|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 11:56:02   
indians
Znam da je stetno pusiti u trudnoci,ali ja stvarno nisam imala zelju da batalim,cak sta  vise,prija mi cigareta kao nikad pre....user posted image I u prvoj trudnoci sam pusila,sincic je ima 3.800 i izasao sa desetkom iz porodilista.Sad ima 15 godina i zdrav je hvala Bogu.To je moje iskustvo sto se tice toga...

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 12:18:43   
Anoniman
Dzepna venerica nam je nov clan...od danas...Dobrodosla na ovu raspravu o pusenju...ovde ima NAPUSAVANJA user posted image user posted image user posted image user posted image  i za one koji puse i koji ne puse...
salim se ljudi

Dixy ovo za stari panj je bilo dobro...
Sladjooo, ti si najbolji borac protiv pusenja!!! ne odustajes sestro...user posted image


(odgovor članu dzepna venerica)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 12:37:57   
*Dixy*
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa
Dixy izgleda da na tebe sve loše utiče osim cigareta (a pogotovo kritika) user posted image
Nisam mogla da odolim, izviniuser posted image



A bre sladzanaaaa pa jel vidis sad shta ti pricam....posto i ne uticu toliko loshe kako bre onda da ih batalimuser posted image
Volem ja kritike one dobronamerneuser posted image

Neka saladzo samo udri, volem ja i kontru...

E al priznaj da sam uspela malo da obuzdam "udarce" na trudnice pusacice, jbg to mi i bio ciljuser posted image


@OTI
A shta da ti kazem, tinjamuser posted image

< Poruku je uredio *Dixy* -- 1.10.2009 12:39:47 >


_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 12:42:30   
dunja RR
sladjaaa ne odustaje ali ni Dixy, ne daju se.......bore se se junacki za svoje stavove, i jednoj i drugoj jedan veliiiiki zagrljajuser posted image

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 13:21:16   
sanji
Jbg, ja sam pušač preko 15 godina! Probala da ostavim ( jedini period trudnoće kad sam bila besna kao pas i depresivna user posted image user posted image ), nisam uspela! Smanjila sam ih koliko sam mogla i pušim i dalje. user posted image Inače mi je trudnoća za poželeti, nikakvi problemi, mučnine, povraćanja, fenomenalno se osećam!  user posted image Čak nisam nervozna, depresivna, razmažena...., ništa od toga! Prestala sam da radim tek pre par dana. I ništa mi nije teško sem da ostavim cigarete! user posted image user posted image Sviđalo se to nekom ili ne tako stoje stvari! I meni nije drago što pušim i ružno je kad trudnica puši i .... ali JA NE MOGU DRUGAĆIJE! Da sam probala pre trudnoće da ih ostavim možda bi bilo drugačije! Možda! Ne kažem da neko ne može da ih ostavi ali je pitanje volje, tajminga i još mnogo stvari koje treba da se poklope!  Moj brat je pokušavao 3 puta da ih ostavi bezuspešno i nije uspeo. Pre 4 godine je ustao jedno jutro i nije je zapalio i od tad ne puši!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 13:45:41   
*Dixy*
@dunja....ja sam vukuser posted image

@ sanji
Pa to je ono...nije da neko nece, nego se bash tad ne da jbg...neko uspe neko ne shta sad...treba da se ubijemo shto nam ne ide....
Nije to bash ni toliko strasno i naravno da ce i pored toga sve da bude u reduuser posted image
Kako Zemunci kazu: mooooorauser posted image
Ja sam uspela brdo nekih drugih stvari al to ne ide pa ne ide.....I nisam jediiiiiiina, jel vidish sladzanauser posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 13:52:44   
sanji
Baš tako! Već par dana čitam šta ste napisale ali mi se ne da da se uključim! Ja nisam baš neki ljubitelj rasprava pa ih izbegavam. Eto sad sam rekla šta sam imala. Svako je osoba za sebe i svako ima po neki porok u životu. Šta da radiš, čovek je sklon porocima!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 13:55:58   
*Dixy*
Ajoj, pa ne verujem da je devojkama bila namera da se bash ono raspravljaju, nije ni meni...ja sam stvarno imala za cilj neshto drugo....
Htela sam samo da se kroz salu i razlicito misljenje to provuche, nikako da deluje kao rasprava, svadja i sl...
Mislim da si mogla da se ukljucish kad god...user posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 13:59:46   
sanji
Evo, sačekala da se smire strasti! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 14:06:14   
*Dixy*
Mozda i pametno...who knowsuser posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 17:02:34   
AtenA
JA SE IZVINJAVAM SVIM DEVOJKAMA KOJE SU SE UVREDILE!
Nije mi bila namera da ulazim niukakvu raspravu nisakim!ocigledno ste to shvatile isuvise ozbiljno!
Ja stvarno ne podnosim cigarete,mm pusi dve pakle dnevno,i nema obzira ako pusi pred detetom!Tako da ja ako sa nekim vodim "rat" oko pusenja onda je to on!i da hocu stvarno da davim, mislim da bi ste procitale naslov u novinama "zena zadavila muza zbog pusenja"!Tako sam se izrazila samo da bi docarala koliko mi je ruzno kada zene drze decu  i puse!Mozda jesam bezveze napisala i izvinjavam se!a to da li neko zmoze ili ne da prestane da pusi je samo stvar karaktera i dobre volje!Mm je trenutno u fazi ostavljanja cigareta,sa dve pakle je spao na tri cigare dnevno!Ko zna mozda ja i dobijem "rat" !

