|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Online kupovina
15.1.2017 11:05:34   
Sanjalicaaa
I ja sam placala na Aliju preko dinarskog racuna visa karticom.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Online kupovina
15.1.2017 12:00:31   
vocicana
Ja imam Maestro karticu Uni Credit banke, pa cu probati cisto iz fazona da porucim nesto. Svasta imaju, ali nisam nesto u posebnom elementu , cisto hocu da probam i da znam kako ide. Jel se ikakva provizija skida?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Online kupovina
17.1.2017 8:32:05   
wivern
Ja sam preko alija isto tako placala, dinarskom visom banka intese.
Kupila sam fenomenalnu masku za telefon koji su mi ukrali user posted image , sa sve maskom naravno.
I M neke cipelice koje jos uvek čekam. Javljam kad stignu kakve su

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Online kupovina
14.9.2017 16:10:29   
Tatjana.87
Ok mi je online kupovina,rado je koristim pogotovo sto nemam bas vremena da idem po gradu a uvek se nadje i nesto dosta jeftinije.
Preko Alija sam recimo narucila ekstra mladence za tortu za koje su mi ovde trazili 2500din ja sam ih tamo nasla za nepunih 500din
Samo treba strpljenja i naravno naruciti na vreme user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Online kupovina
14.9.2017 16:36:38   
krin 40
Ja baš dosta kupujem on lineZa bebu sam sve tako kupila

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:04:12   
MamaNecaVo
Posle xx losih iskustava,vise nista ne kupujem online,pogotovo ne za bebu jer materijal ne mogu opipati a 100% pamuk svako smatra na svoj nacin.
Ali bukvalno.
Jedino mi je opcija za online*Primark,Next,George.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:13:35   
Dragica Draga
Ja sam cesto uzimala on line i zadovoljna sam, ali kod nas sam kupovala, nisam preko ali-ja... nesto se ne usudjujem...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:18:51   
dddaca
Zasto se ne usudjujes? Plasis se da ce stici roba loseg kvaliteta ili te brine placanje karticom preko interneta?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:23:24   
MamaNecaVo
Po meni,ako izuzmemo cinjenicu da je roba kineska i loseg kvalieteta puna sintetike,drugih bojaznosti nema.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:29:08   
dddaca
Ne mora da znaci da je tako. Ja sam narucila dve kosuljice od sifona, bas sam bila zadovoljna. Bile su oko 15 usd. Ni skupe, ali ne mogu da kazem ni da su bas bile dzabe. Meni veci problem predstavlja pravi odabir velicine

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:33:22   
MamaNecaVo
Ja sam par puta narucivala i bacala u kantu (grozim se sintetike),sta vise nije mi ni stiglo ono sto je bilo na slcii.Ali to je vec druga prica.

Sto se velicina tice,jako su cudne.
Nosim recimo s,po njihovom mi treba l-bude ok gore,presiroko dole.
Ali treba dobro obratiti paznju na mere izrazene u cm,pa premeriti sve detaljno i onda odrediti velicinu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:42:32   
dddaca
Da, stvarno su cudne. Zato uvek treba obratiti paznju na mere u cm, ali i na iskustva korisnika. Ja prvo proverim iskustva i ocene, pre nego sto porucim.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Online kupovina
17.10.2017 23:59:53   
MamaNecaVo
Pozitivna strana je sto prihvataju reklamacije,mada meni je to bas zafrkancija jer mahom traze da im vratis artikal (na rec),pa cekas dal ce ti drugi poslati i dal ce i taj uopste odgovarati.
Teski su na opciji-vracanje novca.

Ali opet,mnogo je bolje porucivati sam nego preko posrednika.Zestoko se ugradjuju.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Online kupovina
18.10.2017 8:23:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Posle xx losih iskustava,vise nista ne kupujem online,pogotovo ne za bebu jer materijal ne mogu opipati a 100% pamuk svako smatra na svoj nacin.
Ali bukvalno.


E ovo kao da sam ja rekla. A ono onaj providni materijal sto se raskezeci posle par pranja a kazu ma cist pamuk. Ima velikie razlike.
Ja sam se dosta puta zajjj ali i bilo je pogodjenih. Gledam da ne narucujem preko neta. Uvek su vece sanse da ces se zajj nego sto ces potrefiti.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Online kupovina
18.10.2017 8:31:03   
Dragica Draga

IZVORNA PORUKA: dddaca

Zasto se ne usudjujes? Plasis se da ce stici roba loseg kvaliteta ili te brine placanje karticom preko interneta?


