|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.10.2009 16:45:44   
eugenija
Verus, nisi ti meni bilo ko.. Ti možeš, a ostalima naplaćujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.10.2009 16:51:12   
anajid
Cure zna li iko radi li se na Paprikovcu 4D ultrazvuk i da li se narucuje ili ne?Treba li uputnica od porodicnog itd.?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.10.2009 16:59:41   
Verus
user posted image  moje dobro!user posted image
IZVORNA PORUKA: eugenija

Verus, nisi ti meni bilo ko.. Ti možeš, a ostalima naplaćujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.10.2009 22:14:15   
sani
anajid, koliko ja znam ultrazvuk radi i treba ti uputnica od porodicnog s tim sto moras napomenuti da je to za klinicki centar, jer u tom slucaju ide druga uputnica a ne ona za polikliniku
moj ti je savje ako znas nekoga od ginekologa gore da vidis ili nazoves i pitas kad je dezurni na UZ i tad odes na pregled i ako mozes da dobijes od porodicnog i uptnicu za pregled za klinicki pa da sve obavis gore
ako imas jos pitanja slobodno pitaj user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 9:51:56   
anajid
Meni trudnocu vodi dr.Snjezana Radetic i vrlo sam zadovoljna sa njom.Htjela sam da odem na taj 4D ultrazvuk ali mi je privatno mnogo skupo,pa bih zato na knjizicu.Inace nemam gore nikoga,ali nema veze,uzecu uputnicu,pa otici "na blef",jer sam cula da je taj 4D javna tajna,kao trudnice dolaze iz hira samo da bi imale sliku od bebe.Boze,boze jadne mi....

(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 9:54:02   
NadaR
I meni je dr. Radetic vodila trudnocu!
Ti si iz Laktasa ili?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 9:58:08   
anajid
Jesaaaaaaaaaam!A ti?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 9:59:55   
NadaR
Iz Trna! Aaaaaaaaa,komsinice user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 10:02:26   
anajid
Bas super,drago mi je!Koliko vidim ti imas sincica,jesam dobro shvatila?user posted image Puno pozzzz nnnado!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 10:03:08   
anajid
Jesi li zadovoljna sa Snjezanom?Jesi ti isla na 4 D na Paprikovac?

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 10:05:51   
NadaR
Nisam radila taj 4D... ona mi je rekla da nema potrebe!
Ja sam prezadovoljna sa njom ,kao i onim njenim sestrama!
Pitala sam je tsve i svasta i na sve mi je dala odgovor ma kako bilo glupo pitanje!
Da,imam djecaka od godinu dana!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 11:00:05   
Trudi
Ja sam samo obični uzv pregled imala na Paprikovcu. Dr je jednom htjela da radimo 3D, ali baš tad su došli majstori da čiste aparat, pa od tog nije bilo ništa.
Kasnije je dr rekla da nema ni potrebe jer je sve ok, osim ako baš hoću ljepšu sličicu, a meni bilo glupo, jer je bila puna čekaonica trudnih žena.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 11:19:33   
anajid
Znaci guzva je velika?Znas li mozda jel se narucuje ili dodjes pa cekas?

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.10.2009 17:02:36   
Trudi
Naručuje se samo za preglede u prvoj smjeni. U drugoj smjeni samo predaš knjižicu i uputnicu, pa te sestra prozove.
Što se gužve tiče - nema pravila. Najviše sam čekala oko 45min, a nekad nema nikoga pa odmah dođem na red.

Na tabli u prijemnom imaš raspored dežurstva, a možeš i nazvati da pitaš kad koji dr radi.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.11.2009 11:09:20   
Trudi
Imaju li u Banjaluci apartmani za trudnice?

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 115
   [Obrisana poruka]
30.11.2009 13:05:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.11.2009 14:52:39   
Trudi
Kako bi to bilo fiiiino user posted image Ali i ja mislim da nemaju, pričalo bi se o tome.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.11.2009 14:56:35   
anajid
Jao Trudi ne da bi bilo fino,nego.........user posted image !Ako budes o tome sta saznala,javi a i ja cu tebi!Sto se vise blizi,sve sam vise puna pitanja i straha!I ova gripa i sve to???Ajoj!Samo da sve dobro prodje!Usput nemam nikoga gore,miram iskopati neku vezu?user posted image

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.11.2009 15:33:48   
Trudi
Što se gripe tiče stvarno ne znam šta bih ti rekla... Plašim se kad moram u ambulantu vaditi krv. Sutra moram ići pa sam nabavila maskice.
Danas sam čitala na jednom hrvatskom forumu o majci kojoj se beba u bolnici zarazila od druge bebe. Strašni propusti!! Moram sebi zabraniti čitanje sličnih tema.

Ono što me je obradovalo je što ne moram makar čekati u redu za ovjeravanje knjižice svaki mjesec user posted image Nisam to znala, ali trudnicama ovjeravaju do kraja mjeseca u kojem im je termin, a poslije poroda se dođe sa rodnim listom i otpusnom listom i ovjere ti još godinu dana.

Ako saznam nešto za Paprikovac javiću ti, a ti meni. Trebala bih na kontrolu ovih dana, pa ću se raspitati.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.11.2009 18:08:25   
anajid
Da Trudi i ja sam se iznenadila za ovjeru knjizica,meni je termin 15.02. a ovjerili mi do 31.03.Hajde reko bar to,da ne stojim u redovima!Citam od drugih cura iskustva iz porodilista,samo kod nas nema epiduralauser posted image user posted image user posted image ,a ja bih se odmah odlucila na njega,jer mi je sestra(Zivi u fr i tamo se porodila)toplo  preporucila ali eto kad ne vrijedi.A onda nesto mislim,prezivecu sve,saamo da sa mojim bebcem sve bude u redu i da sve dobro prodje.Da li kod nas traze sve te briseve,nalaze i ostalo,kao sto u drugim porodilistima treba?Meni to do sad niko nije spominjao???

Ljubim te pa se kuckamo oko novosti iz porodilista!

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
30.11.2009 18:39:57   
Trudi
Mislim da i ovdje trebaju neki nalazi prije porođaja, ali još se time ne opterećujem, doktorica će mi dati listu kad za to dođe vrijeme. Za sad radim kks i urin jednom mjesečno.

I meni žao što neke stvari fale kod nas, ali valjda bude za drugo dijete user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 19:02:19   
Trudi
Danas sam saznala da je klistir za porodilje na Paprikovcu užas, jer se radi u jednoj prostoriji gdje je wc odvojen samo paravanom, a sestre ostanu tu, nerijetko puste sljedeću ženu koja mora na klistir, pa i njenog supruga da preuzme garderobu... Privatnost iza paravančića user posted image Molim vas, molim vas recite mi da ovo nije istina!!!

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:01:43   
NadaR
Da, istina je to za paravan!
Ali meni je sestra izasla... mada nije bilo ni guzve pa ne znam da li bi ostala da je trebalo da primi jos nekog user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:09:13   
Trudi
Oooo, neeeeee! user posted image user posted image
Mislila sam da me zezaju user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 124
   [Obrisana poruka]
17.2.2010 20:11:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here