, pa da li ce se zavrsiti zbog ovog ili onog to je nebitno...Jer kao sto kaze Mesa Selimovic NI HALJINU NE VALJA KRPITI, A KAMOLI LJUBAV!!!!!!



POTPISUJEM!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Život ljubavnice
6.3.2011 18:57:07   
jeca.vestica
Ko god da je kriv u situaciji "muz/decko me prevario", "ona" nije. Jer nije "ona" nama obecala vernost i postovanje nego "on", i da nije ta, bila bi neka druga. One su nebitne. Ali ne znam nikoga zaista ko je na tudjoj nesreci izgradio svoju srecu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.3.2011 19:00:15 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Život ljubavnice
6.3.2011 20:54:48   
Brana
IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

Ko god da je kriv u situaciji "muz/decko me prevario", "ona" nije. Jer nije "ona" nama obecala vernost i postovanje nego "on", i da nije ta, bila bi neka druga. One su nebitne. Ali ne znam nikoga zaista ko je na tudjoj nesreci izgradio svoju srecu.

slazem se skroz!


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Život ljubavnice
6.3.2011 21:02:52   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

Ko god da je kriv u situaciji "muz/decko me prevario", "ona" nije. Jer nije "ona" nama obecala vernost i postovanje nego "on", i da nije ta, bila bi neka druga. One su nebitne. Ali ne znam nikoga zaista ko je na tudjoj nesreci izgradio svoju srecu.

slazem se skroz!



Istina.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 20:10:49   
Anoniman
Pa bila sam u toj kozi.
Mnoge od vas ce me verovatno osuditi odmah ,jer  odmah zamisljate sebe i svog partnera u toj situaciji.
Nije to bas sve tako.
Makar nije u mojoj situaciju.
Znala sam da je ozenjen ,ali sam se jebi ga zaljubila.
Zaljubio se i on u mene.Takve se stvari jednostavno dese.
Da je njegov brak bio u redu pa on bi bio zaljubljen u svoju zenu a ne u mene!
Upali smo u vezu kao i ponasali se kao zaljubljeni klinci.I voleli se i to stvarno.
Krili se ,smisljali izgovore.
On za svoju zenu ,a ja za moje prijatelje i rodbinu.

Da li sam se kajala ?
-Ne ,nikad
Da li sam pomisljala kako li je njoj?
-Ne, nikad
Nije mi pricao price kako mu je u braku,nije me zavodio glupostima da je neshvacen i ne voljen.
Ja sam to postovala i volela ga ludo bez rezerve.
Jednom mi je samo rekao i to u velikom pijanstvu da je odavno vise ne voli ,ali i da ga ona mnogo voli ,da je  6-7 meseci posle vencanja ukapirao da se zajebao.I da eto tako zivotare vec 3-4 godine.Dece nisu imali niti su planirali.
Znala sam i to da me neizmerno voli i da ga je ta ljubav naterala da otvori oci.

Trajalo je to 2,5 godine.
Oni su se razveli da li zbog mene ili zbog sebe nije ni bitno.
On i ja smo vec 10 godina u braku i dalje se puno volimo

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 20:26:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Oni su se razveli da li zbog mene ili zbog sebe nije ni bitno.
On i ja smo vec 10 godina u braku i dalje se puno volimo

Drago mi je zbog te zene sto su se razveli. A jako je bitno da li su se razveli zbog tebe ili zbog sebe. Jer ako su se razveli zbog sebe tvoj brak ce potrajati dugo, dugo, a ako su se razveli zbog tebe trebalo bi da razmislis da li je i ta zena mislila da se puno vole dok su bili u braku. Ima puno brakova koji su nesrecni i zavrse se dobrim razvodom. Ili losim, nebitno, bitno je da se tu ne mesa treca osoba. Jer ko brak rasturi, brak mu se rastura. Postoji nesto sto se zove "zivotna vaga". A i da se ne lazemo-ko jednom prevari, vara uvek na ovaj ili onaj nacin. Ako je njemu bilo lako da vara zenu, otkud znas da nije varao i tebe kao ljubavnicu. Joss gore-otkud znas da te ne vara i sada? Verujes li mu mozda? Neeeeeeee, naravno da mu ne verujes. Slagaces ako kazes drugacijeuser posted image Ali ti si to sama birala. Ja ti zelim srecu. Mislim da ce ti biti potrebna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Život ljubavnice
5.4.2011 21:09:14   
Anoniman
Sve ovo sto si napisala je totalna glupost.
Ovako kako ti razmisljas naucila te je okolina ,a ne zivot.

Osudila si me na prvi pomen da sam bila ljubavnica i samim time zasluzujem lomaču ,loš brak i da me muž vara.
Automatski sam ja ta koja je uzrok svega lose.
Nije sve u zivotu crno ili belo.

Pisala sam pod opcijom  anoniman bas zbog ovakve stvari ,jer  ljudi automatski osudjuju.
Vidis ja ne osudjujem nikog a posebno ne ljude koji rade stvari iz ljubavi.
Ova tvoja recenica da ce mi biti potrebna sreca sto zivim u zajednici punoj ljubavi i poverenja( u šta ti vidim sumnjaš)  je za mene veoma licemerna.

Mene ovde ustvari vredja tvoje otvoreno napadanje jedne bivše "ljubavnice" tj. mene.
Krenula si u napad ,a po kojoj osnovi ne znam.

Zašto  postoji takvo misljenje da žene kao ja ne zaslužuju da budu voljene?


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here