|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:42:09   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Moja drugarica ima mesanca labrador-retriver,mnogo je pametan i lep!
DG imaju i samojede ovde po gradu i nista im ne fali...



Pcelice to mi mislimo da im nista ne fali pa moji psi pate na leto kad je vrucina a kamuli samojed...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:43:01   
Anoniman
pa i ja patim leti mnooooogo zbog vrucine user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 427
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:43:04   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: Mari86

da naravno da ce biti napolju...ne volim zivotinje u kuci..user posted image
Rotvajler je za mene ruzan pas i ne svidja mi se...ali labrador mi se dopada...user posted image
A to sto kazes za haskija je istina i drugi ga imaju pa mu nista ne fali...taj pas mi je prelep...user posted image



Nadam se da ne na verigi to ti je najtuznija i najgora kazna za psa... Ako ima kucicu i prosto se seta ok naravno moras i da ga izvodis na neku travu 2 puta dnevno po pola sata da bih mogo da se istrci, i nemoj da ga hranis ljudskom hranom samo ces kasnije imati mnogo troskova za veterinara bolje ti je da ga hranis psecom hranom i to su ti umereni troskovi preko celog njegovog zivota ...



Ne znam sta znaci na verigi??
Ja imam dovoljno veliko dvoriste i prostora izmedju kuce sa obe strane gde ce moci da trci i uziva...
Da ga nemam ne bih uzimala psa...a takodje imam i travu i fontanu onu u zemlji..valjda mu je to dosta user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:44:21   
jacagoga
U pravu si, samo sam dala predlog za rasu koja je po meni ok. Imam u komsiluku dva pitbula koji su dobri i pametni psi iako je poznato da su krvolocni. 

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:44:30   
Mari86
Jao sto je lep ovaj samojed...moje komsija imaju istog samo sto je crn..prelep je...
Bas sam ga videla pre neki dan...trci po snegu...user posted image
A leti je uvek u hladu...predivan je!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:46:02   
Mari86
IZVORNA PORUKA: jacagoga

U pravu si, samo sam dala predlog za rasu koja je po meni ok. Imam u komsiluku dva pitbula koji su dobri i pametni psi iako je poznato da su krvolocni. 


Nema sanse da cu uzeti psa za kojeg uopste postoji mogucnost da bude krvolocan...user posted image
Jednostavno ih ne volim...



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:47:49   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: jacagoga

U pravu si, samo sam dala predlog za rasu koja je po meni ok. Imam u komsiluku dva pitbula koji su dobri i pametni psi iako je poznato da su krvolocni. 


Nema sanse da cu uzeti psa za kojeg uopste postoji mogucnost da bude krvolocan...user posted image
Jednostavno ih ne volim...




Ja ih volim, ali ne u svojoj kuci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:51:33   
Delijagirl
Mari mislila sam na to da je vezan o tome ti pricam :) Ponovo sam pocela da lupam slovenacki user posted image

Jacagoga ok nego samo kazem svaki pas moze da bude ili maza i porodnicni pas ili ubica nebitno na rasu to sam tela da kazem... Ja u principu nebitno mi je kakav je pas jer znam da cu od njega napraviti ono sto ja zelim a istina jeste da i ja i muz vise volimo "opasne" pse user posted image

A moja Lara kao da zna da pricam o njoj dosla da se mazi pravo u krilo mi je legla i trazi da je mazim user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:54:15   
Zoka81
Imam papagaja-nimfu vec 14 godina i to je moje prvo dete, nekad me jako nervira kada pocne da vice ujutru i probudi nas ali opet ne znam sta bi bez njega. Za ostale zivotinje ne znam dal bi mogla da ih imam u stanu. Tetka moja ima 3 macke pa mi se zgade one dlakurine svuda, fuj to ne bi mogla ja da podnesem a ni pse, zna se gde je nima mesto, u dvoriste ali ne i u stanu pogotovo gde ima male dece ili bebe.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.2.2010 11:54:41   
Delijagirl
user posted image

O tome vam pricam user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 11:27:28   
NadaR
Upravo sam dobila uzasne kritike od komsije,inace uzgajivaca pasa!
Imam zlatnog retrivera ! On ima svoj boks i kucicu u dvoristu !
Nocu od jedno 20 pa do ujutro 7 je pusten u dvoristu ( oko 700kvadrata dvoriste) i danju ga bar jednom pustim da se istrci!
Jedino sto ga ne setam ulicom , stvarno nemam vremena!
Iskritikova me covjek zbog toga sto ga ne setam na povodcu !

