|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pušenje u trudnoći
17.5.2009 20:31:49   
Lu
Dana svaka ti čast,zaista divan si primjer,
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pušenje u trudnoći
17.5.2009 20:35:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rina
,nocima sanjala cigarete, nervirala se,plakala i posle mesec dva gotovo,ne privlaci me vise ,apsolutno mi je ispunjen dan a ne pusim, cudo jedno, nikad nisam verovala da je to moguce!!! Nakon 12 godina strastvene ljubavi sa cigaretama... mnooooooogo sam happy.Mirisem lepo,svez dah ,cula ukusa i mirisa ostrija,lice cistije ,disanje predivno,puna sam energije ma ne mogu vam opisati !!! Devojke vredno je probati!!!!




Bravo,bravo,bravo
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pušenje u trudnoći
17.5.2009 20:43:33   
Ptičica
Ja sam ostavila cigarete prošle godine, u junu, jer sam planirala bebu!!!
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pušenje u trudnoći
17.5.2009 20:46:05   
Lu
Bravo Ptičice, sve nas je više koje smo ostavile cigarete zbog beba i trebaju sve pušacice da znaju da se to možeuser posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pušenje u trudnoći
17.5.2009 20:48:34   
Ptičica
Naravno!!!!
Nisu mi jasne žene koje su trudne, ili pokušavaju da zatrudne, a puše!!! Još kukaju kako im ne ide da ostanu u drugom stanju, a puše! Ne kažem da je to presudan faktor, ali sigurno ne pomaže!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:04:01   
mister NO
Moja supruga i ja cekamo bebu.Mladi smo,volimo da izadjemo..da odemo u goste, i da nama neko dodje naravno.Supruga je bila pusac ali je zbog novonastale situacije/trudnoca i sve to,,/ostavila cigarete,sto ja podrzavam.user posted image inace ja sam nepusac.Naime ranije kada izadjemo u zagusljiv lokal nije joj smetalo sto je zadimljeno,a sada je vec druga prica,tako da i ne izlazimo na zatvorena mjesta bez provjetravanja.
Da skratim:imamo dvoje prijatelja koji su strastveni pusaci!za 2 sata svako od njih ce da ispusi po 15 cigareta(ako oboje ne pale u isto vrijeme onda bar jedno od njih dvoje pusi),Strasno!!!e sad postavljam pitanje kako na neki fin nacin reci da to smeta supruzi(to sto toliko puse-cijela soba bude ispunjena dimom),a pogotovo kada dodje beba!Da li postaviti naljepnicu na ulazna vrata "No smoking"!nekako kroz salu provuci to da nije prijatno nama sto oni toliko puse.
Kako sam citao pasivno pusenje je isto opasno i stetno kao i ovo aktivno.
pozdrav

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:07:01   
Anoniman
Dobrodošlica Mister! user posted image

Vi ste gospodari svoga doma. Ako vi kažete da kod vas nema pušenja - onda nema pušenja. Mislim da svako ima prava da određuje pravila svoga doma. A kome se ne sviđa...


(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:07:14   
Anoniman
vrlo jednostavno mister NO ...zabranis pusenje u kuci i cao....ako imas terasu samo ih posalji tamo 

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:10:00   
Ana RR
Miste NO dobro na došao! Konačno među nama i jedan muškarac user posted image

