|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:12:26   
viking
Pakao! Ali dobra dstvar je što u tim trenucima niko ne ramišlja o tome jer se dešavaju preče stvari, pa verovatno nije toliko neprijatno kao što nama sada izgleda. user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:19:13   
Trudi
Ne mogu da vjerujem, ne mogu da vjerujem!! Mislim, najbitnije je da je sa bebom sve u redu, najbitnije je da sve dobro prođe i to jeste samo jedan segment dolaska bebe na svijet kod nas, ali što mora biti tako ponižavajuće? Sumnjam da će mi biti svejedno, čak i uzmem u obzir to da ja rađam, a sestre su se nagledale toga.... A ako puste još nekog unutra user posted image Paravan??? Pa zar vrata toliko koštaju?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 127
   [Obrisana poruka]
17.2.2010 20:20:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:23:08   
viking
Trudi, draga, moj ti je savet da se ne opterećuješ stvarima koje i ovako i onako ne možeš da promeniš...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:24:10   
NadaR
Ma ne brini Trudi.. bitno je da beban bude dobro a sve ostalo se prezivi ... user posted image
Bice to sve ok!user posted image user posted image
A uskoro ce se javiti Anajid sa najsvjezijim informacijamauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:29:04   
Trudi
Hehehe, jedva čekam da se javi... Razmišljam da poklonim bolnici jedna vrata user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:30:58   
NadaR
user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 132
   [Obrisana poruka]
17.2.2010 20:31:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:33:21   
Trudi
Nadam se da ću pročitati njenu priču prije nego odem gore, da se bar malo pripremim na to što me čeka.
A za novu mamu user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 134
   [Obrisana poruka]
17.2.2010 20:34:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:37:10   
NadaR

IZVORNA PORUKA: gagi

Moj ti je savjet da ne razmisljas ni o cemu draga.....pusti neka sve ide spontano.


slazem seuser posted image
Bice sve ok !
Samo ih slusaj,saradjuj s njima da ne gubis snagu uzalud ... i bebica je tuuser posted image
Srecno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:38:55   
Trudi
Joj, nisam baš spontana osoba, više sam kontrol-frik user posted image

Već se zamišljam: pravilne kontrakcije na par minuta, ja uzimam torbu, mm vrata i krećemo put Paprikovca user posted image
Šta li ću sve saznati u finišu....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 137
   [Obrisana poruka]
17.2.2010 20:40:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:41:33   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Trudi

Joj, nisam baš spontana osoba, više sam kontrol-frik user posted image

Već se zamišljam: pravilne kontrakcije na par minuta, ja uzimam torbu, mm vrata i krećemo put Paprikovca user posted image
Šta li ću sve saznati u finišu....

E lude zene...user posted image

Vrata, nemoj ni slucajno da zaboravisuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.2.2010 20:49:17   
Trudi
Baš vam hvala na utješnim riječima user posted image

Bolje je da ne razmišljam. Ko će znati, možda saznam da imaju čučavce umjesto školjki, pa da još i to budem morala uprtiti user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.2.2010 12:35:19   
anajid
Trudi draga tuj samuser posted image user posted image user posted image ,svaki dan virnrm po malo na forum.Hajde pitaj sve,eve me sa svezim informacijama!Opleti,ja cu ti sve napisati sto te zanima!Ljubim te i ne boj mi se!

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 141
   [Obrisana poruka]
26.2.2010 12:42:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.3.2010 14:07:37   
Trudi
Hvala puno, ali sam i ja rodila mog bebana, prošlo je user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
4.3.2010 13:30:11   
anajid
Super Trudi,kada si se porodila,mozda smo bile u isto vreme?Ja sam rodila 14.02.i bila sedam dana,na trecem spratu!Cestitam ti od srca neka ti je bebac ziv i zdrav!Poljubac!@Gagi sreco da neces trece pa te interesuje da li su renovirali?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
7.3.2010 17:57:51   
Trudi
Rodila sam 20.02. i bila tri dana na četvrtom spratu. Bolje je nego što sam očekivala. Samo oni kreveti su taaako visoki, ubilo me penjanje i silaženje, sve sam laktove i koljena zderala.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
21.3.2010 13:59:54   
dijana1*
Devojke treba mi pomoc user posted image Kada sam saznala da sam trudna bila sam u BG-u posto sam se tamo i udala i planirali smo da se tamo i porodim, medjutim sada je doslo do promene plana i sada sam u BL tako da cu se ovde poroditi. U BG-u sam imala super doktoricu koja mi je vodila trudnocu, ali sada trebam da se prebacim u BL ali ne znam nikoga. Cula sam za doktoricu Vesnu Curic radi u klinici Jelena i svi je hvale. Kod koga ste vi isle i koga mi predlazete?

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
21.3.2010 14:08:11   
pepino
Ne znam sta da ti kazem,od mog muza sestra od ujaka je vodila trudnocu kod nje i njoj je ugrozila zivot,samo dragi Bog ju je spasio na porodjaju....Svi oni grijese,i meni su je preporucivali,dosta ih hvali,ali ja nisam ipak otisla kod nje...
Mozda ti nije lose da ti neki doktor iz bolnice vodi trudnocu i da te ujedno i porodi...
Dobri doktori na Paprikovcu su dr.Lazic,Ivic,Rosic,...
Cula sam da je doktorica Jadranka Topic cini mi se dosta dobra,hvale je,ona radi privatno...
Ti se jos raspitaj pa vidi...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
21.3.2010 18:50:20   
anajid
Ja ti preporucujem i licno sam se uverila da je dr.Lazic super i dr.Topic!Kod njih sam isla i provereno dobri doktori.Trudnocu mi je vodila dr.Radetic,ona radi u Medicos privatna ordinacija,ali ne radi na Paprikovcu.Ja ti preporucujem kao i pepino da ti vodi neko u bolnici trudnocu!Puno pozdrava,ako trebas jos informacija i saveta slobodno nam se javi,tu smo!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
21.3.2010 18:55:15   
dijana1*
Kako ugrozila zivot user posted image , mislila sam da mi neko vodi privatno trudnocu do kraja posto sam cula da sada na Paprikovcu poradja samo dezurni doktor da ne moze moj da dodje. A kakva je doktorica Cenic, mislim da se tako preziva i ona radi na Paprikovcu?

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
21.3.2010 19:01:30   
dijana1*
Anajid i Pepino hvala vam puno, svaka informacija mi sada znaci. A dr. Lazic i dr. Topic jel rade oni negde privatno? Jesi li ti cula za dr. Cenic ?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here