|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
9.4.2017 14:23:46   
Anck Su Nmaun
Mame, znam da smo pisale vec negde o onim flekicama za carape da se bebe ne klizaju...gde ste kupovale ili ako ste same pravile na koji nacin?
V fino hoda kad je patikicama ali ja bih radije da bude bos ali se bas kliza.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Dečija garderoba
10.4.2017 19:22:12   
veselicaa
Anck imas te carapice za male bebe svuda,skoro u svakom butiku.

< Poruku je uredio veselica -- 10.4.2017 19:23:09 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Dečija garderoba
10.4.2017 19:36:48   
Duškić
Ja ih nadjem na pijaci kod onih sto prodaju carape...ima kakvih hoces. A uzimala sam i ne klizajuce u Mendi..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Dečija garderoba
10.4.2017 19:50:25   
IvanaSK RR
I ja sam uzimala na pijaci, a koliko se sećam ima ih i kod kineza.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Dečija garderoba
10.4.2017 21:18:32   
Anck Su Nmaun
Ma ne gde ima carapica nego tih flekica....imam carapa.za izvoz, ne bih sad druge da kupujem.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Dečija garderoba
11.4.2017 19:30:19   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mame, znam da smo pisale vec negde o onim flekicama za carape da se bebe ne klizaju...gde ste kupovale ili ako ste same pravile na koji nacin?
V fino hoda kad je patikicama ali ja bih radije da bude bos ali se bas kliza.

Potraži na yt mislim da se to radi sa onim silikonskim pištoljem, bar sam ja tako nešto gledala. A znam i ja da smo negdj pisale user posted image da imaju da se kupe te " tačkice" ali ne sjecam se ko user posted image Možda madre?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Dečija garderoba
11.4.2017 19:47:45   
Anck Su Nmaun
E to... pogledacu bas na YT mozda nesto nadjem.
Pa znam da je bila prica al ko ce to sad naci user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Dečija garderoba
11.4.2017 21:04:24   
IvanaSK RR
Evo teme, na strani broj 12 Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Dečija garderoba
11.4.2017 21:21:55   
Anck Su Nmaun
Ivanaaa tenk ju veri mac user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 8:49:16   
Vukovmamaa
Malo se kasno uključujem u priču, ali sam nova mama ovde pa malo kasnim :-). Meni su takodje tamo super stvari, a i nisu skupe, takodje sam skoro bila u jednoj radnjici gde imaju super stvari za bebe, a i stariju decu, našla sam vrlo povoljne pamučne trenerke, bodiće my baby, ne znam koliko vam je poznto ali ja sam prezadovoljna, super je pamuk i mnogo su lepiuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 10:06:00   
IvanaSK RR
Vukovmamaa, ne kasnite, bas naprotiv :)
Ja moram ovih dana da odem u kupovinu carapica, bas nam fale.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vukovmamaa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:03:11   
Vukovmamaa
E super onda, ja sam isto u toj radnjici uzela i čarapice, tako da smo se sad skroz opremili user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:09:46   
emicaa
ivana i kod nas je manjak carapa,nekako mu sve spadaju.
Ja sam pred odmor nakupovala Davidu majica kratkih rukava kao luda,kad smo otisli dole ko god nam je dolazio izmedju ostalog donio je i majicu kratkih rukava user posted image Jos mu moram nakupovati hlacica za ljeto

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Vukovmamaa)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:29:12   
Vukovmamaa
Ja sam uzimala panonove čarape i super su, zadovoljna sam, a od pantalonica sam uzimala pamučne i one su se takodje super pokazale, ma svašta ima za njih user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:35:03   
vocicana
Pre par meseci, muz je doneo od C&A bodice kratkih rukava u onom multi pack-u, odlicni su, stvarno odlicni. Donjih delova trenercica imam dosta, nakupovala sam i bodice sa sirokim brtelama kao ves majice, tako da nam samo sortsevi fale, imam ih recimo 4 komada ili 5. Ide nam letoooo, koliko mu se radujem. Danas ce dobiti jos jedan par patofnica za po kuci za stajanje i hodanje, jer poginusmo od ciscenja kada se vratimo iz setnje, nisu ni skupe pa je odlicna solucija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Vukovmamaa)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:43:38   
Vukovmamaa
Da, mogu se naći lepe stvari, ja sam uzela my baby pamučne trenerke, šorčiće super su, zadovoljna sam, i c&a isto tako ima ok stvari, i tamo sam kupovala user posted image

