|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
25.7.2014 17:14:17   
jovicaa
moram da okacim slike nasih macaka, jako su smesne

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
25.7.2014 19:38:41   
Štetica
Nato sta te konkretno zanima u vezi sterilizacije?
Ja sam pre par godina imala kuju Bernardinca,koju sam posle prvog okota morala da sterilisem,iz zdravstvenih razloga.
Znam da postoji neka privremena sterilizacija,tj neke injekcije koje se daju na 6meseci,pa ako kasnije odlucis da je pustis u parenje,jednostavno prestanes da je sterilises i posle nekog perioda (cini mi se 2-3 meseca) kuja ima teranje.A trajna sterilizacija je operacija,posle koje nema povratka.
Da nisam morala,nikada to nebih uradila zivotinji.To mi je nehumano,a i oporavak nije bas jednostavan i brz. Uz to ti treba i pouzdan veterinar,a to kosta.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
25.7.2014 22:09:45   
nata11
Stetice koliko je nakon trajne sterilizacije tj. operacije pocela da jede? Malo me brine jer je sutra 3 dan a ona samo uzme po malo vode. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
25.7.2014 22:43:25   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: anci kv

rotvajler i 3 mačke,kakva netrpeljiva kombinacija

u stanu, ili u kuci?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.7.2014 15:12:05   
Štetica
Nato 4-5dana posle sterilizacije,najkasnije bi trebalo da pocne da jede. Proveravaj joj njusku(nos) dal je hladna i vlazna(takva treba da bude),da nebi dehidrirala ili nedaj boze dal ima temperaturu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.7.2014 18:34:52   
nata11
Stetice hvala, upisah te u tek Stetica Vetuser posted image user posted image
Krenula je da jede to je bitno.

_____________________________





(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.9.2014 15:52:51   
wivern
Ovako se kod nas kuci spava kad te osamuti vreme
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.9.2014 16:48:39   
Mala Elena
Ja sam ranije imala papagaje tigrice, muzjaka i zenku. Dobila ih od bivseg i to mi je jedino sto je ostalo kada je ubijen.user posted image Ali nazalost, bela zenka je uginula, a muzjak je tugovao danima, na kraju ga je moj mali brat pustio iz kaveza i vise mu se nije znao trag.user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.9.2014 17:26:26   
emicaa
Jao i ja sam prije imala papagaje,isto tigrice,ženka umrla posle godinu dana a mužjak živio 11 godina..imala sam i zeke,dva psa i 7 mačaka,pravi mali zoo,to sam sve ostavila mami kad sam se udala.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.9.2014 19:22:01   
nata11
Jao Wiv i moje tako spavaju pa se komiraju nema sanse da ih probudis. user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
6.9.2014 20:14:39   
wivern
Zene imala sam i ja tigrice kad sam bila mladja, jedna je cak i pricala. A sad imam dve kornjace, 2 nimfe i jednog rozenkolisa i ovog nestaska sa slike. Kod mame mi je ostao shar-pei da joj pravi drustvo user posted image
Nato ja prvi put videh da neki pas tako spava, to mu je omiljena poza za komiranje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 21:02:46   
Štetica
user posted image
Moje mezimce

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 21:06:47   
emicaa
Kako je lijepi,ma divan user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 21:46:05   
doktorkakristal
u stane ne jos uvek ali ce biti kad D poraste za pocetak ribice posle cemo videti,kuci dva staforda i civavu,kod mojih staford

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 21:49:02   
wivern
Jaooo Stetko kako je diiiiivan...ili divnaaa user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 21:54:41   
milicicak
Stetice, prelep/a je user posted image
meni je mnogo drago sto se Cupka i mini buba lepo slazu, sto T stalno trazi da mazi macu i da se igra sa njom. Tarina prva kucna obaveza je hranjenje macke, poceli smo to neobavezno da radimo jer joj je bilo zanimljivo da sipa granule u ciniju, sada se dva puta dnevno seti da treba da da maci hranu user posted image nekako je postala odgovorna za macu i to me bas raduje