Mislim da u takvim situacijama treba biti iskren i otvoren i lepo reći tako i tako stoje stvari, nemojte se ljutiti ali ako nas volite ispoštujte to što tražimo. Neka izađu na terasu kad žele da zapale cigaretu.
Meni nije jasno kako ljudi sami ne shvataju neke stvari. Ali nemoj se iznenaditi ako se naljute, ili ako vam slabije budu dolazili.
U svakom slučaju, majka i beba moraju biti u zdravom okruženju, ja se ne bih ustručavala da kažem šta mi smeta.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:14:01   
medica
Caooo,,,
Ja sam majka jedne predivne djevojcice od 2.5 god.i kad sam bila trudna pusila sam kad bi me neko pocastio,,,nekad se znalo desiti da ne zapalim cigaretu po sedam dana a nekad sam znala i vise cigareta dnevno da zapalim i tako iz dana u dan,,,,nesto mjesec dana prije poroda odem na ultra zvuk i meni moj doktor rece a i mom muzu koji ne anti pusac,,,"Vasa gospoda pusi",,mrzila sam sebe a i doktora a plasila se za moju princezu.Tih mjesec dana sam proklinjala sebe i molila boga da sto prije prode da samo ugledam svoje dijete i da mi doktori kazu da je sve ok!
Moj muz je rekao ako nesto se desi bebi da cu ja da snosim krivicu!

prije skoro godinu dana sam ispusila i ponijela svoju curicu na spavanje i ona mi je tad rekla,,,fuj mama kako ti smudis!
obecala sam sebi da cu prestati i hvala bogu prestala sam evo skoro godina ima!
Sada sam opet trudna i ne pusim!Sretna sam!bravo jauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:31:54   
Anoniman
Zdravo svima....eh,ja sam valjda imala tu srecu da su mi se zgadile cigarete vec u drugom mesecu,kao i sve moguce kafe,bez kojih nisam mogla da provodim dane!Sada mi jako jako jako smrdi i kada sam samo u prostoriji gde se pusi user posted image

(odgovor članu medica)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 9:45:19   
Lu
IZVORNA PORUKA: mister NO

Da skratim:imamo dvoje prijatelja koji su strastveni pusaci!za 2 sata svako od njih ce da ispusi po 15 cigareta(ako oboje ne pale u isto vrijeme onda bar jedno od njih dvoje pusi),Strasno!!!e sad postavljam pitanje kako na neki fin nacin reci da to smeta supruzi(to sto toliko puse-cijela soba bude ispunjena dimom),a pogotovo kada dodje beba!Da li postaviti naljepnicu na ulazna vrata "No smoking"!nekako kroz salu provuci to da nije prijatno nama sto oni toliko puse.



Ako su oni toliko "fini" da puše pred trudnicom a sutra će htjeti i pred bebom vjerujete mi,
budite i vi toliko "fini" pa ima recite,kad već morate,da vašoj supruzi jako smeta dim da je ona trudna pobogu a kad dođe beba u vašem domu se pogotovo neće pušiti.
Isti slučaj imam,par koji mi je i familija i volim ih, puše ko turci a imaju malu bebu i još me ubjeđuju neće joj ništa bitiuser posted image
Kad kod mene dođu,ja lijepo kažem meni smeta dim a mome djetetu još više molim vas nemojte pušiti,eto više ni ne puše ali rijeđe i dolazeuser posted image
Sreća sad je ljeto pa sjedimo vani.
Morate postaviti prioritete,nema druge,
Eh da, dobro nam došao Mister NOuser posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 11:02:02   
Rina
Kod nas se u kuci ne pusi od kad smo dobili dete vec 4,5 godine a ni kod svih nasih prijatelja imali decu ili ne (ako su nepusaci) Kad vidis da na stolu nema pepeljare ni ne pitas mogu li da zapalim no izadjes napolje dal grmelo il sevalo nebitno je...Kad odem u Srbiju vidim da mnogi nemaju taj osecaj da li je u toj prostoriji beba ili dete i mnogo me to nervira,ja dok sam pusila izbegavala sam to iako sam odrastala u kuci gde je to bilo najnormalnije aj ajde pre su shvatanja o stetnosti duvana bila mnogo laganija...



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 11:03:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

ajde pre su shvatanja o stetnosti duvana bila mnogo laganija...



... a mi smo svi živi i zdravi ...