Jesam toliko grozna? DG i ostale koje se razumiju u ljubimce? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 11:50:52   
buhla
uh, nado ne mogu da ti pomognem... ali ja planiram na prolece, leto da uzmem isto zlatnog retrivera koji bi bio isto imao kucicu u dvoristu i iskreno mislila sam da je dovoljno to prostora da sto ima oko kuce za njega da se istrci!  i ja bi da cujemo komentar od vas, koje imate ljubimce! cipi, dg,anck...

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 12:41:16   
Delijagirl
nado mi smo u stanu pa prema tome idemo moramo da idemo napolje par 2 puta po pola sata ako nemam mnogo vremena a kad imam vise vremena znamo da ostanemo i po sat vremena i idemo vise puta dnevno... Ja mislim da nije tolko strasno jer pas ima dosta mesta na dvoristu ali ja bih ga pustala preko dana da trcka a nocu u boks i kucicu. A neznam zasto bi trebala da ga setas na povodcu ja svoje samo dok ne izadjemo iz zgrade i kad trebam da jih vucem kuci user posted image ili ako su deca u parkicu a kucici jos nisu obavili svoje ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 13:55:57   
cipiripi
nema vise mog Goldija user posted image user posted image user posted image uginuo je ... oko 19h juce je bio srecan...nasli smo ga u ponoc...user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pored njega otrov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
permanentno je trovan...podnosio je...povracan..zato mu se i zeludac okrenuo..preziveo operaciju..oporavio se..bio srecan..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sta to ima u ljudima..koje zlo majku mu ... strasno.....


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 14:00:38   
buhla
joooooooooooj cipi user posted image  user posted image



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 14:04:27   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: cipiripi

nema vise mog Goldija user posted image user posted image user posted image uginuo je ... oko 19h juce je bio srecan...nasli smo ga u ponoc...user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pored njega otrov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
permanentno je trovan...podnosio je...povracan..zato mu se i zeludac okrenuo..preziveo operaciju..oporavio se..bio srecan..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sta to ima u ljudima..koje zlo majku mu ... strasno.....



Znaci nemogu da verujem ponovo su ga otrovali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jel bar znate ko to radi???
Mislim nemogu da verujem koji kreteni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 16:38:30   
cipiripi
neznamo ko je....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.2.2010 16:46:48   
lothroniell
Cipi draga ovo je strasno! Ne mogu da verujem... Meni se ovo desilo sa dva psa, mislim to da ih je neko otrovao... Znam kako ti je! Uzas! Drzi se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: cipiripi

nema vise mog Goldija user posted image user posted image user posted image uginuo je ... oko 19h juce je bio srecan...nasli smo ga u ponoc...user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pored njega otrov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
permanentno je trovan...podnosio je...povracan..zato mu se i zeludac okrenuo..preziveo operaciju..oporavio se..bio srecan..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sta to ima u ljudima..koje zlo majku mu ... strasno.....



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.2.2010 0:07:01   
gagana83
Ja sam tek sad videlauser posted image
Strasno,ne razumem.............


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.2.2010 0:17:50   
2002m
strasnouser posted image user posted image user posted image .Takvim ljudima(ako se mogu tako nazvati)treba nagurati taj otrov usta.user posted image user posted image user posted image Gde ce im dusa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.2.2010 0:22:43   
Nensi*
Joj,Cipi user posted image user posted image user posted image
Mnogo mi je zao user posted image user posted image user posted image
Kakvi monstrumi sve zive na ovom svetu...

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.2.2010 14:29:15   
NinaMandarina
IZVORNA PORUKA: cipiripi

nema vise mog Goldija user posted image user posted image user posted image uginuo je ... oko 19h juce je bio srecan...nasli smo ga u ponoc...user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pored njega otrov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
permanentno je trovan...podnosio je...povracan..zato mu se i zeludac okrenuo..preziveo operaciju..oporavio se..bio srecan..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sta to ima u ljudima..koje zlo majku mu ... strasno.....



Cipi, bas mi je zao user posted image user posted image user posted image . Jadnicak maliuser posted image user posted image user posted image . Ne mogu da verujem da postoje tako zli ljudiuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.2.2010 14:33:23   
Rivana
siroto kucence user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.2.2010 20:25:11   
bebironcic
Cipi sada sam videla za tvog psa,jako mi je zao!Stvarno ne razumem ljude koji tako nesto rade i nije mi jasno sta imaju od togauser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
16.2.2010 10:54:21   
Mari86
Zao mi je cipi...zivite u kuci,mozda neki komsija?user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here