< Poruku je uredio Vukovmamaa -- 4.5.2017 13:47:05 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:44:09   
Anck Su Nmaun
Jesu ti bodici su mi super inace ih uglavnom uvek i kupujem u C&A, nama fali jedino letnjih donjih delova, trenerkica sve su nam deblje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:47:04   
vocicana
Ima u Pirocancu divnih sortsica, divnih dezena, ja msm da sam ih placala oko 220 din po komadu, a sto se C&A tice, dobio je since za rodjendan divne trenerkice njihove od komsinice dva para , ja sam se raspametila. Blago vama kada imate C&A i sve te radnjice tamo da setkate i lepo kupujete. Ovde nicega nema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Dečija garderoba
4.5.2017 13:52:42   
Anck Su Nmaun
Ja sad nista pre rodjusa i ne kupujem ..pa cu posle ako nesto vidim da.nema. Ma ja naj vise volim tamo da kupujem , lepe su i kvalitetne stvarcice a nisu ni nesto skupe. Za devojcice ima al dosta skuplje, pa pratim snizenja.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.5.2017 13:53:35 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Dečija garderoba
4.7.2017 14:17:10   
Dragce86
MM je preneki dan nakupovao bas u C&A paket od 7 pari diznijevih carapica sa Minnie, odlicne su, pamucne i nisu preduge niti prekratke, tako da ne moze lako da ih svuce trljajuci nogu od nogu, sto je inace sa soknicama vecito radila :D

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Dečija garderoba
4.7.2017 14:44:56   
Duškić
Pa nije bas ni povoljno u c&a , sad kad su snizenja moze da se izabere ..a ima svasta lepo i za devojcice i decake.
Ja sam lepe stvari uzela i u dexi co

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Dečija garderoba
4.7.2017 14:57:14   
AnaTamara
Pozdrav mame :) Videla sam ovu temu pa da se prikljucim ako nije problem :) Naime, pominjete c&a, mi kod nas nemamo ali odemo jednom u dva meseca do Sapca i nakupujemo svega i svacega. Redovne cene i nisu bas povoljne ali zato pratimo snizenja, pa tad idemo

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Dečija garderoba
4.7.2017 16:53:05   
IvanaSK RR
Dragce, pa ni dexi co nije bas povoljan user posted image
AnaTamara, mozete do Bosne :) pre je u Fisu bilo lepih stvari, sad ne znam kako je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Dečija garderoba
4.7.2017 20:45:18   
veselicaa
Ja sam Nini kupila skoro bodice,pizamice i neke majicice sa george-a.Inace waikiki.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Dečija garderoba
5.7.2017 8:01:01   
mali_mis
Proslog meseca, sam A. kupila par lepih stvarcica u Waikiki (sorc sa majmincicima, majicu, i sesiric), u odnosu na ostale butike cene su super povoljne, a i izbor je za nijansu bolji, i svidja mi se sto su sve vesele boje, sto recimo ne vidim u H&M, tamo mi je deo za decake nekako monoton, tamo smo nasli gacore i carape ona pakovanja u kompletu. I u Takko Fashion uvek nadjem nesto za njega (majica patrolne sape, neke zelene bermude i jos nesto ne mogu da se setim sta).
Imam kod ulaza bas deciji butik, domaca proizvodnja, lepe stvari, povoljne, tu redovno majice kupujemo. Malo dalje, ima Arilje ves, tu pazarimo gace. Sad skoro se otvorio jos jedan butik. Ma milina user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here