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 22:05:48   
doktorkakristal
kucni ljubimci oplemenjuju decu uvek sam za njih

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 22:10:41   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

kucni ljubimci oplemenjuju decu uvek sam za njih

BRAVO!!!
Mi imamo psa, dalmatinca, Lakija. Tina ga obozava! Ona ima običaj da kaze da je (L)Aki njen najbolji drug!user posted image
Od pre neki dan dolazi nam jedan golub kog Tina hrani. Ona njega toliko voli da svako jutro odmah trči na terasu da vdi da li je došao Gobe.user posted image Nekako smo ga baš zavolele, pa nam i on dodje kao kućni ljubimac.user posted image
Toliko se navikao na nas da pušta da ga uhvatimo.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 23:31:15   
Sanjalica1980
Wiv,Stetice divni su.

Ja zivim u stanu i nazalost nemam mogucnosti da drzim zivotinje. Inace ih obozavam.
Kada sam zivela sa mojima imala sam macora Tobija. Ziveo je 13 god pa smo zbog bolesti morali da ga uspavamo.
Sestra i ja smo ga vodile i drzale za sape tokom procesa. Plakala sam par meseci nakon toga. I dan danas se rastuzim. Mm mi je rekao da nisu zivotinje za mene.
Da zivim u kuci imala bi bar jednog psa i par macaka.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2014 23:33:34   
Anoniman
Imali haskija, divnuuu Stelu, ali smo je dali na usvajanje kada sam ostala trudna sa Unom,, bila je jako nemirna, neposlusan, ali tako lepa sa jednim braon, a drugim plavim okom, poklon mm za jedan moj rodjendanuser posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
  Direktna veza do poruke: 970
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 11:06:14   
wivern
Um ovaj moj je toliko nestasan da to nije normalno, ali ima da se navikne na bebca milom ili silom user posted image
Uzeli smo ga iz azila dok sam ja ocekivala pozitivnu betu, sad ima 10 meseci i malo je reci da je user posted image .

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 11:12:20   
Cakana84
Wiv, da li ostaje sam u stan? Bas je lep pas. Mnogo volim pse.

Moja kuca nije htela da ostajr sama, vristala je do te mere da je ostala bez glasa, skroz promukla. Haos je pravila i kada smo bili tu. Jednom je ostala pola sata sama, i svasta je napravila. Od proletos je kod mojih u dvoristu. I tamo sve grize, cepa, kopa, raznosi. Jeste maza i jako je srcana, izbezumi se od srece kada me vid, ali ima vec godinu dana i ne smiruje se.

Um, haski su prave duse, prelepi.

< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 12.9.2014 11:13:38 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 11:25:41   
wivern
Cakana rano je to za smirivanje, meni je ovo treci pas. Oni pocnu da se smiruju tek od druge godine user posted image
Ostaje sam, i sad je sve bolji kad se to desava. A u pocetku nam je stradao kauc- dva puta i to izgleda ovako
user posted image
ne pitaj koliko kablova i punjaca, tri para mojih papuca, naceo tablet sa strane...
Jednom recju bio je haos user posted image
Sad kad nas nema samo uzme neku od nasih stvari i spava na njoj, to mu je dovoljno user posted image
Ali to dosta zavisi i od rase psa, vucijak mi nikad nista nije pojeo, shar-pei stok od vrata i moje patike i ovaj lovacki..pa videla si

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 11:31:14   
Ipokrisia
Wiv, znas onaj film Marley and me? user posted image ako nisi gledala, odgledaj, presimpatican je, pokriva ovu ttematiku pas-beba, na krjau je malo i tuzan

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.9.2014 11:33:43   
wivern
Ipo ako je tuzan preskacem, slaba sam na tuzne filmice sa zivotinjama. Posle se raspadam danima. Mislim da ce ovo kod nas biti idealna kombinacija djavo beba- djavo pas user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here