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 11:11:43   
Rina
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Rina
,nocima sanjala cigarete, nervirala se,plakala i posle mesec dva gotovo,ne privlaci me vise ,apsolutno mi je ispunjen dan a ne pusim, cudo jedno, nikad nisam verovala da je to moguce!!! Nakon 12 godina strastvene ljubavi sa cigaretama... mnooooooogo sam happy.Mirisem lepo,svez dah ,cula ukusa i mirisa ostrija,lice cistije ,disanje predivno,puna sam energije ma ne mogu vam opisati !!! Devojke vredno je probati!!!!




Bravo,bravo,bravo
user posted image user posted image user posted image


Jos kad bi muza ubedila da prestane jojjjj,bio je prestajao par puta po par dana i kaze ne mogu, ne vredi ...user posted image   Uvek izadje napolje ali oseca se garderoba i poljubac mi nije ukusan i ne znam kako da se pomirim s tim !!!
Da dam oglas menjam muza za nepusaca? user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 14:24:16   
mister NO
hvala na srdacnoj dobrodoslici!pomogli ste nam sa savjetima!ne bi voljeli da ih izubimo(prijatelje),ali jednostavno morace da prihvate da ako hoce da nam dolaze morace da Ne puse kad beba dodje!nazalost nemamo terasu!jos jednom ponavljam da sam jako prijatno iznenadjen docekom.user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 14:28:19   
Anoniman
A koliko je supruga trudna?

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 14:30:30   
Ana RR
Pa srećne smo kad vidimo nekog mužića na forumu user posted image

a i čitala sam nekad stripove mister NO user posted image


< Poruku je uredio Ana80 -- 18.5.2009 14:31:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pušenje u trudnoći
18.5.2009 14:39:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

hvala na srdacnoj dobrodoslici!pomogli ste nam sa savjetima!ne bi voljeli da ih izubimo(prijatelje),ali jednostavno morace da prihvate da ako hoce da nam dolaze morace da Ne puse kad beba dodje!nazalost nemamo terasu!jos jednom ponavljam da sam jako prijatno iznenadjen docekom.user posted image


dobro nam doshao mister NO  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pretpostavljam bosanac...vidim ijekavica?!

kad treba beba da ugleda svjetlo dana?????

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pušenje u trudnoći
19.5.2009 10:31:03   
Anoniman
mister NO, virni u ovu temu: Spisak RR tata (KLIK OVDE)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pušenje u trudnoći
19.5.2009 12:56:59   
mister NO
pa drage mame,zene.....i sve one koje se osjecaju tako..user posted image  ovako stvari stoje kod mene i moje drage.Trudni Smouser posted image  vec 4 mjeseca puna.Termin porodjaja je 25 novembar(mada ne znam kako doca moze da tvrdi to kada su tek 4 mjeseca prosla,al dobro...neka mu),za sada supruga dobro podnosi trudnocu...mozda je svega imala 5 dana da joj je bilo muka..nadamo se da ce sve proci glatko kao i do sad user posted image .samo kada bi se finansijska situacija popravila....ih..user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pušenje u trudnoći
19.5.2009 13:00:25   
Ana RR
Mister NO, termin porođaja se odmah izračuna, neko se porodi par dana ranije neko kasnije, ali u suštini to je to!
Želim joj lepu i laku trudnoću i isto takav porođaj! user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pušenje u trudnoći
19.5.2009 13:00:58   
Anoniman
ooooooo dragi mister NO haj vamo s rajom u brbljaonicu na kafu limunadu pivu ili vec sta user posted image

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pušenje u trudnoći
19.5.2009 13:01:20   
dana198495
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da ti poželim dobrodošlicu a tvojoj suprugi što laganiju trudnoćuuser posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pušenje u trudnoći
19.5.2009 13:02:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

Termin porodjaja je 25 novembar(mada ne znam kako doca moze da tvrdi to kada su tek 4 mjeseca prosla,al dobro...neka mu


user posted image  Čim žena ostane trudna - dr može da odredi VEROVATNI termin porođaja (pošto svi znamo da trudnoća traje 40 nedelja).

Vidi ovu temu: Nedelje i meseci u trudnoći (KLIK)  i VTP (KLIK)

< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.5.2009 13:03:10 >

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here