|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.2.2010 11:11:00   
bebironcic
Trenutno sam u potrazi nekog malo steneta,ali ne mogu da se odlucim izmedju sarplaninca,nemackog ovcara i retrivera.Sve tri rase su mi nekako lepe na svoj nacin,a napela sam mm za nekim psom da imam neku razonodu i da malo skrenem svoje misli na nesto drugo!Sta vi drage moje kazete?

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.3.2010 9:48:16   
Mari86
Drage moje,evo mi smo odlucili uzecemo stene Cane Corso...user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.3.2010 15:08:40   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Imamo ribice, moj sin ih je jako zeleo, i uzeli smo mu da bi poceo polako da mu se razvija osecaj za odgovornost, i svako jutro on se seti da treba da ih nahranimo

IZVORNA PORUKA: mihi

Jeste to svi psiholozi kažu ali ja sam imala engleskog buldoga i na kraju se sve svalilo na mene, šetanje, hranjenje itd.... Onda je uginuo za vreme bombardovanja, sad ne znam da li bih ponovo uzela psa možda mačku ja ih jako volim......




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.3.2010 12:38:49   
Mari86
Devojke treba mi pomoc...
Trazimo odgajivacnicu pasa koja ima rasu Čau Čau...
Ne mogu da nadjem nigde...
Sta mislite o toj rasi?
Meni se dopada taj pas,mm bi Cane Corso ali smuvacu ja njega da uzmemo ovog malog medveda user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.3.2010 16:22:57   
Anoniman
Imam psa. Rase shar pei. Ima bas dosta bora. Stara je 5 meseci.

(odgovor članu spps)
  Direktna veza do poruke: 455
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.3.2010 16:59:52   
lothroniell
Maky muz i ja razmisljamo o kupovini shar peia i zanima me da li je zaista tacno da ti nabori zahtevaju tako puno brige i da se svaki dan moraju cististi? user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.3.2010 17:21:53   
jance
mm hoce na prolece da kupi bernardinca! Mislim slatki su to meni psi ali na slici! ( ili na filmu) ali ovako bas i nisam nesto za. Mislim, imamo mi i veliko dvoriste..i hranu bi mogli da si priustimo ali ja bas nisam odusevljena....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.3.2010 8:02:00   
minavb
IZVORNA PORUKA: jance

mm hoce na prolece da kupi bernardinca! Mislim slatki su to meni psi ali na slici! ( ili na filmu) ali ovako bas i nisam nesto za. Mislim, imamo mi i veliko dvoriste..i hranu bi mogli da si priustimo ali ja bas nisam odusevljena....

Fenomenalni psi, veruj mi. Jedino je nezgodno to sto su bas veliki pa ih se svi plase, ali to su takve dobrice da je to neverovatno. Vole decu, vole da se igraju, maze...bas su dobri. Puno jedu, smrduckaju i leti su kao slogirani zbog vrucine. Preporucujem svakako! A da, ako se odlucite da uzmete ovu rasu, obavezno sterilisite psa jer cete retko gde nacu partnera za parenje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.3.2010 8:05:50   
Anitaaa
ili neka uzmu mužjaka pa se možda i nadje partnerka a ako ne nikom ništa

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.3.2010 8:57:20   
Mari86
Jel zna neko gde moze da se nadje čau čau devojkeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.3.2010 17:56:15   
Anoniman
Lothroniell, pa treba malo vise paznje oko shar pei. Ako kupujete, najbolje nadjite zenku. Lakse se odrzavaju. Ja je kupam na svaka 3-4 dana, koristim jabukovo sirce, nekoliko kapi u litru vode, i to je to. Oseca se nenormalno ako se to ne koristi. Kad se kupa sa tim, otpadaju joj te dlake sto neprijatno mirisu, i onda je sve normalno. A inace, non-sto je u kuci. Ako odlucite da je drzite u kuci, naviknite da ide napolju u wc. Moja je skoro mesec dana piskila u sobi, a ponekad se desilo i da kaki... Znaci... Strasno. Ali sada, stane kod vrata, i odmah se zna da hoce da ide da obavi nuzdu. I bas sam se dosta igrala sa njom, i pricala, i evo sad je bukvalno kao covek. Razume neke stvari kad joj kazem.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 461
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.3.2010 18:34:00   
jance

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: jance

mm hoce na prolece da kupi bernardinca! Mislim slatki su to meni psi ali na slici! ( ili na filmu) ali ovako bas i nisam nesto za. Mislim, imamo mi i veliko dvoriste..i hranu bi mogli da si priustimo ali ja bas nisam odusevljena....

Fenomenalni psi, veruj mi. Jedino je nezgodno to sto su bas veliki pa ih se svi plase, ali to su takve dobrice da je to neverovatno. Vole decu, vole da se igraju, maze...bas su dobri. Puno jedu, smrduckaju i leti su kao slogirani zbog vrucine. Preporucujem svakako! A da, ako se odlucite da uzmete ovu rasu, obavezno sterilisite psa jer cete retko gde nacu partnera za parenje.


