|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 10:57:15   
Ivanka 75
Iskreno, ovo je cisto sr***.
Ja sam bila u ovoj situaciji sa kumom, ja trudna ona ne, izgubila 2 bebe a vec 5 god u braku. Ja nisam ni pominjala trudnocu, kad bi se videli ja bi njoj bila podrska i uvek sam govorila "bice, vidis da mozes da ostanes trudna, bice".
Sad je situacija obrnuta, ona ima dvoje dece a ja jedno. I ona je sad u fazonu da je ona boginja trudnoce i radjanja dece a ja eto ne znam sta radim i kako da zacnem dete.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 11:43:14   
Verolina
Ivanke, to je samo bahatost u karakteru. I to kao posledica urodjene malogradjanstine user posted image
Dacu ti primer, na II godini studija imala sam svetsku knjizevnost koju je bilo jako tesko poloziti. I polozim ti ja, dobijem osam, a onda sam godinu dana poducavala drugaricu tom predmetu. I polozi i ona, dobije devet. I sta je na kraju ispalo, da ona zna, a ja ne znamuser posted image Svi su me u drustvu zezali sto sam tracila vreme sa idiotom. I kao sto se znanje ne meri ocenom, tako se i majcinstvo ne meri brojem dece.
A sto se mene tice, ja mislim da ces ti uskoro da nas obradujes.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 12:00:16   
Trcosava
Drugarka moja najbolja i ja smo počele u isto vreme da radimo na bebi (novembar prošle godine). Manje više smo dobijale u isto vreme. I ona zatrudni pre mene. Sad nekad, kad beše u februaru. Radovala sam se kao za najrođenijeg. No, nije bilo sve ok sa trudnoćom i morala je na kiretažu (tipa 4-5 nedelja). A ja tad nekad isto trebala da dobijem i samo sam razmišljala kako da joj kažem ako sam trudna, znajući za kiretažu. No, ja nisam trudna i dalje, te ne bih u toj situaciji. I svačijoj trudnoći se radujem kao svojoj.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 12:38:22   
branki*
ja mislim da to nije ljubomora u klasicnom smislu te reci,vec vise mozda im je zao sto one ne mogu da zatrudne.nekad i ja tako osecam-ono sto je drugima skroz prirodno i normalno,a ti moras da se mucis i analiziras i projektujes..moja dobra drugarica spava sa muzem jednom u 100 godina,on nikad ne svrsava u nju,pa opet se zakaci,vec je isla na 2-3 abortusa,ali stvarno je tako..a,ja ga tempiram,racunam,brojim dane,idem na ultrazvuk,pa opet nece.sad je lakse jer imam jedno dete,ali razumem da te to bas isfrustira ponekad,bar je meni tako bilo.kad sam se spremala za vto,ta ista moja drugarica ostane trudna i abortirala je,ali nije htela da mi kaze to tad,rekla mi je skoro,jer je isto tako razmisljala(ispada bezveze ..eto,ona zakaci i kad nece,a ja uz sve proracune,pa ne mogu).obradujem se jako kad neko pokusava dugo,pa zatrudni.u stvari raduje me svacija trudnoca,samo eto ponekad mi je malo zao sto ja ne mogu tako lako da zatrudnim..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 12:51:01   
amelia
Kod mene je obrnuto moje drugarice su sve trudne ili su rodili user posted image a nisu ni planirali onako desilo se ja evo pokusavam 9meseci ali nikad nisam osetila ljubomoru niti nesto lose uvek se radujem kad cujem daje neko user posted image pre nekoliko dana sam saznala dami je sestra od strica trudna ima dvoje dece ma svi su okolo mene trudni ali ja nisam ljubomorna ni na ciji stomak ni na ciju decu sta vise kupujem im poklone ali ne mogu da poricem da cesto placem da kukam da se zalim mm kako neko tako brzo zatrudni cak od jednog odnosa a neko se trudi godinama nije to ljubomora ja osecam da mije to zbog prevelike zelje za user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 14:10:12   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Verolina
A sto se mene tice, ja mislim da ces ti uskoro da nas obradujes.user posted image


Joooj sto bih ja volela da ti i ja zajedno "trudnujemo" user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 14:11:54   
Verolina
Ajde da vibramo zajedno sa onim tvojim zennnnnuser posted image


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prijateljica pokušava, a ja sam trudna...
26.4.2014 14:17:02   
Ivanka 75
Sedin u kolima i slusam Dragana Stojnica i Bila he tako lijepa" i polako padam u zennnn user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here