Ovo drugo 😊
Jos nisam savladala taj nacin placanja, pa me malo plasi 😊
A sta god da se narucuje mislim da mozes tamo vec lepo da vidis kakvog je kvaliteta, ako ne pise koji je materijal u pitanju, ono po ceni mozes da skontas sigurno...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Online kupovina
18.10.2017 9:51:58   
Mala Elena
Porucivali smo online uglavnom patofne i patike za decu..jednom su nam stigle patike svetlo ljubicaste, a na sajtu tamno ali bas tamno ljubicaste, medjutim sifra artikla se poklopila.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Online kupovina
18.10.2017 10:37:53   
Dragica Draga
A mnogi su me poplasili sa carinom... u stvari to je mozda i glavni razlog zasto nisam uzimala nista. Kazu da nekad za sitnicu od par stotina dinara znajuda naplate carinu 1000 i vise... mada sam.ja tamo gledala da ima stvari gde pise free shipping... da li i za to znaju da naplate carinu?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Online kupovina
18.10.2017 10:49:57   
degu
Ja dosta narucujem online, iz Akse,planete,sportvisiona, biospajza, volim online kupovinu :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Online kupovina
18.10.2017 15:23:01   
dddaca
Dragice, ja vec godinama placam karticom. Ako se bas plasis da placas karticom koja je vezana za tekuci racun preko koga primas platu, mozes da otvoris i poseban racun vezan samo za internet placanja na koji prebacujes po potrebi novac. Mislim da Intesa ima takvu karticu, a verovatno i neke druge banke, ali nisam upoznata s tim. Druga varijanta je da vezes karticu za PayPal. Ne znam, ja godinama placam karticom i nikad nisam imala problem. Hajde da ne spamujem temu, ako te zanima pisi pp, pa cu ti objasniti na sta da obratis paznju.
Sto se carine tice, vrednost robe sa sve postarinom ne bi trebalo da predje 50 eur ako kupujes od pravnog lica, odnosno 70 eur ako kuppujes od fizickog lica. Ako ti otvore paket na carini platices otvaranje i pdv. Meni se to jednom desilo, porucivala neku kremu, pa je izasla malo vise nego sto sam planirala, ali opet, kod nas ne bih mogla nigde da je kupim.
Sto se decije garderobe tice, to nisam porucivala sa Alija, ali jesam igracke, portikle, opremu za mobilni i svasta jos


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Online kupovina
22.10.2017 22:55:23   
MamaNecaVo
Ja volim online kupovinu ali ne i postarinu koja cesto bude skuplja od proizvoda.
Sto se carine tice,kod nas u zemlji nema pravila.
Ispod 50e ne bi ttebalo da carine,ali kako ti se ko zalomi na otvaranju paketa.
Meni su na poklon naplatili carinu a da vrednost nije ni napisana.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Online kupovina
9.11.2017 10:18:24   
Anck Su Nmaun
Uh trazim temu Aliexpres s i zavrsih u delu novorodjence user posted image user posted image

Ajd da ne otvaram novu temu..mada...

Ja bih da narucim neki krzneni prsluk...pa se razmisljam vredi li?
Vidim da ste pisale da nije neki kvalitet robe...A drugo bojim se da ne zajjj nesto.
A ima neki lik posrednik koji naplacuje svega 160 din. za kupovinu do 50$, ne zvuci mi lose user posted image

Sta mislite...?
Ovde kod nas ubise s cenama user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Online kupovina
9.11.2017 10:48:26   
mikica88
Kupojem dosta online. Tako i racune placam. Lakse je. Bas sebi i ne pogodim uvek, volim da probam. Da sve bude saliveno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Online kupovina
9.11.2017 10:51:29   
mama Jo
Ja bih se iskreno pre odlucila za tog posrednika...
Vise puta sam i htela da potrazim nekog pa da porucim par stvarcica ali ipak nisam. Njemu das 160 din samo, a ovde kad ti porucis moze da se desi i vise dati naplate. On verovatno i vise robe porucuje odjednom, a mozda i ,,ima nekog" na carini pa uspe robu uvek bez placanja da prenese...
Ma u svakom slucaju, ne razmisljas a stigne ti u principu kao da si nesto porucila iz Srbije...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:05:58   
dddaca
Anck, u kom smislu posrednik? Posaljes mu link, pa on poruci za tebe ili mu posaljes sliku predmeta pa on nadje najbolju ponudu? Ako je ovo prvo, ne znam zasto bi mu davala jos 160 din. Mislim, nje neki iznos, ali sto? Uz to, koji kurs evra ili dolara racuna? Jedino ako je ovo sto kaze mama Jo, da ima nekoga na carini... koja je vrednost tog prsluka?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:10:08   
Srecko47E
Ta sto uzima 160dinara je teski prevarant.
Trazi pare i za artikal pa nit poruci nit pare vrati.Pisano je o njoj ako mislim na iatu osobu
Upalo mi je u oko to 160dinara.
Ja narucujem preko sajta Monika posredovanje
Prezadovoljna sam

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here