Ma neka ih se svi plase sto se mene tice, nesmeta mi. bar ce rasterati sve ove komsijske pse koji mi se redovno setaju kroz dvoriste i obavljaju kod mene na travi sve sto trebaju ..... Malo rasterivanje ce dobro doci! Kontam da mu napravimo lepu veliku drvenu ogradicu sa lepom velikom kucicom, a kad ovog leta postavimo i ogradu skroz oko kuce, da ga pustim da ima slobodu... inace mm zeli muzjaka isto...
imali smo pre par dana ponudu da doijemo jednog ali odraslog sa papirima, vlasnici se sele u stan pa su jako zeleli da ga dobro udome, ali mi smo zeleli barem malo da uzivamo sa stenetom isto..videcemo kad nam sine prolece sta ce na kraju biti...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.3.2010 19:38:55   
lothroniell
Maky hvala ti na informacijama! Jos cemo da razmislimo dok ne donesemo odluku! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.3.2010 19:46:57   
minavb
IZVORNA PORUKA: jance


IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: jance

mm hoce na prolece da kupi bernardinca! Mislim slatki su to meni psi ali na slici! ( ili na filmu) ali ovako bas i nisam nesto za. Mislim, imamo mi i veliko dvoriste..i hranu bi mogli da si priustimo ali ja bas nisam odusevljena....

Fenomenalni psi, veruj mi. Jedino je nezgodno to sto su bas veliki pa ih se svi plase, ali to su takve dobrice da je to neverovatno. Vole decu, vole da se igraju, maze...bas su dobri. Puno jedu, smrduckaju i leti su kao slogirani zbog vrucine. Preporucujem svakako! A da, ako se odlucite da uzmete ovu rasu, obavezno sterilisite psa jer cete retko gde nacu partnera za parenje.


Ma neka ih se svi plase sto se mene tice, nesmeta mi. bar ce rasterati sve ove komsijske pse koji mi se redovno set_aju kroz dvoriste i obavljaju kod mene na travi sve sto trebaju ..... Malo rasterivanje ce dobro doci! Kontam da mu napravimo lepu veliku drvenu ogradicu sa lepom velikom kucicom, a kad ovog leta postavimo i ogradu skroz oko kuce, da ga pustim da ima slobodu... inace mm zeli muzjaka isto...
imali smo pre par dana ponudu da doijemo jednog ali odraslog sa papirima, vlasnici se sele u stan pa su jako zeleli da ga dobro udome, ali mi smo zeleli barem malo da uzivamo sa stenetom isto..videcemo kad nam sine prolece sta ce na kraju biti...

Uzivacete sa psom, sigurno. Stvarno su divni! Inace, i muzjaci upadnu u problem ako se ne pare. Zenke vremenom dobiju piometru a muzjaci neko oboljenje testisa. Mojoj drugarici je uginuo pas posle 8 godina  zbog nekog oboljenja testisa, koje je dobio jer se nikad nije pario. Ne secam se tacno o cemu se radi.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
17.3.2010 21:23:12   
marince1
pobegao mi je pas user posted image user posted image user posted image user posted image

Mnogo sam tuzna user posted image user posted image user posted image user posted image

Majmuni nisu zatvarali kapiju (cini mi se namerno!!!!!!),a njemu izgleda doslo vreme da se pari i pobegao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bezao je pre toga pra puta za 2 dana i ja sam ga vracala,a sad nisam bila tu user posted image user posted image user posted image

Bio je tako lep i umiljat,sunce moje.

Tesi me iskreno to da je on jako lep i da ga je mozda neko uzeo da ga cuva.

Srce mi se cepa pri pomisli da je negde gladan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.4.2010 23:06:21   
diamond
ja imam psa, rotvajleara, treceg po redu i zove se Bole

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 22:18:30   
ljubičica
Ovako naše lepotanče sedi user posted image

user posted image


user posted image


Zove se Toni i on je mm i moj, a ovaj drugi je Astor i on je od tate mm. Mnogo ih volim user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 22:56:18   
Anoniman
user posted image
A ovo su nasi kucni ljubimci user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 468
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 22:59:56   
ljubičica
Baš ti je lep akvarijum. I ja volim ribice, neko vreme sam sam ih htela i ja, pa posle toga mačku, pa sad pticu...  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 23:01:03   
Anoniman
ja ih obozavam user posted image
A kod mame i tate imam rotvajlera user posted image i obazavam sve zivotinje

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 470
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 23:11:13   
ljubičica
Ko voli životinje voli i ljude, ali ja više volim životinje, njihova ljubav je čista i neiskvarena. I kako ih naučiš takve će i biti...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 23:22:09   
Maxin

IZVORNA PORUKA: Mari86

Jel zna neko gde moze da se nadje čau čau devojkeeee user posted image user posted image user posted image



Mari pogledaj ovaj CHOW-CHOW sajt

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
5.4.2010 23:23:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ko voli životinje voli i ljude, ali ja više volim životinje, njihova ljubav je čista i neiskvarena. I kako ih naučiš takve će i biti...

Bas tako i ja mislim user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 473
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.4.2010 13:26:18   
Mari86
Sta mislite o porezu koji pocinje da se naplacuje u Beogradu za pse,macke čini mi se ribice i papagaje?user posted image

Kad bi bar kod nas ti uveli,pa da ovaj glupak od komsije mora da plati 15 pasa...user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.4.2010 13:41:31   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Mari86

Sta mislite o porezu koji pocinje da se naplacuje u Beogradu za pse,macke čini mi se ribice i papagaje?user posted image

Kad bi bar kod nas ti uveli,pa da ovaj glupak od komsije mora da plati 15 pasa...user posted image user posted image


Nisam Mari cula nista o ovomeuser posted image Jesi li pronasla psica koga trazis,malog cupavog medu?!
Meni je upravo muzic javio da nam je pronasao stene retrivera i to jako dobrog kvaliteta!Joj kako sam presrecna!user posted image user posted image (samo treba da doputuje iz Italije mali psic)


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here