|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.8.2010 12:57:06   
Anoniman
Ja hoću prvo da saznam šta znači to "onlajn vaučer" , pa ako je nešto dobro i korisno - da se njakam . Ako nije , reći ću vam ovde da ste dobri i aj' uzdravlje user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.8.2010 13:00:59   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tashke

A to može više puta? Pa što ne kažete? Jel šansa do dobijem veća ako više puta popunim??? user posted image

Koliko sam ja shvatila,to izlazi na svaka 2 meseca...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.8.2010 15:20:17   
lanajelena
aaaaa ja htela nesto brzo da vidim i stisnula da necu da popunjavam

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.8.2010 15:31:01   
Suncicabg
I ja popunila user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
15.8.2010 1:03:23   
Verus
I ja, i jauser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
15.8.2010 3:56:58   
gagana83
Popunilauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
15.8.2010 11:31:56   
dunja RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
10.1.2011 8:45:01   
Kvrkac
Jedva..pa skoro nikako user posted image  aliiiiiiiiiii uspela sam da popunim user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
11.8.2011 8:27:23   
Nadja
Meni se mnogo dopada sajt, posebno stranica sa kalendrom plodnih dana.user posted image user posted image user posted image

Jedino sam primetila dok sam gledala video da su uzeti (mada je u Bosni dodat prevod) od Harun Yaha (pravo ime Adnan Oktar), kao sto se vidi ovde
http://www.youtube.com/watch?v=WlqA5eQcvX4;http://www.youtube.com/watch?v=xRLthZLIJ2Q
on je zastupnik krecionisticke teorije (http://www.vladartdesign.com/?p=576), kada sam prvi put citala njegove knjige dopao mi se jednostavan nacin objasnjavanja, ali kasnije proveravajuci njegove teorije shavtila sam da nije bas u pravu u svemu kako na prvi pogled izgleda nekom ko nije studirao medicinu ili biologiju...
Na zapadu smatraju da on sam ne pise knjige vec da ima tim naucnika koji mu pomazu, a da im je za cilj popularizacija islama i kreacionisticke teorije a njeogva organizacija u Turskoj je zabranjena.

http://whoisharunyahya.wordpress.com/2007/06/12/who-is-harun-yahya/
http://whoisharunyahya.wordpress.com/the-collapse-of-harun-yahya-in-20-answers/


Ja i dalje volim da gledam animacije koje je njegova organizacija napravila jer su jednostavne i lako razumljive, ali s obzirom na kontraverzu koja ih prati ne bi bilo lose uzeti jos neke snimke sa drugih sajtova koji se bave naukom pa ponuditi raznovrsnost u video odeljku.

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 1:06:41   
mama Jo
Jedno veliko 👏 za R R od mene

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 8:07:19   
isidora88
I od mene sve pohvale, ne bih bila ovde skoro 8 godina da ne mislim sve najboljeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 8:12:56   
Anck Su Nmaun
Najbolji forum! Uvek ljudima pricam kad sam ostala trudna koliko ste mi pomogli, ma oko svega. Moja Vikipedija user posted image Kalendare redovno pratila user posted image
Uvek dobra ekipica i za razonodu i kad treba neka informacija, ma sve 5!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 9:37:48   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

I od mene sve pohvale, ne bih bila ovde skoro 8 godina da ne mislim sve najboljeuser posted image

Ми смо се у исто време регистровале. И заједно у првој трудноћи трудновале.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 13:55:15   
Dragce86
Registrovala sam se prosle godine kad sam otvorila trudnicko bolovanje i imam samo reci hvale! Puno saveta, podrske i poklona! Sve sto trudnicama i mamama treba je ovde ;)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 14:06:03   
mama Jo
Meni je prosto zao sto se nisam ranije registrovala i kako je moguce da ranije nisam cula za RR... ja sam tek od ove godine aktivna i toliko vrednih nagrada sam dobila, gomilu korisnih saveta, i zaista sam odusevljena 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
13.11.2017 15:56:46   
degu
I ja sam ovde skoro 8 godina i nigde ne mrdam, obozavam rr i sve sto mi je ikad trebalo vezano za zatrudnjivanje, trudnocu i bebe sam tu nasla. A tek podrskai razumevanje koje nikad ne izostaje user posted image
A i uvek ima lepih nagrada user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.11.2017 0:00:17   
MamaNecaVo
RR je super.
Mnogo korisnih saveta i mnogo tekstova sa temama koje interesuju i ttudnoce i mame.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.12.2017 18:45:45   
medamisko
Zaista koristan portal, buduce mame ce dobiti sve potrebne informacije, puno saveta na sva vasa pitanja. Strucna misljenja od dr. I puno poklona.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.12.2017 18:56:14   
isidora88
Jedini forum kojem se uvek vracam i koji redovno pratim. Clanica sam jos nekih foruma, ali nigde ne pisem i ne citam kao ovdeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
14.12.2017 21:09:25   
bojana92
RR je jedini portal,na koji pisem postove,koji redovno pratim i nadjem sve potrebne informacije i savete.Sve pohvale za ovaj predivan portal.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
17.12.2017 20:34:12   
gagana83
Ja sam ovde veteran user posted image Osam i po godina sam clan. Sad mnogo manje vremena provodim na RR nego ranije, ali je i dalje volim user posted image Dok sam bila trudna i dok je Una bila beba, non stop sam visila na RR. Malo je falilo i da se porodim uz forum user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
17.12.2017 21:04:13   
emicaa
mjesto gdje djelimo najljepse i najbolnoje trenutke.Gdje uvjek ima neko ko ima neki pametan odgovor.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
18.12.2017 5:05:21   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Najbolji forum! Uvek ljudima pricam kad sam ostala trudna koliko ste mi pomogli, ma oko svega. Moja Vikipedija user posted image Kalendare redovno pratila user posted image
Uvek dobra ekipica i za razonodu i kad treba neka informacija, ma sve 5!

user posted image isto. Cak sam se nedavno nasalila da necu ni ici u skolicu za trudnice ovaj put jer ako sam nesto zaboravila pitacu mame na rr user posted image .

i ovde osim mog antagoniste leptirica user posted image nikad ali nikad nije bilo neke prepirke ili neprijatnih komentara vredjanja i sl. Najkulturnije mame su ovde definitivnouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
27.2.2018 9:56:28   
Dora89
Sve pohvale! Aktuelne teme, razmena iskustva, lepe nagrade.. RR ima sve što nam treba!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
27.2.2018 10:05:30   
mama Jo
Ja ne prestajem da se odusevljavam, svaka vama cast sto sve ovo uspevate da nam pruzite

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here