|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.2.2010 0:47:03   
cipiripi
al ce da ti strada noga user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.2.2010 0:52:23   
Delijagirl
Nece ... lara nikad ne skace na nogu kad je u teranju ali napolju je ne pustam sa povodca pa je onda sva nesretna... Ali marku je jednom pobegla pa je nasla decka doduse jednog 3 puta manjeg od nje ali sledeci put mozda nadje pravog...user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 1:15:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell


user posted image



Leeeeeeeleee vidi ga sto je dobar! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 403
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 1:19:39   
lothroniell
Obozavam tu sliku! Jako je nenormalan, imam fotki fotki njegovih poza... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 7:49:22   
minavb
Izvrnuti debeli stomaci!user posted image

user posted image
user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 10:43:06   
Delijagirl
Joj sto smo lepi. Mina jel ovaj prvi ona ruska plava? Nesto mi lici a lici i na onu macu iz reklame za simba hranu mada je tvoj mnogo lepsi user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 10:49:34   
usamljena
Ovo je moje malo "mace"
user posted image


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 10:51:15   
minavb
Ne znam, usvojili smo ga od jedne organizacije a oni su ga uzeli od nekih ljudi. Ko zna , mozda i jeste ruski plavac, ima dve godine a malecnu glavu, bas kao i ta rasa.
Evo ga ovde kako se umiva.user posted image

user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 10:53:02   
Mari86
Devojke da li neka moze da me posavetuje...
Mm i ja zelimo psa,ali nekog koji je dobar cuvar....
Pa ja ne znam za kojeg da se odlucimo..zelela sam prvo Haskija ali sad nisa mvise tako sigurna..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 10:58:05   
minavb
Uh, rado bih ti pomogla ali se ne razumem preterano u pse. Ja bi na tvom mestu udomila stene nekog mesanca. Oni su jako inteligentni, lao se prilagodjavaju svim uslovima a mozes i lepo da ih izdresiras. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:04:26   
Mari86
Ahamm...pa ne znam,ali sigurna sam da mesanca necu...user posted image
NE znam dalmatinac kakav je?!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:15:18   
Anoniman
Nemacki ovcar! user posted image
Ja ih obozavam!

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 412
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:19:59   
bebironcic
Sto se tice dalmatinca oni su meni onako slatki ali sam imala lose iskustvo sa njima.A ja sam ipak za neke cupavije i vece pse tipa nemackog ovcara,sar-planinca,haskija...ali je na tebi draga da odlucis...i ja sam sada u potrazi za stenetom...ne mogu da se odlucim koje bihuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:23:46   
Mari86
Pa bila sam jako zagrejana za Haskija,ali kazu da on ne voli ove nase uslove i da cak moze da ugine ako je jako toplo user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:27:36   
Delijagirl
Pa vi cete ga drzati napolju? I ako hoces da bude dobar cuvar moras mnogo da ga mazis i da mu pokazes mnogo ljubavi pa onda je svejedno sta uzmes... Dalmatineri su ti jako nestabilni i velike P**** takodje vucjaci a za haskije neznam ... Ja cu ti naravno reci da uzmes rotwailera ili tako nesto ali opet tu ti treba "jaka ruka" i dosta discipline ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:28:25   
Anoniman
Ih sad... mnogo ljudi ga ima danas i nista im ne fali,setaju i dalje!user posted image user posted image user posted image

A neki labrador,retriver?

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 416
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:32:06   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ih sad... mnogo ljudi ga ima danas i nista im ne fali,setaju i dalje!user posted image user posted image user posted image

A neki labrador,retriver?



Labradori i retriveri su prepametni psi, ja imam retrivera i ne bih ga menjala ni zasta na svetu, on je clan porodice, prava je maza, ali zna i da pokaze zube kad je potrebno. Hocu da kazem da su odlicni kao porodicni psi, vole decu ali znaju i da cuvaju svoju teritoriju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:33:31   
Mari86
da naravno da ce biti napolju...ne volim zivotinje u kuci..user posted image
Rotvajler je za mene ruzan pas i ne svidja mi se...ali labrador mi se dopada...user posted image
A to sto kazes za haskija je istina i drugi ga imaju pa mu nista ne fali...taj pas mi je prelep...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:33:55   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ih sad... mnogo ljudi ga ima danas i nista im ne fali,setaju i dalje!user posted image user posted image user posted image

A neki labrador,retriver?



Labradori i retriveri su prepametni psi, ja imam retrivera i ne bih ga menjala ni zasta na svetu, on je clan porodice, prava je maza, ali zna i da pokaze zube kad je potrebno. Hocu da kazem da su odlicni kao porodicni psi, vole decu ali znaju i da cuvaju svoju teritoriju



To moze svaki pas sa pravom merom LJUBAVI i vaspitanja ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:36:05   
Anoniman
A samojed? user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 420
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:36:24   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Mari86

da naravno da ce biti napolju...ne volim zivotinje u kuci..user posted image
Rotvajler je za mene ruzan pas i ne svidja mi se...ali labrador mi se dopada...user posted image
A to sto kazes za haskija je istina i drugi ga imaju pa mu nista ne fali...taj pas mi je prelep...user posted image



Nadam se da ne na verigi to ti je najtuznija i najgora kazna za psa... Ako ima kucicu i prosto se seta ok naravno moras i da ga izvodis na neku travu 2 puta dnevno po pola sata da bih mogo da se istrci, i nemoj da ga hranis ljudskom hranom samo ces kasnije imati mnogo troskova za veterinara bolje ti je da ga hranis psecom hranom i to su ti umereni troskovi preko celog njegovog zivota ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:37:07   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

A samojed? user posted image  user posted image user posted image user posted image


Oni su ti jako lepi ali na leto mnogo pate zbog vrucine u nasem podneblju


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:37:41   
jacagoga
pa ne bih rekla, imala sam pre retrivera koker spanijela koji je smrdeo za takmicenje iako sam sve moguce preparate probala da se otrese tog smrada, glupi su i tvrdoglavi a pri tom je ujeo dete od 5 god.
Ne kazem da su druge rase bezveze ali ko nije imao labradora ili retrivera nece razumeti o cemu pricam

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:39:43   
Anoniman
Moja drugarica ima mesanca labrador-retriver,mnogo je pametan i lep!
DG imaju i samojede ovde po gradu i nista im ne fali...

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 424
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:41:08   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: jacagoga

pa ne bih rekla, imala sam pre retrivera koker spanijela koji je smrdeo za takmicenje iako sam sve moguce preparate probala da se otrese tog smrada, glupi su i tvrdoglavi a pri tom je ujeo dete od 5 god.
Ne kazem da su druge rase bezveze ali ko nije imao labradora ili retrivera nece razumeti o cemu pricam



Potpuno te razumem sta hoces da kazes imam ja neku mesavinu labradora a muz mi celog zivota cuva labradore i sve znam ali potpuno sam ubedjena da i bi i taj koker mogao da bude maza i porodnicni pas ja ih znam bar petoro... Isto kao sto svaki pitbull, staford, rot ili neka takva rasa ne treba da bude ubica i moze da bude sve sto ti opisujes kod labradora...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here