(odgovor članu *Dixy*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 17:16:26   
sanji
Atena, ja sam pušač  ali naravno da ti držim fige da dobiješ rat! I tvom m pošto on vodi trenutno veći rat nego što možeš da zamisliš! user posted image Naravno da niko od nas ( ni mi pušači ) ne podržava ženu koja drži bebu i puši. Ni ja nisam nikako za to! Za takve stvari ne postoji opravdanje! Za karakter si u pravu! Ja sebe (a i oni meni bliski) smatram za karakternu osobu ali u ovom slučaju sam omanula. Čak su mi se svi smejali kad sam u jednom trenutku (u drugom, trećem mesecu) izjavila kako bih volela da mi je muka i da povraćam zato što bih onda ostavila cigarete! user posted image Ali nije mi bilo muka, nisam povraćala, i nism uspela. Jbg.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 18:06:08   
YAYA
Pusac ,bivsi
Cim sam saznala da sam trudna ostavila sam cigarete.
Ok je to da trujem samu sebe ali moja beba ne pusi i tacka.
Kada se beba rodi moja je odluka da li cu poceti da pusim ponovo ili ne ali da trujem svoju bebu nema sanse

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 18:42:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AtenA

"zena zadavila muza zbog pusenja"


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 18:44:14   
Nensi*
Danas je drugi dan kako nisam zapalila ni jednu jedinu cigaru user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 18:58:25   
*Dixy*
@AtenA
Al tema je pusenje u trudnoci...ne posle - dal' zena drzi bebu i pusi ili shta radi..malo off topic....

Svejedno...milijarditi put - jeste ruzno...

A to za karakter jachi, slabiji...to je glupavo diskutovati jer bi se tek tu mnogi nasli uvredjeno...Volja- to mozda...itd...

Sto se tice tih silnih uzvicnika ,nemam pojma shto si se uzbudila, te si pocela da "vichesh" (valjda znash da se po internet bontonu to i velika slova smatraju vikom-bar na iole ozbiljnim forumima)

Svakako da je pusenje i losha stvar, ruzno kad pogledas trudnicu da pusi cak i to shto si ti navela u jednoj ruci  dete u drugoj cigara...Rekoh malo bitnije je ne biti samoziv pa znati da su ovde zene u drugom stanju...pa lakse malo sa nacinom pisanja...Znash neko je mozda od chelika neko nije...itd

Sve u svemu, ti oklagiju u ruke i udri ako ne dobijesh "rat"user posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 19:01:17   
Anoniman
Dixy draga hajde dosta. user posted image I AtenA je trudnica. Mnogo hormona luduje u ovoj temi, so... Malo poštovanja, i izbite iz teme, mislim da ste sve rekle šta ste imale (a i ja sa vama). user posted image

(odgovor članu *Dixy*)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 19:03:57   
*Dixy*
Bih ja...al ne mogu bez "pusenja u trudnoci"user posted image  
Emotivno sam se vezala za ovu temuuser posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 19:05:23   
Anoniman
Aman ženo, stavi cigaru u usta, i piši o nečemu lepšem ... user posted image

(odgovor članu *Dixy*)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pušenje u trudnoći
1.10.2009 19:08:11   
*Dixy*
Aaaaa, dobro, dosta za danas...odoh s muzem u setnju ...da procistim plucauser posted image

_____________________________

"lako cete u porodilistu prepoznasvoju bebu- ona se ukakila dok su se tudje usrale" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pušenje u trudnoći
2.10.2009 11:50:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dixy draga hajde dosta. user posted image I AtenA je trudnica. Mnogo hormona luduje u ovoj temi, so... Malo poštovanja, i izbite iz teme, mislim da ste sve rekle šta ste imale (a i ja sa vama). user posted image


Jeste, i mene mami... Uvek nesto moram da joj se vratim i da vidim ko je sta dodao.
Na primer Dixy ili Sladjaaa user posted image user posted image user posted image
Kao neka hipnoza...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pušenje u trudnoći
2.10.2009 12:28:19   
Anoniman
Ccccccc kakve ste! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pušenje u trudnoći
2.10.2009 12:39:57   
Anoniman
Sta da nam radis? Raznovrsne smo...
zato je RR ovako dobra...RR- raznovrsno rastinje!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pušenje u trudnoći
2.10.2009 12:40:52   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dixy draga hajde dosta. user posted image I AtenA je trudnica. Mnogo hormona luduje u ovoj temi, so... Malo poštovanja, i izbite iz teme, mislim da ste sve rekle šta ste imale (a i ja sa vama). user posted image


Jeste, i mene mami... Uvek nesto moram da joj se vratim i da vidim ko je sta dodao.
Na primer Dixy ili Sladjaaa user posted image user posted image user posted image
Kao neka hipnoza...



joj i mene mami, vidi kako sam poletela odmahuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pušenje u trudnoći
2.10.2009 12:43:12   
Anoniman
Ma ne pada mi na pamet bilo šta da vam radim. Uostalom, nemam čak ni mogućnost, jer ovo nije moj deo foruma. user posted image  A uzima mi se za zlo što postojim uopšte! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here